نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: لطفا همه بخوانند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1526
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفا همه بخوانند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام

خدمت تمام دوستان که داخل این سایت عضو هستد و گاهی در مسائلی دخالت میکنند که نه اگاهی و نه علمی ونه تحصیلاتی در

این زمینه ها دارند عرض میکنم که تشویق و ترغیب کردن یک مریض و یا فرد مبتلا به اختلالات روانی به اینکه مشاور نمیخوای ودارو

نمیخوای و..... تو حالت خوبه با جنایت هیچ فرغی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!

میدونید یک فرد مبتلا به جنون یا منیک یا دیپریشن و بردر لاین و مازو و سادستیک و نوراتیک و........... بدون درمان و کنترل و دارو

ممکنه دست به جنایت ویا خودکشی بزنه!!!!!

نکنید عزیزان تو اموری که نمیدانید دخالت نکنید چون گاهی فاجعه آفرینه..... کمی اندیشه کنید.

موفق باشید

با سپاس

2. 8 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : لطفا همه بخوانند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها

میدونید یک فرد مبتلا به جنون یا منیک یا دیپریشن و بردر لاین و مازو و سادستیک و نوراتیک و........... بدون درمان و کنترل و دارو

من که نمیدونم اینا که گفتین چی هست؟؟؟؟//
    ولی چشم تا الانش اظهاره نظر نکردم از این من بعدم نمیکنم

4. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

​باشه حتماً

6. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6274
    تشکـر
    76
    تشکر شده 56 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

خدمت تمام دوستان که داخل این سایت عضو هستد و گاهی در مسائلی دخالت میکنند که نه اگاهی و نه علمی ونه تحصیلاتی در

این زمینه ها دارند عرض میکنم که تشویق و ترغیب کردن یک مریض و یا فرد مبتلا به اختلالات روانی به اینکه مشاور نمیخوای ودارو

نکنید عزیزان تو اموری که نمیدانید دخالت نکنید چون گاهی فاجعه آفرینه..... کمی اندیشه کنید.

موفق باشید

با سپاس
    باسلام.
    گرچه من شخصا از مباحثى که شما گفتين بطور علمى اطلاعات ندارم ولى آقاى فرشاد شما چرا همه رو بيمار خطاب ميکنيد ؟؟؟
    در يه سرى از موارد درست ميفرماييد که افراد بله ميتونن بيمار باشن. ولى شما باهر تاپيکى که ايجاد ميشه با حرفاى اوليه وچند خطى که نوشتن شما در جوابش نوشتين که شما بيماريد ..دارو ميخاى. دارو بخوور..
    من قصد جسارت نداشتما ولى نظرمو گفتم. از نظر شما هرکى مياد اينجا بيماره ؟؟؟
    من نظرات مشاورانى که اينجا پاسخگو هستن رو خوندم. هيچکدومشون اينقدر صريح اگرم بيمار باشه طرفه مقابل نگفتن تو بيمارى. يا دارو ميخاى.
    خوده گفتن اينکه تو بيمارى ميدونيد چقدر انرژى منفى به طرف مقابل انتقال ميده...
    خيليا واسه تخليه کردن خودشون عضوه سايت هستن.

8. 9 کاربران زیر از negin.memar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام

موفق باشید

با سپاس
    نقل قول نوشته اصلی توسط negin.memar نمایش پست ها
    باسلام.
    گرچه من شخصا از مباحثى که شما گفتين بطور علمى اطلاعات ندارم ولى آقاى فرشاد شما چرا همه رو بيمار خطاب ميکنيد ؟؟؟
    در يه سرى از موارد درست ميفرماييد که افراد بله ميتونن بيمار باشن. ولى شما باهر تاپيکى که ايجاد ميشه با حرفاى اوليه وچند خطى که نوشتن شما در جوابش نوشتين که شما بيماريد ..دارو ميخاى. دارو بخوور..
    من نظرات مشاورانى که اينجا پاسخگو هستن رو خوندم. هيچکدومشون اينقدر صريح اگرم بيمار باشه طرفه مقابل نگفتن تو بيمارى. يا دارو ميخاى.
    خب من با نظر هر دو طرف موافقم در رابطه با نظر آقا فرشاد با توجه به اینکه در امضای خود من هم هست کاربران بهتره جوابهای سخت و خشن ویا از روی تمسخر و ناراحتی ندن که اثر بدتری داشته باشه ...اما در مورد حرفهای دوست دوم هم کاملا درست گفتن آقا فرشاد اگه قراره هر کی بیاد اینجا مشکلش رو مطرح کنه جواب بگیره : سلام مشکل دارید ..به مشاوره مراجعه کنید ..دیگه اینجا برای چی میومدن ؟؟هر کسی خودش اینقدر شعور داره که برای مشکلاتش اگه حاد باشه باید به مشاوره مراجعه کنه و در واقع با حضور به این سایت همین کار رو انجام داده چون خیلی ها به دلیل مشکلات مالی و خانوادگی یا محیط کوچک زندگی یا خجالت از مطرح کردن مشکلشون میان اینجا که جوابی بگیرن تا راحت تر زندگی کنن..آقا فرشاد شمام که مثل من تحصیلات روانشناسی داری میدونی که در واقع هیچ آدم سالم یا بیمار 100% وجود نداره بلکه همه یه چیزی بین این دو هستند ..بعضی به سمت سلامت نزدیک ترن و بعضی به سمت بیمار ..اگه قراره هر کسی اینجا مراجعه میکنه جواب بگیره برو مشاوره شما بیماری که دیگه این سایت نیازی به کاربر نداره یه جواب کپی شده به هر مراجعی داده میشه دیگه ..اتفاقا بهتره تبادل نظر وجود داشته باشه ..مخصوصا تو موارد پیش و پا افتاده و مشابه که بین خیلی ها مشترکه ..ولی در دادن نظرات نهایت احتیاط رعایت بشه ..در ضمن دوستان گرامی اسامی اختلالات علمی که آقا فرشاد نام آورده چیز خاصی نیست و عامیانه اش همون افسرگی و سرخوشی واختلالات خطرناک هستند که اسامیشونو همه شنیدن ...اینها واقعا بعضی هاش نیاز به درمان جدی و اصولی داره ..ولی خب من به شخصه در مراجعین به این سایت جز افسردگی که میزان زیادی باهاش درگیرن زیاد موارد دیگه رو ندیدم ...
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

10. 5 کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط negin.memar نمایش پست ها
    باسلام.

سلام

ممنون از نظرتون. من اولا همیشه این پیشنهاد رو ندادم. و دقیقا از نوع گفتار و ردیف بندی جملات و واژه ها از لحاظ یک کارشناس فن مشخصه که کی اومده درد دلی بکنه و کی بیماره یا دچار اختلاله و

متاسفانه چند نفری از دوستان در اینجا واقعا حالشون بده و باید به صراحت باهاشون صحبت کرد . وکلا احتمال خودکشی میره, و جالب اینه که بعضی ها ناخواسته و از روی نادانی و جهل از کنترل ودرمان دورشان

میکنند!!!!!!!

من دارو ندادم چون روانپزشک نیستم, ولی به عنوان یک روانکاو و تجربه 20 ساله میدونم که دارو نیاز داره و بدون دارو کار نمیکنه پس میگم برو و دارو بگیر.

هیچ پزشکی و هیچ مشاوری طبق قسمی که خورده .حق نداره که بیمار رو به خطر بیندازه و به بیمار دروغ بگه یا غرض ورزی کنه. هدف فقط نجات و یا درمانه.

و همکارانی که بعضی از ادوایسهای فرهنگی و مذهبی و خرافی رو با علم اکادمیک قاطی میکنند و به شخص میدن متاسفانه دانسته یا ندانسته ........ وبازم کار نمیکنه(واسه همین میگن رفتیم مشاور ولی

جواب نگرفتیم)!!!!

و این رو بدونید جهت اطلاع خدمتتون عرض میکنم بیمار هر چه وضعیت بیماریش بدتر باشه بیشتر میخواد بگه و ثابت کنه که من سالمم و بقیه و مشاورین و دکترها بیمار...!!

که همکاران میدانند نمونه بارزش در اسکیزوفرنیها به وضوح دیده میشود.

موفق باشید

با سپاس
    ویرایش توسط فرشاد1020 : 10-01-2014 در ساعت 10:00 AM

12. 2 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام

ممنون از نظرتون. من اولا همیشه این پیشنهاد رو ندادم. و دقیقا از نوع گفتار و ردیف بندی جملات و واژه ها از لحاظ یک کارشناس فن مشخصه که کی اومده درد دلی بکنه و کی بیماره یا دچار اختلاله و

متاسفانه چند نفری از دوستان در اینجا واقعا حالشون بده و باید به صراحت باهاشون صحبت کرد . وکلا احتمال خودکشی میره, و جالب اینه که بعضی ها ناخواسته و از روی نادانی و جهل از کنترل ودرمان دورشان

میکنند!!!!!!!

من دارو ندادم چون روانپزشک نیستم, ولی به عنوان یک روانکاو و تجربه 20 ساله میدونم که دارو نیاز داره و بدون دارو کار نمیکنه پس میگم برو و دارو بگیر.

هیچ پزشکی و هیچ مشاوری طبق قسمی که خورده .حق نداره که بیمار رو به خطر بیندازه و به بیمار دروغ بگه یا غرض ورزی کنه. هدف فقط نجات و یا درمانه.

و همکارانی که بعضی از ادوایسهای فرهنگی و مذهبی و خرافی رو با علم اکادمیک قاطی میکنند و به شخص میدن متاسفانه دانسته یا ندانسته ........ وبازم کار نمیکنه(واسه همین میگن رفتیم مشاور ولی

جواب نگرفتیم)!!!!

و این رو بدونید جهت اطلاع خدمتتون عرض میکنم بیمار هر چه وضعیت بیماریش بدتر باشه بیشتر میخواد بگه و ثابت کنه که من سالمم و بقیه و مشاورین و دکترها بیمار...!!

که همکاران میدانند نمونه بارزش در اسکیزوفرنیها به وضوح دیده میشود.

موفق باشید

با سپاس
    آقا فرشاد فکر می کنم همه این ها زیر سر یاریگر است نه؟؟

14. 2 کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد