نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: سندرم خستگی مزمن

11488
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35242
    تشکـر
    9
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

Post سندرم خستگی مزمن

سلام دوستان
    لطفا افرادی که چنین بیماری دارن حتما زیر این پست پیام بزارن چون نیاز هست تبادل تجربیات در زمینه این بیماری داشته باشیم .
    این بیماری رو توضیح ساده میدم :
    اگر 24 ساعت حتی از بیدار شدن خواب احساس خستگی شدید بکنید به مدت بالای 6 ماه و این که به پزشک مراجعه کردید و ازتون ازمایش کامل گرفته ازمایش خون ادرار و... ولی دیدند هیچ مشکلی ندارید نه مشکل تیرویید نه دیابت نه چربی خون و... .
    اگر به روان شناس مراجعه کردید یا خودتون احساس میکنید افسردگی شدید ندارید یا افسرده نیستید ولی بازم بدون هیچ شواهد جسمی و ازمایشگاه خاصی احساس خستگی میکنید تکرار میکنم بالای مدت 6 ماه .
    اگر به متخصص مغز اعصاب مراجعه کردید نواز مغز و ام ار ای از مغز اتون گرفت و بررسی کرد سیستم اعصاب و مغز شمارو اما بیماری خاصی پیدا نکرد
    خلاصه بکنم بدون هیچ بیماری جسمی و یا در مورد بیماری های مغز یا اعصاب مثل ام اس و.. و بیماری افسردگی . شما دچار خستگی شدید 24 ساعته حتی بعد از بیدار شدن از خواب داشتید بالای مدت 6 ماه دچار سندرم خستگی مزمن به احتمال قوی هستید .
    --------------------------------------------------
    من به مدت 7 سال هست به این بیماری دچارم دکترم رفتم ازمایش کامل خون ادرار و.. دادم هیچ مشکلی نبود ولی بازم همیشه خسته ام اما الان شدت خستگیم کم تر شده ولی به شدت حافظم و ذهنم به خاطر خستگی طولانی مدت ضعیف شده .

خوب من الان با مطالعه اخبار در این مورد بیماری به علت هایی دست پیدا کردم که با کمک پزشک دنبال سر نخ علتام این پست به خاطر این گذاشتم شاید کسی این مشکل داره و داره تو اینترنت تحقیق میکنه و من هم بتونم تجربیاتم تو این تاپیک بگم و به اشتراک بگذارم اگر کسی سوالی داشت و با هم در تبادل نظر و اطلاعات در این مورد انجام بدیم .

یک سایت خیلی خوب معرفی میکنم که یک انجمن در مورد بیماری سندرم خستگی مزمن هست و کاملا معتبر اخرین تحقیقات در این مورد بیماری به اشتراک گذاشتند و میتونید از مطالب اون سایت بهره ببرید
    انجمن ME و کلمه me خلاصه این جمله هست که نام دیگر این بیماری هست :

معرفی بهتر انجمن : انجمن ME یک سازمان خیریه سلامت بریتانیا است که اطلاعات، حمایت و خدمات را به افراد و خانواده های متاثر از ME / CFS ارائه می دهد . ) برای پیدا کردن این سایت در گوگل عنوان انجمن me سرچ‌کنید

خوب امیدوارم کمک کوچکی به دوستانی که این مشکل دارن با این تاپیک کرده باشم .

به امید ان روزی که هیچ کس دچار بیماری نشود .

ویرایش توسط mt12 : 02-25-2019 در ساعت 02:05 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)