مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از 141 به 141 از 141

موضوع: بی احترامی زنان

1. Top | #141

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.28
    تشکـر
    10,459
    تشکر شده 13,229 بار در 6,728 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

پاسخ : بی احترامی زنان

آمدم تاپیکی زدم یکم نظرات و دیدم دیدم بابا اصلا معنی حقوق زنان هم نمیدونید چیه اول باید کلا براتون مشخص کنن حقوق چیه (واقعا حرفم نیامد) همه چیو قاطی میکنید تعداد کمی آقا نیما آقا سیاوش واقای سعید62 متوجه منظور من شده باشن

متاسفانه بدتر از نفهمی بدفهمی بقیه تا اسم آزادی حقوق میاد وسط فقط حجاب و ورزشگاه اینا میاد تو ذهنشون درسته اینا هم جزوشون ولی همش نیست

برداشتِ نادان از چیزی که دانا می‌گوید
    هيچوقت نمی‌تواند درست باشد.
    چراکه نادان هر چیزی را که می‌شنود
    به چیزی که بتواند بفهمد، تفسیر و ترجمه می‌کند!

بله متاسفانه ما یه ورزشگاه داریم به اسم آزادی ولی نصف جمعیت ایران نمیتونن توش حضور پیدا کنن

اصلا همون حجاب من چادر اصلا خوشم نمیاد ولی میرم گیر میدم چادر نپوشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به من چه هرکی میخواد بپوشه به من چه آزاده انتخاب کنه (شما هم به خودتون بگید به من چه پوشش بقیه به من چه زندگی شخصی بقیه به من چه روزی چندبار تکرار کنید با خودتون )

ممکن است که من منکر چیزی باشم ولی لزومی نمی بینم که آن را به لجن بکشم، یا حق اعتقاد به آن را از دیگران سلب کنم !

اصلا دیدم بحث کردن بس فایدست و فهمیدم اگر تعداد زیادی این تفکر و داشته باشن همینجوری هم پیش بره کلا زنی ارزش نداره ما تنها کشوری هستیم که روز به روز پس رفت میکنیم

خواهشا تاریخ بخونید یکن یکم مطالعه داشته باشید به خدا بد نیست والا بد نیست

منم قبلا این فکرای شمارو میکردم ولی هیچ وقت به خودم صدرصد اطمینان نمی‌دادم و نمیدم همیشه جای شک برای خودم میذارم متاسفانه ترس دارید می‌ترسید حتی طرز فکرتون و برسی کنید ببیند شاید واقعا جای دارید اشتباه میکنید

می دانید چرﺍ ﯾﮏ فرد ﻣﯽ ﺗﺮﺳﺪ ؟

تا ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩﺍﺗﺶ ﺷﮏ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺭﺍﻫﺶ ﺭﺍ ﺍﺻﻼﺡ ﮐﻨﺪ؟
    ﭼﻮﻥ او ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﺎ ﺧﻮﺩش ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ،
    "ﭼگونه ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ ﺑﻪ ﺗﺎﻭﻟﻬﺎﯼ ﮐﻒ ﭘﺎﯾﻢ ﺑﮕﻮﯾﻢ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺴﯿﺮﯼ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺁﻣﺪﻩﺍﻡ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ؟ "
    این ﯾﮏ ﻣﺼﯿﺒﺖ ﺑﺰﺭﮒ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﮐﺜﺮ انسانهاﯼ ﺍﻣﺮﻭﺯﯼ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭﺵ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ، ترس از تغییر!

چرا واقعا کار به زندگی همه دارید؟؟؟ چرا واقعا یکی نمیتونه آزادانه برای حقوق شخصی خودش که مربوط به خودش باشه انتخاب کنه و زندگی کنه

اگه ما
    "هرکی رو میکنن تو گور خودش" رو درک میکردیم
    نصف مشکلات جامعه حل میشد.

چرا قوانینی که مال پدر بزرگ من بود الان برای نسل من هم باید باشه؟؟؟؟ مذهب نماها امام علی که دیگه قبول دارید؟؟ خود امام علی میگه هر بجه ای طبق نسل خودش باید تربیت بشه
    هر نسلی قوانین خودش باید داشته باشه چرا هرچی میشه میگد قانون کشور قانونی که درست نیست چرا باید اجرا بشه چرا نباید تغییر کنه

توماس جفرسون یکی از آزادی خواه هاست که میگه
    قانون اساسی هر کشوری هر ۱۹ سال یکبار باید عوض و بازنویسی شود؛ چون هیچ نسلی حق ندارد و نباید برای نسل های بعدی تعیین تکلیف کند.

والا اونا از ما مسلمون ترن والا اونا بیشتر چیزایی دین مارو اجرا میکنن

به قومی
    مبتلا شدیم که
    فکر میکنند
    خدا جز آنها
    کسی را هدایت نکرده ...

بدبختی ما اینه که دین و با سیاست قاطی کردن و باز هم مذهب نماها پیامبر میگه دین از سیاست جدا باشه الان خیلی شما جداش کردید؟؟؟؟؟؟ الان کل مشکل زندگی مملکت چه مرد چه زن همش همینه که قاطی کردن

لطفا مطالعه داشته باشید
    لطفا کار به زندگی دیگران نداشته باشید هروقت خواستید دخالت کنید تو امور شخصی دیگران یک کلمه بگید به من چه به زندگی خودتون برسید که قطعا همه پر مشکلید نمیخواد کار به دیگران داشته باشید

و لطفا جای خدا خدایی نکنید چهره واقعی دین و خراب نکنید کاربری که فکر میکنی همیشه درست میگی دوتا مسائل دین و انجام میدی اونم اشتباه پس دیگه خیلی خوبی خیلی عالی هستی جایگاهت پیش خدا اوکی یا میان راجب تعارف متعارف بودن حجاب یا هرچیز دیگه حرف میزنه واقعا شما کافری که جای خدا نظر میدید چرا انقدر وقیح هستید (به خودت بگیر)

والا بلادکفر بیشتر ما کارای دین مارو انجام میدن

تعریف من
    از جامعه آزاد جایی است که
    اگر کسی نخواهد همرنگ جماعت شود،
    در امنیت باشد...

يكى ميگفت اگه تعريف دقيق جهنم رو بخواييد؛ اينه
    روز آخر زندگیت، شخصی که خودت ساختی، شخصی که میتونستی بشی رو ملاقات میکنه

همگی موفق باشید امیدارم روزی که مردید نخواید حسابی پس بدید این همه زندگی رو برای دیگران سخت کردید و دخالت کردید و حق الناس کردید

مخصوصا مذهب نماها که جای خدا خدایی میکنن!!!!

عیسی به دین خود موسی به دین خود

دست خدا
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

2. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
بی بی سی فارسی,  بی بی سی اردو,  بی بی سی فارسی ایران,  بی بی سی فارسی پخش زنده,  بیمه تامین اجتماعی,  بیمه ایران,  بیمارستان میلاد,  بیماری ام اس,  بیمه سامان,  بیمه پاسارگاد,  بی احترامی,  بی احترامی به مادر,  بی احترامی به پدر و مادر,  بی احترامی به مهمان,  بی احترامی به بزرگتر,  بی احترامی به سادات,  بی احترامی زن به مرد,  بی احترامی به داماد,  بی احترامی به زن,  بی احترامی به قرآن,  فکر,  فکرە,  فکر انت فی الخرطوم,  فکر برتر,  فکرتک شرکت,  فکر آخرت,  فکرونی ام کلثوم,  فکري پوهنه,  فکرشم نکن محمد علیزاده,  فکر را پر بدهید,  قدرات,  قدرة قادر,  قدرت الفناء,  قدرة الله,  قدرت مسلسل الفناء,  قدرت خلاص,  قدرت في صدتك ما اقواك,  قدرتنا,  قدرت في صدتك,  قدرت في الداخل,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)