مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: مشاوره حقوقی در رابطه با وضعیت خدمت سربازی

1. Top | #21

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.89
    تشکـر
    1,400
    تشکر شده 1,118 بار در 655 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : مشاوره حقوقی در رابطه با وظعیت خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط علی ترس نمایش پست ها
    سلام
    مجلس یک قانون جدید تصویب کرده مبتنی بر این که فرزندان ایثارگر به ازای هر یک ماه جبهه پدرشان یک ماه از خدمتشان کم بشه و ستاد کل داره رو این قانون رو برسی میکنه و هنوز اجرایی نشده خواستم بدانم اگه این قانون تصویب بشه با 19 ماه جبهه 19 ماه کسری خدمت شامل حال من میشه آیا میتوانم با بسیج فعال اون دو ماه رو هم کسر کنم و معاف بشم ممنون میشم اگه جواب بدید
    سلام
    یک سوال دارم این نوزده ماه جزء سربازی پدرتان بوده یا جداگانه و به صورت داوطلب رفتند اگر گزینه دوم باشد با قانون فعلی هم می توانید 19 ماه کسر خدمت بگیرید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام . من پدرم متولد 1331 و مادرم متولد 1332 هستش . پدرم سال 92 و 94 سکته مغزی کرد و سال 96 سکته قلبی کرده . تا حدودی آلزایمر هم داره . استشاهاد محلی پر کردم برای سکته کردنش ، معاف میشم من ؟

3. Top | #23

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.89
    تشکـر
    1,400
    تشکر شده 1,118 بار در 655 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط SmAm نمایش پست ها
    سلام . من پدرم متولد 1331 و مادرم متولد 1332 هستش . پدرم سال 92 و 94 سکته مغزی کرد و سال 96 سکته قلبی کرده . تا حدودی آلزایمر هم داره . استشاهاد محلی پر کردم برای سکته کردنش ، معاف میشم من ؟
    سلام
    این بستگی به نظر کمیته پزشکی دارد شما پرونده پزشکی پدر از بیمارستانی که درش بستری بودند بگیرید مدارک لازم را آماده کنید اقدام کنید دیگر بستگی به تشخیص کمیته پزشکی نظام وظیفه دارد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرين نوشته: 08-26-2015, 12:18 PM
  2. خیـال پـردازی جنســی و مشکلـات آن
    توسط *P s y C h e* در انجمن روانشناسی جنسی
    پاسخ: 7
    آخرين نوشته: 04-09-2014, 12:46 AM
  3. شامپوی تقویت کننده مو واقعیت یا دروغ؟
    توسط R e z a در انجمن زیبایی پوست و مو
    پاسخ: 0
    آخرين نوشته: 10-06-2013, 11:49 PM
  4. راز شکـم شش تکـه در بدنســازی
    توسط *P s y C h e* در انجمن پزشکی ورزشی
    آخرين نوشته: 09-24-2013, 01:23 PM
  5. خیـال پـردازی هـا در نوجـوانــان
    توسط R e z a در انجمن روانشناسی کودک و نوجوان
    آخرين نوشته: 09-12-2013, 01:27 AM

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره سربازیمشاوره سربازی انلاینمشاوره خدمت سربازیمشاوره آنلاین سربازیمشاوره تلفنی سربازیمشاوره خدمتمشاوره انلاین سربازیفروم خدمت سربازیمشاور سربازیمشاور خدمت سربازیمشاوره معافیت سربازیمشاوره تلفنی معافیت سربازیشرایط معافیت با کفالت در صورتی که برادرنیز معاف باشدمشاوره ی سربازیفروم سربازیمشاوره براي معافيت سربازيمشاوره برای معافیت سربازیانجمن مشاوره سربازیمشاوره درباره ی خدمتمشاوره برای سربازیارتباط با مشاوره سربازیhttp:forum.moshaver.cof104مشاوره-حقوقی-در-رابطه-با-وظعیت-خدمت-سربازی-1338مشاوره در مورد خدمت سربازیمشاوره آنلاین برای خدمتمشاوره درباره کفالتکفالت مادر وخواهر در خدمت سربازی توسط پسر دوممشاوره با وكلا در رابطه باسربازيمشاوره حقوقی در مورد معافیت خدمتتماس با مشاوره سربازارتباط بامشاوره درموردخدمت سربازیمشاوره تلفنی رایگان سربازیسایت مشاوره سربازیمشاوره تخصصي سربازيمشاوران خدمت سربازیی مشاوره خدمت سربازی

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
مشاورة,  مشاوره خانواده,  مشاوره آنلاین,  مشاوره حقوقی رایگان,  مشاوره ازدواج,  مشاوره رایگان در تلگرام,  مشاوره آنلاین رایگان,  مشاوره تحصیلی,  مشاوره حقوقی,  مشاوره قبل از ازدواج,  مشاوره حقوقی رایگان,  مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی,  مشاوره حقوقی انلاین,  مشاوره حقوقی قوه قضاییه,  مشاوره حقوقی خانواده,  مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه,  مشاوره حقوقی خانواده رایگان,  مشاوره حقوقی رایگان در مشهد,  مشاوره حقوقی طلاق,  مشاوره حقوقی,  فرزند,  فرزندان پیامبر,  فرزندم,  فرزندان امام حسن,  فرزندان قاسم افشار,  فرزندان رهبر,  فرزند سوم کیت میدلتون,  فرزندان ملکه انگلیس,  فرزندان لیلا فروهر,  فرزندان خامنه ای,  فرزند آخر,  فرزند آخر به انگلیسی,  فرزند آخر هلاکویی,  فرزند آخر بودن,  فرزند آخر دکتر هلاکویی,  فرزند آخرت,  ویژگی فرزند آخر,  ازدواج با فرزند آخر,  ازدواج دو فرزند آخر,  شخصیت شناسی فرزند آخر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)