مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 44 از 44

موضوع: اثبات وجود امام زمان از طریق قرآن مجید

1. Top | #41

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14931
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    97
    تشکر شده 113 بار در 76 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : اثبات وجود امام زمان از طریق قرآن مجید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    ادامه و پایان اثبات وجود امام زمان ((ع )) به کمک کلام الله

بسم الله الرحمن الرحیم

بعد از پیش مقدمه که به خدمت دوستان و علاقه مندان رسید تنها و تنها چیزی که واجب الوجود بودن یک رمز گشا (( امام زمان ع )) را اثبات میکند وجود

رمزهای نا گشوده در قرآن است (( الم ؛ الر ؛ حم ؛ یس ؛ و............... ))

همه علما در هر شاخه از دین اسلام قبول دارند که این کلمات رمز میباشد ولی متاسفانه آن را به رمز بین خدا و پیامبر گرامی ؛ به اشتباه نسبت داده اند

چرا باید خدا رمزی را در قرآن قرار دهد که گشاینده آن قرنهاست رحلت کرده و تاکنون نیز این رمزها مکاشفه نگشته است ؟؟

رمزی که هیچگاه گشوده نشود ؛ چه رمزیتی دارد ؟؟

اگر مراد رمزها حضرت محمد بود ؛ چه نیازی به ذکر آنها در قرآن بود ؟؟؟

مگر پیامبر به معراج نرفت ؟؟ چه چیز پنهان و رمز گونه برای پیامبر باقی مانده بود تا باز رمزی دربین خدا و او باشد ؟؟

پس نتیجه میگیریم این رمزها برای کامل کردن کتاب خدا (( قرآن)) و توسط یک رمز گشا در دل قرآن نهاده شده تا وقت ظهور بتواند اولا" وصل بودن خود به خدا ورسولش

را اثبات نماید و هم اینکه مورد اتهام قرار نگیرد که معجزه ی او ناشی از پیشرفت و دانش بشریست !!

به عنوان مثال (( الر ؛ میتواند در آیتنده تبدیل به الرحمن ...... )) شود و سایر مثالها که من در کار خدا دخالت نمی کنم و فقط یک الگو برای فهم ذکر نمودم .

خداوندا من و مشتاقان واقعیت را از یاران آن حضرت قرار بده تا بتوانیم از وجود آن حضرت استفاده کرده و از ره یافتگان باشیم انشاالله

سلام. تشکر
    ویرایش توسط s.vs : 06-01-2015 در ساعت 07:10 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #42

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تبلیغات ممنوع حتی صلواتیش
    شماره عضويت
    12210
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.57
    تشکـر
    112
    تشکر شده 327 بار در 210 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ولی چه جور ثابت میکنید این فرد همان امام زمان است که ما بهش اعتقاد داریم؟

امام زمانی که ما بهش اعتقاد داریم مگه چه شکلیه ؛ توجه داشته باش که قرآن جواب شمارو داده و میگه همه پیامبران در هدایت یک چیز رو گفتند و اون یکتا پرستی و اعتقاد به رستاخیزه ؛ یعنی امام زمان هم به هر شکل وشمایلی که میخواد باشه ؛ قطعا راه انبیارو پیش خواهد گرفت و چیز دیگه ای که جدید باشه نخواهد گفت

چرا این کارها نمیشه توسط فردی که مثلا هنوز به دنیا نیومده انجام بشه؟ اگر فرد جدید که به دنیا نیومده باشه شما مجبور میشی رسالت جدیدی رو بپذیری در حالی که خدا وند

قبلا" در قرآن گفته که حضرت محمد (ص) خاتم پیامران است و همچنین ظهور حضرت بعد از قرنها خود دلالت و تکمیل کننده معجزه ای دیگراست و یاد آور مجدد که خدا ست که میمیراند و خود زنده میکند و مرگ و نیستی همه به فرمان اوست (( داستان اصحاب کهف و.... ))

سوال دیگه هم دارم: گاهی فکر میکنم که قرار بود در زمان غیبت "مردم مثل خورشید پشت ابر از ایشان بتونن بهره ببرن". آیا الآن اینجوری هست؟ (ما حتی در احکام دینمان دچار تفرقه و تعدد نظر هستیم چرا تکلیف معلوم نیست؟)

اگر ایشون قابل بهره بردن بود ؛ دیگه غیبت و ظهور معنی خودشو از دست میداد و تازه متهم به نالایقی هم میشد چون وقتی در دسترس و بهره بوده ؛ چرا جلوی فلان ظلم

یا فلان بی عدالتی رو نگرفت و..... پس غیبت کامل او را از هر اتهام و ناتوانی مبرا میسازد و تازه امنیت مکانی اورا چه کسی تضمین میکرد ؟؟ و بالاخره مکانش لو میرفت !!

در دین هم دچار تفرقه هستیم چون(( اکثرهم لایعقلون هستیم ))و متاسفانه عظمت وبزرگی خداوند ومهمتر از همه روز محشر را به جان لمس نکرده ایم

مطئن هستم که هرکس و تکرار میکنم هرکس به دیده جان روز محشر را لمس کند از محالات است که دست از پا خطا کند و همین موضوع محور وکلید برقراری عدالتی استکه

وعده آن داده شده است .

به عنوان مثال اگر شما بدانید که هرکجا میروید و هر عملی انجام میدهید با دوربین مدار بسته کنترل میشود وبه محض تخلف بی درنگ مامورین 110 حاضر شده و شمارا دستگیر و

تحویل مقامات قضائی بدهند آیا شما غیر از زندگی سالم دنبال زندگی ناسالم خواهید رفت ؟؟

اگر جدیدا" به جاده چالوس رفته باشد به دلیل نصب دوربین قدم به قدم ؛ تقریبا" هیچ تخلف رانندگی مشاهده نمی کنید

خوب برادر من خداهم میگوید تمام اعمال شما توسط فرشتگان مامور و محافظ ثبت و ظبط میشود ولی چون دوربینها مخفی است ما انسانها ؛ اسیر وسوسه شیطان میشویم و

آخرش میشود تفرقه و هزار راه

4. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #43

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    12210
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.57
    تشکـر
    112
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

با سلام مجدد خدمت دوستان

آیا آمادگی دارید تا بحث جدیدی راجع به امام زمان شروع کنیم

6. 2 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #44

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    12210
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.57
    تشکـر
    112
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خداوندا گر توبرانی به که روی آوریم

همانگونه که وعده داده ای نور هدایت و توفیق عبادت و شناخت عظمت کبریائیت را در دل من و دوستداران اهل بیت ؛ بتابان و به لطف خود مقدمات هدایت من را فراهم نما

آمین یا رب العالمین

8. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

قران مجيد کي نوشته

دلایل وجود امام در قران

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

اثباتات,  اثبات رياضي,  اثبات وجود الله,  اثبات كروية الارض,  اثبات نشوز الزوجة,  اثبات ملكية عقار,  اثبات ملكية حساب,  اثبات النشوز,  اثبات اعالة,  إثبات,  اثبات وجود الله,  اثبات وجود,  اثبات وجود الله عند الشيعه,  اثبات وجود الجن,  اثبات وجود الله بالعقل,  اثبات وجود الله فلسفيا,  اثبات وجود الجن علميا,  اثبات وجود الروح,  اثبات وجود الله ذاكر نايك,  اثبات وجود الخالق,  قرآن مجید,  قرآن مجید با ترجمه,  قرآن مجید یعنی چه,  قرآن مجید تلاوت,  قرآن مجید کی فضیلت,  قرآن مجید صوتی,  قرآن مجید و کریم,  قرآن مجید سوره یاسین,  قرآن مجید کامل,  قرآن مجید آنلاین,  همجنسگرا,  همجنسگرایان,  همجنس بازان معروف ایرانی,  همجنسگرایی زنان,  همجنسگرایی در حیوانات,  همجنسگرا چیست,  همجنسگرایی مردان,  همجنسگرایی مردان در ایران,  همجنسگرایی زنان چگونه است,  همجنسگرایان مشهور,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)