مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 53

موضوع: استدلال منطق درمورد لزوم چادری شدن وحجاب

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13756
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    369
    تشکر شده 145 بار در 78 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : دو راهی بزرگ وهمیشگی زندگی من..

نقل قول نوشته اصلی توسط *یاس* نمایش پست ها
    مشاورا ودوستای مجازی خوبم ممنون ازهمه مشاوره نظرات وکلاحسای قشنگی که بهم دادید دست همگی درد نکنه
    فکرمیکنم من الان یه مدتی باید خوب مطالعه کنم با اینکه تازه کنکور دادم ولی بازم مثل قبل تا دیروقت مشغول خونددنم طوری که صدای مامان بابام دراومده میگن مگه میخوای دوباره کنکور بدی ؟مگه قبول نمیشی؟
    خلاصه باید حسابی تحقیق کنم که فلسفه شو بفهمم که اگه یه روز یکی ازم پرسید چیشد چادری شدی؟محکم وقاطع جوابشو بدم پس همچنان کمکتوبمن قطع نکنین اگه کتاب خوبی،سخنرانی جالبی میشناسید حتما بهم معرفی کنید.
    درنهایت وقتی تصمیممو گرفتم توهمین تاپیک خبرمیدم.
    سلام خواهر گلم
    ببخشید که دیر اومدم یه استاد داشتیم که خیلی حرفای جالبی میزد میگفت ایا تا حالا به این فکر کردید چرا ایه های حجاب در سوره نور امده؟ ارتباط بین نور وحجاب چیست؟
    حالا دوست دارم جوابای شما را بدونم؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.68
    تشکـر
    6,938
    تشکر شده 4,105 بار در 2,155 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : استدلال منطق درمورد لزوم چادری شدن وحجاب

سلام. من هم به عنوانه یه دختر چادری ، که از 12_13سالگی چادر زدم تا الان که 25سالمه، که اتفاقا تو اهواز هم ساکن هستم، نه گرمایی حس کردم با چادر ، نه محدودیتی واسم داشته ، نه تو روزای بارونی گذاشتم گلی بشه نه خاکی. تیپمم همیشه بهترین تیپو شیک ترین لباسارو پوشیدم ، از بهترین رنگا و شادترین رنگا استفاده کردم تا کسی جرأت نکنه بگه چادریا تیپ ندارن یا بد تیپن. اطرافیانو دوستو آشنا هم اونایی که چادرین مثل خودم شیک پوشو زیبا بودن ، و همیشه هم متنفر بودم از صدا و سیما و فیلمسازامون که تو تلویزیون هر بدبخت بیچاره ای رو که میخوان نشون بدن یه چادر میندازن سرش ، متاسفم براشون.

در کل طبق فرمایش دوستمون چادر یه مسئولیتی به گردنمون میزاره که باید خیلی مواظب رفتارمون باشیم که چادر رو زیر سوال نبریم.
    البته حرفای من ربطی به استدلالو منطق راجبه چادر نبود فقط چون دوستمون توی پست اولشون خواستن نظر چادریا رو بدونن و کمی حرف از دستو پاگیر بودن و گرما بود اینارو گفتم.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط love : 07-02-2015 در ساعت 05:37 PM

3. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.84
    تشکـر
    10,029
    تشکر شده 12,842 بار در 6,511 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    سلام. من هم به عنوانه یه دختر چادری ، که از 12_13سالگی چادر زدم تا الان که 25سالمه، که اتفاقا تو اهواز هم ساکن هستم، نه گرمایی حس کردم با چادر ، نه محدودیتی واسم داشته ، نه تو روزای بارونی گذاشتم گلی بشه نه خاکی. تیپمم همیشه بهترین تیپو شیک ترین لباسارو پوشیدم ، از بهترین رنگا و شادترین رنگا استفاده کردم تا کسی جرأت نکنه بگه چادریا تیپ ندارن یا بد تیپن. اطرافیانو دوستو آشنا هم اونایی که چادرین مثل خودم شیک پوشو زیبا بودن ، و همیشه هم متنفر بودم از صدا و سیما و فیلمسازامون که تو تلویزیون هر بدبخت بیچاره ای رو که میخوان نشون بدن یه چادر میندازن سرش ، متاسفم براشون.

در کل طبق فرمایش دوستمون چادر یه مسئولیتی به گردنمون میزاره که باید خیلی مواظب رفتارمون باشیم که چادر رو زیر سوال نبریم.
    البته حرفای من ربطی به استدلالو منطق راجبه چادر نبود فقط چون دوستمون توی پست اولشون خواستن نظر چادریا رو بدونن و کمی حرف از دستو پاگیر بودن و گرما بود اینارو گفتم.
    موفق باشید.

ببخشید برام یه سوال پیش امد

شما که چادر میپوشید؟؟
    چجوری دیگه تیپ میزنید؟؟ میگید رنگترین و شاد ترین لباس هارو میپوشید؟؟؟؟؟؟ مگه چادرتون چجوری میپوشید که لباساتون. تیپتون معلوم
    ببخشید واقعا برام سوال بود. چادر که مشکی سرتاپا دیگه تیپ زدن که میگید چیه؟؟این وسط؟؟
    ویرایش توسط پریماه. : 07-02-2015 در ساعت 05:58 PM

5. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16953
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.76
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ببخشید برام یه سوال پیش امد

شما که چادر میپوشید؟؟
    چجوری دیگه تیپ میزنید؟؟ میگید رنگترین و شاد ترین لباس هارو میپوشید؟؟؟؟؟؟ مگه چادرتون چجوری میپوشید که لباساتون. تیپتون معلوم
    ببخشید واقعا برام سوال بود. چادر که مشکی سرتاپا دیگه تیپ زدن که میگید چیه؟؟این وسط؟؟
    پریماه جان هرچند که از من سوال نشد ولی جواب میدم
    خیلی قشنگ معلومه چادری هایی که تیپ میزنن با اونایی که نمیزنن
    کفشای شیک و مانتوی شیک و مقنعه، یا مثلا ساق و روسریشونو ست میکنن، کیف و کفش هم ایضا!
    و کلا تمیزن، معلومه که به خودشون میرسن
    شما ایرانو با عربستان اشتباه گرفتی :d:d

6. 2 کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.84
    تشکـر
    10,029
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.74 نمایش پست ها
    پریماه جان هرچند که از من سوال نشد ولی جواب میدم
    خیلی قشنگ معلومه چادری هایی که تیپ میزنن با اونایی که نمیزنن
    کفشای شیک و مانتوی شیک و مقنعه، یا مثلا ساق و روسریشونو ست میکنن، کیف و کفش هم ایضا!
    و کلا تمیزن، معلومه که به خودشون میرسن
    شما ایرانو با عربستان اشتباه گرفتی :d:d
    همه چیز که زیر چادر دیگه خوشتیپی و بد تیپی معلوم نیست. منظورم این

اینجوریا که شما میگید خیلی کم پیدا میشن
    عق اصلا عربستان حرفش نزن قابل مقایسه نیستن با ایرانیا

8. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.68
    تشکـر
    6,938
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز این رو همین ابتدای امر بیان کنم که من اصلا در حدی نیستم که بخوام درمورد فلسفه و منطقه چادر و چادری شدن نظر بدم ، اصلا هم دوست ندارم با کسی راجبه این موضوع بحث کنم ، هرکسی مختاره که خودش پوشش رو انتخاب کنه و هیچ کس حق نداره دیگری رو مجبور به کاری کنه ، خیلی خوشحال میشم وقتی دخترای مانتویی چادر رو انتخاب میکنن و مثل یاس جان میخوان با دلیل چادر رو انتخاب کنن ، یه جورایی به حالشون غبطه میخورم ، چون من خانوادم چادری بودن ، من هم چادری شدم ، ولی الان خیلییییییییییی بیش از اون چیزی که فکرشو بکنید خوشحالم که پوششم چادره ، همینطور که گفتم هیچوقت اذیت نشدم باهاش ، نه تو گرمای اهواز گرمای بیش از اندازه ی تحملم رو حس کردم نه تو روزای بارونی اذیتم کرد ، نه اینطور بود که بگم واااای این پاساژ نرم همش دختر پسرای فشنه یا واااای زشته اگه با همسرم برم فلان کافی شاپ جای آدمای چادری نیست ، همیشه هم با افتخار سرم کردمو هیچ وقت یکبار هم نشده گلایه کنم ازشو به فکرم بیاد که کنار بزارمش ، چون خدا تواناییشو بهم داده و واقعا توانه استفاده ازشو دارم.
    البته شاید اینکه چادر محدودیت ایجاد کنه واسه دستها درسته ، مثلا اگر وسیله ای بخوای بگیری یا بازار بری خریداتو راحت نتونی بگیری درسته ولی الان که دیگه چادرا همه آستین دار و راحت شدن که این قضیه هم حل شده.
    حالا راجبه سوالای شما دوست گلم:
    میگی مگه میشه با چادر هم تیپ زدو اصلا مگه تیپت معلومه یا رنگایی که میپوشی مگه معلومه ؟ اابته هدف از این سوالتون مشخصه یعنی میخواید بگید مگه چادرتو باز میزاری ؟؟؟؟ که تیپت معلوم میشه ؟؟؟ مگه میشه ؟؟؟ مگه داریم ؟؟
    هههههههه
    اینو بگم که من ادعایی ندارم که خوبمو خودمو برتر بدونم و بگم چادریه به تمام معنایی هستم ولی خوب منی که دارم اینارو میگم جزء اون دسته نیستم که فقط گردیه صورتشون پیداست، یا چادره معمولی (سنتی) میپوشن، من چادری که میزنم چادر دانشجوییه ، البته چهار پنج ساله که این چادر رو میزنم وگرنه تا قبلش چادرم معمولی بودو بازم راحت بودم ولی الان برای راحتیه بیشتر دانشجویی میزنم ، همینطور که حتما دیدی آستینها بیرونه ، پس رنگی که استفاده میشه معلومه همیشه هم روسری زدم چه دانشگاه چه بازار چه مهمانی یعنی کلا از مقنعه بدم میاد ، واسه دانشگاه هم یا روسری مشکی یا قهوه ای یا کلا رنگای سنگین متناسب با رنگه مانتوم پوشیدم. همیشه صورتم اصلاح کرده و ابروهام بهترین فرم بوده ،نگید پس تو چادری نیستی که حتی تو فکره ابروهاتی که چه مدلی باشه ولی خودتم خوب میدونی که یه دختر حساسیتش چیه و منم میخوام بگم که یه دختر چادری هم این حساسیتارو داره و توی آراستگیش تاثیر داره .(بازم می گم من ازون چادریای سفتو سخت نیستم )
    میگم خوش میپوشمو شیک ، من که قرار نیست چادرمو جلو آقایون باز کنم یا تیپمو نشونه مردا و پسرای تو کوچه و خیابونو دانشگاه نشون بدم ، دوست دارم بین دوستام یا مهمونیایی که میرم یا تو بازار یا مغازه یا جایی اگه چادرم باز بودو خانمی تیپمو دید نگه اه اه اه چادریا بد تیپ یا بد هیکلن ، دوست دارم اگه یه خانم هم تیپم رو ببینه قضاوته بدی راجبه چادریا نکنه . من خودم دیدم چادریایی رو که به وضع ظاهریشون نمیرسن ولی نباید با دیدنه یه نفر راجبه همه قضاوت کرد ، یا اینکه لازم نیست کسی تیپه منو تو بازارو کوچه ببینه ، همینکه توی مراسمی چادرمو در بیارم یا تو عروسیا میبینن یه خانمه چادری چه نوع تیپی میتونه داشته باشه این واسم کافیه لازم نیست مردا و پسرا منو ببیننو قضاوت کنن که اینم طبق گفته ی دوستمون یه چادریه شیک کلا از ظاهرش میتونی اینو بفهمیو میدونم آقایونم به این توجه کردن ولی من تو جمع زنونه هم دوست دارم شیک بودن رو نشون بدم.
    دوست عزیز هیچکس بدونه نقص نیست ما چادریا هم نواقصی داربم ولی اگه یه نفرو دیدی با یه نقص به پای همه نباید گذاشت ، ضمنا چادر ملاک برتری نیست ، فقط یه پوشش و انتخابه و مسلما کاملترین پوشش. من هم مثل شما چادریایی رو دیدم که تائیدشون نمیکنم و همینطور مانتوییایی که واقعا دخترای خوبی هستن ، کما اینکه بیشتر دوستان من مانتویی و فشن هستنو واقعا هم من اونارو دوست دارم هم اونا منو .

9. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.84
    تشکـر
    10,029
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

دوست عزیز این رو همین ابتدای امر بیان کنم که من اصلا در حدی نیستم که بخوام درمورد فلسفه و منطقه چادر و چادری شدن نظر بدم ، اصلا هم دوست ندارم با کسی راجبه این موضوع بحث کنم ، هرکسی مختاره که خودش پوشش رو انتخاب کنه و هیچ کس حق نداره دیگری رو مجبور به کاری کنه ، خیلی خوشحال میشم وقتی دخترای مانتویی چادر رو انتخاب میکنن و مثل یاس جان میخوان با دلیل چادر رو انتخاب کنن ، یه جورایی به حالشون غبطه میخورم ، چون من خانوادم چادری بودن ، من هم چادری شدم ، ولی الان خیلییییییییییی بیش از اون چیزی که فکرشو بکنید خوشحالم که پوششم چادره ، همینطور که گفتم هیچوقت اذیت نشدم باهاش ، نه تو گرمای اهواز گرمای بیش از اندازه ی تحملم رو حس کردم نه تو روزای بارونی اذیتم کرد ، نه اینطور بود که بگم واااای این پاساژ نرم همش دختر پسرای فشنه یا واااای زشته اگه با همسرم برم فلان کافی شاپ جای آدمای چادری نیست ، همیشه هم با افتخار سرم کردمو هیچ وقت یکبار هم نشده گلایه کنم ازشو به فکرم بیاد که کنار بزارمش ، چون خدا تواناییشو بهم داده و واقعا توانه استفاده ازشو دارم.
    البته شاید اینکه چادر محدودیت ایجاد کنه واسه دستها درسته ، مثلا اگر وسیله ای بخوای بگیری یا بازار بری خریداتو راحت نتونی بگیری درسته ولی الان که دیگه چادرا همه آستین دار و راحت شدن که این قضیه هم حل شده.
    حالا راجبه سوالای شما دوست گلم:
    میگی مگه میشه با چادر هم تیپ زدو اصلا مگه تیپت معلومه یا رنگایی که میپوشی مگه معلومه ؟ اابته هدف از این سوالتون مشخصه یعنی میخواید بگید مگه چادرتو باز میزاری ؟؟؟؟ که تیپت معلوم میشه ؟؟؟ مگه میشه ؟؟؟ مگه داریم ؟؟
    هههههههه
    اینو بگم که من ادعایی ندارم که خوبمو خودمو برتر بدونم و بگم چادریه به تمام معنایی هستم ولی خوب منی که دارم اینارو میگم جزء اون دسته نیستم که فقط گردیه صورتشون پیداست، یا چادره معمولی (سنتی) میپوشن، من چادری که میزنم چادر دانشجوییه ، البته چهار پنج ساله که این چادر رو میزنم وگرنه تا قبلش چادرم معمولی بودو بازم راحت بودم ولی الان برای راحتیه بیشتر دانشجویی میزنم ، همینطور که حتما دیدی آستینها بیرونه ، پس رنگی که استفاده میشه معلومه همیشه هم روسری زدم چه دانشگاه چه بازار چه مهمانی یعنی کلا از مقنعه بدم میاد ، واسه دانشگاه هم یا روسری مشکی یا قهوه ای یا کلا رنگای سنگین متناسب با رنگه مانتوم پوشیدم. همیشه صورتم اصلاح کرده و ابروهام بهترین فرم بوده ،نگید پس تو چادری نیستی که حتی تو فکره ابروهاتی که چه مدلی باشه ولی خودتم خوب میدونی که یه دختر حساسیتش چیه و منم میخوام بگم که یه دختر چادری هم این حساسیتارو داره و توی آراستگیش تاثیر داره .(بازم می گم من ازون چادریای سفتو سخت نیستم )
    میگم خوش میپوشمو شیک ، من که قرار نیست چادرمو جلو آقایون باز کنم یا تیپمو نشونه مردا و پسرای تو کوچه و خیابونو دانشگاه نشون بدم ، دوست دارم بین دوستام یا مهمونیایی که میرم یا تو بازار یا مغازه یا جایی اگه چادرم باز بودو خانمی تیپمو دید نگه اه اه اه چادریا بد تیپ یا بد هیکلن ، دوست دارم اگه یه خانم هم تیپم رو ببینه قضاوته بدی راجبه چادریا نکنه . من خودم دیدم چادریایی رو که به وضع ظاهریشون نمیرسن ولی نباید با دیدنه یه نفر راجبه همه قضاوت کرد ، یا اینکه لازم نیست کسی تیپه منو تو بازارو کوچه ببینه ، همینکه توی مراسمی چادرمو در بیارم یا تو عروسیا میبینن یه خانمه چادری چه نوع تیپی میتونه داشته باشه این واسم کافیه لازم نیست مردا و پسرا منو ببیننو قضاوت کنن که اینم طبق گفته ی دوستمون یه چادریه شیک کلا از ظاهرش میتونی اینو بفهمیو میدونم آقایونم به این توجه کردن ولی من تو جمع زنونه هم دوست دارم شیک بودن رو نشون بدم.
    دوست عزیز هیچکس بدونه نقص نیست ما چادریا هم نواقصی داربم ولی اگه یه نفرو دیدی با یه نقص به پای همه نباید گذاشت ، ضمنا چادر ملاک برتری نیست ، فقط یه پوشش و انتخابه و مسلما کاملترین پوشش. من هم مثل شما چادریایی رو دیدم که تائیدشون نمیکنم و همینطور مانتوییایی که واقعا دخترای خوبی هستن ، کما اینکه بیشتر دوستان من مانتویی و فشن هستنو واقعا هم من اونارو دوست دارم هم اونا منو .

مرسی از جوابتون

تتوضیح مختصر میدادید. مثل فاطمه جون بهتر بود من فقط معنی تیپ زدن. زیر چادر. ست کردن لباس میخواستم بدونم نه چیزایی دیگه

بازم مرسی

11. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.68
    تشکـر
    6,938
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

عزیزم چرا میگی همه چیز زیر چادره ، خوش تیپیو بد تیپی معلوم نیست ؟؟؟
    من خودم چادیه خوش تیپو بد تیپو قشنگ از ظاهره طرف میفهمم. اگه یه چادری روسریش مرتب نباشه ، چروک باشه ، مانتوش چروک باشه ، رنگه مانتو و روسریش شنبه یه شنبه باشه ، مانتوش گشاد باشه آستیناش چروک باشه ، کفشاش تمیز نباشه ، شلوارش کثیف یا چروک باشه ، چادرش کثیف یا چروک باشه ، خودش به صورتش نرسه ، ابروهاش مرتب نباشه ، همه ی اینا موثره تا بتونی تشخیص بدی مرتبه یا نه ، لازم نیست چادرشو برات باز کنه تا ببینی همینه یکم اگه چادرش باز شد سرتاپاشو ببینی میتونی به همه ی اینا پی ببری .
    بازم میگم من با اونایی نیستم که فقط گردیه صورتشون پیداستو جلو چادرشونو تا بالا میدوزن یا با دست میگیرن ، من با اوناییم که چادریه متعادلن ، نه سفت سفت نه طوری که چادشونو به دست باد بسپارن.

12. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.68
    تشکـر
    6,938
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

عزیزم من تو پست اولم مختصر توضیح دادم ولی بعد از سوالتون ، چون دیدم چادر نیاز به توضیح داره توضیح دادم که شکو شبه ای نمونه. جواب سوالاتونو اگه متنی که نوشتمو بخونید معلومه و پاسخ دادم.اینکه تیپ زدن زیر چادر و ست کردن لباسا زیر چادر چه معنی میده.

موفق باشد.
    ویرایش توسط love : 07-02-2015 در ساعت 07:47 PM

13. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.84
    تشکـر
    10,029
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

عزیزم چرا میگی همه چیز زیر چادره ، خوش تیپیو بد تیپی معلوم نیست ؟؟؟
    من خودم چادیه خوش تیپو بد تیپو قشنگ از ظاهره طرف میفهمم. اگه یه چادری روسریش مرتب نباشه ، چروک باشه ، مانتوش چروک باشه ، رنگه مانتو و روسریش شنبه یه شنبه باشه ، مانتوش گشاد باشه آستیناش چروک باشه ، کفشاش تمیز نباشه ، شلوارش کثیف یا چروک باشه ، چادرش کثیف یا چروک باشه ، خودش به صورتش نرسه ، ابروهاش مرتب نباشه ، همه ی اینا موثره تا بتونی تشخیص بدی مرتبه یا نه ، لازم نیست چادرشو برات باز کنه تا ببینی همینه یکم اگه چادرش باز شد سرتاپاشو ببینی میتونی به همه ی اینا پی ببری .
    بازم میگم من با اونایی نیستم که فقط گردیه صورتشون پیداستو جلو چادرشونو تا بالا میدوزن یا با دست میگیرن ، من با اوناییم که چادریه متعادلن ، نه سفت سفت نه طوری که چادشونو به دست باد بسپارن.

میدونم چجور چادری رو میگید
    ولی مثل شماها واقعااااا کم هست واقعااااا کم هست

15. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

استدلال خاطئ,  استدلال,  استدلال احصائي,  استدلال احصائي pdf,  استدلالات,  استدلال دائري,  استدلال استقرائي,  استدلال الاصوليين بالكتاب والسنة,  استدلال الأصوليين باللغة العربية,  استدلال الأصوليين باللغة العربية pdf,  استدلال منطقي,  استدلال منطقی در gmat,  استدلال منطقی gmat,  استدلال منطقی,  استدلال منطقی چیست,  روش تحقیق استدلال منطقی,  روش استدلال منطقی,  نمونه سوالات استدلال منطقی,  سوالات استدلال منطقی,  انواع استدلال منطقی,  احکام حجاب در رساله,  احکام حجاب در قرآن,  احکام حجاب و عفاف,  احکام حجاب مکارم شیرازی,  احکام حجاب در رساله ها,  احکام حجاب بانوان,  احکام حجاب در رساله امام خمینی,  احکام حجاب در خارج از کشور,  احکام حجاب زن,  احکام حجاب سیستانی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)