مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 53

موضوع: استدلال منطق درمورد لزوم چادری شدن وحجاب

1. Top | #41

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.42
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,077 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : استدلال منطق درمورد لزوم چادری شدن وحجاب

نقل قول نوشته اصلی توسط *یاس* نمایش پست ها
    عزیزم وای انگار منظورمو بد رسوندم خییییییییییلی معذرت میخوام اصلا قصدم این نبود قصدم از غرور شما نبودی گلم منکه اتفاقا خیلی از تفکر شما خوشم اومده بود وخوشحال بودم کهیه چادری شیک پوشید.من فقط خواستم از کامنت شما استفاده کنمو بگم یه فرد محجبه باید با اخلاق خوشش باعث تشویق بشه مثل همین خواهر گلمون Mahsa که متاسفانه رفتار بد بعضیا باعث دلسردی ایشون ودید بدشون شده بود به طورکلی گفتم منظورم به شما نبود عذر میخوام امیید وارم از دست من ناراحت نشید

یه سوالی هم ازتون داشتم گفته بودین از اول چادری بودین (شاید از روی عادت)ولی بعد بهش افتخار کردید
    خواستم بدنم چی باعث شد که چادری "بمونید"؟در این باره تحقیق کردید؟؟ چون مسلما اگه از روی عادت یا فضای خانواده بوده باشه ولیتفکری پشتش نباشه شاید دووم نداشته باشه ولی شما باعشق وعلاقه از چادرتون میگفتید چی تو این راه راسختون کرده؟که سختیای احتمالیشم تحمل کنید؟دوست دارم بدونم
    خواهش میکنم یاس عزیز ، نیازی به عذر خواهی نیست گلم.

اینکه میگید اگه چادرت به اجباره خانوادت یا شرایط خانوادگی بود ، امکان نداشت با جونو دل بزنمش درسته ، همینطور که یه دوستی داشتم دوران دبیرستان که وقتی خونه میخواست بره چادرشو از تو کیفش درمیورد و موقع بیرون رفتن تو کیفش میکرد ، ولی واقعا من حتی یک ثانیه هم به اینکار فکر نمیکردم.

عزیزم خوب من اونموقع که چادر زدم درسته بخاطر شرایطه خانوادم بود ولی خودمم همچین تفکری داشتمو پذیرفته بودمش ، یعنی از همون اول انتخاب کردم پوششم رو. تحقیقی در این زمینه نداشتم ولی از نظر اعتقادی سست نبودم ، عقایدم رو تقویت میکردم ، البته اینم بگم تو فامیل ما همه چادری بودن بعد همه مانتویی شدن ، شاید بعضیا چادر درآوردنو نشونه ی مدرن شدنو با کلاس شدن بدونن ولی ما چادر آزارمون نمیداد که منتظر فرصت واسه درآوردنش باشیم ، یعنی الان فقط منو خواهرم هستیم که چادر میزنیمو جالبه اینو بگم همیشه تو مهمانیا همه بهمون میگن چجوری این روسریای لیزو میزنید که از سرتون ت************ نمیخوره.

تنها چیزی که باعث شد من به چادرم افتخار کنمو کنار نزنمش ، اعتقاداتم بود شاید اگه منم دختره جوگیری بودم ، دورانه دبیرستان بعضی از دوستام یا همین دوستمو میدیدم منم چادرمو در میوردم ، شاید اگه خانوادم محدودم میکردن از چادر زده میشدم ، ولی کاااااملا یه دختره آزاد بودم که با هرکی که دلم میخواست بیرون میرفتم ، هرجا که دلم میخواست میرفتم ، ولی خودمو نباختم که اعتقاداتم سست بشه یا به قولی جوگیر شم.
    من تحقیقی راجب چادر نکردم ، فقط از نظره قلبی دوسش دارم .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #42

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.20
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

پس چرا من از نظر قلبی دوستش ندارم و خیلیییی بدم میاد ازش

arash.AP

4. Top | #43

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.42
    تشکـر
    6,908
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

پری جونم هیچ چیزیو نمیشه به زور تو قلبه یکی کرد که ، این جمله رو شنیدی دیگه (( دوست داشتن که زوری نیست )) .

5. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #44

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.20
    تشکـر
    10,097
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    پری جونم هیچ چیزیو نمیشه به زور تو قلبه یکی کرد که ، این جمله رو شنیدی دیگه (( دوست داشتن که زوری نیست )) .
    ارررره

ولی برام جالبه علاوه بر اینکه دوستش ندارم متنفر هم هستم
    واهی همین برام قابل درک نیست چادر و دوست دارید

arash.AP

7. Top | #45

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.42
    تشکـر
    6,908
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ارررره

ولی برام جالبه علاوه بر اینکه دوستش ندارم متنفر هم هستم
    واهی همین برام قابل درک نیست چادر و دوست دارید
    خوب عزیزم آدما حس دارن ، این حس میتونه دوست داشتن باشه ، ذوق مرگ شدن باشه ، دوست نداشتن باشه ، تنفر هم باشه ، خوب شما نسبت به یه چیزی تنفر داری ، دیگه چرا انقدر دنباله دلیلشی ؟ منم از خیلی چیزا متنفرم دلیلش مهم نیست دیگه ، خوب بدم میاد ازش.

شما هم خیلی چیزارو دوست داری ، یه لباس میخری میگی واااای چقدر دوسش دارم ، یه دست مبل میخری میگی دوسشون دارم ، فرش میخری میگی دوسش دارم ، اتاقت باب میلت باشه میگی اتاقمو دوست دارم ، شنیدی بعضیا میگن خونمو دوست دارم ، خوب باب میلشونه ، با خونشون راحتن ، احساس آرامش میکنن توش ، خوب دوسش دارن دیگه ، یه لاک میخری ، میگی از رنگش خوشم میاد دوسش دارم ، رنگ موهاتو عوض میکنی میگی دوسش دارم این رنگو ، یه مانتو خوشگل میخری میگی دوسش دارم، شاید همه ی اینا به تو یه حس خوب بده ولی واسه یکی دیگه عادی باشه. لزوما لازم نیست از هرچیزی که تو خوشت میاد دیگری هم خوشش بیاد.

خوب چادرم همینه دیگه من دوسش دارم و تو دوسش نداریو متنفری. زیاد سخت نگیر.

8. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #46

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    بولشیت
    شماره عضويت
    16452
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    220
    تشکر شده 170 بار در 109 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

لزوم؟
    هیچ لزومی وجود نداره

10. کاربران زیر از Dark Knight بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #47

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.20
    تشکـر
    10,097
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark Knight نمایش پست ها
    لزوم؟
    هیچ لزومی وجود نداره

arash.AP

12. Top | #48

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    17304
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    68
    تشکر شده 60 بار در 38 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط *یاس* نمایش پست ها
    سلام مهسا جان .آفرین به خودت و درک بالایی که داری با وجود اینکه خارج از کشور شرایط برات فراهم بود که حجابو کنار بذاری ولی بهترین تصمیمو گرفتی..واقعا تبریک میگم
    در تایید حرفات هم باید بگم متاسفانه بله زیادند کسایی که با چادر هم حجابشون کامل نیست یا اصلا آبروی ههرچی چادریه بردن یا کسایی که میخوان خطاهای خودشونو زیر چتدر پنهان کنن ولی ازهمه بدتر برخورد بده یادمه اولین باری که قسمت شد برم مشهد وقم اونقد خوشحال بودم که حد نداشت تازه میخواستم برم راهنمایی چادر نداشتم ولی به خاطر جو این شهر باور کن با ساده ترین تیپ ممکن رفتم نمیدونی چه برخوردایی دیدم به خاطر چادری نبودن من ومامانمو خیلی اذیت کردن داخل حدم چادر میزدیم ولی بیرون خب نداشتیم چه تهمت هایی ککه به ما نزدن من واقعا شاخ دراورده بودم به نظرم چادر قداست خاصی داره هر کسی لیاقت پوشیدنشو نداره وقتی محجبه میشی الخصوص چادر حق نداری باحرفات کسی رو آزار بدی به خدا این رفتار بدترین تفکر رو نسبت به چادر به وجود میاره آدمو دلسرد میکنه
    ولی خب همه رو هم نباید به یه چوب روند چون من خیلی بیشتر از این آدما دوستای گل چادری دارم که واقعا تکن تو واحد بسیج یا مسجد خانمای گل چادری میبینم که واسه بار اول جوری باهات رفتار میکنن وتحویلت میگیرن که انگار 100ساله میشناسیشون وغریبه نیستی شاید علاقه من به چادر به خاطر همین برخوردا باشه
    مهسای عزیز خیلی خوبه که شما حجابت کامله وتفکر خوبی بهش داری ولی اگه دوس داشتی بهش چادرهم فکر کنخوبه یه مقدار راجع بهش تحقیق کنی فلسفه شو بدونی البته شاید مثل من دغدغه شونداشته باشی شایدم فکر کنی لازم نیست چون حجابتو رعایت میکنی ولی نذار رفتارای بد روت تاثیر بذاره به نظرم ارزش یه بار فکر کردنو داره
    مرسي عزيزم از نظر من،من يه مسلمونم.غير ممكنه پيامبرمون جايي گفته باشه از پوشش سياه استفاده كنيد.حتي خوششون هم نميومده.اتفاقا من يه تحقيق دانشگاهي داشتم در مورد نظر امامها و پيامبر در مورد پوشش.كه همه بايد لباس روشني كه بوي بد نده و... .در صورتي كه الان تهران پر شده از چادر مشكيهايي كه ببخشيدا،بوي بد ميدن.ميدونم همرو نبايد با يه چوب زد.خداي نكرده قصدمم نيست كسي رو از چادري كردن منع كنم.اين نظر شخصي خودم بود.من آدميم كه رفتارم با چادري-بيحجاب،دختر-پسر-بادين-بي دين،... يه جوره. اما متوجه ٢تا نگاه نميشم.نگاه از بالايي كه چادريها دارن كه خودشونو برتر ميدونن و نگاه از بالايي كه بي بندو بارهايي كه مارو عقب مونده ميدونن.من مخالف جفتشونم.در عين حال احترامشون هم محفوظه و قصد دشمني ندارم.
    در مورد فلسفه ي حجاب و عفاف هم ٣-٤تا كتاب خوندم(از نويسنده هاي داخلي).

13. 3 کاربران زیر از آنديا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #49

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16618
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    18
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa94 نمایش پست ها
    مرسي عزيزم از نظر من،من يه مسلمونم.غير ممكنه پيامبرمون جايي گفته باشه از پوشش سياه استفاده كنيد.حتي خوششون هم نميومده.اتفاقا من يه تحقيق دانشگاهي داشتم در مورد نظر امامها و پيامبر در مورد پوشش.كه همه بايد لباس روشني كه بوي بد نده و... .در صورتي كه الان تهران پر شده از چادر مشكيهايي كه ببخشيدا،بوي بد ميدن.ميدونم همرو نبايد با يه چوب زد.خداي نكرده قصدمم نيست كسي رو از چادري كردن منع كنم.اين نظر شخصي خودم بود.من آدميم كه رفتارم با چادري-بيحجاب،دختر-پسر-بادين-بي دين،... يه جوره. اما متوجه ٢تا نگاه نميشم.نگاه از بالايي كه چادريها دارن كه خودشونو برتر ميدونن و نگاه از بالايي كه بي بندو بارهايي كه مارو عقب مونده ميدونن.من مخالف جفتشونم.در عين حال احترامشون هم محفوظه و قصد دشمني ندارم.
    عزیزم میشه اسم کتابا رو بگی؟ممنون میشم

15. Top | #50

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16618
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    18
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa94 نمایش پست ها
    عزیزم میشه اسم کتابا رو بگی؟ممنون میشم

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

استدلال خاطئ,  استدلال,  استدلال احصائي,  استدلال منطقي,  استدلالات,  استدلال الاصوليين بالكتاب والسنة,  استدلال احصائي pdf,  استدلال استقرائي,  استدلال دائري,  استدلال باطل,  استدلال منطقي,  استدلال منطقی چیست,  استدلال منطقی در gmat,  استدلال منطقی,  استدلال منطقی در روش تحقیق,  نمونه سوالات استدلال منطقی,  روش تحقیق استدلال منطقی,  انواع استدلال منطقی,  تعریف استدلال منطقی,  جزوه استدلال منطقی,  احکام حجاب در رساله,  احکام حجاب در قرآن,  احکام حجاب و عفاف,  احکام حجاب زنان,  احکام حجاب مکارم شیرازی,  احکام حجاب در رساله ها,  احکام حجاب در رساله امام خمینی,  احکام حجاب در رساله خامنه ای,  احکام حجاب سیستانی,  احکام حجاب زن,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)