مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 49 از 49

موضوع: اسلام و دین

1. Top | #41

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,134 بار در 614 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : اسلام و دین

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali.gh67 نمایش پست ها
    اگه انسان سیرتکاملی نداشته پس چرا مث پستانداران زادوولد میکنه؟؟ اگه انسان حاصل سیرتکاملی نیست پس چرا دقیقا شبیه دیگر موجودات محتاج به اکسیژن و مواد غذاییه و دوتاچشم و یه دهن و ... هست؟آ گه انسان یهو خلق شده و خدا درش روح دمیده چرا چندهزار سال پیش اینقد نادان و جاهل بود؟؟ مگه نمیگید خدا روح دمیده پس باید به همون اندازه علم داشته باشه حتی نصفش. قضیه روح چه ربطی به مردن و زنده موندن داره؟؟ یعنی یه سوسک زنده باشه وقتی مرد روحش میره به آسمونا؟؟ اصلا چه احتیاجی به اینکار بود؟؟ انسان میمرد و میرفت به آسمونا دیگه. اینقدم کره زمین و پر جسد نمیکرد که توش بمونیم.
    ازتون خواهش ميكنم التماستون ميكنم اين جور متنها رو اينجا ننويسيد ايمان ديگران رو چرا به خطر مي اندازيد
    انسان بودن رو درك ميكنيد كه پس خواسته يه هم نوعتون رد نكنيد
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    از دنیا و دروغاش و دورنگی هاش و بدی هاش و زیبایی هاش متنفرم. گولتو نمیخورم دنیاااااااا. فقط به عشقم تا جون دارم عشق هدیه میدم
    شماره عضويت
    6596
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من مسلمونم و بهش افتخار میکنم چون بهترین جوابارو بهم داده تاحالا. کتاب قرآن هم درسته خودم به شخصه بعضی آیاتشو مشکوک میبینم و هیچ مفسری هم دلیل قطعی و قانع کننده نمیتونه بیاره ولی بعضی آیاتش واقعا کار بشر نیست. چندین هزر سال پیش یه همچین کتابی بوده وعلت اینکه تحریف نشده هم اینه که بعضی چیزاش واقعا قابل تامله. مثلا تعداد سال و روز و ماه و خیلی از چیزای دیگه رو از آیات بدست آوردن وتوش پیدا کردن. از بعضی احادیث هم میشه اثبات کرد که ائمه ما دارای فهم و علم و درک بسیار بالایی بودند و به راحتی نمیشه از بعضی احادیث گذشت. ولی خب بهرحال هرچی بیشتر میگذره نسل جدید علمش بیشتر میشه و دنبال یه سری مسائل میره. رفته رفته چیزایی کشف میشه و با توجه به اینترنت و رسانه های بین المللی در دسترس قرار میگیره و ذهن همه رو بخودش مشغول میکنه. من نمیخوام کسی رو اینجا از باوراش بندازم بیرون . چیزی تحمیل کنم ولی اگه حرفام غیر منطقیه بگید چرا. آیا میشه هرکسی هرچیزی گفت بگم درسته؟؟ آیا راه درست و با عدالت این نیست که حرف همه رو گوش بدی و بعد قضاوت کنی؟؟ آیا کشور و والدین پر از ایراد میتونن الگوی مذهبی برای ما باشن؟؟

3. Top | #43

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    920
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

من مسلمونم و بهش افتخار میکنم چون بهترین جوابارو بهم داده تاحالا. کتاب قرآن هم درسته خودم به شخصه بعضی آیاتشو مشکوک میبینم و هیچ مفسری هم دلیل قطعی و قانع کننده نمیتونه بیاره ولی بعضی آیاتش واقعا کار بشر نیست. چندین هزر سال پیش یه همچین کتابی بوده وعلت اینکه تحریف نشده هم اینه که بعضی چیزاش واقعا قابل تامله. مثلا تعداد سال و روز و ماه و خیلی از چیزای دیگه رو از آیات بدست آوردن وتوش پیدا کردن. از بعضی احادیث هم میشه اثبات کرد که ائمه ما دارای فهم و علم و درک بسیار بالایی بودند و به راحتی نمیشه از بعضی احادیث گذشت. ولی خب بهرحال هرچی بیشتر میگذره نسل جدید علمش بیشتر میشه و دنبال یه سری مسائل میره. رفته رفته چیزایی کشف میشه و با توجه به اینترنت و رسانه های بین المللی در دسترس قرار میگیره و ذهن همه رو بخودش مشغول میکنه. من نمیخوام کسی رو اینجا از باوراش بندازم بیرون . چیزی تحمیل کنم ولی اگه حرفام غیر منطقیه بگید چرا. آیا میشه هرکسی هرچیزی گفت بگم درسته؟؟ آیا راه درست و با عدالت این نیست که حرف همه رو گوش بدی و بعد قضاوت کنی؟؟ آیا کشور و والدین پر از ایراد میتونن الگوی مذهبی برای ما باشن؟؟
    كاربرايي كه اينجا عضو هستن فكر نميكنم اندازه اي كه بتونن تمام سوالات شما رو جواب بدن به اون اندازه علم و آگاهعي داشته باشن من خودم شخصا حرف بيشتر مراجع رو قبول ندارم دليلي نميبينم كه بخام حتما قبول كنم شكي هم ندارم چون براي خودم منطق ديگه اي دارم بخاطر اين بيشتر به حرفاي پروفسورهاي كه تو تركيه هستند چون زبانشون رو ميفهمم گوش ميدم و منطقشون رو قبول دارم وواسه خودم يه عالم ديگه بين منو خدا هم هست يك مسلمون هيچ وقت به هيچ چيز شك نميكنه بلكه تحقيق ميكنه .شما رو ميفهمم اين حق شماست كه تحقيق و تفحص كنيد و به علم كافي برسيد اما اينجا جاش نيست يه وقتي يه نفري كه علم نداره مياد و يكي از تاپيكهاي شما رو بخونه خب قطعا اونم شك ميكنه همش به اين موضوع فكر ميكنه اونوقت گناهش پاي شماست چون اين حرفا رو شما بازگو كرديد .برادر من اينجا نميتوني جواب سوالتو بگيري

4. Top | #44

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    از دنیا و دروغاش و دورنگی هاش و بدی هاش و زیبایی هاش متنفرم. گولتو نمیخورم دنیاااااااا. فقط به عشقم تا جون دارم عشق هدیه میدم
    شماره عضويت
    6596
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

آره راست میگید. حالا برای پاک کردن این پست چکار کنم؟؟؟

5. Top | #45

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    920
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

بايد از مديريت درخواست كنيد
    البته اگر مديريتي هم بشه

6. Top | #46

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    920
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

بايد از مديريت درخواست كنيد
    البته اگر مديريتي هم بشه يا ميتونيد تمام پستها تون بريد و ويرايشو بزنيد پاك كنيد(فكر كنم البته)

7. Top | #47

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    920
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

سلام. من 26 سالمه م تا سن 20 یا 22 سالگی اعتقاد به اسلام داشتم ولی بعد از چهار پنج سال کلا همش برام شبهه ای بیشتر نیست. رفتم کتابهای تاریخی خوندم. برنامه های مستندی رو دیدم. حرفای دانشمندای معتبر و معروف رو گوش دادم. دیدم هیچ سنخیتی با اسلام و ادیان نداره. مثلا خلقت انسان و دمیدن روح بعد از سه یا چهار ماهگی کاملا مسخره است. هیچکس نمیتونه دلیل منطقی بیاره. اگرم دلیل بیاره که روح هست. اصلا تو این سه ماه چه اتفاق خاصی میفته که جنین دارای روح میشه. و درباره خلقت خود انسان هم شبهات زیادی وجود داره. قرآن که میگه انسان یهو افتاد رو زمین. در صورتی که دانشمندان معروفی ثابت کردن که اصلا اینجوری نیست و سیر تکاملی میلیاردها سال بوده که شدیم انسان. نکته بعدی درباره خداست و کلمه الله. برین تحقیق کنید ببینید کلمه الله از کجا اومده. واقعا مسخره است. حتی توی اذان هم میگن الله اکبر. میدونین یعنی چی؟ اکبر در لغات عربی به چیزی میگن که مث خودش وجود داره و اون چیز بزرگتر هست و لی اگه خدا بزرگترین باشه و یکتاست میگفتن الله کبیر. الله اسم یه بت بوده که مث خودش زیاد بودن. ولی چون الله بت خود قبیله پیامبر بوده اسمشو الله گذاشتن. موقعی که ما یکتاپرست بودیم عربها حتی لباس نداشتن بپوشن و ما متمدن بودیم. پیمبر اومد گفت شما باید خدای مارو بپرستین بعدش با جوابی روبرو شد کوبنده. عمر اومد تو ایران اون زمان و بزور شمشیر میلیونها ایرانی رو کشتن و حتی زبان فارسی رو ممنوع کردن که به لطف فروسی زبان ما زنده شد. بعضی کتابها توی ایران نیست و حتی پیگرد قانونی داره. برید کتابهای تاریخی رو بگیرین ولی باید از ف ی ل ت ر شکن استفاده کنید. هزاران شبهه دیگه دارم که بخوام بنویسم توماری میشه. لطفا بهم بگین آیا منبع موثق و معتبری بغیر از کتب اسلامی و آخوندها هست که حرفای ما مسلمونا رو ثابت کنه؟؟؟
    ويرايشو بزن پاكش كن چندتا نقطه بذار يه متن و عوض كن

8. Top | #48

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    من دیگه اسمی ندارم...تو بهم میگی آنارشیست...
    شماره عضويت
    5950
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    4

خوشحالم بلاخره تموم شد
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

9. Top | #49

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    6596
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

...

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

hsblc,  اسلام ويب,  اسلام واى,  اسلام ويب استشارات,  اسلام ويب اناشيد,  اسلام ويب فتاوى,  اسلام وير,  اسلام وحشي,  اسلام وجواب,  اسلام ويب فتاوى النكاح,  اسلام ويب ويكيبيديا,  ایران,  ایران فیلم,  ایران خودرو,  ایرانیان انگلستان,  ایران پرود,  ایرانیان یوکی,  ایران تجارت,  ایران جیب,  ایران داک,  ایران کنسرت,  ایرانیان انگلستان,  ایرانیان یوکی,  ایرانی غذاهای,  ایرانی جدید دانلود فیلم,  ایرانی دختر,  ایرانی فیلم,  ایرانی بازیگران,  ایرانی دانلود آهنگ جدید,  ایرانی فیلم جدید,  ایرانی آموزش رقص,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)