مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 43

موضوع: تجاوز جنسی

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدایا میدانم که میبینی
    شماره عضويت
    31937
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

تجاوز جنسی

بچه ها سوال دارم ازتون . عموی تنی من به مدت 4 سال به من تجاوز کرده اون موقع من 9 سالم بوده و الان 16 سالمه استرس و ترسو تنفرو ... همه و همه باعث شده که من الان به یه ادم پرخاش گر تبدیل بشم خانوادم راجب این هیچی نمیدونن به خاطر همین دلیل عصبانیت های گاه و بیگاه منو نمیدونن این برام سخت تره . من از مرجع تقلیدم هم پرسیدم گفته اسغفار کن و از اون دور باش و گفته که نباید به همسر ایندم راجب این چیزی بگم ببخشید انقدر بی پرده صحبت میکنم من هنوز دخترم ولی مگه میشه؟ یعنی خودش چیزی نمی فهمه؟ اگر شما جای من بودید چی کار میکردید راستی عموی من اون موقع هم متاهل بوده و پسر داره
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از یه بنده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خوشبتختی یعنی فقط عشق به خدا ...
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.09
    تشکـر
    17,837
    تشکر شده 9,149 بار در 3,049 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : تجاوز جنسی

سلام

شما هیچ تقصیری نداشتین ، خام بودین و ناآگاه .

همانطور که به بهتون گفتن بهتره در باره ش با کسی صحبت نکنید ، ما مسلمان هستیم و نیازی نیست به گناهامون پیش کسی اعتراف کنیم جز خدا .

پس نیازی نیست از نگفتنش به همسر آینده احساس گناه کنید ، دین دستور داده نگین .

ازشون دوری کنید و حتی بهشون فکر هم نکنید تا مایه عذاب فکریتون نباشن . ( اعمال بد بقیه رو هم واگذار کنید به خدا ... )

به مسائل معنویتون فکر کنید و آینده خوبتون ... ( اینطوری طی زمان حالتون هم بهتر میشه )

( استغفار از خدا میتونه به روحتون کمک بزرگی کنه همچنین برای التیام و باز سازی شخصیت )

4. 5 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31895
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.37
    تشکـر
    31
    تشکر شده 93 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Movafagh
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یه بنده نمایش پست ها
    بچه ها سوال دارم ازتون . عموی تنی من به مدت 4 سال به من تجاوز کرده اون موقع من 9 سالم بوده و الان 16 سالمه استرس و ترسو تنفرو ... همه و همه باعث شده که من الان به یه ادم پرخاش گر تبدیل بشم خانوادم راجب این هیچی نمیدونن به خاطر همین دلیل عصبانیت های گاه و بیگاه منو نمیدونن این برام سخت تره . من از مرجع تقلیدم هم پرسیدم گفته اسغفار کن و از اون دور باش و گفته که نباید به همسر ایندم راجب این چیزی بگم ببخشید انقدر بی پرده صحبت میکنم من هنوز دخترم ولی مگه میشه؟ یعنی خودش چیزی نمی فهمه؟ اگر شما جای من بودید چی کار میکردید راستی عموی من اون موقع هم متاهل بوده و پسر داره

متآسفم برای همه آدمایی که دورمون هستند راست و دروغش پای خودتون اما ازین به بعد سکوت نکنید و گذشته رو فراموش کنید یه دکتر برید اگر آسیبی به دوشیزگی شما زده باشند با خانواده در میون بگذارید اونها حتما کمکتون میکننی اما اگر آسیبی ندید دیگه فراموش کنید و با عموتون به هیچ وجه روبرو نشید . هرچند من باورم نمیشه ولی به اصرار دوستان حرف شمارو باور کردم و نظرمو عوض کردم تا مورد بحث یه سری ... به اصطلاح مشاوره نامتخصص نشه. من تو این سایت فقط یه کاربر ساده ام که هیچ ادعایی تو هیچ زمینه ای ندارم
    ویرایش توسط ؛آیسان؛ : 11-12-2016 در ساعت 11:34 AM

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.17
    تشکـر
    577
    تشکر شده 488 بار در 267 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ؛آیسان؛ نمایش پست ها
    بعید میدونم شما راست گفته باشی مگه امکان داره که یه دختر ٩ساله دیگه به سن تکلیف رسیده و تقریبا خوب و بد رو میفهمه اون موقع وقتی عموی شما اینکارو کرد شما حالت بد نشد به خانواده نگفتی؟ اونم 4 سااااااال تجاوز رو چطور میتونه یه بچه پنهان کاری کنه و کسی نفهمه و جالبه داری میپرسی هنوز دختری و اونموقع هم عموی شما متإهل بوده. یا شما کلا خانواده خوبی نداری یا داری دروغ میگی ولی مطمئنم هرچقدر هم خانواده کثیف باشن نمیتونن یه همچین کاری با یه بچه بکنن و اگه آبرومند بودید و نمیگفتید پس باید مادرتون باشرف باشه و مادرهای با حیا و باشرف همیشه حواسشون به دختر کوچولوشون هست حالا اگه عموت هم کم سن و سال بود یه چیزی. ولی امیدوارم دروغ باشه البته از دروغتون سر درد شدیدی گرفتم الإن.

متاسفم متاسفم به خاطر چنین قضاوتی!!!

دقیقا یه بچه ۹ ساله چون معنی خوب و بد و معنی چنین رابطه ای رو میفهمه اینم میفهمه که چنین چیزی چقد وحشتناکه و وحشت داره از گفتنش!

بله پنهان کرده اما نه به راحتی!! همینطور که الانم اومده گفته چه تاثیری روش گذاشته و پرخاشگر و عصبی شده!!!!

بله عموش بوده!!!!
    هر روز تو صفحه حوادث و هزار جای دیگه داره صدای چنین کثافت کاریایی که آدمای مریض و روانی به محارمشون تجاوز میکنن درمیاد! اونوقت شما از این متعجبی که عموشه و اونم متاهل؟؟؟
    بله متاهله یک متاهل مریض و روانی!!!

شما چطور به خودت اجازه میدی به خانواده این دختر این نسبتو بدی که خوب نیستن؟؟؟؟!!!!

چطور میتونی به خودت اجازه بدی و بگی که داره دروغ میگه!!!!!؟؟؟

وای خدایا چطور میتونیم به خودمون اجازه بدیم راحت قضاوت کنیم و نسبت بدیم؟؟؟؟؟!!!!

این خانوم با این حالش اومده درد دلشو مشکلشو نوشته اونوقت از راه نرسیده اومدی میگی یا خونوادت خوب نیس یا داری دروغ میگی؟؟؟؟؟

منم از این قضاوت شما سرم درد گرفته!!!

دعا کن با دل شکسته ای که این دختر داره ببخشتت و گرنه...

فقط خدا میدونه...

7. 9 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.23
    تشکـر
    2,294
    تشکر شده 1,043 بار در 653 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام

شما تا حالا این قضیه رو مخفی کردین ازین به بعدم مخفی نگهش دارین مخصوصاً از آشنایان و همسر آیندتون

چون شماتت و سرزنشهای دیگران خیلی آزاردهنده تر هست

9. 4 کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30791
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    56
    تشکر شده 16 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یه بنده نمایش پست ها
    دخترم متاسف شدم وقتی مطالبی که نوشتی رو خوندم . اما اینو بدون که نزدیک ترین و با محبت ترین فرد توی زندگی یه دختر مامانشه. پس همین الان برای اینکه به ارامش درونی برسی حرفای نگفته ی این چند سال رو کم کم به مامانت بگو. بزار بار سنگین این گرفتاری روح و روانت رو بیشتر داغوون نکنه. مطمئنا ایشون با تجربه ای که دارن بهت کمک میکنن که ارامش پیدا کنی وارتباط رو با ایشون به حداقل میرسونن تا از خطرات احتمالی بعدی هم جلوگیری کنن و برات وقت مشاوره میگیرن و ...

11. 2 کاربران زیر از مریومی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.23
    تشکـر
    2,294
    تشکر شده 1,043 بار در 653 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

بعید میدونم شما راست گفته باشی مگه امکان داره که یه دختر ٩ساله دیگه به سن تکلیف رسیده و تقریبا خوب و بد رو میفهمه اون موقع وقتی عموی شما اینکارو کرد شما حالت بد نشد به خانواده نگفتی؟ اونم 4 سااااااال تجاوز رو چطور میتونه یه بچه پنهان کاری کنه و کسی نفهمه و جالبه داری میپرسی هنوز دختری و اونموقع هم عموی شما متإهل بوده. یا شما کلا خانواده خوبی نداری یا داری دروغ میگی ولی مطمئنم هرچقدر هم خانواده کثیف باشن نمیتونن یه همچین کاری با یه بچه بکنن و اگه آبرومند بودید و نمیگفتید پس باید مادرتون باشرف باشه و مادرهای با حیا و باشرف همیشه حواسشون به دختر کوچولوشون هست حالا اگه عموت هم کم سن و سال بود یه چیزی. ولی امیدوارم دروغ باشه البته از دروغتون سر درد شدیدی گرفتم الإن.
    خانم آیسان دسته گل به اب دادی بیا معذرت خواهی کن درستش کن خوب نیس اینجوری

13. 2 کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.59
    تشکـر
    622
    تشکر شده 880 بار در 483 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام. راستش پیشنهاد من رفتن پیش یک مشاور خوب هست.
    درسته بعضی مسائل رو نبایست از پدر و مادر پنهان کرد ولی باید حد و ظرفیت پذیرش پدر و مادر هم در نظز گرفته بشه.
    فکر نمیکنم شما زیاد با مادرتون راحت باشید جز این بود لزومی نداشت اینهمه سال این موضوع رو مخفی کنید هرچقدر هم که سخت بوده باشه. ممکن هست بازگو کردن این موضوع تبعات بدتر و جبران ناپذیری داشته باشه.شک و سوء ظن وسرکوفت و در نهایت احساس گناه و عواقب بعد از آن ...
    پس بهتره به جای درمیان گذاشتن با خانواده یا نزدیکان از مشاور و کسی که کمک دهنده است کمک بگیرید.

15. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.71
    تشکـر
    6,621
    تشکر شده 6,781 بار در 2,843 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

شما عادت داری بگی همه دروغ میگن و توهم میزنن؟؟؟؟؟

چطور به خودت اجازه میدی انقد راحت به خانوادش و شخصیتش توهین کنی؟؟؟؟؟؟؟

خیلی متاسفم که هر کسی میتونه پست بذاره

شما اول طرز فکر خودت رو درست کن

اگه فیلم هیس دخترها رو هم دیده باشی میبینی هرچقدر هم خوب و بد رو تشخیص بده ممکنه شرایطش پیش نیاد که بگه

و یا حتی تهدید هم شده باشه از طرف متجاوز

یه کم مطالعه کنید، فکر کنید، ادب رو در نظر بگیرید بعد نظر بدید

اگر نمیتونید پس سکوت کنید و دل کسی رو آزرده نکنید
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

بهت دل ببندم، تو مغرور شی...

17. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31895
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.37
    تشکـر
    31
    تشکر شده 93 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Movafagh
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    شما عادت داری بگی همه دروغ میگن و توهم میزنن؟؟؟؟؟

چطور به خودت اجازه میدی انقد راحت به خانوادش و شخصیتش توهین کنی؟؟؟؟؟؟؟

خیلی متاسفم که هر کسی میتونه پست بذاره

شما اول طرز فکر خودت رو درست کن

اگه فیلم هیس دخترها رو هم دیده باشی میبینی هرچقدر هم خوب و بد رو تشخیص بده ممکنه شرایطش پیش نیاد که بگه

و یا حتی تهدید هم شده باشه از طرف متجاوز

یه کم مطالعه کنید، فکر کنید، ادب رو در نظر بگیرید بعد نظر بدید

اگر نمیتونید پس سکوت کنید و دل کسی رو آزرده نکنید
    من توهین نکردم یعنی حداقل قصد توهین ندارم در آخر هم گفتم که امیدوارم دروغ باشه باید یه کسی از یه دختر کوچولو که به دنیا میاره تا زمانیکه بتونه از خودش دفاع کنه خانواده اش هواشو داشته باشند من تحمل ندارم اگر راست باشه و میخوام که فکر کنم دروغه و محاله یه عمو تا این حد آشغال باشه. من قصد جسارت نداشتم به این خانوم و الآن به شما توهین نکردم که شما داری به من توهین میکنه. شما هم در حدی نیستی که بخای درباره نظرات بقیه نظر بدی شما در مورد تایپیک نظر خودتو بده و فضولی هم نکن ترجیحا

19. کاربران زیر از ؛آیسان؛ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)