مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 62

موضوع: خدا هست یانیست؟

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تبلیغات ممنوع حتی صلواتیش
    شماره عضويت
    12210
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    112
    تشکر شده 326 بار در 210 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خدا هست یانیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط هوگر نمایش پست ها
    شما طوری که از ادبیاتتون مشخصه یه فرد مذهبی 2آتشه هستید... شما معتقد به "خدای ایده آلیست "هستید.شما در شریعت بسر میبرید من و دوستانی که مثل من فکر میکنن وارد طریقت شدند.بین"دین" و عرفان تفاوت دیدگاه هست
    دینی ها مسائل دنیوی و آخرت و جهانبینیشون سمبلیک هست ولی کسانی که دید عرفانی دارند دیدگاه فلسفی دارند.... شما بدون فلسفه هرچیزی رو که در قرآن و کتاب ها و داستان های دینی بیاد رو قبول میکنید چون خودتون رو پیرو محض و بدون چون وچرا میدونید.... برای همین پیرو شریعت طبق 4چوب تعیین شده اش هستید. ولی دیدگاه ما متفاوته ما هرمسئله رو تا استخون باز میکنیم.و هزار یک تئوری و نظریه براش درنظرمیگیریم با علم پیوندش میدیم باماورا پیوندش میدیم تا وقتی به جواب واقعی برسیم.به جواب"در حد فهم مانیست"قانع نمیشیم و تا ته تو چیزی رو در نیاریم نمیشینیم!
    خدای شما با خدای مافرق داره ( نه اینکه چند خدا باشه شناخت شما از خدا یه ماهیت دیگه است و نقش دیگری در دنیای شما داره که نقشش سمبلیکه نه واقعی) و در دیدگاه ما خدا ماهیت و نقش دیگری داره.
    برای همین تفاوت محسوس دیدگاه هیچ جوری نمیتونیم حرف همو بفهمیم ! شاید غلط حرف همو برداشت کنیم.باعث رنجش اون یکی بشیم.

لطفا" طفره نروید و کاری به اینکه من چند آتیشه هستم نداشته باشید ؛ در یک سایت اجتماعی که شاید 70 میلیون نفر آن را ملاحظه نمایند ؛ ادعای بزرگی را مطرح نموده اید ومن بسیار مودبانه از شما خواهش کردم تا به تعدادمساوی دلایل اثبات نبود خدا را ذکر نمائید
    حالا سمبلیک ؛ واقعی یا غیر واقعی ؛ شما دلایل خود را مطرح کنید ومستندات ارائه دهید ؛ قضاوت با مردم خواهد بود

مضافا" اینکه شما نظر خود را به یک مشاوره جو تحمیل نموده اید ومن هم برایم سوال پیش آمده و میخواهم از آتیش ماتیش خارج بشم و بجای حرف خدا وپیغمبر حرفهای هوگو را قبله ی راه خود نمایم ؛ خوب شما موظفید از اعتقادات خود اگر پایه ی درست حسابی دارد دفاع کنید ؛

اینکه من چجوریم ومنطق و فلسفه حالیم هست یانه ؛ فرصت بدید خودم ازخودم دفاع کنم ؛ وبه این بهانه خودتونو فیلسوف جانزنید و برای خودتون نوشابه باز نکنید ؟؟!!

و اگر صرفا" خواستید نقل قولی کرده باشید و مفاهیم کلماتی که به کار برده اید را عمیق نمی دانید خوب بحثی دیگر خواهد بود
    ویرایش توسط ali502902700 : 03-30-2015 در ساعت 06:15 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8802
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    63
    تشکر شده 144 بار در 77 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    لطفا" طفره نروید و کاری به اینکه من چند آتیشه هستم نداشته باشید ؛ در یک سایت اجتماعی که شاید 70 میلیون نفر آن را ملاحظه نمایند ؛ ادعای بزرگی را مطرح نموده اید ومن بسیار مودبانه از شما خواهش کردم تا به تعدادمساوی دلایل اثبات نبود خدا را ذکر نمائید
    حالا سمبلیک ؛ واقعی یا غیر واقعی ؛ شما دلایل خود را مطرح کنید ومستندات ارائه دهید ؛ قضاوت با مردم خواهد بود

مضافا" اینکه شما نظر خود را به یک مشاوره جو تحمیل نموده اید ومن هم برایم سوال پیش آمده و میخواهم از آتیش ماتیش خارج بشم و بجای حرف خدا وپیغمبر حرفهای هوگو را قبله ی راه خود نمایم ؛ خوب شما موظفید از اعتقادات خود اگر پایه ی درست حسابی دارد دفاع کنید ؛

و اگر صرفا" خواستید نقل قولی کرده باشید و مفاهیم کلماتی که به کار برده اید را عمیق نمی دانید خوب بحثی دیگر خواهد بود
    اتفاقا من حرفمو به کسی تحمیل نکردم.مگه تفنگ گذاشتم رو مغز کسی هرکسی عقل و قدرت تشخیص داره...من دو تئوری متقال رو بیان کردم و کاری به هیچ منبعی ندارم.
    اشتباه نکن من به خدا ایمان دارم ولی نه خدای که برای شما سمبلیک است ...

روش جواب دادن و استدلال من به سوالات تو یکباره و در حد یک جمله نیست که شما موقعیت سو برداشت داشته باشی یعنی اینکه من شاید در چندین پست جواب شمارو بدم پس صبور باشید و همکاری لازم رو داشته باشید
    اگه میخوای با من مباحثه کنی باید پایبند یک مسئله باشی ....
    -اول اینکه من از شما چند سوال میپرسم شما جواب میدی ... حالا چرا میگم من سوال میپرسم تو جواب میدی؟ چون که شما ادعا میکنی راهت درسته فرض بر این میزاریم من دین دیگه ای دارم و تاحالا اسلام رو ندیدم و نشنیدم شما میخوای برای من طبق سوالاتم جوابی بدی که به این دین گرویده بشم ( معمولا جویا سوال میپرسه و علامه جواب میده) اینطور نیست که علامه و روحانی صندلی بزاره و مردم رو شکنجه کنه و اونهارو بازخواست کنه.
    پس شما حق بازخواست از من رو نداری و سرزنش هم نمیکنی میدونی چرا ؟ چون قبلش لازمه گوش زد کنم مقام و جایگاهتون رو که شما نه خدایی و نه پیامبر و نه صاحب انسان از این جهت حق سوال پرسیدن و بازخواست نداری . کسی رو به جرم اندیشه اش نمیتونی لقب"کافر" بدی یا مورد سرزنش یا مجازات قرار بدی !

شما فرض میزاریم سخنگوی دینت هستی و من اصلا نمیدونم اسلام چیه من میترا بودا یا .... هستم و شما میخوای به عناوین مجهول ذهنی من پاسخ بدی و منو قانع کنی که من به اسلام گرایش پیدا کنم ! متوجه شدید ؟!

اگه کامل قبول دارید تا من اولین سوالم رو بپرسم و وارد بحث بشیم. اصلا هم نگران نباش من سوال احکام نمیخوام بپرسم فقط سوال جهان بینی و روشنگری میپرسم..مسائل چالشی و فلسفی ! یعنی فقط به عمق معرفت ودرکت بستگی داره نه به اطلاعاتت

&&&&&&

تلگرام : www.telegram.me/hlpmd

3. 2 کاربران زیر از هوگر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    12210
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    112
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اتفاقا من حرفمو به کسی تحمیل نکردم.مگه تفنگ گذاشتم رو مغز کسی هرکسی عقل و قدرت تشخیص داره...من دو تئوری متقال رو بیان کردم و کاری به هیچ منبعی ندارم.
    اشتباه نکن من به خدا ایمان دارم ولی نه خدای که برای شما سمبلیک است ...

روش جواب دادن و استدلال من به سوالات تو یکباره و در حد یک جمله نیست که شما موقعیت سو برداشت داشته باشی یعنی اینکه من شاید در چندین پست جواب شمارو بدم پس صبور باشید و همکاری لازم رو داشته باشید
    اگه میخوای با من مباحثه کنی باید پایبند یک مسئله باشی ....
    -اول اینکه من از شما چند سوال میپرسم شما جواب میدی ... حالا چرا میگم من سوال میپرسم تو جواب میدی؟ چون که شما ادعا میکنی راهت درسته فرض بر این میزاریم من دین دیگه ای دارم و تاحالا اسلام رو ندیدم و نشنیدم شما میخوای برای من طبق سوالاتم جوابی بدی که به این دین گرویده بشم ( معمولا جویا سوال میپرسه و علامه جواب میده) اینطور نیست که علامه و روحانی صندلی بزاره و مردم رو شکنجه کنه و اونهارو بازخواست کنه.
    پس شما حق بازخواست از من رو نداری و سرزنش هم نمیکنی میدونی چرا ؟ چون قبلش لازمه گوش زد کنم مقام و جایگاهتون رو که شما نه خدایی و نه پیامبر و نه صاحب انسان از این جهت حق سوال پرسیدن و بازخواست نداری . کسی رو به جرم اندیشه اش نمیتونی لقب"کافر" بدی یا مورد سرزنش یا مجازات قرار بدی !

شما فرض میزاریم سخنگوی دینت هستی و من اصلا نمیدونم اسلام چیه من میترا بودا یا .... هستم و شما میخوای به عناوین مجهول ذهنی من پاسخ بدی و منو قانع کنی که من به اسلام گرایش پیدا کنم ! متوجه شدید ؟!

اگه کامل قبول دارید تا من اولین سوالم رو بپرسم و وارد بحث بشیم. اصلا هم نگران نباش من سوال احکام نمیخوام بپرسم فقط سوال جهان بینی و روشنگری میپرسم..مسائل چالشی و فلسفی ! یعنی فقط به عمق معرفت ودرکت بستگی داره نه به اطلاعاتت

داداش رندی نکن وسوال رو باسوال جواب نده ؛ فعلا" یک سوال بیشتر وجود نداره ؛ لطفا وعده ی سر خرمن هم نده ؛ شما به تعدادمساوی دلایل اثبات نبودن خدا و خدا رو عرضه کن
    تا اول بریم رواینکه حرفی که زدین براش سندیت دارین یا یه چیزی پروندین تا خودتونوارضاء کنید .

دائما" از قول من حرف میزنی و حرف میزاری توی دهنم ؛ من خودم میدونم چطوری حرفهامو بزنم ؛ هرچی میگی باور خودتو بگو وبس ؛ و زرنگ بازی هم نکن بزودی خیلیها هجوم میارن ببینن
    تو این پست چه خبره و از در ودیوار تشکر برات میرسه تا حمایتت کنن کم نیاری ؛ ولی تا اون موقع فقط سوال اول رو جواب بده همین !!! تازه این مطلب رو خود شما ادعا کردین ومن نه ادعائی کردم و نه سخنگوی دین و آئینی هستم ؛ از روش و گفته های شما خوشم اومده و میخوام با میترا بودا و... وهر چیزی که جزو اعتقادات شما هست آشنا بشم و به اون گرویده بشم ؛ چرا ناراحت میشی وبه من انگ میزنی ؟؟!!

شاید تونستی من رو قانع کنی و ازمن هم یه چیزی مثل خودت ساختی ؟؟!!
    فعلا" توی چند پست خودت بریدی و دوختی ومن چیزی جز یه درخواست نداشتم و اون درخواست روهم خودتون ادعا کردین ؛ هنوز نمی دونم چرا موضوع رو پیچیده میکنید ؟؟!! و چرا از پاسخ سوال ساده که جواب ساده ای هم داره وحشت کردین وبه من این همه نسبت ناروا دادین ؟؟!!

اگه شما جواب ساده رو بدید به سوالات سخت سخت هم میرسیم وقضاوت در سایت برای عموم و مردم مثل آئینه خواهد بود .

درمورد ایمان شما به خدا هم من جسارت نکردم و هیج فکر نکردم کافر هستید یا میترا بودا و......
    فقط به ذهنم خطور میکنه که قبل از مبعوث شدن حضرت محمد( ص)هم خداهائی پرستیده میشد و برام سوال پیش اومده که پس حضرت محمد وقتی همه خداداشتند و به پرستش اون هم مثل شما مشغول بودن چرا اومد وادعای پیامبری کرد؟؟!!
    ویرایش توسط ali502902700 : 03-30-2015 در ساعت 05:56 PM

5. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8802
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    63
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    3

داداش رندی نکن وسوال رو باسوال جواب نده ؛ فعلا" یک سوال بیشتر وجود نداره ؛ لطفا وعده ی سر خرمن هم نده ؛ شما به تعدادمساوی دلایل اثبات نبودن خدا و خدا رو عرضه کن
    تا اول بریم رواینکه حرفی که زدین براش سندیت دارین یا یه چیزی پروندین تا خودتونوارضاء کنید .

دائما" از قول من حرف میزنی و حرف میزاری توی دهنم ؛ من خودم میدونم چطوری حرفهامو بزنم ؛ هرچی میگی باور خودتو بگو وبس ؛ و زرنگ بازی هم نکن بزودی خیلیها هجوم میارن ببینن
    تو این پست چه خبره و از در ودیوار تشکر برات میرسه تا حمایتت کنن کم نیاری ؛ ولی تا اون موقع فقط سوال اول رو جواب بده همین !!!
    شما فکر کن من میخوام گرویده بشم به کیش و آیین شما پس باید انقدر معرفت و درک داشته باشی که بتونی به سوالاتم و مجهولات ذهنیم پاسخ بدی ...اگه نتونی به سوالات دیگران جواب بدی و همچنان توقع داشته باشی بقیه بدون اینکه قانع بشن مجبور هستن ازتو و کیشت پیروی کنن این شبیه زور گوییه و توقع بیجا ...

سوالاتم رو با شماره مینویسم شما هم طبق شماره جواب بده لطفا برای جواب هر شماره شماره دیگه رو در جوابت دخیل نکن و مستقل جواب بده مثلا جواب 3 رو تو 2 نیار 1 رو تو3 نیار ... فقط هم راجع به همون شماره نظرتو بگو ...

1- قبول داری هیچ آدمی معصوم نیست ؟ یعنی انسان جایزالخطاست و امکان خطا واشتباه درش هست؟!!

الف) بله قبول دارم
    ب ) خیر

2- قبول داری کتابهای دینی و دین نمیتونه جوابگوی تمام سوالات بشر باشه ؟!! البته اونهایی که کامل فکر میکنند نه اونهایی که بچه گانه فکر میکنند و احتیاج به باید نباید دارند تا انسان باشند.

&&&&&&

7. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    12210
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    112
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

شما فکر کن من میخوام گرویده بشم به کیش و آیین شما پس باید انقدر معرفت و درک داشته باشی که بتونی به سوالاتم و مجهولات ذهنیم پاسخ بدی ...اگه نتونی به سوالات دیگران جواب بدی و همچنان توقع داشته باشی بقیه بدون اینکه قانع بشن مجبور هستن ازتو و کیشت پیروی کنن این شبیه زور گوییه و توقع بیجا ...

سوالاتم رو با شماره مینویسم شما هم طبق شماره جواب بده لطفا برای جواب هر شماره شماره دیگه رو در جوابت دخیل نکن و مستقل جواب بده مثلا جواب 3 رو تو 2 نیار 1 رو تو3 نیار ... فقط هم راجع به همون شماره نظرتو بگو ...

1- قبول داری هیچ آدمی معصوم نیست ؟ یعنی انسان جایزالخطاست و امکان خطا واشتباه درش هست؟!!

الف) بله قبول دارم
    ب ) خیر

2- قبول داری کتابهای دینی و دین نمیتونه جوابگوی تمام سوالات بشر باشه ؟!! البته اونهایی که کامل فکر میکنند نه اونهایی که بچه گانه فکر میکنند و احتیاج به باید نباید دارند تا انسان باشند.

هزار بار هم سوال بنویسی ؛ باز میگم رندی نکن وادعاتو ثابت کن تا اصلا" معلوم بشه چند کیلوئی و بعد معلوم بشه اجازه پیدا میکنی تا سوال مطرح کنی یا نه ؟؟!!

روش شما سالهای سال است که قدیمی شده وبه اون میگن خلط مبحث

رندی نکن ؛ ادعاتو ثابت کن همین

8. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8802
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    63
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    3

هزار بار هم سوال بنویسی ؛ باز میگم رندی نکن وادعاتو ثابت کن تا اصلا" معلوم بشه چند کیلوئی و بعد معلوم بشه اجازه پیدا میکنی تا سوال مطرح کنی یا نه ؟؟!!

روش شما سالهای سال است که قدیمی شده وبه اون میگن خلط مبحث

رندی نکن ؛ ادعاتو ثابت کن همین
    خب من هم میخوام ادعام رو ثابت کنم.... ولی یکباره نمیشه بپری تو بحث از اونجایی که روش و تاکتیک امثال شما رو حفظم در سرکوب کردن و لقب دادن به دیگران استاد هستید برای رسیدن به نماد های سمبلیکتون از هیچی هم فروگذار نیستید حتی سر بریدن. کاملا واقف هستم

ولی میخوام قبل از اینکه دلایل نبود خدارو بیارم شما جواب این سوالات من رو بدید البته من خودم برای این دلایل توجیه و استدلال قانع کننده ای دارم اینکه از شما میپرسم و به شما میگم دلیل این نیست که خودم نمیدونم بلکه میخوام خواننده با طرز فکر شما آشنا بشه و استدلال و منطق من و شمارو در کنار هم مقایسه کنه.

شما اگه این 2سوال من رو جواب بدید من وارد توضیح دلایل نبود خدا میشم

&&&&&&

10. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    12210
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    112
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خب من هم میخوام ادعام رو ثابت کنم.... ولی یکباره نمیشه بپری تو بحث از اونجایی که روش و تاکتیک امثال شما رو حفظم در سرکوب کردن و لقب دادن به دیگران استاد هستید برای رسیدن به نماد های سمبلیکتون از هیچی هم فروگذار نیستید حتی سر بریدن. کاملا واقف هستم

ولی میخوام قبل از اینکه دلایل نبود خدارو بیارم شما جواب این سوالات من رو بدید البته من خودم برای این دلایل توجیه و استدلال قانع کننده ای دارم اینکه از شما میپرسم و به شما میگم دلیل این نیست که خودم نمیدونم بلکه میخوام خواننده با طرز فکر شما آشنا بشه و استدلال و منطق من و شمارو در کنار هم مقایسه کنه.

شما اگه این 2سوال من رو جواب بدید من وارد توضیح دلایل نبود خدا میشم

خوب خواننده ها همین الان هم به ماهیت پوچ شما پی بردن چون در چند پست گذشته ؛ من فقط سوال کردم و محترمانه پرسیدم که آقا اجازه این که گفتید دلایل اثبات اینکه خدا نیست رو توضیح بدید و بشکافید )
    ولی شما بجای پاسخ مرتب به من توهین کردید و انگ زدید و نسبتهای ناروا دادید ؛ داستان ابو جهل رو که خوب میدونید ؟؟!! الان همش تکرار شده

من نمیدونم چرا از روشهای نامردی استفاده می کنید ؛ وظاهرا" توانائی پاشخ گوئی هم ندارید ؛ خوب این شد یه چیزی ؛ وسلام

11. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #38

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    12210
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    112
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

با سلام وتبریک سال نو

دوست عزیز بودن یا نبودن خدا برای من قابل درک نیست که چرا باید منجر به تصمیم شما برای خودکشی باشه ؟؟!!
    فرض کن نیست ؛ بالاخره الان شما به عنوان یه موجود زنده ؛ حق حیات داری و همه کارهائی رو که دیگران ؛ چه خوب وچه بد ؛ انجام میدن میتونی انجام بدی ؛ پس مشکل اولیه شما وتصمیم به خودکشی و.... ریشه در مسائل دیگه داره و خدا بهانه شده .
    وقتی شما شروع کردین به زندگی ؛ مثل سایر مردم و بافرض اینکه خدائی هم وجود نداره ؛ خود بخود با مسائلی مواجه میشید که نمی تونید جوابی براش پیدا کنید ؛ به عنوان مثال ؛ چرا خیلی از مسائل فیزیکی ( از هر شاخه ای که باشه ) قابل محاسبه و فرموله شدن هست ؟؟ فرمول و ریاضی؛ یعنی منطق ونظم ؛ واولین سوال ::منطق و نظم با این همه گستردگی اینه : توسط کی وبرای چی ؟؟؟؟!!!!

انسان در رندانه ترین اختراعات ؛ از طبیعت الهام میگیره ؛ خود طبیعت از چی و توسط کی الهام گرفته و میگیره ؟؟!! بالگرد ؛ هواپیما ؛ تمام علوم و وسایل مکانیکی ؛ و........
    در علم شیمی هم چرا از دیر باز کیمیاگران ؛ دنبال اکسیر های جوانی و تبدیل فلزات و مواد به طلا و ازاین قبیل موارد بودن و باز به خاطر قوانین حاکم بر مواد ؛ از دسترسی به این آرزو باز موندن ؛ ولی درعوض به اختراعات و مواد دیگه ای دست پیدا کردن که باز هم تمام اونا از یک سری قوانین وباید ونبایدها ؛ پیروی میکنند ؛ (سوال) این باید ونبایدها رو چه کسی دیکته میکنه و چرا نمی تونیم هر چیزی رو به چیز دیگه ای تبدیل کنیم ؟؟

شما از نیچه خیلی خوب نقل قول کردید ؛ پس چرا از قرآن نقل قول نمی کنید در مورد قدرت مطلقه ای صحبت میکنه که دریاهارو بصورت شور وشیرین آفریده و هیچگاه ایندو باهم ترکیب نمیشن ( به خاطر نظم وقانون حاکم بر آن ) آیا کسی میتونه در اشل کوچیک وبا هر قدرت و امکاناتی که داره ؛ چنین کاری رو نظم بده و مشابه سازی کنه ؟؟!!

جرم آسمانها وزمین و کهکشانها رو در نظر بگیر ؛ که همه ی اونها با نیروی مغناطیس ؛ هم ثابتند و هم دور هم می چرخند ؛ و مهمتر اینکه تماما" قابل محاسبه و حساب کتاب ؛ اخیرا" فیلمهای تخیلی در مورد دریچه هائی که میتونن افراد در زمان حرکت کنند ؛؛ همگی ناشی از آخرین یافته ها و محاسبات وفرمولها ناشی میشه
    حالا شما با هر وسیله ونیرو و قدرتی که دارید ویا افرادی رو سراغ دارید که میتونن ؛ دو تا شن ریز رو کنار هم نگه دارن و مجبور به گردش به دور هم بکنند رو پیدا کنید تا این عمل رو انجام بدن ؟؟!! و بدون خسته شدن اونو سالها هم ادامه بدن ؟؟ًً!!

خیل چیزها و در مورد همه چیز میشه مثال زد که پاسخ منطقی و قوی رو می طلبه و اول من هم میخوام بگم خدائی نیست ؛ اما به همین چند تا سوال ونظم گفته شده چجوری باید جواب بدم و بعدش هم بگم خدا به معنی یک قدرت مطلقه وبرتر نیست ؟؟؟؟!!

چرا قرآن معجزه پیامبره اسلامه؟؟ وچرا خداوند برای حضرت محمد هم یه عصا یا ید بیضا ومرده زنده کردن و......... نداد ؟؟!!
    چون قبلآ همه ی اونا رو به پیامبران قبلی داده بود و قوم اونا با اینکه به چشم خودشون و با جان ودل این معجزات رو دیده بودن ولی هیچکدوم از این دینها و آدمها نتونستن در ایمانشون استوار بمونن و شیطان اونا رو در شک وتردید انداخت و گاو سامری ثمره ی چنین معجزاتی بود .
    اما در قرآن وقتی راجع به دریاهای شور وشیرین که هیچوقت با هم ترکیب نمی شن صحبت میکنه ؛ در اصل از یک معجزه ی ابدی صحبت میشه که تا زمین هست اونم هست ؛ یا کهکشان و مغناطیس و گردش ماه وستاره و روز وشب و جذر و مد و..... همه ی اینها معجزاتیه که خداوند میگه کار اونه وهیچکس قادر به مشابه سازی اونا نیست .

در نهایت اعتقاد به این همه عظمت ونظم ؛ موقعی به اوج میرسه که وقتی فشار خون ما کمی از حد نرمال بیشتر یا کمتر میشه میتونه منجر به مرگ ما بشه ؛ یعنی اینقدر عجز وناتوانی !!

خداوند آدم وحوا رو در بهشت آفرید ؛ یعنی در اوج لذت و خوشبختی ؛ اما بعد به خاطر فریب شیطان اونو به زمین فرستاد و همه قدرتی هم به اون داده تا همه چیز رو به تسخیر خودش در بیاره اما یه چیز ازش خواسته واون اینه که خودش با پای خودش و اراده خودش دوباره خودشو به بهشت برسونه ؛ وشیطان هم قسم خورده که نمیزارم به همین سادگی

13. Top | #39

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8802
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    63
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    3

با
    خداوند آدم وحوا رو در بهشت آفرید ؛ یعنی در اوج لذت و خوشبختی ؛ اما بعد به خاطر فریب شیطان اونو به زمین فرستاد و همه قدرتی هم به اون داده تا همه چیز رو به تسخیر خودش در بیاره اما یه چیز ازش خواسته واون اینه که خودش با پای خودش و اراده خودش دوباره خودشو به بهشت برسونه ؛ وشیطان هم قسم خورده که نمیزارم به همین سادگی
    کدام شیطان ؟ شیطان وجود نداره اینا داستان تشبیهیه !! با استناد به داستان های اسلامی نمیشه به کسی خدارو ثابت کرد.
    در ضمن من از تو 2تا سوال پرسیدم که جوابش بله خیر هست ...اگه بله خیر ج دادی منم میگم دلایلمو
    اگه به خودت مطمئن هستی که راهت و حرف درسته پس چرا میترسی بله خیر اون 2سوال رو بگی ؟

&&&&&&

14. Top | #40

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8802
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    63
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    3

خب مثل اینکه شما میترسی جواب بدی چون از خودت و منطقت مطمئن نیستی ولی فکر نکن باز از جواب در رفتی.. من از خودم و منطقم مطمئنم من اول وارد میشم.درصورتی که شرایط هم مساوی نیست.

من چندتا از دلایل رد و وجود خدارو میگم

1-خدا در زندگی انسان دخالتی نداره.اصلا کاری به کار انسان نداره.
    2-خدا پارتی بازه
    3-در دستگاه خدا پول دخالت داره

دلیلی برای رد یا انتقاد دارید ؟! مطرح کنید

&&&&&&

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)