صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 62 از 62

موضوع: خدا هست یانیست؟

7487
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خدا هست یانیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    راست میگی ؟؟!! قبل از اینکه حضرت محمد دین اسلام رو عرضه کنه همه به خداهائی اعتقاد داشتن ویکی ساختمون بلند درست کرده بود ودیگری یه چیزی برای باد توصحرا ؛ یکی دیگه کوه ودشت وصحرا ونمادی برای اون و....... درست کرده بود واسمشو خدا گذاشته بود ؛ وهمه به خدا یه جورائی اعتقاد داشتن و نمادها رو توکعبه گذاشته بودن وهیچ مشکلی هم نبود میومدن ومیرفتن و هر کسی مشغول عبادت خودش بود تا اینکه حضرت محمد هم از بیکاری و شاید هم از شکم سیری اومد که بگه اینا شرک به خداست وفقط خدا یکی بیشتر نیست .؟؟!!
    لا که من نگفتم خدا بتهای مختلفه منگفتم تجلی خدا نه خود خداثانیا من فقط نگفتم اسلام گفتم تمامی ادیان ثالثا مندینی رو نفی نکردم.من نظر شخصی دادم نظرم کاملا آزاده قرارم نیست به زور با شما هم عقیده باشم شما هم موظفید به نظر من احترام بزارید همونجور که من به نظر شما احترام میزارم.قضیه موی وو

2. کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

قضیه موسی و شعبان رو هم یه بار مطالعه کنید.من واقعا نمیدونم شما چه مشکلی دارید که تو این سایت در تمام تاپیکها با همه ساز مخالف میزنید حتی به کسایی که تاییدتون میکنن هم توپیدید.کسیم نگفت خدا صدتاس بلکه گفتن راههای شناخت متفاوته همشونم مقصدشون یکیه.پس احترام باید گذاشت و به زور و توهین و تهدید کسیو نباید آورد تو طریقت خود.موسی به دین خویش و عیسی به دین خویش

4. کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

عدالت اونجور که من میخوام ؟؟ شما حالت خوبه ؟؟ عدالت یک مفهوم بیشتر نداره اونم یعنی فرق نذاشتن بین انسانها و برقرار مساوات بین حقوق اولیه اسم این عدالته نسخه دیگه ای هم نداره من نخواستم طبق خواست من عمل کنه من خواستم طبق ادعایی که خودش میکنه عمل کنه

در یک کلاس درس 50 نفر نشستن و یه معلم شروع به تدریس میکنه
    هرجوری درس میده ؛ دست آخر 5 نفر شاگرد اول و 5 نفر تنبل کلاس و 40 نفر باقیمانده هم رنج 10 الی 17 دارن
    معلم یکی بود ؛ روش تدریس یکی بود ؛ فضای کلاس هم یکی بود ؟؟ چرا اینگونه شد ؟؟

در یک خانواده ی 5 نفری ؛ پدر ومادر ؛ یک تلاش ویک محبت و یکجور غذا می پزن وبه خورد بچه ها میدن و همه بر سر یک سفره میشینن اما یکی قابلیت رفتن به دانشگاه پیدا میکنه و یکی هیچوقت دانشگاه ننمیره ولی بواسطه تلاشها و استعدادهای دیگش ؛ از دیگری که دانشگاه رفته پولدارتره و....... پدر خانواده بر اساس موقعیت شغلی ونیاز هرکدوم بدون اینکه فرقی بین بچه هاش قائل بشه ؛ نیازهای بچه هارو تامین میکنه ؛ این پدر دختری هم داره که که دست برقضا لباس و پوشاک اون گرونتر از پسرها تموم میشه و اگر مثلا" برای این سه فرزند بخواد لباس عید بخره ؛ هزینه ی دختر 400 هزار ؛ و هزینه ی دوتا پسرش روی هو 400 هزار و خودش و خانمش هم 200 هزار تومان تموم میشه ؛ آیا این پدر دخترش رو که کلا" لباس خانما گرونتره نباید بخره چون متهم به بی عدالتی میشه ؟؟؟؟؟؟؟
    معلم کلاس باید به همه ی بچه ها باید 20 بده چون متهم به بی عدالتی از طرف افرادی مثل شما میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر فهم شما درمورد ادعای خدا محدوده واصرار هم دارین که هیچکس منظور خدا رو نمی فهمه الا شما و خود عربها هم قرآن رونمی فهمن چون شما فهمیدی که اونا نمی فهمن و.... خیلی خیلی خنده داره وهنوز اصرار دارید که تمام مفاهیم باید اونجور که شما میگید و میفهمید باید جهت دهی بشه
    من باید سوالات رو اونجور که شما میگی جواب بدم وحتما" طبق دستور شما محدود بشم به بله یا خیر !!!!!!!
    اون یکی باید زاویه دیدشو بچرخونه واون جور که شما امر میکنید موضوع رو ببینه !!!!!!
    مفهوم عدالت اون چیزیه که شما فهمیدین وبه خدا نسبت میدین و......................................

حالا وقتی مفاهیمی مثل تضاد ؛ که لازمهی حرکته و زندگی رو شکل میده یا قانون حوادث که فقط تمایل من بود شما رو با اون آشنا کنم نمی فهمید ود مخیله شما نمی کنجه ود ر کمونهای اولیه گیر کردین و نمیتونید حد ومرز اونا رو تشخیص بدید و مدام هم به همه توهین میکنید و سوزنتون روی منییت و فهم خودتون گیر کرده ؛ خوب این مشکل خودتونه و عناد شمارو تمام استدلالهای منطقی یا غیر منطقی نمیتونه ؛ اصلاح کنه .
    مگه حضرت موسی این همه معجزه برای قومش نیاورد ؛ ولی تا چند روز نبود گاو پرست شدند و افرادی مثل شما اونا رو از راه بدر کردند .

سوره ی کافرون برای همچین روزهائی اومده که میگه نمی پرستم آنچه شما می پرستی ولازم نیست اون چه که من می پرستم تو بپرستی ؛ هرکی به دین وآئین خودش

از اونجائی که خداوند همه ی امور رو برای صلاح انسان امر ونهی کرده ودر نهایت میگه من به عبادت شما احتیاج ندارم ؛ وآخرتی هست با این مشخصات و ویژگی و راه رسیدن به اون هم اینجوری یا اونجوریه حالا بر فرض خدا ظالمترین چیزیه که شما زور میزنی اثباتش کنی ؛ حالا که چی ؟؟
    اصلا" فکر کن آش کشک خالس و بخوری ونخوری پاته بالاخره اگه خدائی هست چه ظالم وچه عادل قدرت مطلقه هست و اونه که دلش میخواد بگه من وشما چیکار باید بکنیم و چیکار باید نکنیم
    در یک زندان هم فرض بکنیم ؛ زندان بان شرط آزادی یا مرخصی رو وقتی چهار تا پشتک و وارو تعیین کنه ؛ بعضیها چهارتا پشتک اضافه میزنند تا بیشتربرن مرخصی

حالا بعضیها میتونن کنار بیان بعضیها هم هم زندانین و هم عذاب میکشن .
    لکم دینکم ولیدین
    ویرایش توسط ali502902700 : 04-01-2015 در ساعت 10:35 PM

6. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

عدالت اونجور که من میخوام ؟؟ شما حالت خوبه ؟؟ عدالت یک مفهوم بیشتر نداره اونم یعنی فرق نذاشتن بین انسانها و برقرار مساوات بین حقوق اولیه اسم این عدالته نسخه دیگه ای هم نداره من نخواستم طبق خواست من عمل کنه من خواستم طبق ادعایی که خودش میکنه عمل کنه

در یک کلاس درس 50 نفر نشستن و یه معلم شروع به تدریس میکنه
    هرجوری درس میده ؛ دست آخر 5 نفر شاگرد اول و 5 نفر تنبل کلاس و 40 نفر باقیمانده هم رنج 10 الی 17 دارن
    معلم یکی بود ؛ روش تدریس یکی بود ؛ فضای کلاس هم یکی بود ؟؟ چرا اینگونه شد ؟؟

در یک خانواده ی 5 نفری ؛ پدر ومادر ؛ یک تلاش ویک محبت و یکجور غذا می پزن وبه خورد بچه ها میدن و همه بر سر یک سفره میشینن اما یکی قابلیت رفتن به دانشگاه پیدا میکنه و یکی هیچوقت دانشگاه ننمیره ولی بواسطه تلاشها و استعدادهای دیگش ؛ از دیگری که دانشگاه رفته پولدارتره و....... پدر خانواده بر اساس موقعیت شغلی ونیاز هرکدوم بدون اینکه فرقی بین بچه هاش قائل بشه ؛ نیازهای بچه هارو تامین میکنه ؛ این پدر دختری هم داره که که دست برقضا لباس و پوشاک اون گرونتر از پسرها تموم میشه و اگر مثلا" برای این سه فرزند بخواد لباس عید بخره ؛ هزینه ی دختر 400 هزار ؛ و هزینه ی دوتا پسرش روی هو 400 هزار و خودش و خانمش هم 200 هزار تومان تموم میشه ؛ آیا این پدر دخترش رو که کلا" لباس خانما گرونتره نباید بخره چون متهم به بی عدالتی میشه ؟؟؟؟؟؟؟
    معلم کلاس باید به همه ی بچه ها باید 20 بده چون متهم به بی عدالتی از طرف افرادی مثل شما میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر فهم شما درمورد ادعای خدا محدوده واصرار هم دارین که هیچکس منظور خدا رو نمی فهمه الا شما و خود عربها هم قرآن رونمی فهمن چون شما فهمیدی که اونا نمی فهمن و.... خیلی خیلی خنده داره وهنوز اصرار دارید که تمام مفاهیم باید اونجور که شما میگید و میفهمید باید جهت دهی بشه
    من باید سوالات رو اونجور که شما میگی جواب بدم وحتما" طبق دستور شما محدود بشم به بله یا خیر !!!!!!!
    اون یکی باید زاویه دیدشو بچرخونه واون جور که شما امر میکنید موضوع رو ببینه !!!!!!
    مفهوم عدالت اون چیزیه که شما فهمیدین وبه خدا نسبت میدین و......................................

حالا وقتی مفاهیمی مثل تضاد ؛ که لازمهی حرکته و زندگی رو شکل میده یا قانون حوادث که فقط تمایل من بود شما رو با اون آشنا کنم نمی فهمید ود مخیله شما نمی کنجه ود ر کمونهای اولیه گیر کردین و نمیتونید حد ومرز اونا رو تشخیص بدید و مدام هم به همه توهین میکنید و سوزنتون روی منییت و فهم خودتون گیر کرده ؛ خوب این مشکل خودتونه و عناد شمارو تمام استدلالهای منطقی یا غیر منطقی نمیتونه ؛ اصلاح کنه .
    مگه حضرت موسی این همه معجزه برای قومش نیاورد ؛ ولی تا چند روز نبود گاو پرست شدند و افرادی مثل شما اونا رو از راه بدر کردند .

سوره ی کافرون برای همچین روزهائی اومده که میگه نمی پرستم آنچه شما می پرستی ولازم نیست اون چه که من می پرستم تو بپرستی ؛ هرکی به دین وآئین خودش

از اونجائی که خداوند همه ی امور رو برای صلاح انسان امر ونهی کرده ودر نهایت میگه من به عبادت شما احتیاج ندارم ؛ وآخرتی هست با این مشخصات و ویژگی و راه رسیدن به اون هم اینجوری یا اونجوریه حالا بر فرض خدا ظالمترین چیزیه که شما زور میزنی اثباتش کنی ؛ حالا که چی ؟؟
    اصلا" فکر کن آش کشک خالس و بخوری ونخوری پاته بالاخره اگه خدائی هست چه ظالم وچه عادل قدرت مطلقه هست و اونه که دلش میخواد بگه من وشما چیکار باید بکنیم و چیکار باید نکنیم
    در یک زندان هم فرض بکنیم ؛ زندان بان شرط آزادی یا مرخصی رو وقتی چهار تا پشتک و وارو تعیین کنه ؛ بعضیها چهارتا پشتک اضافه میزنند تا بیشتربرن مرخصی

لکم دینکم ولیدین
    عدالت بر اساس عدد ریاضی اخلاقی نیست.
    اتفاقا این مثال شمارو یکی از دوستان توی یه تاپیک جدا زد بهتره نظر منو اونجا بخونید تا بفهمید عدالت وبرابری یعنی چه این آدرس تاپیک عدالت یا برابری کدوم؟

بقیه مثالهاتونم خیلی مسخره است.

موجودی که فقط پرستش رو مطلقا بخواد و عاشق چاپلوسی باشه و خودش در جنبه تئوری بگه من یکسری صفات والا رو دارم از خودش تعریف بکنه و بعد در عمل ببینی اون صفات رو هم نداره.

نه عزیزم مشکل از خدا نیست...مشکل از شناخت و فهم شماست....شما در درک ماهیت خدا مشکل دارید نمیدونید اصلا ماهیت خدا چیه جسمه؟ ماده است؟غیر ماده است؟ کجاست ؟چطوره؟ کی هست؟ کی نیست؟ چه ویژگی هایی داره وقتی شما ماهیتش رو ندونیدفقط به صفات اتکا میکنید ..صفات اسمش با خودشه صفت مثل یه کلمه تفسیر آمیز و تشبیهیه.صفات فقط برای درک بهتر بشره و صفت نمیتونه جای حقیقت رو بگیره.

بهتره دیگه ادامه ندیم چون مورد نکته اشتراکی نیست که بخوایم ادامه بدیم و به نتیجه برسیم شما فقط به فکر جدال هستی نه اثبات.هیچ استدلالی هم نداری همونطور که گفتم شما به حقیقت خدا نرسیدید شمااز روی صفاتی که در اوصاف دینی وشریعت شنیدید یه شبیه سازی فکری کردید و توی ذهنتون یه خدا ساختید و اونو پرستش میکنید و دلیلی هم براش ندارید...شما فقط بنده اید به حقیقت نرسیدید برای همین نمیتونید خدارو به کسی ثابت یا رد کنید..
    هدف من این بود به شما بگم اگه جایی بحث احکام شد بپرید وسط و اظهار نظر کنید و اگه بحث خداشناسی و جهان شناسی و کلا بحث های عرفانی و کیهانی شد شما بهتره عقب بکشید.چون درکتون و علمتون خیلی محدوده

به امید مقصد نهایی...
    امضای ایشان
    http://مرکزمشاوره.com

7. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    میزان امتیاز
    10

چند بیت شعر عرفانی گلچین شده تقدیم میکنم به تمام کسانی که جویای حقیقت و جهان شناسی هستند و پیوسته دنبال سرچمشه جهان میگردند...

کسانی که دیدگاه عرفانی داشته باشند خودشون معنی و تفسیر رو میگیرن ونیازی به شکافتن نیست هرکسم نباشه معنی رو درک نمیکنه و فقط مثل یک شعر بهش نگاه میکنه

من ظاهر نیستی و هستی دانم

من باطن هر فراز و پستی دانم

با این هـمه از دانش خود شرمم باد

گـر مرتبه ای ورای مستی دانم

بر مفرش خاک خفتگان می بینم

در زیر زمین نهفتگان می بینم

چندان که به صحرای عدم می نگرم

ناآمدگان و رفتگان می بینم
    اسرار ازل را نه تو دانی و نه من

وین حرف معما نه تو خوانی ونه من

هست از پس پرده گفتگوی من و تو

چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من

گاویست بر آسمان قرین پروین

گاویست دگر نهفته در زیر زمین

گر بینایی چشم حقیقت بگشا

زیر و زبر دو گاو مشتی خر بین

گر بر فلکم دست بدی چون یزدان

برداشتمی من این فلک را ز میان

از نو فلک دگر چنان ساختمی

کازاده بکام دل رسیدی آسان

رندی دیدم نشسته بر خنگ زمین

نه کفر و نه اسلام و نه دنیا و نه دین

نی حق نه حقیقت نه شریعت نه یقین

اندر دو جهان کرا بود زهره این

ای صاحب فتوا ز تو پر کارتریم
    با این همه مستی ز تو هُشیار تریم
    تو خون کسان خوری و ما خون رزان
    انصاف بـده کـدام خونخوار تریم؟

چـون نیست مـقام ما درین دهـر مـقیم
    پس بی می و معشوق خطایی است عظیم
    تـا کـی ز قدیـم و مـحدث امـیدم و بیـم
    چون من رفتم جهان چه محدث چه قدیم
    امضای ایشان

8. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هوگر نمایش پست ها
    اتفاقا این مثال شمارو یکی از دوستان توی یه تاپیک جدا زد بهتره نظر منو اونجا بخونید تا بفهمید عدالت وبرابری یعنی چه این آدرس تاپیک عدالت یا برابری کدوم؟

موجودی که فقط پرستش رو مطلقا بخواد و عاشق چاپلوسی باشه و خودش در جنبه تئوری بگه من یکسری صفات والا رو دارم از خودش تعریف بکنه و بعد در عمل ببینی اون صفات رو هم نداره.

نه عزیزم مشکل از خدا نیست...مشکل از شناخت و فهم شماست....شما در درک ماهیت خدا مشکل دارید نمیدونید اصلا ماهیت خدا چیه جسمه؟ ماده است؟غیر ماده است؟ کجاست ؟چطوره؟ کی هست؟ کی نیست؟ چه ویژگی هایی داره وقتی شما ماهیتش رو ندونیدفقط به صفات اتکا میکنید ..صفات اسمش با خودشه صفت مثل یه کلمه تفسیر آمیز و تشبیهیه.صفات فقط برای درک بهتر بشره و صفت نمیتونه جای حقیقت رو بگیره.

بهتره دیگه ادامه ندیم چون مورد نکته اشتراکی نیست که بخوایم ادامه بدیم و به نتیجه برسیم شما فقط به فکر جدال هستی نه اثبات.هیچ استدلالی هم نداری همونطور که گفتم شما به حقیقت خدا نرسیدید شمااز روی صفاتی که در اوصاف دینی وشریعت شنیدید یه شبیه سازی فکری کردید و توی ذهنتون یه خدا ساختید و اونو پرستش میکنید و دلیلی هم براش ندارید...شما فقط بنده اید به حقیقت نرسیدید برای همین نمیتونید خدارو به کسی ثابت یا رد کنید..
    هدف من این بود به شما بگم اگه جایی بحث احکام شد بپرید وسط و اظهار نظر کنید و اگه بحث خداشناسی و جهان شناسی و کلا بحث های عرفانی و کیهانی شد شما بهتره عقب بکشید.چون درکتون و علمتون خیلی محدوده

به امید مقصد نهایی...

لکم دینکم ولی الدین
    ولذین کفرو اولیائکم اطاقوت یخرجون ......

9. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    میزان امتیاز
    10

لکم دینکم ولی الدین
    ولذین کفرو اولیائکم اطاقوت یخرجون ......
    اعرابی را پیش خلیفه بردند. او را دید بر تخت نشسته، دیگران در زیرایستاده، گفت: السلام‌علیک یا الله.
    گفت: من الله نیستم.
    گفت‌: یا جبرئیل.
    گفت: من جبرئیل نیستم.
    گفت: الله نیستی، جبرئیل نیستی، پس چرا بر آن بالا رفته تنها نشسته‌ای؟ تو نیز به زیرآی و در میان مردمان بنشین...
    امضای ایشان

10. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

چقد عادل و دانا داریم اینجا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

اعرابی را پیش خلیفه بردند. او را دید بر تخت نشسته، دیگران در زیرایستاده، گفت: السلام‌علیک یا الله.
    گفت: من الله نیستم.
    گفت‌: یا جبرئیل.
    گفت: من جبرئیل نیستم.
    گفت: الله نیستی، جبرئیل نیستی، پس چرا بر آن بالا رفته تنها نشسته‌ای؟ تو نیز به زیرآی و در میان مردمان بنشین...

لا اکراه فی ا.............. در دین هیچ اجباری نیست
    لکم دینکم ولی الدین
    همینکه ماهیت ضددین و دین پوشالی شما مشخص شده من همون روز اول به نتیجه دلخواهم رسیدم

فقط وقتی طبق قانون حوادث اگر عذاب دنیویت شروع شد امیدوارم خدا وند بهت فرصت توبه هم بده

12. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

چقد عادل و دانا داریم اینجا
    بابت این نظریات ارزشمند بزودی امتیاز شما از 2 ب 10 ارتقاء خواهد یافت انشا الله

13. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

به امید مقصد نهایی...
    آقای هوگو من خیلی از حرفاتونو خوندم و با حرفاتون موافقم،البته دیدگاهم با شما خیلی فرق داره (چون در جهت وجود خدا و وجود اسلامه...)....ولی همه ی حرفاتونو قبول دارم ،..و سوالاتون به جاست...مثالهاتونم همینطور ..حرفاتونم درسته...و لی به نظزم طرفتون که آقای aliهست،داره متعصبانه برخورد میکنه(ضمن احترام به آقای علی.)خطاب به آفای علی:به نظر من شما در پاسخ دادن به سوالات آقای هوگو دچار سو تفاهم بزرگی شدین،که اون اینه...
    تو اثبات دین اسلام دو تا روش وجود داره :1.درون دینی(که ازمباحث داخل دین و قرآن،احادیث و روایات و...برای اثبات استفاده میکنیم .2.بیرون دینی(برای استفاده از این روش حق نداریم از خود قرآن و یا سایر مباحث اسلامی دین رو اثبات کنیم و صرفا باید بر اساس عقل و منطق و فلسفه و... بتونیم دین را اثبات کنیم.)
    به نظر من برای پاسخ به آقای هوگو باید از راه برون دینی استفاده کنیم.میگین چرا؟!!چون ایشون داره خود قرآن رو زیر سوال میبره(که هر آدمی حق داره اینکارو کنه و این نشون کافر بودن یا نفهمیدن نیست،اتفاقا عقل و منطق طرفو نشون میده..)اونوقت شما از خود قرآن دلیل میارین؟

آقای هوگو من دوست دارم بعنوان یه دوست،با شما سر صحبتهایی که انجام دادین مباحثه کنم(البته منظورم بی احترامی به طرف بحثتون نیس،فقط میخوام با دیدگاه خودم و ایندفعه ترجیحا از روش برون دینی جواب سوالاتونو بدم....
    اگه مایل هستین لطفا از همون سوالای اولی که پرسیده بودین(در مورد معصوم بودن آدما و...)شروع کنید..

14. 5 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14666
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خدا تنها میشه با چشم دل درک کرد. ولی برای این کار باید از عقل کمک گرفت. زمانی میشه به قرآن رجوع کرد که اصل قضیه یعنی خدا را قبول داشته باشیم. چون خدا آفریننده قرآن است. خدا بارها خودش انسانها را به تفکرکردن توصیه کرده. هیچی را نباید کورکورانه پذیرفت و این یه اصلِ
    و کسی که واقعا دنبالش باشه نشونه زیاده فقط باید با دل ببینه

16. کاربران زیر از راهجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)