مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

موضوع: دین زدگی

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6140
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دین زدگی

یاد رشادت حضرت علی در سر بریدن 700 نفر در یک روز افتادم (بنی قریضه).
    تا چند وقت دیگه هم یاد رشادت ایرانیا میفتیم که 15_20 هزار نفر از این انگلارو میفرستیم به اسفل وسافلین (بنی داعش :دی )
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3761
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    197
    تشکر شده 178 بار در 114 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

سلام.تاپیکت در مورد دین زدگیه بهتره منم سوالمو مطرح کنم که یه ذره درگیرشم.
    چطور خدا بهشت رو با چیزایی وعده داده که آدم رو دقیقا از همون چیزا توی دنیا منع کرده؟مامانم میگه چون وعده داده شما این کارها رو نکنید من خودم تو بهشت بهتون بهترشو میدم.اما این جواب اصلا برای من قابل درک نیست.اگه یه کاری به نفسه بده بعد چطور خوب میشه؟مثل شراب و حوری
    یا مثلا توی برنامه این شبها متخصص امور دینی گفت که توی بهشت به زبان عربی سخن گفته میشه.پس تکلیف اونایی که عربی زبان نیستند چیه؟
    یا مثلا توی قرآن کلمه توازن برای آخرت اومده یعنی اینکه خدا همه را با معیار واحدی که این معیار معصومینن قیاس میکنه.......اما نمیفهمم وقتی شرایط زندگی هیچ موجودی برابر نیست (از قبیل محل تولد-محل زندگی-دوره زمانی-دین خانوادگی-قوانین و فرهنگ جایی که زندگی میکنه-و حتی سیاره زندگیش و و و ...)پس چطورییییییییییییی آخه چطوری همه با یه میزان قیاس میشن؟؟؟؟؟؟اصلا چطوری در رتبه مقایسه قرار میگیرند؟اونم با معیار معصومین که شرایط ما باهاشون کلی فرق داشت...بله خب منم اگه اون دوره اماما بودم که مثلا 9 سالگی شوهرم میدادن و زن هم که تو جامعه پیشرفتی نداشت همیشه خونه بودم به بچه داری هیچ گناهیم نبود مرتکب شم.

کسی هست با علم و آگاهی و دلیل و سند و مدرک منو توجیه کنه اشتباه میکنم

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3761
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    197
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

هیچکس نیست جوابمو بده

5. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6180
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

منم خودم دنبال این پاسخهام عقلانیه توبهشت زبان عربی باشه فقط؟وقتی خودپیامبرگفته من ازعربم ولی عرب نه ازمن است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

6. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    اگه ميخوايي خدارو بخندوني از برنامه هات براش حرف بزن
    شماره عضويت
    4385
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.53
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 861 بار در 371 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها
    چطور خدا بهشت رو با چیزایی وعده داده که آدم رو دقیقا از همون چیزا توی دنیا منع کرده؟مامانم میگه چون وعده داده شما این کارها رو نکنید من خودم تو بهشت بهتون بهترشو میدم.اما این جواب اصلا برای من قابل درک نیست.اگه یه کاری به نفسه بده بعد چطور خوب میشه؟مثل شراب و حوری
    یا مثلا توی برنامه این شبها متخصص امور دینی گفت که توی بهشت به زبان عربی سخن گفته میشه.پس تکلیف اونایی که عربی زبان نیستند چیه؟
    یا مثلا توی قرآن کلمه توازن برای آخرت اومده یعنی اینکه خدا همه را با معیار واحدی که این معیار معصومینن قیاس میکنه.......اما نمیفهمم وقتی شرایط زندگی هیچ موجودی برابر نیست (از قبیل محل تولد-محل زندگی-دوره زمانی-دین خانوادگی-قوانین و فرهنگ جایی که زندگی میکنه-و حتی سیاره زندگیش و و و ...)پس چطورییییییییییییی آخه چطوری همه با یه میزان قیاس میشن؟؟؟؟؟؟اصلا چطوری در رتبه مقایسه قرار میگیرند؟اونم با معیار معصومین که شرایط ما باهاشون کلی فرق داشت...بله خب منم اگه اون دوره اماما بودم که مثلا 9 سالگی شوهرم میدادن و زن هم که تو جامعه پیشرفتی نداشت همیشه خونه بودم به بچه داری هیچ گناهیم نبود مرتکب شم.

سلام عزيزم...
    من عالم نيستم و فقه هم نخوندم اما چيزي كه ميدونم اينه كه خداوند قدرت شناخت خودش رو به بي سواد و دانشمند و فقيه به طور يكسان عطا كرده و خداشناسي و اعتقاد به معاد فطري و ذاتيه....
    پس ميتونم از ديد يك انسان نظر بدم....
    گل من شما ميدونيد كه تغذيه روح و جسم با هم متفاوته...
    و با مثالهاي قرآني ما تنها تصوري زميني برامون پيش مياد چون هييييچ ذهنيتي از عالم غيب نداريم...
    اما همگي بر حسب ايمان به خدا به قدرت پروردگار و اينكه عقلانيت رو در جسم ما به وجود آورده و به همين دليل مارو حتي در برابر فرشتگان اشرف مخلوقات قرار داده ايمان داريم...
    گاهي بايد به كليات يه مسئله نگاه كرد تا جواب سوال جزئيمون بدست بياد...
    اينكه چرا شراب و حوري در بهشت آزاده و در زمين منع شده رو بايد به تفاوت ماديت روح و جسم نگاه كرد....
    كه تفسيرهاي زيادي در اين مورد بيان ميشه و اينطور نيست كه ما فكر كنيم همون نياز جسمي كه در زمين با خوردن شراب و داشتن آميزش در ما برطرف ميشه در عالم غيب و در مورد روح هم همين نياز ها به همين شكل هست...
    همونطور كه عرض كردم اين مثالهايي هست در حد باور زميني ما...
    و اين قانون آفرينشه كه ما تا بعد از مرگ از عالم غيب و نيازهاي روحي در اون عالم بي اطلاع باشيم فقط به گفته خداوند ميدونيم كه پاداشي در حد پاداشهاي زميني كه براي خوب بودن و لذت بردن و شاد بودن داشتيم در اختيارمون قرار ميگيره ،در صورتي كه از نوع و چگونگي اون بي اطلاع هستيم...
    اينكه چرا انسان به معيار ائمه سنجيده ميشه...
    با مطالعه سرگذشت هر كدوم از ائمه معصومين به اين موضوع ميشه اعتقاد پيدا كرد كه همگي به نحوي سختترين امتحانات الهي رو پس دادن كه هر كدوم از ما اگه در مقام مقابله با اون امتحانات باشيم كافر ميشيم يا دين زده...
    پس چنين افرادي كه خداوند و فرمانش رو تحت هر شرايطي اجابت كردند از نظر شما قابل نمره دادن و سنجبدن ما از جانب خداوند نيستند؟
    اما زبان بيان صحبت در عالم غيب ...
    براي ما كه تو كليت هستي و آفرينش و عالم غيب مونديم و سوال ها رهامون نكردن اين مسائل چندان موضوعيت و اهميت نداره چون به تفسير بيان شده ...
    اما تا جايي كه من مطالعه كردم به اين موضوع اشاره شده كه در آخرت همه زبان ها به يك زبان واحد تبديل ميشه و اين براي خداوند كار سختي نيست...
    و اگر زبان عربي انتخاب شده به دليل كتاب قران و اتمام حجت خداوند در اين كتاب و تكميل دين از طريق دين اسلام هست چرا كه همه حدو مرز ها در اون بيان شده...

7. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3761
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    197
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط naser64 نمایش پست ها
    منم خودم دنبال این پاسخهام عقلانیه توبهشت زبان عربی باشه فقط؟وقتی خودپیامبرگفته من ازعربم ولی عرب نه ازمن است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خب از نظر منم عقلانی نیست ولی بررسی کردن که اینطوره

8. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6140
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

تو جهنم با چه زبونی حرف میزنن ؟

9. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6058
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zbahane نمایش پست ها
    سلام عزيزم...
    من عالم نيستم و فقه هم نخوندم اما چيزي كه ميدونم اينه كه خداوند قدرت شناخت خودش رو به بي سواد و دانشمند و فقيه به طور يكسان عطا كرده و خداشناسي و اعتقاد به معاد فطري و ذاتيه....
    پس ميتونم از ديد يك انسان نظر بدم....
    گل من شما ميدونيد كه تغذيه روح و جسم با هم متفاوته...
    و با مثالهاي قرآني ما تنها تصوري زميني برامون پيش مياد چون هييييچ ذهنيتي از عالم غيب نداريم...
    اما همگي بر حسب ايمان به خدا به قدرت پروردگار و اينكه عقلانيت رو در جسم ما به وجود آورده و به همين دليل مارو حتي در برابر فرشتگان اشرف مخلوقات قرار داده ايمان داريم...
    گاهي بايد به كليات يه مسئله نگاه كرد تا جواب سوال جزئيمون بدست بياد...
    اينكه چرا شراب و حوري در بهشت آزاده و در زمين منع شده رو بايد به تفاوت ماديت روح و جسم نگاه كرد....
    كه تفسيرهاي زيادي در اين مورد بيان ميشه و اينطور نيست كه ما فكر كنيم همون نياز جسمي كه در زمين با خوردن شراب و داشتن آميزش در ما برطرف ميشه در عالم غيب و در مورد روح هم همين نياز ها به همين شكل هست...
    همونطور كه عرض كردم اين مثالهايي هست در حد باور زميني ما...
    و اين قانون آفرينشه كه ما تا بعد از مرگ از عالم غيب و نيازهاي روحي در اون عالم بي اطلاع باشيم فقط به گفته خداوند ميدونيم كه پاداشي در حد پاداشهاي زميني كه براي خوب بودن و لذت بردن و شاد بودن داشتيم در اختيارمون قرار ميگيره ،در صورتي كه از نوع و چگونگي اون بي اطلاع هستيم...
    اينكه چرا انسان به معيار ائمه سنجيده ميشه...
    با مطالعه سرگذشت هر كدوم از ائمه معصومين به اين موضوع ميشه اعتقاد پيدا كرد كه همگي به نحوي سختترين امتحانات الهي رو پس دادن كه هر كدوم از ما اگه در مقام مقابله با اون امتحانات باشيم كافر ميشيم يا دين زده...
    پس چنين افرادي كه خداوند و فرمانش رو تحت هر شرايطي اجابت كردند از نظر شما قابل نمره دادن و سنجبدن ما از جانب خداوند نيستند؟
    اما زبان بيان صحبت در عالم غيب ...
    براي ما كه تو كليت هستي و آفرينش و عالم غيب مونديم و سوال ها رهامون نكردن اين مسائل چندان موضوعيت و اهميت نداره چون به تفسير بيان شده ...
    اما تا جايي كه من مطالعه كردم به اين موضوع اشاره شده كه در آخرت همه زبان ها به يك زبان واحد تبديل ميشه و اين براي خداوند كار سختي نيست...
    و اگر زبان عربي انتخاب شده به دليل كتاب قران و اتمام حجت خداوند در اين كتاب و تكميل دين از طريق دين اسلام هست چرا كه همه حدو مرز ها در اون بيان شده...
    یک سوال: شما از کجا می دونید اینها رو؟ خدا بهتون گفته؟
    فـرقـی نـداره جـاده چـالـوس و راه قـم
    من مستــیم که دوست داره رانندگی کنه
    یـه مـاهـی که تـوی آکـواریـوم زار مـی زنـه
    تـا تـوی اشـک هـای خـودش زنـدگـی کـنـه...

10. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6058
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها

عزیز جان این داستان ها برای خام کردن عوام هست شما جدی نگیرین. بهشت دقیقا آرزوی عرب های شهوت پرست 1400 سال پیش عربستان بوده که میخواستن بخورن، مست کنند و رابطه جنسی داشته باشند و همچین وعده ای باعث می شده خیلی خوب مقلد جمع کنه یک شخص. شما به هر تمدنی که نگاه کنید اگه بهشتی دارن دقیقا توش چیزهاییه که مردم خودشون ازش محروم هستند.
    فـرقـی نـداره جـاده چـالـوس و راه قـم
    من مستــیم که دوست داره رانندگی کنه
    یـه مـاهـی که تـوی آکـواریـوم زار مـی زنـه
    تـا تـوی اشـک هـای خـودش زنـدگـی کـنـه...

11. کاربران زیر از Sepideh68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    اگه ميخوايي خدارو بخندوني از برنامه هات براش حرف بزن
    شماره عضويت
    4385
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.53
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 861 بار در 371 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh68 نمایش پست ها
    یک سوال: شما از کجا می دونید اینها رو؟ خدا بهتون گفته؟
    هنوز به اون درجه نرسيدم كه خدا باهام حرف بزنه عزيزم....
    سپيده عزيز منظورتون از اينها چيه؟
    اگه منظورتون قبول قران و مثالهايي كه در مورد بهشت و جهنم گفته شده كه بايد بگم هر ديني براي خودش كتاب و قواعدي داره و اگه ما دين اسلام رو قبول كرديم پس گفته هاي كتابش رو هم بايد بپذيريم كه اتفاقا خداوند جملات اين كتاب رو بيان كرده همونطور كه توسط انجيل و تورات با مردم اين اديان صحبت كرده...
    اما اگه منظورتون تفاوت در ماديت روح و جسم هست كه بايد بگم اينو عقل و منطق بيان ميكنه و شما با مشاهده روند تولد و مرگ به اين مطلب پي ميبريد كه انسان در ابتدا بخودي خود يك لخته نجس از جسم هست و با رشد اين جسم و وجود روح زنده و بالنده ميشه و دوباره با خارج شدن اين روح تبديل به يك لخته گوش بي جان و نجس ميشه...
    واما اگه در مورد ائمه سوال ميكنيد بايد بدونيد كه ما عادت داريم دربرابر اونچه خلاف نظر ماست هرچند واقيت جبهه بگيريم ...
    واگر نه چطور هست كه ما سرنوشتو روايات كوروش كبيرو و تاريخ گذشته ديگر اسطوره هارو باور ميكنيم اما به روايات و مستند ها و مكانهاي زيارتي و اعتقادي ايمان نداريم؟
    بله همونطور كه به باقي اتفاقات گذشته برحسب سند و مدرك هاي مكتوب بسنده ميكنيم بايد سرگذشت و امتحانات سخت ائمه رو هم بپذيريمو باور كنيم كه چنين اتفاقات تلخي براي كساني كه داشتن ايمان رو به دنيا ترجيح دادند افتاده...
    و توهمون قران به اين مصائب در مورد پيامبران مكرر اشاره شده...
    حالا ...
    يا شما قران رو قبول نداريد...
    يا به عقلانيت بشر شك داريد...
    يا نه ميخوايين با ما شووووووخي كنيد....
    عزيز دلم همونطور كه گفتم من نه راهبه هستم نه فقيه نه مفسر ...
    من هم يك انسانم كه اتفاقا منطق و دليل رو براي وجود و عدم وجود هرچيزي در دنيا واجب ميدونم ...
    و به عنوان يك انسان برداشت شخصيم اينطور بوده...
    كه اينو قبلا عنوان كردم....

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره در مورد دین زدگی

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دین زرتشت,  دین اسلام,  دین مسیحیت,  دینار کویت,  دین یهود,  دین چیست,  دیناپارت,  دینی اول دبیرستان,  دینار عراق قیمت,  دین مردم ژاپن,  دین زدگی,  دین زدگی در ایران,  دین زدگی در جوانان,  دین زدگی جوانان,  دین زدگی چیست,  عوامل دین زدگی,  علل دین زدگی,  علت دین زدگی جوانان,  دلایل دین زدگی جوانان,  درمان دین زدگی,  ازدواج الشخصية,  ازدواج موقت,  ازدواج الرؤية,  ازدواج الرحم,  ازدواج الجنسيات العربية,  ازدواج موقت تلگرام,  ازدواج موقت مشهد,  ازدواج سفید,  ازدواج موقت در مشهد,  ازدواج المعايير,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)