صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 64 از 64

موضوع: رابطه نامشروع

11498
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21678
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه نامشروع

نقل قول نوشته اصلی توسط مشاور. نمایش پست ها
    مواظب باش اگه میخوای مردی پات بمونه باید محکم باشی. ضمنا اگه میدونی با دیگران ارتباط داشته ازدواج با همچین آدمی می تونه تو رو خوشبخت کنه؟ آیا میشه بهش تکیه کرد؟ بدون مسیرت به بیراهس. همین الان اگه پشیمونی از خدا بخواه کمکت کنه و راهتو عوض کنه. با همه صادق باش درست میشه. مردهایی که دوست میشن بیش از 90 درصد قصد ازدواج ندارن
    باید گشت و توی خواب پیدا کرد 24 سالمه تا حالا که ندیدم پسری ی ی ی افتاب مهتاب ندیده باشه! اینو با تجربه 99 درصدی ک توی اجتماع هستم میگم..

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21678
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خب شما خانوم حالا نمیدونم گول خوردین یا از روی علاقه شدید هر چی تن به این کار دادین هر چی باشه دیگه گذشته .خب توبه که کردین کار بزرگی کردین چون کمتر هست که لذت رابطه جنسی کشیده باشه ونخواد ادامه نده حالا مشروع یا نامشروع....خب یه کارای تاوانش سخته. خب توکلتون به خدا باشه تا فرد مناسب باشرایط شما پیدا بشه وباهاش ازدواج کنین .

در جواب کسای که میگن گذشته رو نگین می تونم بگم خدا بزرگه عیب ها رو می پوشونه ولی باید خیلی مراقب بود چون انسان ها شیطان صفت کم نیستن که بخوان ابروی کسی رو ببرن... خدا عالم دختری که با پسری رابطه برقرار میکنه بعد از رابطه چند نفر خبردار میشن واون نامرد به چند نفر میگه با فلان دختر رابطه برقرار کرده وممکنه بعد ازدواج بر حسب اتفاق شوهر بفهمه که ..........
    پس بسته به شرایط ببین می تونی بگی یا نه چون ادم بدی باشه میتونه ازت سواستفاده کنه....... درکل رابطه نامشروع عواقب داره تو هم توکلت بر خدا باشه چون خدا بزرگه وکسی رو سر راهت قرار میده که درکت کنه وباهاش زندگی کنی.... در اخر پای قولت با خدا باش و توبه ات نشکن
    اره مرسی حرفاتون خوب بود من توبه نمیشکنم من شبای قدر ازش خواستم ببخشه توقعم ازش اینه وقتی میگه توبه پذیرم واقعا بپذیره و واقعا کمکم کنه هیچ رد پایی از گذشته ام نمونه اگه خدا بخواد میشه..

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21678
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneghasemi نمایش پست ها
    نباید بگی. همه روانشناسا اینو میگن. هزار تا راهکارم داره که پرده رو بدوزن و رابطتم نباید بگی.حتی فقط دوستی م نگی. اگه هم فهمید بگی خواستگار بود.بگی صد در صد میره اگه هم بمونه بعد همیشه بهت شک میکنه
    اره دقیقا یک مشاور میگفت حتی اگه 100 بار بپرسن مردا، بازم باید بگی نه چون دوست دارن نه بشنوند، نمی دونم چی میشه دیگه دعا کنید فقط

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21678
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نجمه خ نمایش پست ها
    دوست من هیچ اشکالی نداره که این اتفاق برات افتاده تو نیت پاکی داری .سعی کن فعلا با این اقا روابط جنسی نداشته باشی تا متوجه بشی واقعا همو میخواین بعد ببین چجور اعتقادی داره آیا تو رو قبل ازدواج دکتر میبرن یا این چیزا براشون مهم نیست.ولی چه این آقا چه کس دیگه هیچ ضرورتی نداره که تو در مورد گذشتت بگی.همونجور که اونا اگه رابطه ای داشته باشن که بسیار هم دارن به ما نمیگن.خیلی از افراد این موضوع رو مهم نمیدونن کافیه که تو دوران عقد و نامزدی یکم به هم نزدیک بشین و احتمال دخول پیدا بشه.وقتی شما مدت زیادی این کار رو نکردین دهانه تنگ میشه و اونم فکر خاصی نمیکنه حتی امکان خونریزی هست اگرم خونی نیومد بعد از معاینه دکتر میتونی بگی از جانب خودش بوده.من به شخصه رابطه خاصی نداشتم قبل ازدواج ولی شوهرم اصلا براش مهم نبود و میگفت من تورو واسه یه تیکه گوشت نمیخوام خانوادشم از من هیچ برگه سلامتی نخواستن ولی خودم قبل ازدواج بدون اطلاع شوهرم دکتر رفتم و گرفتم هیچ خونریزی نداشتم ولی هیچ شکی بمن نکرد هم اینکه براش مهم نبود هم اینکه خودش متوجه تنگ بودن دهانه رحم من شد.
    ترشم همینه یک وقت قبل ازدواج نگن بریم!! واقعا با ریسک بالا پیش میره همه چیز

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mhsa نمایش پست ها
    باید گشت و توی خواب پیدا کرد 24 سالمه تا حالا که ندیدم پسری ی ی ی افتاب مهتاب ندیده باشه! اینو با تجربه 99 درصدی ک توی اجتماع هستم میگم..
    همانطور كه بايد پذيرفت خانمهايي هستند كه افتاب مهتاب نديده اند همين موضوع رو در مورد اقايون هم بايد پذيرفت
    تفاوت در اين است كه انسانهايي كه اهل اين موضوعات منحرف نيستند معمولا در عامه ظاهر نيستند تا بگن من هستم...
    ما معمولا بيشتر افراد مشكل دار را در جامعه در جايگاه اين امر ميبينيم كه اين موضوع خود باعث ايجاد يك پيش فرض مي شود

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

6. 2 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خب شما ندیدن دلیل نمیشه که نیست.در ثانی شما با چشماهای خودتون دییدن که پسرای که می شناسین رابطه نامشروع داشته!!!خب جامعه ست وهمه به یک طرز فکر وعمل نیست.

خب یه عده به ظاهر روشن فکر توو جامعه تبلیغ میکنن رابطه جنسی نیازه نمیدونم یاید برطرف بشه دختر وپسر نباید به خاطر ازدواج از جدی ترین نیاز خود محروم باشن وغیره.... و برای تصدیق حرفاشون کشورهای اروپای مثال میزنن.!!!

در جواب این دسته این می تونم بگم. خب نیازه برطرف کرده موقع ازدواج طرفین بگن که رابطه داشتن.خب کشورهای اروپای کسی که دوس پسر و دخترداره خانواده طرفین هم میدونن چه برسه دوست واشنا وموقع ازدواج هم نیازی به پنهان کاری نیست..خب گفتنش در کشور ما سخته پس انسان باید با اداب ورسوم خودش رفتار کنه تا زندگی با ارامشی داشته باشه.

خب هرجا حرف از عشق اول باشه اکثر دخترا زودتر میگن باباشون عشق اولشونه!! خب یه دختر خوب میدونه ناموس باباشه واگه رابطه نامشروع داشته باشه موجب سرافکندگی باباش میشه .مطمین باش اولین کسی که با دید تحقیر امیز به بابای دختره نگاه میکنه پسری هست که با دختر رابطه برقرار کرده حالا چه برسه اهل محل و دوست واشنا خبردار بشن از رابطه نامشروع دختر. ایا این دختر به باباش خیانت نکرده؟؟؟؟

از نظر دینی هم هر دینی باشه این کار منع کرد!! اسلام هم همینطور وکسانی که هم ترویج وتبلیغ و شایعه و تهمت زنا ورابطه نامشروع می کنن هم جز گناهکاران می دونه چه برسه انجام بده.

همش از اروپا دم میزنن حالا چند فیلم هم از دانشگاها ومدارس اروپای دیدن دیگه شدن غرب شناس و روشن فکر .توو اروپا می بینی طرف 50ساله داره اداب شرق شناسی واسلام وغیره مطالعه میکنه وهنوزم می گه جا داره تا اداب این مناطق مطالعه کرد .حالا یه عده با دیدن دوتا فیلم یا دوماه سفر به کشور دیگه می شن خارج شناس واروپا شناس!!!ولی هیچ وقت فکر نمی کنن که کشورهای توسعه یافته جوانان رو نیروی کار وفکر تازه به حساب می اورند . وخوب می دونن اگه فحشا و زنا رواج پیدا کنه تنوع طلبی و اقسام بیماری وغیره پیش میاد و ازدواج صورت نمیگیره و خانواده تشکیل نمیشه ودرنتیجه نیروی جوان به مرور کاهش می اید و پیشرفت کشور با مشکل روبرو میشه. مطمینا اونا زیاد به فکر خانواده هستن به خاطر پیشرفت کشورشون.
    ویرایش توسط omidd : 09-16-2015 در ساعت 10:11 AM

8. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم موضوع میخواین بگین یا نه. ولی بدونین ممکنه براتون درآینده مشکل به وجود بیاره اینم در نظر داشته باشین.مشاور ها نمی دونم مدرک شون از کجا گرفتن ولی ازدواج مقدسه واولین مرحله از زندگی بخواد با دروغ شروع بشه میشه امار طلاق و قتل های ناموسی وغیره که تو جامعه مابیداد میکنه . برا مثال تایپیک که یکی از خانوما زده نگا کنین اشباه گذشته ببینید چطور میتونه ارامش از ادم بگیره و این موقعی بدتر میشه که با پنهان کاری همراه باشه

http://forum.moshaver.co/f123/%D8%A7...A%D9%87-24715/
    ویرایش توسط omidd : 09-16-2015 در ساعت 10:13 AM

10. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خب شما خدارو شکر توبه کردین وبه قول شما خدا توبه پذیره و مطمین باشین خدا تنها تون نمیزاره . فقط باید صبور باشین تا کسی که شرایط شما درک کنه تو مسیر زندگیتون قرار بده.درمورد این اقا هم نمیدونم چطور اخلاق ورفتاری دارن اگه مطمین هستی اون اقا اهل رابطه نامشروع بودن و هستن باید ولشون کنی چون شما توبه کردین و کسی که توبه کرده از نظر خدا پاکه و اگه سوره نور قرات کنین خداوند به وضوع فرموده ازدواج افراد پاک با زنا کاران حرام هست.

11. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21678
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه کسایی که توی این پست نظر گذاشنتند باید بگم متاسفانه دوروز پیش متوجه شدم این اقای به ظاهر محترم کاششش قبلا!! نه ! همزمان با من با کسی رابطه جنسی داشتند که مثلا نمیتونن چون پسرن خودشونو حفظ کن!!! واقعا قابل تشخیص نبود که همزمان درحال خیانت باشند!!!!!!!!!!!!

12. کاربران زیر از mhsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

باسلام

دوسال پیش بایک پسر رابطه نامشروع داشتم که ناخواسته و با قول ازدواج بودوبه ازواج منجرب نشد!! بعدازکلی شکست روحی سعی کردم روحیمو بدست بیارم توبه کردم و دیگه اجازه ندادم با کسی به اینجابرسه. چهره و اندام خوبی دارم و همین باعث شده پیشنهادزیادداشته باشم. اماخودمو حفظ کردم. چندماهیست بااقایی برای ازدواج اشناشدم به ایشان ازگذسته هیچی نگفتم. وقتی دیروز ب دکتر مراجعه کردم گفت که دختر نیستم و کاملا قابل فهمیدن است من دوست دارم ازدواج کنم و دیگه رابطه بد نداشته نباشم اام حرف دکتر این بودکه این شدنی نیست یا باید با اون اقا هم رابطه داشته باشمو بگم کلااینجوریم یا ازدواج نکنم ، و اصلا نمیشه به اون اقا گفت قبلا رابطه داشتم! حالا چکارکنم؟ بخاطر یک اشتباه تا اخر ادامه بدم اشتباهمو؟؟
    سلام

نفرمودید که چند سالتونه؟ بگذریم نمیتوان یک عمر با دروغ زندگی کرد و سالم زندگی کرد. بهتره اگر پرسیدند بهشون بگید رابطه داشته اید البته بدون ذکر جزئیات چون هیچ نیازی به ذکر جزئیات برای هیچ کسی در هیچ موقعی نیست. کاملا این مسائل, مسائل خصوصی افراد است.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

14. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام به همه کسایی که توی این پست نظر گذاشنتند باید بگم متاسفانه دوروز پیش متوجه شدم این اقای به ظاهر محترم کاششش قبلا!! نه ! همزمان با من با کسی رابطه جنسی داشتند که مثلا نمیتونن چون پسرن خودشونو حفظ کن!!! واقعا قابل تشخیص نبود که همزمان درحال خیانت باشند!!!!!!!!!!!!
    بیخود کردن که نمیتونن خودشون را حفظ کنن .مگه این همه پسر که خودشون را حفظ کردن و دوست دارن اولین زنی که میره تو بغلشون زن خودشون باشه مردونگیشون را از بچگی بریدن یا از فضا اومدن..

این چرت و پرتا چیه که یه مش گرگ جامعه درست کردن که من چون مردم و شهوت بالا دارم حالا حق دارم قبل ازدواج هر غلطی دلم خواست بکنم و رابطه نامشروع داشته باشم

15. 4 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پس دیگه مشخص شد راحت خدارشکر کن زودتر شناختیش

پس بذارش کنار
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

17. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 18 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سما خانوم ان بالا نوشته ارسال موضوع جدید

18. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42375
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کار خوبی کردی توبه کردی !!!!!
    ولی ممکنه هرکسی این شرایط شما رو قبول نکنه
    امضای ایشان
    وبمستر شدنم مبارک

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)