نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: عقایدم داره نابودم میکنه

2134
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2996
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

عقایدم داره نابودم میکنه

سلام
    عقایدم داره نابودم میکنه
    بنده به خدا اعتقاد دارم
    1 سال درباره وجود خدا تحقیق کردم و به وجودش پی بردم
    اما ماورا و دنیای بعد مرگ و... رو نمیتونم باور کنم
    فکرم همش مشغوله این چیزاست و این فکر ها عذابم میده و افسردم میکنه
    راهنماییم کنین
    خواهشا از آیه و ... این چیزا برا راهنمایی استفاده نکنین :|
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2996
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عقایدم داره نابودم میکنه

ورزش هم به شدت انجام میدم و وقتی فکرم درگیر ورزشه چنین مشکلی ندارم
    اما بقیه روز و شب ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5996
    تشکـر
    17
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arya نمایش پست ها
    سلام
    عقایدم داره نابودم میکنه
    بنده به خدا اعتقاد دارم
    راهنماییم کنین
    ممنون
    یه سوال از تو دارم
    تو عاقل تری یا خدا . خوب معلومه خدا
    تو هدفت از فشار دادن دکمه های کیبرد چیه . اینه که نوشته ای رو تایپ کنی .
    کاری به مسخرگی فشار دادن چند دکمه رو با هدف انجام میدی اون وقت خدایی که از تو عاقل تره کاری به بزرگی خلقت انسان رو بی دلیل انجام میده
    خدا هیچ کاری رو بی دلیل انجام نمیده .
    در ضمن دنیا ظرفیت مجازات و پاداش رو نداره . مثلا افرادی که انسان های زیادی رو کشتن مثل صدام ملعون رو به نظرت میشه با یه اعدام و چند سال مرگ کمتر مجازات کرد
    یا کسی مثل امام حسین که زندگی او به خاطر خدا در دنیا پایان یافت رو چطوری میشه در دنیا پاداشش رو داد
    خدا افراد مومن رو آزمایش میکنه . اگه اینطور بود که هیچ آخرتی وجود نداشت همه مومنان ثروتمند و همه کافران فقیر بودند

4. 2 کاربران زیر از دیوانه روانی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2996
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دیوانه روانی نمایش پست ها
    یه سوال از تو دارم
    تو عاقل تری یا خدا . خوب معلومه خدا
    تو هدفت از فشار دادن دکمه های کیبرد چیه . اینه که نوشته ای رو تایپ کنی .
    کاری به مسخرگی فشار دادن چند دکمه رو با هدف انجام میدی اون وقت خدایی که از تو عاقل تره کاری به بزرگی خلقت انسان رو بی دلیل انجام میده
    خدا هیچ کاری رو بی دلیل انجام نمیده .
    در ضمن دنیا ظرفیت مجازات و پاداش رو نداره . مثلا افرادی که انسان های زیادی رو کشتن مثل صدام ملعون رو به نظرت میشه با یه اعدام و چند سال مرگ کمتر مجازات کرد
    یا کسی مثل امام حسین که زندگی او به خاطر خدا در دنیا پایان یافت رو چطوری میشه در دنیا پاداشش رو داد
    خدا افراد مومن رو آزمایش میکنه . اگه اینطور بود که هیچ آخرتی وجود نداشت همه مومنان ثروتمند و همه کافران فقیر بودند
    ممنون از راهنماییت
    بدون منطق دینی جواب منطقی دادی
    خب من بی نهایت شبه درباره دین دارم و ...
    آرزو دارم معتقد باشم اما با منطق علمیم جور در نمیاد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    عقایدم داره نابودم میکنه
    بنده به خدا اعتقاد دارم
    راهنماییم کنین
    ممنون
    يه كتاب در ارتباط با تفسير قران بخون اصلا معني فارسي قرانو بخون يا كتابي از احاديث ائمه .عزيزم شك به دلت راه نده چون جز كفار ميشي خدا هست وجودشو حس كن مهربونيشو حس كن اين همه لطفشو حس كن

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    عقایدم داره نابودم میکنه
    بنده به خدا اعتقاد دارم
    راهنماییم کنین
    ممنون

با سلام خدمت شما دوست خوبم
    اولا باید عرض کنم که به هیچ عنوان به این مسئله به عنوان یه موضوع زجر آور یا آدمی که داری از دین خارج میشی نگاه نکن اکثرا از جمله من به شدت ذهنشون با این مسائل درگیر هست خود من روزی نیست که به مرگ و دنیای بعد از اون فکر نکنم ..شک اگه منجر به انحراف نشه برای جستجوی بیشتر در مسائل آنچنان بد هم نیست ... ببینید چیزی که مبنای علمی نداره (البته شما درنظر بگیر با علم محدود ما ) نمیشه با علم بهش رسید همونجوری که خدا رو قطعا با نشانه هاش بهش رسیدی نه دو دو تا چهارتای ریاضی ...یکی از بزرگترین مباحثی که بین فلاسفه همیشه برقرار بود تقسیم فلاسفه به دو دسته مادی گرا و روح گرا بوده ..هر کدوم هم دلایل خودشون رو دارن ..من به آیه خاصی نمیخوام اشاره کنم ..ولی واقعا عدم وجود دنیایی جهت رسیدگی به اعمال و رفتار انسانها حتی بر همون مبنای علمیش هم این دنیا رو خیلی بی در و پیکر و مسخره میکنه ...کما اینکه شما با مطالعه کتابهائی مثل سیاحت غرب و یا کتابهای آیت اله دستغیب میتونی به نشانه های واقعی اون دنیا تا حدودی پی ببری ..میدونی یکی از دلایلی که اینقدر وجود آخرت ناملموسه چیه ؟؟؟ چون اگه شما قطعا از اون دنیا با خبر بودی دیگه ایمان واقعی و قلبی که برای خدا ارزش منده از درجه اهمیت ساقط میشد و همه از اجبار و دونستن عواقب در آینده بدون تذهیب نفس خودشون اتوماتیک وار یه چیزی رو میپذیرفتن مث اینکه شما در ملا عام هیچ وقت دزدی نمیکنی چرا چون عواقب قانونی در پی داره ولی زمانی که جائی تنهائی و کسی نیست و احتمال عواقب بدی رو نمیدی به خاطر اتقاد قلبی خودته که این کارو نمیکنی
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

8. کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6089
    تشکـر
    11
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

واسه منم این بحث جالبه، جایی که اعتقاد به خدا و اعتقاد به مذهب از هم جدا بشن یا به عبارتی همون سکولاریسم معروف!

شما به این باور رسیدین که به خدا ایمان دارین، ایمان واقعاً چیز جالبیه... به نظر من (نظر شخصیه و اگه یه فیلسوف بخواد احتمالاً بتونه به راحتی تو یه پاراگراف ردش کنه و چون تا حالا با یه فیلسوف در بین نذاشتمش پس هنوزم واجد صلاحیت میدونمش!) ایمان موقعی به میون میاد که میگی شاید نتونم اینو واسه دیگران باز کنم ولی هر حرفی هم که دیگران بزنن قرار نیست باور (قلبی) منو تغییر بده... شما در مورد خدا به همچین چیزی رسیدی و دوست داری در مورد قیامت و بهشت و دوزخ هم به چنین دیدی برسی...

خوب میتونم خیلی ساده بگم برس! کل داستان تلقینه و وقتی که باور کنی همچین اعتقادی داری در حقیقت همچین اعتقادی داری، در واقع تو همچین اعتقادی داری چون میخوای همچین اعتقادی داشته باشی فقط داری با خودت کلنجار میری تا بهت ثابت بشه به خاطر جامعه این سمت و سو رو نگرفتی و بر اساس اختیار فردی این انتخاب رو داشتی... یعنی اگه تو یه جامعه دیگه بودی، یا نه اصلاً تو یه جزیره دور افتاده بودی و با فلسفه و مذاهب انسانی هم آشنا نبودی نهایتاً به همین شناخت و درک میرسیدی... ولی فقط یه جواب واسه اون هست... "اصلاً معلوم نیست!" درسته همین... تصمیمی که گرفتی کاملاً تحت تاثیر محیطیه که توش قرار داری و مطمئن باش هیچ آدم دیگه ای مثل تو فکر نمیکنه چون شرایط زندگی هیچ آدم دیگه ای کاملاً با تو یکسان نیست... در کل حرفم اینه مذهب گریزی چیزیه که تو کل جوامع تاریخ (بالاخص امروزی) به وفور دیده میشه و اگه تو صرفاً میخوای به این اعتقاد داشته باشی که بعد از مرگی که کسی در موردش نمیدونه آدم به آخر نمیرسه و صرفاً درگیر سیستم جزا و پاداش نشی به خودت مربوطه! چون هر چقدر هم زندگی کنی کسی از اون طرف برنمیگرده که واست مدرک قطعی از وجود عالم بعد از مرگ بیاره... و اگه فقط از نیستی میترسی کافیه روی یه فلسفه که به نظرت در حال حاضر از همه منطقی تره دست بذاری (برای شخص خودت) و اینطوری مطمئن باش با کمی مطالعه درموردش بهش ایمان میاری و شاید بازم نتونی دیگران رو باهاش توجیه کنی ولی مشکل خودت با درونیات خودت تقلیل پیدا میکنه... شاید بخوای سراغ فلسفه تناسخ بری که در نوع خودش جالبه... اما همونطور که دوستان بالا اشاره کردن سیستم جزا و پاداش که تو اکثر ادیان دیده میشن خیلی جالبن، مطمئنم دلایل مخالفت باهاشون نسبت به دلایل موافقت باهاشون خیلی کمتره! ولی بازم مدرک قطعی نمیتونی پیدا کنی وگرنه این همه بلوا واسه چی میتونست باشه؟!

بحث طولانی شد ولی بذار یه صحبتی که با دوستی پیش اومده بود رو اینجا اضافه کنم... دوستی میگفت من نمیتونم به بهشت و جهنم ایمان بیارم چون نمیتونم قبول کنم آدما که طبق خواست خدا تو این دنیا قرار میگیرن، طبق خواست خدا دست به اعمالی میزنن، در نهایت طبق خواست خدا به خاطر کارایی که طبق خواست خدا انجام دادن محاکمه شن و طبق خواست خدا پاداش یا عذاب ببینن! و بعد مشکل اصلیش با جهنم نبود، مشکل اصلیش با بهشت بود... میگفت اینکه ما به عنوان پاداش جایی که زمان مطرح نیست از لذت هایی که تو این دنیا ازشون منع شدیم استفاده کنیم... چطور ممکنه همچین چیزی منطقی و معقول باشه؟! خوب نظر من با اون فرق داشت... واسه همینم نظرم رو اینطور بهش گفتم... گفتم منم مثل تو نمیدونم بعد از مرگ چی پیش میاد اما به نظرم منطقیه که انسان رو موجودی که به سوی کمال در حرکته فرض کنیم... تک تک انسان ها رو... واسه رسیدن به کمال انسان نیاز به آزادی و اختیار نسبی داره، واسه همون وارد این دنیا میشه... اون وقت آدمایی هستن که تو این دنیا به مرتبه ای میرسن که راه کمال رو به کل به روی خودشون میبندن... آدمایی هستن که خیلی جلو میرن و آدمایی هستن که چند قدمی به سوی کمال حرکت میکنن... ولی این دنیا محدودیتایی داره، اول از همه زمان، دوم مکان، سوم منابع مادی و معنوی و عدم امکان اجرای عدالت به معنی واقعی... پس همه این آدما تو یه شرایط جدید قرار میگیرن جایی که اونایی که شانسشون رو به کل نابود نکردن میتونن از فضایی به دور از محدودیت های قبلی استفاده کنن و طبق بیان قرآن از نظر پرودگارشون بهره ببرن... به نظر شخصی من این چیزیه که میتونه واقعاً آدما رو به کمالشون برسونه... در واقع نعماتی که اونجا به آدما داده میشن هدف نیستن و فقط یه میانبرن، دیگه آدما مجبور نیستن برای تامین نیازهاشون که یه زمانی خود اون کار میتونست به رشدشون کمک کنه تقلا کنن، چون تمام نیازها جواب داده شده و انسان تو فضایی بدون محدودیت فرصت این رو داره که تماماً متوجه کمالش بشه... و نه نپرس، چون اگه میدونستم کمال انسانی در نهایت به چی ختم میشه و چرا رسیدن بهش اهمیت داره مطمئناً الان قدمای بیشتری رو جلو رفته بودم!

خوب این باورای شخصی من بودن... واسه تو میتونه شکل دیگه ای داشته باشه و به نظرم میتونی تعاریف شخصی و مورد قبول خودت رو از دنیا داشته باشی اینطوری میتونی وارد جزئیات بشی و کلیاتی که اینقدر انرژیبر هستن تمام سرمایه فکریت رو به کار نگیرن و خوب طبق تعریف من یه قدم به کمال خودت نزدیک شی!
    ویرایش توسط sorara : 09-03-2014 در ساعت 02:31 PM

10. کاربران زیر از sorara بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    عقایدم داره نابودم میکنه
    بنده به خدا اعتقاد دارم
    راهنماییم کنین
    ممنون
    سلام
    عزیز فکر میکنم در خانواده مذهبی بزرگ شدی, درسته؟ در هر صورت باور یا باور نداشتن شما به این امور در اصل قضیه زیاد تفاوتی ایجاد نمیکنه! البته نمیدونم چند سالتونه ولی اگر زیر 25 سالتونه از خواندن کتابهای فلسفی و مذهبی و سیاسی دست بکشید چون به نظر من با توجه به مختصر توضیحاتتون وشخصیتی Obsessive که دارید میتونه براتون خطرناک باشه. به یک مشاور حاذق و آگاه رجوع کن. موفق باشی

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6080
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام این ویدئو را حتما ببین.
    http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...Fg-3KQ&cad=rja

13. کاربران زیر از mamalia بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2996
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از همتون
    اختلال وسواس فکری عملی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
    . اتلاف وقت و از دست دادن سرمایه ارزشمند عمر؛ زیرا بازیابی زمان از دست رفته امکان ندارد؛[۷][۸]
    ۲. عدم توانایی در تمرکز حواس و ایجاد حواس پرتی؛[۹][۱۰]
    ۳. بازماندن از کارهای اصلی (از جمله تحصیل علم و مطالعه و درس خواندن و به دنبال آن افت تحصیلی)؛[۱۱][۱۲]
    ۴. خسته شدن ذهن و بی حوصله شدن فرد برای فکر کردن درباره موضوعات مهم و اساسی زندگی و تحصیلی؛[۱۳][۱۴]
    ۵. مشکل در برقرای ارتباط و کاهش کیفیت زندگی
    دقیقا این مشکلات وسواس فکری رو دارم
    دلیل اینکه نمیتونم اعتقاد نداشتن به دنیای بعد مرگ رو قبول کنم اینه که نمیتونم تصور کنم که خیلی هارو بعد مرگشون از دست میدم و ... زندگی بی هدف رو
    من با علم نیاز به خدای هستی رو احساس کردم
    اما مشکلی که دارم ماورا و دنیای بعد مرگه
    نظرات دوستان خیلی کمکم کرد
    فرشاد1020 آره حق با شماست , ولی احساس وسواسی که دارم اینه که میخوام همه چیز رو بدونم
    حتی بعضی اوقات یه احساس دیواگی بهم دست میده که میخوام دلیل همچی و داستان و دلیل همچی رو بدونم
    کلا همچی رو بدونم
    mamalia : من به خدا اعتقاد دارم 100%
    sorara : ممنونم , هرکس یه نظری داره !!!!!!!!!!!!
    شاید یکی از دلایلش رفتار خانوادم باشه که بعضی اوقات بی منظور میگن ازت راضی نیستم و ...

15. کاربران زیر از arya بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5295
    تشکـر
    58
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

این ویدیو برای من که اصلا باز نشد در ضمن نظرات زیرشم کاملا غیر منطقی و غیر علمیه

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5709
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

یه بار برو قرآن رو فقط فارسیش رو بخون قطعا کمکت میکنه

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6089
    تشکـر
    11
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

دلیل اینکه نمیتونم اعتقاد نداشتن به دنیای بعد مرگ رو قبول کنم اینه که نمیتونم تصور کنم که خیلی هارو بعد مرگشون از دست میدم و ... زندگی بی هدف رو
    فرشاد1020 آره حق با شماست , ولی احساس وسواسی که دارم اینه که میخوام همه چیز رو بدونم
    حتی بعضی اوقات یه احساس دیواگی بهم دست میده که میخوام دلیل همچی و داستان و دلیل همچی رو بدونم
    کلا همچی رو بدونم
    شاید یکی از دلایلش رفتار خانوادم باشه که بعضی اوقات بی منظور میگن ازت راضی نیستم و ...
    خواستم درباره بخشی از ادامه صحبتاتون نظر بدم دوست من... اولین بخش که میگی... نیاز به خدای هستی، نیاز به آفریننده و نیاز به قدرت برتر... کنارش نیاز به از دست ندادن همیشگی کسانیه که واست عزیزن... و این بین هم خودتی، نیاز به از دست ندادن خودت و در واقع نیاز به علم وجودت به شکلی بعد از مرگه... و اینجاست که میشه گفت ترس از نیستی میتونه دلیل تولد هر نوع تخیل و تصوری بشه... و میشه گفت هیچ علم و تحلیلی نمی تونه به این سوال که بعد از مرگ بشر نوعی از حیات هست یا نه جواب مشخص و قاطعی بده... واسه همونه که معمولاً رشته کلام میرسه به ایمان و باور و انتخاب... تو تصمیم داری چی رو باور کنی؟! تو میخوای به چی اعتقاد داشته باشی؟! تو کدوم راه رو انتخاب میکنی؟!

و با نظر فرشاد جان هم موافقم... رشد تو خانواده مذهبی باعث میشه که تصورات ویژه ای در مورد اعتقادات و اندیشه های دینی داشته باشی و شاید احساس آزادی که انسان باید در انتخاب ایدئولوژی مطلوبش داشته باشه رو به دست نیاری و در نتیجه طبق نظر خودت دچار وسواس فکری بشی.

و یه سوال در مورد احساس نارضایتی خانواده تون داشتم، به خاطر جهت گیری فکریتون ابراز ناراحتی میکنن یا اینکه از برخی رفتارهاتون شکایت دارن، راه حلی نمی بینید که بتونین رضایت اونا رو به دست بیارین بدون اینکه مجبور باشین هویت و شخصیت خودتون رو به عنوان یک انسان باارزش به گوشه ای برونید؟ به نظرم اگه افکارتون رو با تنش و سوالاتتون رو با سماجت بهشون تحمیل میکردین بهتره دست بردارین چون اینطوری به چشم یه بچه لجباز بهتون نگاه میشه که امیدوارن رفتارتون رو اصلاح کنید... با هر کی تو خانواده احساس نزدیکی بیشتری میکنین از مسائلی که براتون مهم هستن و ذهنتون رو درگیر میکنن صحبت کنین و سعی نداشته باشین اونا رو تحت تاثیر قرار بدین فقط درد دل کافیه... در ابتدا دنبال این باشین که درک بشین و وقتی حس اعتمادشون رو نسبت به نگرشتون حس کردین متوجه میشین که اونا هم از روی لجاجت با شما مخالفت نمیکنن و در واقع رفتارشون به نوعی بروز نگرانی هاشونه.

و دیگه اینکه پرهیز از افراط تو شرایط شما میتونه جداً مفید باشه، چون وقتی روی مبحثی وسواس به خرج بدین پیشرفت زیادی توش حاصل نمیکنین، مثل اینه که یه داستان رو مدام توی ذهنتون مرور کنین... فقط تارتر و مبهم تر میشه... باید حرکت کنید و تکاپو داشته باشید... زندگی کنین و طی اون سعی کنین جواب سوالاتون رو کشف و گاهی هم خلق کنین! اینطوریه که واقعاً میتونین از این همه کنجکاوی که در مورد عالم دارین لذت ببرین و مسائل رو از زاویه بهتری ببینین.

باز هم براتون آرزوی موفقیت دارم دوست من.

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از همتون
    اختلال وسواس فکری عملی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
    . اتلاف وقت و از دست دادن سرمایه ارزشمند عمر؛ زیرا بازیابی زمان از دست رفته امکان ندارد؛[۷][۸]
    ۲. عدم توانایی در تمرکز حواس و ایجاد حواس پرتی؛[۹][۱۰]
    ۳. بازماندن از کارهای اصلی (از جمله تحصیل علم و مطالعه و درس خواندن و به دنبال آن افت تحصیلی)؛[۱۱][۱۲]
    ۴. خسته شدن ذهن و بی حوصله شدن فرد برای فکر کردن درباره موضوعات مهم و اساسی زندگی و تحصیلی؛[۱۳][۱۴]
    ۵. مشکل در برقرای ارتباط و کاهش کیفیت زندگی
    دقیقا این مشکلات وسواس فکری رو دارم
    کلا همچی رو بدونم
    سلام

عزیز ببین همانطور که خودتم متذکر شدی ممکنه مشکل شما ocd (وسواس فکری عملی) باشه ساده و یا کمپلکس. ولی در کل نیاز به مشاوره و دارو داری گلم.این رو هم سعی کن موجه شی که ما در دنیای علم و جهان پیرامونمون(فیزیکی) که همه چی قابل آزمون و خطاست و تا حدودی ملموس.هنوز خیلی از مسائل رو نمیدونیم و در حال آموختنیم چه برسه به مسائل غیر علمی و ماورای طبیعی و ......
    حتما مشاوره و دارو بگیر عزیز. بذار این مغز کمی استراحت کنه خیلی تند میری کار دستت میده. موفق باشی

اگر جوابی یا سوالی از من داشتی لطفا به صورت پاسخ به نقل قول ذکر کن که متوجه بشم. مرسی

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من تنها راهش اینه که همینطور ادامه بدی به زندگی و در آخر تجربش کنی

حالا تو این دنیا چه گلی به سر خودت و اطرافیانت زدی که میخوای دنیای بعد از مرگی هم وجود داشته باشه ؟ هان ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد