مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عهد با خدا

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

عهد با خدا

سلام به همه.
    من با یه دختر دوست بودم باهم خوب بودیم عاشق هم بودیم عشق الکی نه... باباش فهمیدو دعوا کرد باهاش به هم زد این عشق منم واسه این که باباش نیاد سراغ منو اذیتم نکنه با خدا عهد بست که اگه این اتفاق نیفته دیگه با من ارتباط نداشته باشه... عاشقانه همو میخوایم... الان میگه سر دوراهیم که عهدمو با خدا به هم نزنم من مطمئنم این عهد به کل غلطه ما که گناهی نکردیم و به هم زدن این عهد گناهی نداره سر عشق عهد بستن اشتباهه اینجوری با یکی دیگه هم زندگی کنی فکرت پیش عشقته .. الان من موندمو قانع کردن اون موندم چجوری قانعش کنم... لطفا نظر بذارید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    27
    تشکر شده 29 بار در 20 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

پاسخ : عهد با خدا

اگه این دختر شما رو دوست داره وشما هم اونو دوست دارید نباید به خودتون اجازه بدین اذیت بشه بهتر است اول پدرش رو راضی کنید وصلاحیت خودتون رو به ایشون نشون بدین تا در اینده بیشتر از این برای پنهون کاریاتون ازار نبینید

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.67
    تشکـر
    4,084
    تشکر شده 9,716 بار در 4,795 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : عهد با خدا

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0097 نمایش پست ها
    سلام به همه.
    من با یه دختر دوست بودم باهم خوب بودیم عاشق هم بودیم عشق الکی نه... باباش فهمیدو دعوا کرد باهاش به هم زد این عشق منم واسه این که باباش نیاد سراغ منو اذیتم نکنه با خدا عهد بست که اگه این اتفاق نیفته دیگه با من ارتباط نداشته باشه... عاشقانه همو میخوایم... الان میگه سر دوراهیم که عهدمو با خدا به هم نزنم من مطمئنم این عهد به کل غلطه ما که گناهی نکردیم و به هم زدن این عهد گناهی نداره سر عشق عهد بستن اشتباهه اینجوری با یکی دیگه هم زندگی کنی فکرت پیش عشقته .. الان من موندمو قانع کردن اون موندم چجوری قانعش کنم... لطفا نظر بذارید

دوست عزیز در این مورد مرجع تقلید شما میتونه به شما جواب قانع کننده بده

ولی حکم قسم و عهد متفاوته و باید از مشاور مذهبی سوال کنید
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
عهد بالانجليزي,  عهد بالانقلش,  عهد بالانجليزية,  عهود بالانجليزي,  عهد باب الهيكل,  عهد بالله ماخنتك,  عهد بارودي,  عهد بالانجليزي مزخرف,  عهد بالكوري,  عهد بلفور,  قسم جلاله,  قسم جلاله چیست,  قسم جلاله صالحی,  قسم های جلاله,  قسم جلاله روحانی,  قسم جلاله خوردن,  قسم جلاله دروغ,  قسم جلاله بذرپاش,  شکستن قسم جلاله,  کفاره قسم جلاله,  مخالفت خانواده دختر با ازدواج,  مخالفت خانواده پسر در ازدواج,  مخالفت خانواده دختر در ازدواج,  مخالفت خانواده ها با ازدواج,  مخالفت خانواده پسر,  مخالفت خانواده ها,  مخالفت خانواده پسر با ازدواج,  مخالفت خانواده با ازدواج,  مشاوره ازدواج مخالفت خانواده,  ازدواج و مخالفت خانواده,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)