مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فاصله هاي دنيوي

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5945
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    0

فاصله هاي دنيوي

اعتيادبه عكس هاي سكس.
    من يك دختر 17ساله معتادبه عكس هاي سكس شدم ,كمكم كنيد.
    پاسخ : اعتيادبه عكس هاي سكس.من فيلترشكن ندارم از گوگل مي رم ،من به خاطردادشم اينطوري شدم من ازاولش از ازدواج متنفربودم ولي تاهمين أمسال نمي دونستم سكس چي هست هيچي ،يك روز كه رفتم تو اتاق داداشم يكcdورداشتم نگاه كنم كه ديدم cdسوپر منم كه تاحالا هيچ پيش زمينه اي نداشتم جيغ كشيدم وگريه كردم يك روز كامل از همه بدم ميومد بيشترازبرادرم ومردها وحتي مادرم از اون روزبه بعددرسم افت كردازمعدل 19به 16امتحان نهايي رسيدم الانم كه پيشم به جاي درس خواندن توي اين عكس هاي لعنتي ام.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4541
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    3
    تشکر شده 28 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : فاصله هاي دنيوي

تکراری!!!!!

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خوشبختی یعنی آرامش و آسایش فکر و هارمونی مغز
    شماره عضويت
    5704
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.59
    تشکـر
    75
    تشکر شده 415 بار در 244 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا. نمایش پست ها
    اعتيادبه عكس هاي سكس.
    من يك دختر 17ساله معتادبه عكس هاي سكس شدم ,كمكم كنيد.
    پاسخ : اعتيادبه عكس هاي سكس.من فيلترشكن ندارم از گوگل مي رم ،من به خاطردادشم اينطوري شدم من ازاولش از ازدواج متنفربودم ولي تاهمين أمسال نمي دونستم سكس چي هست هيچي ،يك روز كه رفتم تو اتاق داداشم يكcdورداشتم نگاه كنم كه ديدم cdسوپر منم كه تاحالا هيچ پيش زمينه اي نداشتم جيغ كشيدم وگريه كردم يك روز كامل از همه بدم ميومد بيشترازبرادرم ومردها وحتي مادرم از اون روزبه بعددرسم افت كردازمعدل 19به 16امتحان نهايي رسيدم الانم كه پيشم به جاي درس خواندن توي اين عكس هاي لعنتي ام.
    سلام
    عزیزنمیدونم چند وقته که درگیری, ولی یک مشاور خوب خانم حتما پیدا کن که کمکت کنه تا از این حال بیرون بیای و به درس و زندگیت بپردازی. موفق باشی

4. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    از دنیا و دروغاش و دورنگی هاش و بدی هاش و زیبایی هاش متنفرم. گولتو نمیخورم دنیاااااااا. فقط به عشقم تا جون دارم عشق هدیه میدم
    شماره عضويت
    6596
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خواهر عزیزم. شما وارد دنیای تازه و عجیبی شدی. شما اولا باید به مشاور رجوع کنی چون بلای به شدت خانمانسوزی هست و ممکنه روح لطیف و حساس زنانه شمارو به خطر بندازه. مردها بصورت غریضه ای جوری آفریده شدن که بدون هیچ اموزشی از سنین قبل از بلوغ درگیر این مسائل میشن. ولی زنها طوری آفریده شدن که تا قبل از ازدواج میل چندانی به این موضوع ندارن. ولی بخاطر بعضی مسائل غیر اخلاقی دچار این عارضه و در سنین ناپختگی و نوجوانی درگیر این موضوع میشن. آسونترین راه اینه که خودتونو مشغول کلاسهای اوقات فراغت و ورزشی بکنید. یاخودتونو درگیر کاری بکنید. از دنیای مجازی و مخصوصا نرم افزارهای چت گروهی فاصله بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

عكسهاي سكس

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

فاصلة,  فاصله ها,  فاصله شهرها,  فاصله الجوكر,  فاصلة منقوطة,  فاصله کربلا تا سامرا,  فاصلها,  فاصله في فتح فارس,  فاصله على فوق,  فاصله کربلا تا نجف,  فاصله شهر هاي استان مازندران,  فاصله ي شهر هاي ايران,  فاصله شهر هاي ايران,  فاصله بين شهر هاي ايران,  فاصله بين مهره هاي كمر,  فاصله راه هاي ايران,  فاصله هاي شهرهاي ايران,  فاصله هاي شهرها,  فاصله مهره هاي كمر,  فاصله شهر هاي تركيه,  امتحانات,  امتحان,  امتحانات الثانوية العامة,  امتحانات السودان 2017,  امتحان الايلتس,  امتحان شهادة التعليم المتوسط,  امتحان التوفل,  امتحانات السنة الخامسة ابتدائي,  امتحان الفيزياء 2017,  امتحان السودان كيمياء 2017,  ازدواج موقت,  ازدواج الشخصية,  ازدواج,  ازدواجية المعايير,  ازدواجية,  ازدواج الرؤية,  ازدواجية الموجة والجسيم,  ازدواجية اللغة,  ازدواج الجنسيات,  ازدواج سفید,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)