مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: قطع رابطه با من

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

قطع رابطه با من

سلام . متاسفانه یه مشکلی برام پیش اومده اینه که چند نفر از دوستانم نمیدونم به چه دلیلی بامن قطع رابطه کردند حتی سلام هم به من نمیکنند این موضوع برام سخت شده و کاری هم نکردم که ناراحتشون کنه نمیدونم مشکل چی شده حتی نمیذارن بهشون سلام کنم یعنی تا میرسم بهشون سریع ازم دور میشن چکار کنم لطفا از دوستان بزرگوار خواش میکنم کمکم کنید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    ...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.76
    تشکـر
    372
    تشکر شده 380 بار در 249 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : قطع رابطه با من

نقل قول نوشته اصلی توسط 73Mohammad نمایش پست ها
    سلام . متاسفانه یه مشکلی برام پیش اومده اینه که چند نفر از دوستانم نمیدونم به چه دلیلی بامن قطع رابطه کردند حتی سلام هم به من نمیکنند این موضوع برام سخت شده و کاری هم نکردم که ناراحتشون کنه نمیدونم مشکل چی شده حتی نمیذارن بهشون سلام کنم یعنی تا میرسم بهشون سریع ازم دور میشن چکار کنم لطفا از دوستان بزرگوار خواش میکنم کمکم کنید
    سلام دوست گرامی
    ابتدا باید بیاندشید که چه علتی میتونه داشته باشه. در صورتی که هیچ علتی پیدا نکردین، به این موضوع فکر کنید که ممکنه یک اقدام هماهنگ شده علیه شما باشه. تنها کاری هم که باید بکنید اینه که اصلاً اهمیت ندین و اونا رو نبینید. عوضش دوستای جدیدا پیدا کنید.
    اصلا و ابدا نیاز نیست که به اونا ثابت کنید دارند اشتباه میکنن. مگر سوء تفاهم مشخصی پیدا بشه که در صدد رفعش باشید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
قطع الرأس,  قطع غيار تويوتا,  قطعة من الحديد حلزونية,  قطع غيار,  قطع ومزق,  قطع غيار هيونداي,  قطع تلگرام,  قطع شدن تلگرام,  قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل,  قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول,  قطع رابطه با خانواده شوهر,  قطع رابطه عاطفی,  قطع رابطه فلسطین با ایران,  قطع رابطه با خانواده زن,  قطع رابطه با رفیق,  قطع رابطه با جاری,  قطع رابطه عربستان و قطر,  قطع رابطه با قطر,  قطع رابطه مراکش با ایران,  قطع رابطه عکس نوشته,  قطع رابطه با خانواده شوهر,  قطع رابطه عاطفی,  قطع رابطه فلسطین با ایران,  قطع رابطه با خانواده زن,  قطع رابطه با رفیق,  قطع رابطه با جاری,  قطع رابطه عربستان و قطر,  قطع رابطه با قطر,  قطع رابطه مراکش با ایران,  قطع رابطه عکس نوشته,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)