نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: کمک به خواهر

1275
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19202
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کمک به خواهر

سلام از شما میخوام منو راهنمایی کنید تا بتونم به خواهرم کمک کنم

خواهرم حدود 3 یا بیش تر با بچه پسر خاله پدرم دوست هست این آشنایی چطوری شروع شد نمیدونم. من پدرمو چند ساله از دستت داده ام واین قضیه باعث شده تا اون پسر البته با حماقت خواهرم بعضی شبها به خونه ما بیاد وتا صبح با هم باشن ورابطه داشته باشن یا خواهرم به بهانه خانه دوستش رفتن پیش اون بره یا مادرمو به مسافرت بفرسته تا با هم باشن که البته من اینو تازه فهمیده ام.پسر ه آدم خوبی به هیچ عنوان نیست میدونم قصد ازدواج هم نداره و بد دهن و دست بزن هم داره وخواهرمو چند باری زده ولی خواهرم به ما گفته از جایی افتاده با تمام این حرف ها خواهر دیونه من باهاش هست حتی شنیده ام که از خدا میخواد اون پسر فلج بشه تا کسی نتونه باهاش ازدواج کنه تا خواهرم باهاش ازدواج کنه.یه جوری به روش غیر مسقیم به روش آوردیم که میدونیم ولی انکار میکنه.مادرم هم آدم ساده ای هست که تا الان متوجه نشده و من هم بهش چیزی نگفتم چون ناراحتی قلبی داره برای همین تا حالا چیزی نگفتم.نمیدونم چی کار باید کنم چطوری به این رابطه ای احمقانه پایان بدم چند بار میخواستم به پدر پسره بگم ولی چی بگم اینکه پسر شما با خواهر من ارتباط داره واز سادگی و دوست داشتن خواهر من نسبت به خودش 3سال یا بیش تر داره استفاده میکنه. ازشما عاجزانه میخوام راهنمایم کنید تا بتونم به خواهرم کمک کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : کمک به خواهر

نقل قول نوشته اصلی توسط tina.rad66 نمایش پست ها
    سلام از شما میخوام منو راهنمایی کنید تا بتونم به خواهرم کمک کنم

خواهرم حدود 3 یا بیش تر با بچه پسر خاله پدرم دوست هست این آشنایی چطوری شروع شد نمیدونم. من پدرمو چند ساله از دستت داده ام واین قضیه باعث شده تا اون پسر البته با حماقت خواهرم بعضی شبها به خونه ما بیاد وتا صبح با هم باشن ورابطه داشته باشن یا خواهرم به بهانه خانه دوستش رفتن پیش اون بره یا مادرمو به مسافرت بفرسته تا با هم باشن که البته من اینو تازه فهمیده ام.پسر ه آدم خوبی به هیچ عنوان نیست میدونم قصد ازدواج هم نداره و بد دهن و دست بزن هم داره وخواهرمو چند باری زده ولی خواهرم به ما گفته از جایی افتاده با تمام این حرف ها خواهر دیونه من باهاش هست حتی شنیده ام که از خدا میخواد اون پسر فلج بشه تا کسی نتونه باهاش ازدواج کنه تا خواهرم باهاش ازدواج کنه.یه جوری به روش غیر مسقیم به روش آوردیم که میدونیم ولی انکار میکنه.مادرم هم آدم ساده ای هست که تا الان متوجه نشده و من هم بهش چیزی نگفتم چون ناراحتی قلبی داره برای همین تا حالا چیزی نگفتم.نمیدونم چی کار باید کنم چطوری به این رابطه ای احمقانه پایان بدم چند بار میخواستم به پدر پسره بگم ولی چی بگم اینکه پسر شما با خواهر من ارتباط داره واز سادگی و دوست داشتن خواهر من نسبت به خودش 3سال یا بیش تر داره استفاده میکنه. ازشما عاجزانه میخوام راهنمایم کنید تا بتونم به خواهرم کمک کنم.

دوست عزیز تا وقتی که چنین ارتباطی برقراره و خواهر شما تا حد فلج شدن پس و ازدواجش با اون وابستگی ایجاد کرده نباید انتظار خاصی داشته باشید

بهتره در این مورد با فردی معتمد در خانواده و یا فامیل صحبت کنید ... کسی که بتونه راز شمارو حفظ کنه و به نوعی به این کار واکنش نشون بده

گاهی یک واکنش شدید میتونه افراد رو از کاری که میکنن سرد کنه ... این دو نفر طوری رفتار کردن که مثلا" کسی از این رابطه نزدیک باخبر نیست

به هر حال شما نمیتونید ایشون رو تغییر بدید پس لازمه تا اقدام دیگه ای در این مورد بشه و امیدوار باشید که تاثیر هم داشته باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11777
    تشکـر
    50
    تشکر شده 65 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

سن خودتون و خواهرتون رو بگین؟
    و همچنین چطور خانواده ای هستید؟
    چون که میگید مادرتون رو میفرسته مسافرت
    این چه خانواده ای هست که مادر بچهش رومیزاره بره مسافرت
    یا این که چنین شخصی چطور می تونه بیاد به خونه شما بدون اطلاعتون

چطور روابطی دارین با خانواده
    ایا با اونا زندگی میکنید؟
    شخصیت خواهرتون چطوریه؟
    فردی شادیه عصبانیه؟
    ایا تا حالا باهاش در این مورد حرفی زدین؟
    چی گفتین؟ ایشون چطور برخوردی داشتن؟

اعتقاداتتون چیه به چیزی پایبندید؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19202
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من 28 وخواهرم 24
    نه زیاد راحتیم نه سخت گیر در حد معتادل
    من ازدواج کردم و تو یه شهر دیگه زندگی میکنم.خوب بچه که نیست بزرگه و مادرم بهش اعتماد داره بعد مرگ پدرم همه کاره خونه شده
    خواهرم به نظر من آدم شادیه و بیش تر فامیل دوستش دارن چون هم اخلاقش خوبه هم دلسوز هم مهربون وهم کدبانو هم درسش خوبه لیسانس مدیریت داره ودرسش تموم شد نماز خونه وروزهاشو میگیره با اینکه مشکل معده درد داره
    ولی اخلاقش یکسال میشه که عوض شده پرخاشگر شده و دیگه بزرگتری گوچکتری حالیش نیست که همه اش تقصیر اون پسره است که با
    اعصابش بازی میکنه
    خواهرم آدم بدی نیست یا بی بندوبار باشه.ولی این پسره رو شوهر خودش میدونه وعاشقش شده این رابطه رو به نظر من بد نمیدونه
    من وقتی منزل مامانم بودم فهمیدم تو اتاق خواهرم کسی هست اون هم نصف شب نمیدونم از حالی که داشتم بگم و با ید چی کار میگردم بهش گفتم در اتاقشو باز کنه میدونم کسی اونجاست چند بار گفتم ولی بعد از مدتی به من گفت خیالتی شده ام ودر رو باز نکرد و من هم کاری نمیتونستم بکنم
    خواهرم در اتاقشو همیشه قفل میکنه و اتاقش 2تا در داره یکی از ایوان ودیگری از تو هال اون طرف از ایوان میاد برای همین کسی متوجه نمیشه
    از شما میخوام راه حل بدین این فکر داره داغونم میکنه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19202
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من نمیتونم به کسی جز مادرم اعتماد کنم اگه میشه راه حل دیگه ای پیش روم بزارین که خودم یا مادرم کاری کنیم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19202
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از کسانی که مشاور هستن میخوام منو راهنمایی و راه حل بدن

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

باهاش از در صمیمیت وارد بشین و ببینین دلیل وابستگیش چیه
    شاید از ناچاری باهاش هست و اگه کس بهتری بیاد اونو فراموش میکنه
    سعی کنید تو جمع دوستانه سالم بیاریدش و یا از طریق دوست صمیمیش اونو بیدار کنید.
    نباید مقابلش قرار بگیرین یا باهاش دعوا کنید یا طعنه بزنید اینا راههای غلط هستن

تنها خدا،آرام بخش دلها

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11777
    تشکـر
    50
    تشکر شده 65 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

بهترین کار برای شما صمیمانه حرف زدن با ایشون وبردن اون به یه مشاورس
    بهش بگین که هر طوریم باشه من خواهرتم و بدی تورو نمی خوام
    و دوست دارم خوشبخترین ادم روی زمین باشی
    از پدرتو بگین که چه قدر شما هارو دوست داشته
    و راضی نمیشده که هیچ وقت ناراحت باشید و چه بریهبه این که کسی شما رو ازار بده
    بهش بگید که اگه پدرمون الان زنده بود فکرمیکنی جرئت چنین کاری رو داشت
    می تونست مثل یه مرد بیاد جلو و بگه که تو رو میخواد
    باید اول طوری حرف بزنید که اعتمادش بهتون جلب بشه
    و احساساتشو نسبت به شما رو به یاد بیاره

بگین که اینده تو چطور میبینی الان 24 سالته وداره وقت عروسیت میرسه
    تا کی میخوای پای چنین کسی بمونی اگه واقعا مرد بود
    و دوست داشت تا حالا میومد برا خواستگاریت
    بگو خودتو گول نزن دانیاتو به خاطر چنین کسی از بین نبر
    بگو فکر میکنی واسه چی میخواد تو رو درسته خوشگلی خوبی کد بانویی
    و میدونی که چنین ادمایی به جز ************ به چیز دیگه ای فکر نمیکنند
    بگو این زندگیه تو هستش و توای که در مورد ایندت تصمیم میگیری
    ولی منم خواهرتم میدونی چقدر دلم میگیره وقتی تو رو این طوری میبینم

یک زبون بریز براش تعریف کن ازش وقتی خام شد ببرش پیش یه مشاور خوب
    هیچ وقتم سرزنشش نکن طوری رفتار نکن که تحقیر بشه

امیدوارم مشکلتون حل بشه

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22424
    تشکـر
    34
    تشکر شده 36 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    9

سعی کنین عاقلانه و با محبت باهاش حرف بزنین.
    بگین معمولا پسرا از دخترایی که باهاشون قبل از ازدواج رابطه دارن خیلی زود دلزده میشن .بگین این پسر ممکنه قبل از تو با کسای دیگه هم بوده باشه .و کسی که اینقد با تو راحت هست احتمال زیاد با دخترای دیگه هم راحت هست.
    خواهر شما در نهایت سرش به سنگ میخوره ولی بهتره اینها رو قبلا بهش بگین تا بفهمه تقصیر خودش هست و بعدا نره دوباره سراغ یکی دیگه.
    روابطی که با گناه آغاز میشن معمولا در نهایت به جدایی و شکست های تلخ منجر میشن.حتی اگه خواهر شما با این شخص ازدواج کنه احتمال طلاق و جدایی خیلی زیاد هست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد