مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: دکتر هلاکویی؛ رابطه جنسی قبل از ازدواج

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    4,184
    تشکر شده 2,899 بار در 1,439 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

دکتر هلاکویی؛ رابطه جنسی قبل از ازدواج

https://www.youtube.com/watch?v=msfKH3f0QeU
    این یه ویدئو که امشب اتفاقی تو یوتیوب دیدم.
    برام جالب بود کسی مثل دکتر هلاکویی که یه روانشناس خبره و معتبرن و توی ایرانم نه توی آمریکا دارن زندگی می کنند این نظرو داشته باشند.
    تو همین سایت خیلی پسرارو دیدم که می گفتن به خاطر نیازشون حتی با کسی که دوست دارند می خوان رابطه داشته باشند. حتی یه جا خوندم که دوست داشتن توی مردا نمود جنسی داره. یعنی (همونطور که هر مردی اگه ازش بپرسید حتما بهتون میگه )اگه یه مرد یه زنو دوست داشته باشه؛ ولی بهش کشش جنسی نداشته باشه حتما مریضه یا مشکل داره. یعنی وقتی یه مرد یه زنو دوست داره به رابطه داشتن باهاش بیشتر تمال پیدا می کنه و این تو طبیعت مرداست.
    به خاطر همین بود که خودمم داشتم کم کم به این نتیجه می رسیدم که شاید رابطه جنسی یه بخشی از رابطه عاطفی کامل بین ادماست و نباید مشکلی داشته باشه. فکر می کردم همه بعد منفی داستان بخش اعتقادی ماست و از لحاظای دیگه مشکلی نمی تونه داشته باشه.
    حتی دختراییو دیدم تو این سایت که می گفتن با دوست پسرشون می خوابن چون براش سخته خودشو کنترل کنه. و اینام دوست ندارم که پسره اذیت شه. یا حرف یه پسره بود که همیشه تو یادم موند. می گفت اگه یه دختر با یه پسره اینکه باهاش رابطه داشته باشه باعث میشه پسره بیشتر بهش وابسته بشه و پسره سراغ کس دیگه ای نره.
    حالا با همه این حرفا خودم همیشه گیج بودم که چی درسته چی غلط. بااینکه همیشه همیشه اعتقادم این بود که رابطه جنسی قبل ازدواج حتما حتما غلطه ولی توجیحشو نمی فهمیدم
    تا این فیلمو امشب دیدم.
    دکتر هلاکویی اولش در مورد عشق حرف می زنند که یه حالت علمی ثابت شدست که بین دو تا جنس مخالف می تونه اتفاق بیفته. میگه وقتی این عشق توی آدما به وجود میاد باید یه مدتی بهش زمان بدی تا رشد کنه و مسیر خودشو پیدا کنه. حالا رابطه جنسی که شاید زمان و مکان درستی نداره می تونه پیامدایی داشته باشه که به نفع رابطتون نیست.
    مثلا دختری که همیشه تو ذهنش این بوده که اولین بار خونه خودش و با شوهر رسمیش قراره رابطه داشته باشه وقتی می بینه که یه رابطه پنهانی داره و بعدش قراره برگرده خونه خودش شاید همه ذهنیتایی که داشته به هم میخوره.
    وقتی به حرفاش فکر می کنم فشار روانی که به خاطر این به آدما وارد میشه رو بیشتر درک می کنم.
    رابطه جنسی که می تونه عشق و علاقه و نزدیکی بین ادمارو بیشتر کنه اگه به قول دکتر تو مکان و زمان اشتباه باشه؛ می تونه بدتر اونارو از هم دور کنه. شاید فقط تنها خاصیتش ارضا میل جنسی باشه.
    پس باید باید باید موکول بشه به زمان خودش.
    این فیلم واسه من جواب سوالایی بود که همیشه داشتم. گفتم تو این سایت بذارم لینکشو شاید برای کس دیگه ایم مفید باشه.
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 10-02-2017 در ساعت 02:49 AM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

2. 4 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.04
    تشکـر
    786
    تشکر شده 477 بار در 356 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : دکتر هلاکویی؛ رابطه جنسی قبل از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    https://www.youtube.com/watch?v=msfKH3f0QeU
    این فیلم واسه من جواب سوالایی بود که همیشه داشتم. گفتم تو این سایت بذارم لینکشو شاید برای کس دیگه ایم مفید باشه.

من هر روانشناسی که نظرشرو خوندم نظری مشابه داشتن و یا همه این حداقل از حد رو قائلن که میگن رابطه جنسی در مورد کسی باهاش نامزد هستین و تصمیم ازدواج دارین قبل از ازدواج ممنوعه چون رو تصمیم گیری اثر میذاره

این عشقی که مثل اثر کوکائینه و دکتر هلاکویی ازش صحبت میکنه به نظرم تو ایران یکی از محالترین محالات
    بقیه رو نمیدونم برای من که یه جور کمال پرستی حساب میشه!
    برای اطلاع کاملتر از چگونگی شکل گیری عشق از دید دکتر هلاکویی به سمینار انسان و عشق مراجعه کنین اونجا دوتا سخنرانی هست کامل توضیح میدن.
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

4. 2 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.04
    تشکـر
    786
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

حتی دختراییو دیدم تو این سایت که می گفتن با دوست پسرشون می خوابن چون براش سخته خودشو کنترل کنه. و اینام دوست ندارم که پسره اذیت شه. یا حرف یه پسره بود که همیشه تو یادم موند. می گفت اگه یه دختر با یه پسره اینکه باهاش رابطه داشته باشه باعث میشه پسره بیشتر بهش وابسته بشه و پسره سراغ کس دیگه ای نره.
    اگه پسری قصدش واقعیش ازدواج باشه و همچین پیشنهادی رو بده و دختر قبول نکنه اون پسر بسیار خوشحال هم خواهد شد

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

6. 2 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    4,184
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    من هر روانشناسی که نظرشرو خوندم نظری مشابه داشتن و یا همه این حداقل از حد رو قائلن که میگن رابطه جنسی در مورد کسی باهاش نامزد هستین و تصمیم ازدواج دارین قبل از ازدواج ممنوعه چون رو تصمیم گیری اثر میذاره

این عشقی که مثل اثر کوکائینه و دکتر هلاکویی ازش صحبت میکنه به نظرم تو ایران یکی از محالترین محالات
    بقیه رو نمیدونم برای من که یه جور کمال پرستی حساب میشه!
    برای اطلاع کاملتر از چگونگی شکل گیری عشق از دید دکتر هلاکویی به سمینار انسان و عشق مراجعه کنین اونجا دوتا سخنرانی هست کامل توضیح میدن.
    سلام
    مرسی از نظرتون
    نظر روانشناسارو راستش اصلا دنبال نمی کنم از مشاورا بدم میاد ولی این فیلمو دیدم به نظرم حرفاش منطقی اومد.
    بعدم ادم خودش نسبت به شرایط و اون چیزایی که تو اطرافیاش میبینه شاید هر بار فکرش و تصمیمش عوض بشه.
    ولی یه منطق محکم که واسه آدم اینطوری جا بیفته هیچ وقت خراب نمیشه.
    این فایلو اینجا گذاشتم چون که تو همین سایت یادمه چندتا دختر دیگه اومده بودن در مورد اینکه رابطه داشته باشند و نیاز پسرا و این حرفا پست گذاشته بودن و سوال کرده بودن. خود من جلو توجیحایی که داشتن نمی دونستم باید چی بگم.
    به نظرم این جواب همه چیزه. -رابطه جنسی اشتباه تو زمان و مکان غلط-
    اون سمینارم که گفتید حتما گوش میدم. ولی از الان می دونم عشقی که دکتر میگن یه اتفاق معموله که تو هر رابطه ای بین ادمای درست میتونه پیش بیاد. اصلا چیز عجیبی نیست.
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

8. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.04
    تشکـر
    786
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

9. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    4,184
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

اگه پسری قصدش واقعیش ازدواج باشه و همچین پیشنهادی رو بده و دختر قبول نکنه اون پسر بسیار خوشحال هم خواهد شد
    اقا ارش هیچ پسری نیست که دوست نداشته باشه عشقش بشه خانوم خونش.
    بیاین فکر نکنیم همه پسرا دنبال سواستفاده ان می خوان دروغ بگن. با آدمایی مثل خودمون طرفیم. که تو یه شرایط خاصن.
    من و شمام می دونیم که هیشه اینکه قصد ازدواج داشته باشی معنیش این نیست که همین فردا می تونی ازدواج کنی. اگه شرایطش نباشه از طرف چه پسر چه دختر شاید مجبور شند چند سال منتظر بمونند.
    والا پاکدامنی و حیا دختر که صد در صد واسه پسرا باید خواستنی باشه والا حتما اون پسره یه قصد و غرضی داره.
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

11. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    4,184
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

اینو پسرا باید گوش بدن
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

13. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.04
    تشکـر
    786
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

اقا ارش هیچ پسری نیست که دوست نداشته باشه عشقش بشه خانوم خونش.
    بیاین فکر نکنیم همه پسرا دنبال سواستفاده ان می خوان دروغ بگن. با آدمایی مثل خودمون طرفیم. که تو یه شرایط خاصن.
    من و شمام می دونیم که هیشه اینکه قصد ازدواج داشته باشی معنیش این نیست که همین فردا می تونی ازدواج کنی. اگه شرایطش نباشه از طرف چه پسر چه دختر شاید مجبور شند چند سال منتظر بمونند.
    والا پاکدامنی و حیا دختر که صد در صد واسه پسرا باید خواستنی باشه والا حتما اون پسره یه قصد و غرضی داره.
    چند سال انتظار رو قبول ندارم بعد از چند وقت رابطه هم نیاز هست و هم بهتر و شیرینتره که رسمی بشه

متاسفانه واقعیت اینه سو استفاده کنندگان بیشتر از آدم حسابیها هستن و این درصدش تو شهرهای مختلف فرق می کنه

در مورد عشق از نظر دکتر هلاکویی باید بگم چیز عجیبی نیست ولی تو جایی که من هستم امکان رسیدن بهش خیلی خیلی کمه
    اکه بخوای آدمی با اون شرایط رو پیدا کنی معلوم نیست لازم بشه چندتا رابطه رو تجربه کنی
    الان من بخوام به یه خانمی پیشنهاد آشنایی بدم با خودم هزار جور کلنجار میرم که فکر بد نکنه آخرش نمیشه و از گفتم پشیمون میشم
    جدا از اون اگه دختر یه خورده به قول دوستان آدم پاکی باشه تو همون اوایل وقتی بفهمه این رابطه ممکنه به ازدواج نرسه سریع کات می کنه ( حالا هرچقدر براش صحبت کنی هم فایده نداره )

14. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.04
    تشکـر
    786
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

اینو پسرا باید گوش بدن

درسته اما دخترا هم باید بدونن تا در برابر استدلال و یا درخواست پسرا دستشون خالی نباشه!
    توضیح داشته باشن که راههای دیگر و بهتری هم هست
    ویرایش توسط آرش67 : 10-02-2017 در ساعت 03:34 AM

16. 2 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    4,184
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

چند سال انتظار رو قبول ندارم بعد از چند وقت رابطه هم نیاز هست و هم بهتر و شیرینتره که رسمی بشه

متاسفانه واقعیت اینه سو استفاده کنندگان بیشتر از آدم حسابیها هستن و این درصدش تو شهرهای مختلف فرق می کنه

در مورد عشق از نظر دکتر هلاکویی باید بگم چیز عجیبی نیست ولی تو جایی که من هستم امکان رسیدن بهش خیلی خیلی کمه
    اکه بخوای آدمی با اون شرایط رو پیدا کنی معلوم نیست لازم بشه چندتا رابطه رو تجربه کنی
    الان من بخوام به یه خانمی پیشنهاد آشنایی بدم با خودم هزار جور کلنجار میرم که فکر بد نکنه آخرش نمیشه و از گفتم پشیمون میشم
    جدا از اون اگه دختر یه خورده به قول دوستان آدم پاکی باشه تو همون اوایل وقتی بفهمه این رابطه ممکنه به ازدواج نرسه سریع کات می کنه ( حالا هرچقدر براش صحبت کنی هم فایده نداره )
    قبول دارم سواستفاده ام کم نیست.
    در مورد عشقم نمی دونم هر کی دید خودشو داره ولی به نظر من هر چی بیشتر دنبالش بری کمتر پیداش می کنی. باید خودش پیش بیاد. بعدشم اگر اتفاق بیفته از هر راهی بهش برسی دیگه مهم نیست. چون اون موقع همه سعیتو می کنی که از دستش ندی.
    ولی این فکرا برای اون موقعیه که فقط از کسی خوشتون بیاد نه اینکه عاشقش باشید و احتمالا اینکه بخواین بعد از آشنایی اون عشق به وجود بیاد که اون کلا یه بحث جداست. دیگه اونجوری سریع ادم ازدواج می کنه اونقدری دوره آشناییش طولانی نمیشه.
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)