مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 44

موضوع: اگه من طرفش نرم هيچ وقت طرفم نمياد!

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اگه من طرفش نرم هيچ وقت طرفم نمياد!

سلام. من يه خانوم ۳۰ ساله هستم و هشت ساله كه ازدواج كردم. يه پسر هشت ماهه دارم. همسرم تو دوران بارداري مي ترسيد كه نز... داشته باشيم و اگه رابطه اي هم بود به درخواست من و مثل دوران نامزدي بود. بعد از زايمان هم باز ترس از ضرر داشتن يا اذيت شدن من رو بيان ميكرد. تا اينكه بعد از دو ماه بازهم به پيشنهاد من بالاخره رابطه برقرار شد. از اون موقع تا حالا هم عادت كرده كه من برم طرفش. يعني اگه من دوماه هم بهش كاري نداشته باشم طرفم نمياد. ايشون ۳۸ سالشونه و خيلي هم بهم علاقه منديم و وقتي هم كه من ميرم طرفش با آغوش باز استقبال ميكنه و مي تونيم رابطه ي خيلي خوبي داشته باشيم. اما اين موضوع اعتماد به نفس من رو كم ميكنه. من دوست دارم شوهرم نازم رو بكشه و ازم درخواست كنه ولي اگه صبح تا شب باهم تنها باشيم اون حتي يه لمس س..سي هم منو نميكنه!!!! لباس و آرايش و اين ادا اطوارا هم براش فايده اي نداره!!!‌ منو خيلي خيلي دوست داره ولي نميدونم چرا اينجوريه!!!
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : اگه من طرفش نرم هيچ وقت طرفم نمياد!

چرا هيچ كس اينجا نيست؟

3. Top | #3

دلنوشته کاربر
    خوشبختی یعنی آرامش و آسایش فکر و هارمونی مغز
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.53
    تشکـر
    75
    تشکر شده 415 بار در 244 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط شقايق نمایش پست ها
    سلام. من يه خانوم ۳۰ ساله هستم و هشت ساله كه ازدواج كردم. يه پسر هشت ماهه دارم. همسرم تو دوران بارداري مي ترسيد كه نز... داشته باشيم و اگه رابطه اي هم بود به درخواست من و مثل دوران نامزدي بود. بعد از زايمان هم باز ترس از ضرر داشتن يا اذيت شدن من رو بيان ميكرد. تا اينكه بعد از دو ماه بازهم به پيشنهاد من بالاخره رابطه برقرار شد. از اون موقع تا حالا هم عادت كرده كه من برم طرفش. يعني اگه من دوماه هم بهش كاري نداشته باشم طرفم نمياد. ايشون ۳۸ سالشونه و خيلي هم بهم علاقه منديم و وقتي هم كه من ميرم طرفش با آغوش باز استقبال ميكنه و مي تونيم رابطه ي خيلي خوبي داشته باشيم. اما اين موضوع اعتماد به نفس من رو كم ميكنه. من دوست دارم شوهرم نازم رو بكشه و ازم درخواست كنه ولي اگه صبح تا شب باهم تنها باشيم اون حتي يه لمس س..سي هم منو نميكنه!!!! لباس و آرايش و اين ادا اطوارا هم براش فايده اي نداره!!!‌ منو خيلي خيلي دوست داره ولي نميدونم چرا اينجوريه!!!
    سلام

عزیز حتما یک روانپزشک و مشاور خوب میتونه کمکتون کنه ولی هر دو باید با هم برید ولطفا به شوهرتون بگین که به خاطر شما و همراه شما بیایند پهلوی ایشون. موفق باشید

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنون كه پاسخ داديد. هر وقت به ايشون ميگم به خاطر احترام و علاقه اي كه بهم داره سريع قبول ميكنه و ميگه تو درست ميگي من درمانش ميكنم و حتي پيشنهاد مشاور رو هم دادم قبول ميكنه اما خب راستش رو بخواهيد نه وقت ميكنه كه بره نه هزينه هاي ديگه اجازه ميده كه براي مشاور هزينه كنه! خب براي همينم من اين موضوع رو اينجا بيان كردم.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اين ديگه چه انجمنيه؟ پس اين همه كاربر كجان؟

6. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

بابا اين مشكل خيلي منو اذيت ميكنه. تو رو خدا كمكم كنيد.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

8. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

هيچكي منو دوست نداره! من همش فكر ميكنم حتما براي شوهر جذاب نيستم و اون الكي ميگه كه دوستم داره وگرنه بالاخره اگه مرده بايد يه وقتي از خود بيخود بشه ديگه....
    همه تون دروغ ميگيد. اينجا هم هيچكي منو دوست نداره

9. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    47
    تشکر شده 22 بار در 10 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Motarez

سلام دوست خوبم
    اينكه همسرتون سمت شما نمياد يكي از دلايلش ميتونه اين باشه كه ميل جنسي ايشون كمتر از شماست يا به اصطلاح هات نيست
    ميتونه از سردي شوهرتون باشه جون خودتون كفتيد حتي بعد از زايمان هم تا 2 ماه بهانه سلامتي شما رو داشته و بهتون دست نزده
    بنابر اين اكه به دكتر مراجعه كنيد بهتره هرجند از نظر هزينه ممكنه يكم سخت باشه
    1 جيز ديكه هم اينكه وقتي شما ميريد سمت شوهرتون نبايد احساس كنيد دوستتون نداره ويا ميلي نداره و بايد هر جوري شده رابطه بين خودتون و همسرتون رو حفظ كنيد هرجند شما مجبوريد بيش قدم باشيد
    و به نظر من شوهرتون رو تحريك كنيد ولي تا يه حدي بيش بريد و بزاريد تشنه ي رابطه باشه تا خودش بياد سمت شما البته اين كار نياز به زمان داره
    يه نكته ديكه هم كه دوست ندارم بيان كنم اينكه شايد همسرتون بيرون از منزل با كسي ديكه رابطه داره و همين راضيشون كرده كه سمت شم نياد جون مردها خيلي تنوع طلب هستند كه اميد وارم مشكل همسرتون اين نباشه به هر حال مراقب زندكي مشتركتون باشيد
    البته ميشه كفت بخاطر كودك دلبنتون هم ميتونه باشه, شايد همسرتون احساس كرده از وقتي شما بجه دار شديد كمتر بهش توجه داريد و همين امر باعث سرديش شده,سعي كنيد بين فرزند و همسرتون تعادل برقرار كنيد وكاهي اوقات به همسرتون بيشتر توجه كنيد
    موفق باشد

10. کاربران زیر از 2000marjan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنون از نظر خوبت دوست عزيز.
    راستش من لازمه كه يه توضيحاتي بدم. درسته همسر من سرد مزاجه اما اين به اين معنا نيست كه اصلا ميل جنسي نداره. چون به محض اينكه من ميرم طرفش استقبال ميكنه و كارش رو به خوبي انجام ميده. اصلا هم اهل به اصطلاح خانوم بازي نيست. من بيشتر از خودم به ايشون اعتماد دارم. مشكل من اصلا نياز جنسي نيست چون من كافيه اراده كنم و اين نياز برطرف بشه. مشكل من جنبه ي روانيه موضوعه. من مطمئنم دوستم داره چون تو رفتارهاي ديگه اش (غير جنسي) كاملا اينو نشون ميده. منتها من به عنوان يه زن نياز دارم كه همسرم با كلام و رفتارش از بدن و اندام من هم تعريف كنه. شايد خانومها به ظاهر و به خاطر حيا وقتي همسرشون باهاشون شوخي جنسي ميكنه خجالت بكشن و يا حتي محل رو ترك كنن اما در واقع با اين كار همسرشون اعتماد به نفسشون بالا ميره. من دوست دارم همسرم رو براي اين كار بي تاب ببينم حتي يه خورده اذيتش كنم و بعد رابطه داشته باشيم. مرجان خانوم شما خودتون خانوميد و مي دونيد كه چي ميگيم!!!
    ویرایش توسط شقايق : 09-01-2014 در ساعت 03:23 PM

12. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    47
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Motarez

خوب ببين شقايق جان
    هميني كه اينجا ميكي رو به همسرت هم بكو
    يعني بهش بكو كه وقتي طنازي ميكني بيشتر بهت توجه كنه
    البته اينم توجه داسته باش عزيزم اخلاق ادم ها با هم فرق داره , مثلا شما خودت اهل شوخي كردن و سربه سر كداشتن با همسرت هستي ولي شايد ايشون اينطور نيستند اما ميفهمم كه منظورت جيه
    بهش بكو با اين كار يعني توجه بيشتر به شما و لمس كردن بدن شما نه كه از نظر جنسي بلكه از نظر عاطفي شما رو تامين ميكنه وبزار كه اينو بدونه شايد دليل اينكه اين كارهارو نميكنه نميدونه يادت باشه براي اينكه بتوني خوشحال و راضي و عاشقانه زندكي كني بايد تعارف و صريح حرف نزدن رو كنار بزاري و بهش بكي جه جيزي ميخواي اتفاقا همين باعث عشق بيشتر ميشه
    ولي بازهم ميكم از اينكه بيش قدم هستي ناراحت نباش در يك رابطه عاشقانه مهم تلاش براي حفظ رابطه است
    ولي حتما با همسرتون در يك شرايط مناسب صحبت كنيد نه وقتي خسته اس يا ميلي به صحبت نداره
    اميد وارم هميشه احساس خوشبختي كني عزيزم

13. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

صحبت كردم گلم. حتي براش چندتا مقاله ايميل كردم و ايشون هم خوندن اما نميدونم چرا نمي تونه از اين كارا بكنه!!! آدم چشم و گوش بسته كه نيست!!! نميدونم چي باعث ميشه!!! انگار اصلا بلد نيست!!! فقط موقع انجام اون كار بدن من رو لمس ميكنه، ولي خودش عاشق اينه كه من باسرو گوشش بازي كنم يا ماساژش بدم! يعني از اين كار شايد حتي بيشتر از نزديكي لذت ميبره!!! چون من عاشقانه اين كار رو براش ميكنم. ولي خودش حتي وقتي من بهش ميگم مثلا يه خورده منو ماساژ بده مثل يه ماساژور اين كار رو انجام ميده نه مثل يه شوهر رمانتيك!!! من خود انگيخته براش اين كار رو ميكنم اما اون حتي وقتي كه من ميگم يه خورده ماساژم بده و در اصل ميخوام بهونه دستش بدم، نمي تونه يه خورده عاشقانه باشه! و فقط مثل يه دستگاه ماساژ خيلي خوب ماساژم ميده. بعضي وقتها فكر ميكنم كه جامون عوض شده!! انگار كه من مردم و اون زن!!!!

14. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    47
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Motarez

بازهم همه اين مشكلات برميكرده به سرد مزاج بودن همسرتون
    جون اكثر ادم هاي هات يكسره و مدام قسمت هاي مختلف بدن همسرشون رو لمس ميكنند و شوخي ميكنند
    اينم اخلاق شوهر شماست
    اكه واقعا اينطوره شما كاري نميتونيد بكنيد يعني نميتونيد تغييرش بديد جون دات(زات,ببخشيد كيبورد من مشكل داره) ادم هارو نميشه تغيير داد
    تازه شما يك خانوم هستيد , فكر كنيد 1 اقا با اخلاق شما با خانمي سرد مزاج ازدواج كنه!!!! مطمءنا نميتونند زندكي كنند و لي شما كه خانوم هستيد اين وضع رو تحمل ميكنيد , جرا كه عشق مهم تره !
    ببخشيد واقعا بيشتر از اين اطلاعات ندارم فقط ميتونيم مثل 2 تا خواهر باهم صحبت كنيم در خدمتتون هستم

15. Top | #14

دلنوشته کاربر
    چشمم اگر خطا کند دل که خطا نمیکند
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

سلام
    خوب این دوستمون در مورد اینکه ایشون ممکنه نیازهاشو جای دیگه برطرف کنه نظر دادن و شما هم جواب دادید
    ببینید یه چیزهائی واقعا ذاتیه یه سری درمانها برای سرد مزاجی وجود داره که البته درمان کننده قطعی نیست و شوهر شما احتمالا یک سری از رفتارها رو به همین شکل خواهد داشت.. از نظر من بعضی چیزها در حرفهای شما بود که بسیار مهم تر از شروع کننده روابط بود یا توجه به اندام شما یا غیره ..مثلا اعتماد راسخ شما یکی از بزرگترین امتیازاتیه که خیلی ازش بی بهره هستند یا اطمینان کامل شما از علاقه وافرش به شما ببینید اینکه در مواقع روابط کامل عمل میکنه و شما راضی هستید هم حسن محسوب میشه کما اینکه موارد زیادی رو دیدم که مشکل اصلیشون در زمان همین رابطه است ..و قطعا بدونید بعنوان کسی که روابط این چنینی رو زیاد شنیدم معمولا هیچ رابطه جنسی کاملا و صد در صد اون چیزی که طرفین میخوان نیست ..اما به نظر من شما به جای اینکه سعی کنی مشکل شوهرت رو حل کنی بهتره مشکل خودت رو حل کنی یعنی سعی کنی نیازی که در خودت احساس میکنی رو مدیریت کنی ..گاهی نمیشه یه مانعی رو برداشت و نمیشه رد هم نشد پس راه حلش اینه که با طی یه راه طولانی تر مانع رو دور بزنی ..من به عنوان یه مرد میگم خدمت شما به هیچ عنوان طرح خواسته برقراری رابطه از طرف زن نمیتونه پایین آورنده شان یک زن باشه که گاهی ممکنه باعث ثبات بیشتر رابطه هم بشه در این رابطه یه بحثی هست به عنوان جبران در روانشناسی که البته شاید خیلی مصداق حالت فوق نباشه ولی میشه گفت یه جورائی هم بهم نزدیک هستند یعنی شما یه نقیصه رو با یه نقطه قوت پوشش میدی با اینکه علاقه مند به شنیدن حرفهای هات در این زمان هستید ولی میتونید این رو به امتیازات مثبت دیگه همسرتون ببخشید کما اینکه تکرار مداومش و خواستنش از همسرتون در مواقع مورد نظر اصلا نمیتونه بی تاثیر باشه گاها ممکنه یکی دو سال هم درخواست تکرار بشه(گاها بصورت عادت وار) البته با نرمش و بصورت درخواست قطعا موثر خواهد بود
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

16. 2 کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    4
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

آره خوب حق با شماست ولی می خوام بدونم بعد از بارداری ایشون اینجوری شدن یا اینکه قبلا هم شما شروع کننده بودین ؟ واینکه راجع به این مشکلتون باهاش حرف زدین ؟ به نظرم صادقانه موضوعو بهش بگید شاید با توجه به اینکه خیلی دوستتون داره می خواد با خود داری این حق رو به شما تعارف کنه!!!!
    فقط سعی کنید بچه داری یا کارهای خونه باعث نشه که شما کمتر به خودتون برسید یا کمتر بهش توجه کنید سعی کنید بیشتر نظرشو جلب کنید بالاخره یه چیزایی تحریکش می کنه دیگه........

18. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنون از دوستاني كه راهنمايي كردند.
    راستش قبل از بارداري هم ايشون زياد حرفهاي رومانتيك نمي زدند ولي خب بيشتر شروع كننده بودن. البته ما دوسال براي بچه دار شدن تلاش كرديم و براي همين تقريبا اين دوسال روابطمون بيشتر به اين منظور بود. يعني بيشتر به زمان تخمك گذاري و اينها فكر ميكرديم.
    حرفهاي آقا بابك هم خيلي درسته. واقعا ايشون انقدر محاسن دارن كه چنين ايراد كوچيكي اصلا به چشم نمياد و شايد طرحش از طرف من يه جور زياده خواهي و بي انصافي باشه. تكرار مداوم درخواستم هم بي تاثير نبوده مثلا باعث شده كه ايشون اين اواخر يكي دوبار شروع كننده باشن. البته خودم به اين نتيجه رسيدم كه بايد به صورت نرم و با ملاطفت اين درخواست رو ازشون داشته باشم تا جواب بده، چون وقتهايي كه با عصبانيت اين موضوع رو مطرح كردم نتيجه ي كاملا عكس داده!
    همونطور كه گفتم مسئله نياز جنسي نيست مسئله نياز روحي و رواني جنسيه! راستش با اينكه هشت ساله كه ازدواج كرديم اما هنوز روم نميشه كه به طور مستقيم بهش بگم بيا از من تعريف كن! نه روم ميشه نه غرورم اجازه ميده. تا همين جا هم كه بهش گفتم يه وقتهايي احساس سرخوردگي بهم دست ميده، حتي بعضي وقتها باخودمم لج ميكنم و عليرغم ميل و رغبتم ازش از لحاظ جنسي دوري ميكنم و اينجوري ميخوام خودم رو تنبيه كنم و ميلم رو سركوب!
    بعضي وقتها به خودم ميگم تو از بس بي اراده اي اينجوري شده!‌ تو خودت مقصري! تو اگه جلوي خودت رو بگيري بالاخره اون مياد طرفت. و اين سركوب كردن غريزه ام باعث ميشه كه ناخودآگاه رو اعصابم و در نتيجه رفتارم تغيير ايجاد بشه و پرخاشگر و عصبي و افسرده بشم.
    وقتي اينجوري ميشم خودم ميفهمم كه مشكل از كجاست و براي حفظ زندگيمون مجبور ميشم كه پا رو غرورم بذارم و دوباره برم طرفش. اما نميدونم چرا اون منو درك نميكنه!!!

19. Top | #17

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    32
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

ممنون از دوستاني كه راهنمايي كردند.
    راستش قبل از بارداري هم ايشون زياد حرفهاي رومانتيك نمي زدند ولي خب بيشتر شروع كننده بودن. البته ما دوسال براي بچه دار شدن تلاش كرديم و براي همين تقريبا اين دوسال روابطمون بيشتر به اين منظور بود. يعني بيشتر به زمان تخمك گذاري و اينها فكر ميكرديم.
    حرفهاي آقا بابك هم خيلي درسته. واقعا ايشون انقدر محاسن دارن كه چنين ايراد كوچيكي اصلا به چشم نمياد و شايد طرحش از طرف من يه جور زياده خواهي و بي انصافي باشه. تكرار مداوم درخواستم هم بي تاثير نبوده مثلا باعث شده كه ايشون اين اواخر يكي دوبار شروع كننده باشن. البته خودم به اين نتيجه رسيدم كه بايد به صورت نرم و با ملاطفت اين درخواست رو ازشون داشته باشم تا جواب بده، چون وقتهايي كه با عصبانيت اين موضوع رو مطرح كردم نتيجه ي كاملا عكس داده!
    همونطور كه گفتم مسئله نياز جنسي نيست مسئله نياز روحي و رواني جنسيه! راستش با اينكه هشت ساله كه ازدواج كرديم اما هنوز روم نميشه كه به طور مستقيم بهش بگم بيا از من تعريف كن! نه روم ميشه نه غرورم اجازه ميده. تا همين جا هم كه بهش گفتم يه وقتهايي احساس سرخوردگي بهم دست ميده، حتي بعضي وقتها باخودمم لج ميكنم و عليرغم ميل و رغبتم ازش از لحاظ جنسي دوري ميكنم و اينجوري ميخوام خودم رو تنبيه كنم و ميلم رو سركوب!
    بعضي وقتها به خودم ميگم تو از بس بي اراده اي اينجوري شده!‌ تو خودت مقصري! تو اگه جلوي خودت رو بگيري بالاخره اون مياد طرفت. و اين سركوب كردن غريزه ام باعث ميشه كه ناخودآگاه رو اعصابم و در نتيجه رفتارم تغيير ايجاد بشه و پرخاشگر و عصبي و افسرده بشم.
    وقتي اينجوري ميشم خودم ميفهمم كه مشكل از كجاست و براي حفظ زندگيمون مجبور ميشم كه پا رو غرورم بذارم و دوباره برم طرفش. اما نميدونم چرا اون منو درك نميكنه!!!
    خب با توجه به اینکه شما اهل تکنولوژی و ایمیل و مشاوره هستی و برای بچه دار شدن هم روال علمی رو طی کردی این طرز تفکر یکم بعیده الان دوره ای نیست که شما با مطرح کردن نیازهای جنسیتون از شریک جنسیتون و همبسترتون احساس سرخوردگی کنید چه بسا که از طرف ایشون این یک امر عادی تلقی میشه و عدم مراجعه شما به ایشون از نظر ایشون عدم تمایل شما برداشت بشه ..قطعا خواسته شما برای تعریف و تمجید زیاده خواهی نیست که هیچ یک نیاز فطری زنانه است و به طور غریزی روابط باید اینگونه که شما میگی باشه ولی عرض کردم که هیچ رابطه جنسی رابطه کامل 100% اون چیزی که ما میخواهیم نیست پس باید اونجوری که مد نظرمون هست بسازیمش ببخشید که اینقدر با صراحت حرف میزنم ولی بهترین زمان برای درخواست تعریف از شما لحظات نزدیک به اوج مسائل جنسی است و هیجان قالب در اون لحظه میتونه بر طرف کننده سختی این درخواست باشه و بدونید که هم آروم آروم روال خواهد شد و لذت بخش موفق باشید
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

20. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ميدونيد اين يه احساس درونيه. همسرم اصلا رفتاري نميكنه كه من از ابراز تمايلاتم احساس سرخوردگي كنم، بلكه ايشون خيلي هم با آغوش باز درخواستهاي منو مي پذيره و سعي ميكنه همشونو انجام بده. اما نياز به ستوده شدن در خانومها يه غريزه است!!! اگه قرار باشه من بهش دستورالعمل بدم ديگه براي خودم دلچسب نيست. به نظرم اينجوري حركاتش مصنوعي ميشه!!! مثلا من بهش بگم خب الان به من اينو بگو يا اينجوري كن، خودتون تصور كنيد!!!! خيلي مسخره ميشه!!! اين رفتارها وقتي جالب و لذت بخشه كه خود انگيخته، هيجاني و غيرمنتظره باشه!!!!‌

21. Top | #19

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    32
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

ميدونيد اين يه احساس درونيه. همسرم اصلا رفتاري نميكنه كه من از ابراز تمايلاتم احساس سرخوردگي كنم، بلكه ايشون خيلي هم با آغوش باز درخواستهاي منو مي پذيره و سعي ميكنه همشونو انجام بده. اما نياز به ستوده شدن در خانومها يه غريزه است!!! اگه قرار باشه من بهش دستورالعمل بدم ديگه براي خودم دلچسب نيست. به نظرم اينجوري حركاتش مصنوعي ميشه!!! مثلا من بهش بگم خب الان به من اينو بگو يا اينجوري كن، خودتون تصور كنيد!!!! خيلي مسخره ميشه!!! اين رفتارها وقتي جالب و لذت بخشه كه خود انگيخته، هيجاني و غيرمنتظره باشه!!!!‌

بله حرف شما درسته ولی خب ذات انسانها به طور کامل عوض نمیشه مث شوهر شما منظور من هم این نیست که شما دستور العمل مادام العمر به ایشون بدید باید کمک کنید ایشون در راه قرار بگیردن و خودشون ادامه بدن ..در رابطه با اینکه مسخره است و من تصور کنم من موارد مشابه ای دیدم که این روش براشون بسیار مثبت واقع شده در نهایت شما دو راه داری اول اینکه زندگی عاشقانه و سرشار محبت خودت رو برای این موضوع همیشه عصبی و باناراحتی درونی طی کنی دوم اینکه خود شما کمک کنی تااین رابطه شکل خودشو بگیره و رفتارهاتون به هم نزدیک بشه که من فکر میکنم با عمر کوتاهی که خدا به همه ما میده و اینکه طراوت و شادابی زمان خاص خودش رو داره بهتره تا فرصت هائی که برای هم بون نگذشتن و دیگه برنگشتن از جوونی وشادابی و طراوتتون بهترین استفاده رو برای در کنار هم بودن و همه جوره لذت بردن از زندگیتون به کار ببرید و در ضمن بدونید این مشکلات عادی روابط جنسی بسیاری از هم سن وسالهای ماست که سعی میکنن به شکلی برطرفش کنن و از با هم بودن لذت ببرن

22. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من دقيقا براي اينكه راه دوم رو انتخاب كردم الان اينجام و ميخوام از تجربه هاي ديگران براي بهبود رابطه مون استفاده كنم. ميخوام سعي كنم با اين موضوع كنار بيام و ديگه زياد بهش گير ندم. ممنون كه وقت گذاشتيد. بازم اگه كسي توصيه اي در اين زمينه داره مي شنوم و سعي ميكنم بهترين راه رو انتخاب كنم.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

هیچ پسری طرفم نمیاد

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
اگه یه روز,  اگه دیوونه ندیده ای,  اگه یه کبوتر بودم,  اگه یه روز بری سفر,  اگه سبزم اگه جنگل,  اگهی نامه ایلیاد,  اگهی استخدام,  اگهی همشهری,  اگهی دیوار,  اگهی رایگان,  اگه منو دوسم داری نگار,  اگه منو دوسم داری,  اگه من بمیرم,  اگه من مردم,  اگه من بمیرم اولین خاطره,  اگه من برم متن اهنگ,  اگه من خدا بودم,  اگه من نباشم کامران هومن,  اگه من بزرگ نمیشدم,  اگه من نباشم,  موضوع,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع تعبير,  موضوع تعبير عن العمل,  موضوع تعبير عن النظافة,  موضوع تعبير عن نهر النيل,  موضوع تعبير عن حرب اكتوبر,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع عن بر الوالدين,  موضوع عن الام,  ازدواجية,  ازدواجية المعايير,  ازدواج موقت,  ازدواج,  ازدواجية الرؤية,  ازدواج الرؤية,  ازدواج الشخصية,  ازدواجية الشخصية,  ازدواجية العمل,  ازدواج الجنسيات,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)