نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بی میلی

1501
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2179
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی میلی

سلام من ۱۹سالمه ودوساله که ازدواج کردم تا یک سال اول به رابطه داشتن علاقه داشتم ولی الان حدود یک سالی هست دیگه علاقه ندارم بیزارم از رابطه داشتن گاهی اوقات درد وسوزش دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بی میلی

سلام عزیزم
    خوب خیلی از خانم ها این مشکل را دارند و به مرور زمان بیشتر میشه.
    خوب باید ببینی علت بی میلیت ناشی از چی هست.
    شاید همسرت اونطور که باید احساسات شما را تحریک نمیکنه و اگر ریشه روانی داشته باشه میتونی راحت حلش کنی و اگر جز این باشه میتونی با داروهایی که الان موجود هست مشکلتو حل کنی . به نظرم اول ببین این بی میلیت علتی داره و بعد به پزشک متخصص مراجعه کن.
    موفق باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2179
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خب گاهی اوقات تحریک نمیشم ولی گاهی اوقات تحریک میشم نمیدونم مشکل از کجاست چطورباید بفهمم من اصلامیلی ندارم تازه موقع نزدیکی دردوسوزش دارم چکارکنم شوهرم خیلی به رابطه داشتن علاقه داره دارم داغون میشم که نمی تونم نیازشو برطرف کنم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط melina نمایش پست ها
    خب گاهی اوقات تحریک نمیشم ولی گاهی اوقات تحریک میشم نمیدونم مشکل از کجاست چطورباید بفهمم من اصلامیلی ندارم تازه موقع نزدیکی دردوسوزش دارم چکارکنم شوهرم خیلی به رابطه داشتن علاقه داره دارم داغون میشم که نمی تونم نیازشو برطرف کنم
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    دوست عزیز شما اول از همه باید بیماریهای زنان رو چک کنید که درد و سوزش هنگام نزدیکی رو حل کنید
    در ادامه اگر باز هم مشکل پابرجا بود اونوقت به مسائل بعدی رسیدگی کنید، چرا که فقط همین مشکل هم به تنهایی و بصورت ناخودآگاه باعث کمتر کردن دفعات نزدیکی خواهد شد
    درد و سوزش هنگام نزدیکی هم میتونه علتهای متعددی داشته باشه
    بعنوان مثال کیستهای تخمدانی، عفونتهای رحمی، زخمهای واژینال و یا لزج نبودن کافی سطوح داخلی واژن برای انجام رابطه جنسی
    پس بهتره در اولین فرصت یک مراجعه به همکاران متخصص زنان و زایمان داشته باشید تا این موارد رو بررسی کنن ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد