مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: حس چندش نسبت به مردان

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    میخواهم اقلا یک نفر باشد که من با او از همه چیز همان طور حرف بزنم که با خودم حرف می زنم! - فئودور داستویفسکی - ابله - ترجمه سروش حبیبی - جلد 2 - ص 685
    شماره عضويت
    16374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    23
    تشکر شده 100 بار در 68 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

حس چندش نسبت به مردان

سلام
    متاسفانه من یه مشکلی دارم و انوم اینه که نسبت به آقایون احساس چندش می کنم. منظورم همشون نیستا! یعنی در روابط اجتماعی معمولی مثل استاد، همکلاسی، همکار و ... کاملا عادی هستم ولی به محض اینکه یه آقایی خواستگاری می کنه یا پیشنهاد میده و من جدی در موردش فکر می کنم( یعنی به زندگی کردن باهاش فکر می کنم) به شدت ازش چندشم میشه و نمیتونم تصور کنم که همسرش بشم و ...
    اولین بار دوران دانشجویی بود که یکی از همکلاسی هام بود که خیلی از هم خوشمون میاومد همه ی آزمایشگاه ها و کارگاه ها باهم میگرفتیم و رابطه ی خوبی داشتیم و همه فکر می کردن که با هم دوستیم اما به محض اینکه درخواست ازدواج کرد و خانوادش خواستن که قرار خواستگاری بذارن به شدت ازش چندشم شد. یعنی وقتی که اونو خودمو توی زندگی مشترک تصور کردم (منظورم روابط جنسی هستش) اصلا دیگه نتونستم تحملش کنم و حس کردم کثیفه و ...
    ازون به بعدم هر آقایی که سمتم میاد و من جدی در مورد ازدواج باهاش فکر میکنم حس می کنم که کثیفه و بدنش بو می ده و ... دهنش، دستاش، .... خلاصه از لمس و نوازش و بغل کردن و بوسیدن و ... مردان متنفرم.
    در عین حال از طرف محیط(خانواده و ...) به نقطه ای رسیم که احساس می کنم از نظر اجتماعی باید ازدواج و تشکیل خانواده بدم.
    لطفا راهنمایی کنین که من باید چکار کنم؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    17503
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    36
    تشکر شده 70 بار در 42 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : حس چندش نسبت به مردان

عزیزم این حس باعث میشه که از ازدواج منصرف شی؟

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    میخواهم اقلا یک نفر باشد که من با او از همه چیز همان طور حرف بزنم که با خودم حرف می زنم! - فئودور داستویفسکی - ابله - ترجمه سروش حبیبی - جلد 2 - ص 685
    شماره عضويت
    16374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    23
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ساینا91 نمایش پست ها
    عزیزم این حس باعث میشه که از ازدواج منصرف شی؟
    منظور سوالتونو درست متوجه نمیشم.
    اگه منظورتون اینه که از ازدواج با اون آدم خاص منصرف میشم؟ بله، فورا جواب رد میدم یا کلا رابطمو باهاش قطع می کنم و به این ترتیب دل خیلیا رو که واقعا نمیخواستم اونطوری ناراحتشون کنم رو شکستم.
    ولی اگه منظورتون اینه که کلا از مقوله ی ازدواج منصرف میشم؟ نه تا به حال که اینطوری نشده یعنی تا به حال که امیدوار بودم که آدمی سر راهم قرار بگیره که این حسو نسبت بهش نداشته باشم اما انگار چنین کسی وجود نداره!

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    16374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    23
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

6. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    15064
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

دوستم پیش روانشناس برو . شاید تو دوران کودکی خاطره ای بد داری که تو ناخوآگاهت داره آزارت می ده . حتما تحت درمان قرار بگیر. موفق باشی

7. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16464
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    128
    تشکر شده 95 بار در 60 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda_arezou نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه من یه مشکلی دارم و انوم اینه که نسبت به آقایون احساس چندش می کنم. منظورم همشون نیستا! یعنی در روابط اجتماعی معمولی مثل استاد، همکلاسی، همکار و ... کاملا عادی هستم ولی به محض اینکه یه آقایی خواستگاری می کنه یا پیشنهاد میده و من جدی در موردش فکر می کنم( یعنی به زندگی کردن باهاش فکر می کنم) به شدت ازش چندشم میشه و نمیتونم تصور کنم که همسرش بشم و ...
    اولین بار دوران دانشجویی بود که یکی از همکلاسی هام بود که خیلی از هم خوشمون میاومد همه ی آزمایشگاه ها و کارگاه ها باهم میگرفتیم و رابطه ی خوبی داشتیم و همه فکر می کردن که با هم دوستیم اما به محض اینکه درخواست ازدواج کرد و خانوادش خواستن که قرار خواستگاری بذارن به شدت ازش چندشم شد. یعنی وقتی که اونو خودمو توی زندگی مشترک تصور کردم (منظورم روابط جنسی هستش) اصلا دیگه نتونستم تحملش کنم و حس کردم کثیفه و ...
    ازون به بعدم هر آقایی که سمتم میاد و من جدی در مورد ازدواج باهاش فکر میکنم حس می کنم که کثیفه و بدنش بو می ده و ... دهنش، دستاش، .... خلاصه از لمس و نوازش و بغل کردن و بوسیدن و ... مردان متنفرم.
    در عین حال از طرف محیط(خانواده و ...) به نقطه ای رسیم که احساس می کنم از نظر اجتماعی باید ازدواج و تشکیل خانواده بدم.
    لطفا راهنمایی کنین که من باید چکار کنم؟
    سلام
    لطفا به سوالاتم پاسخ بدید.
    1- آیا عادتهای وسواس گونه دارید؟یعنی به تمیزی ظاهری و آراستگی بیش از حد اهمیت میدهید؟
    2-شما تا به حال با مردانی که برخورد داشته اید مشکل خاصی دیده اید عین همین بوی دهان و عرق بدن؟
    3-در ذهن خود مرد ایده آل خود را چگونه ترسیم کرده اید برای خودتان؟

8. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    16374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    23
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط m.stroozan نمایش پست ها
    سلام
    لطفا به سوالاتم پاسخ بدید.
    1- آیا عادتهای وسواس گونه دارید؟یعنی به تمیزی ظاهری و آراستگی بیش از حد اهمیت میدهید؟
    2-شما تا به حال با مردانی که برخورد داشته اید مشکل خاصی دیده اید عین همین بوی دهان و عرق بدن؟
    3-در ذهن خود مرد ایده آل خود را چگونه ترسیم کرده اید برای خودتان؟
    سلام
    1- نه
    2- نه
    3- مرد ایده آل توی ذهنم ندارم.

9. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16464
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    128
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

سلام
    1- نه
    2- نه
    3- مرد ایده آل توی ذهنم ندارم.
    خوب اگر که وسواس ندارید و مشکلی هم از جانب مردها تا حالا ندیدی و مرد با مشخصات خاصی تو ذهنتون نیست چرا باید این احساس رو داشته باشید؟؟
    یک نمونه عرض میکنم به عنوان مثال من به فرض با چند تا خانوم برخورد دارم همون مشکلاتی که شما گفتید دارن مثلا بوی عرق میدن خوب تو ذهن من ناخودآگاه با هر زن دیگه برخورد میکنم فکر میکنم که همین طوره یعنی بوی عرق میده در صورتی که شاید اینطور نباشه ولی این وسواس و ذهنیتی هستش که نفرات قبلی باعث اون شدن.یا مثلا من برای خودم در ذهنم یک دختر با خصوصیات خاص در نظر میگیرم برای همین فقط دنبال همچین دختری که تو ذهنم ساختم میگردم و این باعث میشه میل و رغبتی به دخترای دیگه نداشته باشم.ولی شما میگید هیچ کدوم از این ها رو ندارید خوب پس چرا چندشتون میشه!!!؟؟

10. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    16374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    23
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

خودمم نمیدونم!
    احساس می کنم که چون تا به حال به آقایون نزدیک نشدم این مسائلی که شما میگید(بوی عرق و ...) رو حس نکردم و اگه که قرار باشه اون آقا برای من باشه و زندگی مشترک داشته باشیم من مجبور میشم این مسائل رو تحمل کنم و نمیتونم!
    حالا مسائل دیگها ی هم هستش که نگفتم
    مثل این موضوع که احساس می کنم آقایون بلد نیستن چجوری با خانوما رفتار کنن و اگه که قرار باشه زندگی مشترک داشته باشیم به آدم آسیب میزنن

11. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16464
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    128
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

خودمم نمیدونم!
    احساس می کنم که چون تا به حال به آقایون نزدیک نشدم این مسائلی که شما میگید(بوی عرق و ...) رو حس نکردم و اگه که قرار باشه اون آقا برای من باشه و زندگی مشترک داشته باشیم من مجبور میشم این مسائل رو تحمل کنم و نمیتونم!
    حالا مسائل دیگها ی هم هستش که نگفتم
    مثل این موضوع که احساس می کنم آقایون بلد نیستن چجوری با خانوما رفتار کنن و اگه که قرار باشه زندگی مشترک داشته باشیم به آدم آسیب میزنن
    آخه خودتون میگید که با همکلاسیتون یه مدت تو دانشگاه با هم بودید پس تقریبا با آقایون از نزدیک ارتباط داشتید وخدارو شکر به گفته خودتون ازشون چیزی ندیدی.
    اما اینکه میگی احساس میکنم رفتار با خانومها رو بلد نیستن. آیا خانومها رفتار با آقایون رو بلدند؟؟آیا خود شما میدونی وقتی با یک مرد برخورد کردید چطوری باید رفتار کنید؟؟در ضمن این رو بهتون بگم که اکثر موارد مردها در برابر خواسته ها و رفتارهای همسرشان منعطف تر از خانومها رفتار میکنند و عکس العمل بهتری نشون میدن اما خانم ها به خاطر احساسی بودن و خصایص زنانه شان معمولا به اشتباه به رفتارهای مردان پاسخ میدن.(البته همونطور که گفتم اکثرا اینطوریه و استثنا هم وجود داره)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

چندش از مردان

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

قرار خواستگاری,  قرار اول خواستگاری,  تعبیر خواب قرار خواستگاری,  اولین قرار خواستگاری,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)