مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 38

موضوع: روانشناسی خانوم ها

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29037
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

روانشناسی خانوم ها

سلام؛

امیدوارم محل مناسبی رو برای سوالم انتخاب کرده باشم.

خیلی واضح مشکلم رو خدمتتون عرض می کنم و امیدوارم پاسخ مناسبی رو از سوی خانوم های عضو درانجمن بدست بیارم.

من یه حدود 1 ماهی هست که با خانومی آشنا شدم. این خانوم به دلیل مشکلات مالی، دست به فعالیت های غیر متعارفی می زدند و دارای یک پسر بچه تقریبا 13 ساله هستند. بنده از طریق یکی از آشنایان با این خانوم آشنا شدم و از ایشون خوشم اومد. بنده می خواستم اولا مشکل جنسی خودم رو حل کنم و دوم ایشون رو از این حالتی که بهش دچار شدن، بیرون بیارم. به همین دلیل، به ایشون پیشنهاد ازدواج موقت دادم و گفتم که تمامی نیازهای مالی، عاطفی و جنسی ایشون رو مرتفع می کنم. البته این پیشنهاد، ابتدا به ایشون داده شده و ایشون هم به بنده گفتند که باید مدتی روی این قضیه فکر کنند!

به هر حال، تو این مدت به دلیل اینکه من از ایشون بسیار خوشم اومده بود، سعی کردم با بیان جملات عاطفی و عاشقانه (که البته همگی اونها از روی واقعیت بیان می شد)، ایشون رو جذب خودم کنم. ابتدا این امر با خوبی پیش رفت که چند روز پیش از ایشون پیغامی دریافت کردم که بیان می کرد شما نمی تونید مشکلات مالی من رو برطرف کنید و البته من بهش حق می دم. به هر حال اون روز به سختی با ایشون قرار ملاقات ست کردم و ایشون رو جایی نزدیک محل زندگیشون دیدم. ایشون بیان می کرد که من نمی تونم با شما باشم و وقتی دلیلش رو می پرسیدم می گفتد که این امر کلیه و دلیل قانع کننده ایی رو به من نمی گفتند. به هر حال، در انتهای صحبتشون فهمیدم که اون اظهار علاقه کردن من، قبل از به نتیجه رسیدن کامل موضوع، ایشون رو دچار شک کرده که شاید من یه جورایی ایشون رو می خوام مغفول کنم. به هر حال، بعد از کلی صحبت با ایشون، قبول کردند که با من بمونند.

اما مشکل بنده از این جا شروع میشه که با اینکه من به تمامی قول هایی که داده بودم، عمل کردم؛ اما کماکان از ایشون کم مهری دریافت می کنم و ایشون هنوز هم با اینکه حدود یک ماه از آشناییمون می گذره، بنده رو با اسم کوچیک صدا نکردن. وقتی از ایشون می خوام که همدیگر رو ببینیم، حدس من اینکه ایشون با اکراه قبول می کنند. مثلا، از ایشون خواستم که جمعه همدیگر رو ببینم، ایشون گفتند که به دلیل عمل چشم مادرشون که روز پنجشنبه هستش، نمی تونن شاید جمعه وقت بزارن و حتی گفتند که اگر شد، می تونن خود همون روز پنجشنبه اقدام کنند. با این حال، امروز که روز شنبه هستش، من از ایشون خواستم که همدیگر رو ببینیم، ولی باز هم به دلایلی مثل دعوت شدن به افطاری، از این کار طفره رفتند. البته من با این موضوع مشکلی ندارم. به ایشون گفتم که خب من باید با دلتنگیم چه کنم که خیلی سرد گفتند نمی دونم چی بگم. در صورتی که به نظر من، اگر بنده برای ایشون مهم بودم، می گفتند که از این موضوع شرمنده هستند و برای یه روز دیگه برنامه ریزی می کردن. به نظر من ایشون همیشه داره از موضع بالاتر به بنده نگاه می کنه و این در حالیست که من از همه مواردی که قول داده بود، همگی رو رعایت کردم و چیزی برای ایشون کم نگذاشتم.

از اعضاء خانوم این گروه تقاضا دارم به بنده به حل این مشکل کمک کرده و تجربیات خودشون رو در برخورد اینجانب با خانوم ها، بفرمایند.

با تشکر
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.53
    تشکـر
    2,159
    تشکر شده 2,200 بار در 1,053 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : روانشناسی خانوم ها

شما دلیلی که خودتون میخوایید باهاش باشید و اول متنتون گفتید به خاطره حل مشکل جنسیتون
    و اینکه میخوایید موقت باهاشون باشید
    آقای محترم هیچ زنی دوست نداره دمه دستی باشه و صرفا برای حل مشکل جنسی یه آقا و موقت باشه

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

3. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29037
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    شما دلیلی که خودتون میخوایید باهاش باشید و اول متنتون گفتید به خاطره حل مشکل جنسیتون
    و اینکه میخوایید موقت باهاشون باشید
    آقای محترم هیچ زنی دوست نداره دمه دستی باشه و صرفا برای حل مشکل جنسی یه آقا و موقت باشه
    ممنون از پاسختون؛

البته من به ایشون نگفتم که تنها برای مشکل جنسیم ایشون رو می خوام. البته در مورد موقت بودن هم، به ایشون نگفتم که برای یه مدت محدود باید کنار من باشن. حتی من گفتم که حداقل دوست دارم که یکسال با هم باشیم و همدیگر رو بشناسیم. ایشون اصرار به این داشت که این مدت باید بسیار کمتر باشه. من به ایشون گفتم که همسری که انتخاب می کنم، واقعا باید به عنوان همسر کنارم باشه. تمامی مشکلات ایشون، مشکل منه و دوست دارم تمامی مشکلات و شادی های خودش رو با من تقسیم کنه. تا حالا هم اینطوری با ایشون برخورد کردم...

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.93
    تشکـر
    6,933
    تشکر شده 4,096 بار در 2,153 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

سلام

من فکر میکنم این سرد جواب دادنا و طفره رفتن از قرار ملاقات و این بی میلی که به شما داره ناشی از اینه که دوستتون نداره .

اگه یه خانم آقایی رو دوست داشته باشه من فکر میکنم مشتاقتر از آقا باشه برای دیدن .

بیشتر و زودتر از آقا دلشون تنگ میشه .

اگه کاری داشته باشه تمام کارا و قراراشو کنسل میکنه که به دیدن آقا بره .

شایدم ترس داره از مردا ... گفتید با خانمی آشنا شدید نگفتید مطلقست یا بیوه

ولی امکان داره اگه مطلقه باشه دیگه نتونه به هیچ مردی اطمینان کنه

شاید حس میکنه شما اونو واسه رفع نیاز جنسیتون میخواید و این حسه بدی بهش میده واسه همینه که هروقت قرار ملاقات حضوری میزارید مبپیچونه .

به هر حال بهتره بدون رودروایسی باهاشون صحبت کنید و دلیل سرد جواب دادناشون رو بپرسید .

6. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.53
    تشکـر
    2,159
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesham نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون؛

البته من به ایشون نگفتم که تنها برای مشکل جنسیم ایشون رو می خوام. البته در مورد موقت بودن هم، به ایشون نگفتم که برای یه مدت محدود باید کنار من باشن. حتی من گفتم که حداقل دوست دارم که یکسال با هم باشیم و همدیگر رو بشناسیم. ایشون اصرار به این داشت که این مدت باید بسیار کمتر باشه. من به ایشون گفتم که همسری که انتخاب می کنم، واقعا باید به عنوان همسر کنارم باشه. تمامی مشکلات ایشون، مشکل منه و دوست دارم تمامی مشکلات و شادی های خودش رو با من تقسیم کنه. تا حالا هم اینطوری با ایشون برخورد کردم...
    شما بهشون نگفتید اما خودتونو که نمیتونید گول بزنید شما دلیل اصلیتون رو مشکل جنسیتون بیان کردید
    میدونید چیه یه زن حتی اگر هم طرف مقابلش دلیل اصلیشو بهش نگه متوجه اون میزان عشق وعلاقه و اینکه اون فرد قابلیت تکیه کردن بهش داره رو میشه
    هرچیم شما نگفته باشی اما اون میفهمه و حس میکنه
    پس بهتره اگر واقعا با عنوان همسری دایم به ایشون نگاه میکنید سعی کنید طوری رفتار کنید که اون معذب نشه و حمایتش کنید و عنوان شریک زندگی آیندش به حل مشکلاتش کمک کنید

Don't GIVE UP

7. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29037
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون.

اتفاقا من از ایشون پرسیدم که آیا بنده رو دوست دارن یا خیر که پاسخشون مثبت بود.

ایشون طلاق گرفتن و یک بار هم گفتند که این طور صحبت کردن من رو قبلا هم افراد دیگه به ایشون گفتن. به عنوان مثال، می گفتند؛ همه مردها همینطوری حرف می زنند. من خیلی اصرار داشتم بنده اینطوری نیستم و سعی کردم که این موضوع رو ایشون متوجه بشن.

البته به نظر شما، وجود یک ارتباط یک ماهه، کافیه برای این انتظاری که من از ایشون دارم؟ یا باید بیشتر صبر کنم و با رفتار مناسب خودم، ایشون رو هم راستا با نظر خودم کنم؟

ممنون

8. کاربران زیر از Hesham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29037
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پس بهتره اگر واقعا با عنوان همسری دایم به ایشون نگاه میکنید سعی کنید طوری رفتار کنید که اون معذب نشه و حمایتش کنید و عنوان شریک زندگی آیندش به حل مشکلاتش کمک کنید
    بنده تو همین موندم. شما به عنوان خانوم، چه پیشنهادی می فرمایید. بنده چطور می تونم کاری کنم که ایشون به بنده اعتماد کنند. واقعا من نمی خوام ایشون رو از دست بدم. البته این رو هم بگم که بنده همسر دارم. ولی همسر بنده مشکل دارند و به دلایلی امکان طلاقشون رو ندارم...

10. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.53
    تشکـر
    2,159
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    2

شما خودتون شرایطتتون چطوریه چند سالتونه؟
    قبلا ازدواج کردید؟
    آیا روی این خانم فقط برای ازدواج موقت حساب باز کردید؟
    به ایشون گفتید موقتت میخوامت؟

Don't GIVE UP

11. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29037
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

شما خودتون شرایطتتون چطوریه چند سالتونه؟
    قبلا ازدواج کردید؟
    آیا روی این خانم فقط برای ازدواج موقت حساب باز کردید؟
    به ایشون گفتید موقتت میخوامت؟
    من خودم حدود 36 سالمه. متاهل هستم. بله، روی ایشون فقط برای ازدواج موقت حساب باز کردم. البته نه به صورتی که بخوام این موضوع رو برای چند ماه بخوام. من از ایشون خیلی خوشم اومده و ایشون رو خیلی دوست دارم و می خوام سالها با ایشون بمونم. این موضوع رو هم بهشون گفتم.

12. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.53
    تشکـر
    2,159
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesham نمایش پست ها
    بنده تو همین موندم. شما به عنوان خانوم، چه پیشنهادی می فرمایید. بنده چطور می تونم کاری کنم که ایشون به بنده اعتماد کنند. واقعا من نمی خوام ایشون رو از دست بدم. البته این رو هم بگم که بنده همسر دارم. ولی همسر بنده مشکل دارند و به دلایلی امکان طلاقشون رو ندارم...
    آقای محترم خیلی واضح و رک بهتون بگم این خانم فکر میکنه شما بهش دید جنسی دارید و خلاف این هم نیست چون خودتون هم متذکر شدید
    خب خیلی مشخصه که نخواد بهتون اعتماد کنه تازه بدتر هم که خودتونم یه همسر دارید!!!
    خیلی واضحه این خانوم اکراهش میشه با شما رابطه داشته باشه!
    دلیل اینکه همسرتونو نمی خوایید چیه؟

Don't GIVE UP

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)