مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: علت هـای خیـانت هـای زنــاشــویی در زنان و مردان

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4560
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : علت هـای خیـانت هـای زنــاشــویی در زنان و مردان

مرسی بازم از اینکه جوابم دادین یک چیزی اون دوست همسرم خودش میدانست اونم قصدش کمک ب من ودوستش بودقضیه من یک تلفن بود. حالا الان ب خاطر خیانت همسرم من خونه پدرم هستم نزدیک ب دوهفته هست ک از شهرستان امدم ب خانواده خودم هیچی در این مورد نگفتم گفتم امدم دیدنتون حالا شوهرم دیروز زنگ زدو پشیمانه منم گفتم بخوام برگردم شرط دارم گفت چی گفتم میگم ولی نمیدونم چ شرطی بزارم توی کاغذ نوشتم 1_نماز 2_دونفره باهم بریم مشاوره 3_ترک اعتیاد وب جلسات بره 4_گوشی موباییلش رمز نذاره اگر گذاشت من از رمزگوشی باخبر باشم 5_اگر یک باردیگه ارتباطی دوستی یالغزشی در اعتیاد ایجاد شد مهریه رو بده بده تمام ....حالا نظر شما چیه کمکم کنید فردا دارم برمیگردم ولی کاغذ بعد این ک نظر شما ک بخوانم میدم اگر ایرادی داشت ایراد را بگیرین برام خیلی تنهام نمیدونم چ کنم خیلی زندگیمو دوست دارم وهمین طور شوهرم بااین ک با کسی دیدمش بازم میخوام باشم وزندگیمو بسازم.......
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11482
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    684
    تشکر شده 196 بار در 96 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

منم مشکلم 6 و 9 نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    غيرت يعني : زن مورد علاقه ات هرگز احساس تنهايي و بي پناهي نكند

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تبلیغات ممنوع حتی صلواتیش
    شماره عضويت
    12210
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.53
    تشکـر
    112
    تشکر شده 327 بار در 210 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط زری62 نمایش پست ها
    منم مشکلم 6 و 9 نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زری خانم دوست عزی شما دیگه چرا ؟؟!!

یک دقیقه ؛ چشماتو ببند و فقط به خدا فکر کن ؛ ببین چقدر میتونی خودتو نزدیک به خدا ببینی ؟ (من خودم حدس میزنم خواستی پیام خصوصی )

در مورد 6 ؛ اگه شما مرتکب خیانت به دلیل لج بازی میشید ؛ برای یه لحظه فکر کنید که دچار ایدز خواهید شد ؛ در این صورت چه کسی از لج بازی آسیب بیشتری دیده ؟؟!! قدر مسلم خودتون حالا ایدز رو جهنم و سالم موندنو بهشت فرض کنید ؛ خواهید دید در هر صورت کسی که سود یا زیان می بینه ؛ خودتی
    شوهر شما چه خیانت بکنید وچه نکنید کنار شما نیست و شاید هیچوقت هم متوجه نشود اما مدیون اوخواهید بود واگر منصف باشید دچار عذاب وجدان هم خواهید شد
    خداوند بارها در قرآن میگوید که اگر قبل از حساب توبه کنید البته خداوند ارحم الراحمین است اما وای به روزی که قهر خدا دامن گیرتان شود ویکی از دلایلی که اکثر خلاف کارها بالاخره گیر می افتند و رسوا میشوند باز به خاطر رحم خدا بر بندگانش است .
    شما وقتی یک چیز گرانبها بخرید آنرا چه می کنید ؟؟ اگر ارزش آن چیز هرروز برای شما بیشتر شود ؛ باز چکار میکنید ؟؟
    اولین رفتاری که هر انسانی برای چیزی که ارزش فوق العاده ای برایش دارد انجام میدهد ؛ مخفی کردن آن است و ما همیشه می شنویم که گنجها را دفن میکنند ؟؟!!
    درست است که همسر یک مرد مال واموال او نیست اما در مورد ارزشگذاری رفتار همه انسانها چه مرد وچه زن یکسان است ؛ وخود زنان نیز گردنبند 100 میلیونی اگر داشته باشند وسط اتاق پرت نمی کنند ؛ چه رسد به مردی که برای همسرش ارزش غیر قابل وصفی قائل است !!
    پس در وحله اول باید پذیرفت که قصد مرد ایجاد مزاحمت برای همسرش نیست و از عشق وعلاقه او به همسرش حکایت میکند و فقط به دلیل روش غلط در ابراز این علاقه ؛ موجب رنجش نا خود آگاه او را فراهم میکند .
    پس باید به او کمک کرد تا در خصوص چیزی که بی اندازه برایش ارزش دارد ؛ احساس امنیت نماید واز اینجاست که رفتار زن برای اعتماد سازی و آرامش مرد نقش حیاتی پیدا میکند و همه زنها هم میدانند که چه باید بکنند تا مرد آرام گیرد و دغدغه و نگران باارزشترین چیزش یعنی همسرش ؛ نباشد
    زنی که نیمه عریان میپوشد و زیبا روی است و رعایت محرم ونامحرم را هم نمی کند ؛ چگونه میتواند به شوهرش تضمین دهد که مورد دستبرد واقع نخواهد شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با لاخره ما بخواهیم یا نخواهیم ولو دست وپا شکسته با فرهنگ اسلامی بزرگ شده و در تفکرات ما ( مخصوصا مردها ) اجین گشته و نمی توانیم رفتار غربی را در زندگی خودمان تحمل کنیم
    پس برگوار اول توبه دوم بها دادن به ارزسی که برای شما قائل شده اند و سوم تفاهم در تامین خواسته طرفین ونه لجاجت شیطانی و تحت تاثیر شیطان صفتان پیرامون که یکی میگوید فلان کار کن ؛ رویش را کم کن وووو
    در مورد مسائل مالی هم چون خداوند روزی دهنده بندگانش است ؛ پس رابطه خود را با او درست کن ودر مورد صلاح خود به خداوند توکل کن چون ما از ظرفیت خود آگاه نیستیم
    در قرآن خداوند به دو گروه روزی فراوان عطا مکند اول به کسانی که میخواهد هر روز از خدا دورتر شوند و جایگاهشان را دوزخ ابدی سازد ؛ مثل قارون
    ودوم به افرادی که که وسیله وسبب خیر هستند مثل حاتم طائی که معروف است از چهل در وازه وهر روز درحال دادن اطعام بوده
    گروه سوم ؛ خود بخود افرادی هستند که هنوز تکلیفشان برای خداوند مشخص نشده
    خداونددر آیه دوم از سوره بقره اشاره به مومنانی میکند که ایمان دارند واز هرچیزی که روزیشان قرار گرفته انفاق میکنند آیا شما اهل انفاق هستید ؟؟ ( منظور از انفاق پول دادن به گدای سر کوچه نیست )آیا تا به حال به خدا اعتماد کرده اید تا اوهم به شما اعتماد کند ؟؟
    اصلا بزرگوار اگر بدانی که با افزایش روزی چقدر وظایف و مسئولیتهایت بیشتر میشود شاید هیچگاه به دنبال مال اضافه نباشی ؟؟
    در آخرت اگر متمول بوده باشی بابت ؛ خمس ؛ زکات ؛ همسایه؛ دردمند و فامیل مقروض و فلان کس گرفتار مسئولی وباید پاسخگو باشی اما گدائی که دارو ندارش به اندازه کفایتش است به کدامین کوتاهی باید پاسخ بگوید ؟؟ و اگر چنین شخصی دچار کفر و گناهان دیگر نشده باشد زودتر از هر کس دیگری از پل صراط عبور کرده و وارد بهشت خواهد شد .

موفق وپیروز باشی شاید بعداز این همه روده درازی حق من 100 صلوات محمدی باشد اگر عنایت بفرمائی

4. 2 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11482
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    684
    تشکر شده 196 بار در 96 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    زری خانم دوست عزی شما دیگه چرا ؟؟!!

یک دقیقه ؛ چشماتو ببند و فقط به خدا فکر کن ؛ ببین چقدر میتونی خودتو نزدیک به خدا ببینی ؟ (من خودم حدس میزنم خواستی پیام خصوصی )

در مورد 6 ؛ اگه شما مرتکب خیانت به دلیل لج بازی میشید ؛ برای یه لحظه فکر کنید که دچار ایدز خواهید شد ؛ در این صورت چه کسی از لج بازی آسیب بیشتری دیده ؟؟!! قدر مسلم خودتون حالا ایدز رو جهنم و سالم موندنو بهشت فرض کنید ؛ خواهید دید در هر صورت کسی که سود یا زیان می بینه ؛ خودتی
    شوهر شما چه خیانت بکنید وچه نکنید کنار شما نیست و شاید هیچوقت هم متوجه نشود اما مدیون اوخواهید بود واگر منصف باشید دچار عذاب وجدان هم خواهید شد
    خداوند بارها در قرآن میگوید که اگر قبل از حساب توبه کنید البته خداوند ارحم الراحمین است اما وای به روزی که قهر خدا دامن گیرتان شود ویکی از دلایلی که اکثر خلاف کارها بالاخره گیر می افتند و رسوا میشوند باز به خاطر رحم خدا بر بندگانش است .
    شما وقتی یک چیز گرانبها بخرید آنرا چه می کنید ؟؟ اگر ارزش آن چیز هرروز برای شما بیشتر شود ؛ باز چکار میکنید ؟؟
    اولین رفتاری که هر انسانی برای چیزی که ارزش فوق العاده ای برایش دارد انجام میدهد ؛ مخفی کردن آن است و ما همیشه می شنویم که گنجها را دفن میکنند ؟؟!!
    درست است که همسر یک مرد مال واموال او نیست اما در مورد ارزشگذاری رفتار همه انسانها چه مرد وچه زن یکسان است ؛ وخود زنان نیز گردنبند 100 میلیونی اگر داشته باشند وسط اتاق پرت نمی کنند ؛ چه رسد به مردی که برای همسرش ارزش غیر قابل وصفی قائل است !!
    پس در وحله اول باید پذیرفت که قصد مرد ایجاد مزاحمت برای همسرش نیست و از عشق وعلاقه او به همسرش حکایت میکند و فقط به دلیل روش غلط در ابراز این علاقه ؛ موجب رنجش نا خود آگاه او را فراهم میکند .
    پس باید به او کمک کرد تا در خصوص چیزی که بی اندازه برایش ارزش دارد ؛ احساس امنیت نماید واز اینجاست که رفتار زن برای اعتماد سازی و آرامش مرد نقش حیاتی پیدا میکند و همه زنها هم میدانند که چه باید بکنند تا مرد آرام گیرد و دغدغه و نگران باارزشترین چیزش یعنی همسرش ؛ نباشد
    زنی که نیمه عریان میپوشد و زیبا روی است و رعایت محرم ونامحرم را هم نمی کند ؛ چگونه میتواند به شوهرش تضمین دهد که مورد دستبرد واقع نخواهد شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با لاخره ما بخواهیم یا نخواهیم ولو دست وپا شکسته با فرهنگ اسلامی بزرگ شده و در تفکرات ما ( مخصوصا مردها ) اجین گشته و نمی توانیم رفتار غربی را در زندگی خودمان تحمل کنیم
    پس برگوار اول توبه دوم بها دادن به ارزسی که برای شما قائل شده اند و سوم تفاهم در تامین خواسته طرفین ونه لجاجت شیطانی و تحت تاثیر شیطان صفتان پیرامون که یکی میگوید فلان کار کن ؛ رویش را کم کن وووو
    در مورد مسائل مالی هم چون خداوند روزی دهنده بندگانش است ؛ پس رابطه خود را با او درست کن ودر مورد صلاح خود به خداوند توکل کن چون ما از ظرفیت خود آگاه نیستیم
    در قرآن خداوند به دو گروه روزی فراوان عطا مکند اول به کسانی که میخواهد هر روز از خدا دورتر شوند و جایگاهشان را دوزخ ابدی سازد ؛ مثل قارون
    ودوم به افرادی که که وسیله وسبب خیر هستند مثل حاتم طائی که معروف است از چهل در وازه وهر روز درحال دادن اطعام بوده
    گروه سوم ؛ خود بخود افرادی هستند که هنوز تکلیفشان برای خداوند مشخص نشده
    خداونددر آیه دوم از سوره بقره اشاره به مومنانی میکند که ایمان دارند واز هرچیزی که روزیشان قرار گرفته انفاق میکنند آیا شما اهل انفاق هستید ؟؟ ( منظور از انفاق پول دادن به گدای سر کوچه نیست )آیا تا به حال به خدا اعتماد کرده اید تا اوهم به شما اعتماد کند ؟؟
    اصلا بزرگوار اگر بدانی که با افزایش روزی چقدر وظایف و مسئولیتهایت بیشتر میشود شاید هیچگاه به دنبال مال اضافه نباشی ؟؟
    در آخرت اگر متمول بوده باشی بابت ؛ خمس ؛ زکات ؛ همسایه؛ دردمند و فامیل مقروض و فلان کس گرفتار مسئولی وباید پاسخگو باشی اما گدائی که دارو ندارش به اندازه کفایتش است به کدامین کوتاهی باید پاسخ بگوید ؟؟ و اگر چنین شخصی دچار کفر و گناهان دیگر نشده باشد زودتر از هر کس دیگری از پل صراط عبور کرده و وارد بهشت خواهد شد .

موفق وپیروز باشی شاید بعداز این همه روده درازی حق من 100 صلوات محمدی باشد اگر عنایت بفرمائی
    من که نه شوهرم داره این کارو میکنه
    غيرت يعني : زن مورد علاقه ات هرگز احساس تنهايي و بي پناهي نكند

6. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13100
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون از راهنمایی هاتون همسر من مشکل 8 و10 را داره با هم خیلی خوبیم وهمیشه ابراز میکنه که خیلی دوستم داره هر دفعه که قول میده دوباره شروع می کنه البته فقط کلامی لطفا بفرمایید چاره چیه ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)