مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 50

موضوع: مشکل خاص جنسی

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18849
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    4
    تشکر شده 30 بار در 26 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : منم میدونم این احساس نباید باشه، اما هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss tarsa نمایش پست ها
    اره بنظرم راجب حقارتش توضیح بده مریم جون.شاید دوستمون بهتر قانع شه...
    ایشون نیستن انگار
    اگه شما اطلاع دارین لطفا برام بیشتر توضیح بدین
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.71
    تشکـر
    6,622
    تشکر شده 6,783 بار در 2,845 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

اره بنظرم راجب حقارتش توضیح بده مریم جون.شاید دوستمون بهتر قانع شه...
    از نظر من وقتی حسی رو داری که همه بهت میگن اشتباهه

ولی تو نمیخوای باور کنی اشتباهه باعث حقارتت میشه

چطوری؟؟

اول اینکه مجبوری بخاطر اینکه به دیگران ثابت کنی اشتباه نیست خودت رو به خطر بندازی و وارد این احساسات بشی

دوم اینکه فرد دیگه ای رو درگیر خودت میکنی که شاید اون اصلا هیچوقت نخواد همچین احساساتی رو تجربه کنه اما تو انقد دورش میپلکی و خودتو رو در معرضش قرار میدی تا متوجهت بشه

یعنی هم خودت منحرف میشی هم یکی دیگه رو منحرف میکنی

سوم باعث میشه بقیه آدما هم از اون طرفی که درگیر شدن دوری کنن و تنهاش بذارن

چهارم وقتی میبینه به نتیجه نمیرسی مجبوری این رابطه رو رها کنی و برگردی

اما برگردی به چی؟

به همون آدمایی که بهت گفتن این راه رو نرو اشتباهه؟؟؟

برگردی به کسی که خودش نمیخواست اما تو با این احساسات آشناش کردی و حالا از خودش متنفره چون دیگه هیچکس قبولش نداره؟؟؟

مجبوری بخزی تو خودت

خودت و تنهاییت

دیگه هیچکس رو حرفت حساب نمیکنه چون عاقلانه رفتار نکردی

چون صرف یه احساس هم زندگی خودت رو خراب کردی هم زندگی کس دیگه ای رو

این میشه که تا همیشه سرخورده و تنها و بی اعتماد به نفس خودت رو سرزنش میکنی

هم زندگی خودت رو تباه میکنی هم زندگی کسی رو که به این مسیر کشوندیش
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

بهت دل ببندم، تو مغرور شی...

3. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18849
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    4
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    از نظر من وقتی حسی رو داری که همه بهت میگن اشتباهه

ولی تو نمیخوای باور کنی اشتباهه باعث حقارتت میشه

چطوری؟؟

اول اینکه مجبوری بخاطر اینکه به دیگران ثابت کنی اشتباه نیست خودت رو به خطر بندازی و وارد این احساسات بشی

دوم اینکه فرد دیگه ای رو درگیر خودت میکنی که شاید اون اصلا هیچوقت نخواد همچین احساساتی رو تجربه کنه اما تو انقد دورش میپلکی و خودتو رو در معرضش قرار میدی تا متوجهت بشه

یعنی هم خودت منحرف میشی هم یکی دیگه رو منحرف میکنی

سوم باعث میشه بقیه آدما هم از اون طرفی که درگیر شدن دوری کنن و تنهاش بذارن

چهارم وقتی میبینه به نتیجه نمیرسی مجبوری این رابطه رو رها کنی و برگردی

اما برگردی به چی؟

به همون آدمایی که بهت گفتن این راه رو نرو اشتباهه؟؟؟

برگردی به کسی که خودش نمیخواست اما تو با این احساسات آشناش کردی و حالا از خودش متنفره چون دیگه هیچکس قبولش نداره؟؟؟

مجبوری بخزی تو خودت

خودت و تنهاییت

دیگه هیچکس رو حرفت حساب نمیکنه چون عاقلانه رفتار نکردی

چون صرف یه احساس هم زندگی خودت رو خراب کردی هم زندگی کس دیگه ای رو

این میشه که تا همیشه سرخورده و تنها و بی اعتماد به نفس خودت رو سرزنش میکنی

هم زندگی خودت رو تباه میکنی هم زندگی کسی رو که به این مسیر کشوندیش

ولی من اینطوری فکر نمی کنم

5. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.05
    تشکـر
    2,420
    تشکر شده 2,120 بار در 1,067 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط drro_drro نمایش پست ها
    پیش از هرچیز خواهش می کنم فقط دوستانی که قصد کمک و راهنمایی دارند وارد تاپیک بشن و کلیه ی کسانی که قصد قضاوت و محاکمه و ... دارند لطفا وارد نشن.
    من یه دختر معمولی هستم، تحصیلات کارشناسی ارشد، خانواده متوسط رو به بالا، ظاهر کاملا موقر و متین دارم و شاغل هستم.
    مشکل اینجاست که از نظر گرایش، غیرطبیعی هستم. سالها با این حس زندگی کردم، سالها نمیدونستم چیه تا اینکه 5 سال پیش با یک نفر آشنا شدم و این آشنایی منجر به ارتباط سه ساله ی ما شد، سه سال باهم ارتباط داشتیم و همه چیز خوب بود هرچند نمیدونستم آخر و عاقبت ماجرا چی میشه اما واقعا احساس خوشبختی می کردم تا اینکه اون با یه آقایی آشنا شد و رفت دنبال زندگی خودش و منو با یه دنیا تنهایی و یه دنیا سوال و یه دنیای حس های نامرئی باقی گذاشت. شکست خوردم، افسرده شدم، سرخورده شدم اما دردمو به هیچ کس نمی تونستم بگم حتی به نزدیک ترین دوستام حتی به خانوادم.
    نهایتا بخاطر افسردگی شدیدی که بهش مبتلا شدم پیش روانشناس رفتم و بهم گفت که تو در واقع اشتباه می کنی و همجنسگرا نیستی و گرایشت می تونه طبیعی بشه اگه با فرد مناسبی آشنا بشی، این شد که من شروع کردم به خودم بقبولونم که با خواستگارهام آشنا بشم شاید از یکیشون خوشم بیاد، ناگفته نماند که توی اون مدت 3 سال به تمام خواستگارها که هیچ به تمام آقایون بیتوجه بودم و همیشه بلافاصله رد می کردم چون اونقدر عاشق بودم که نمیتونستم حتی یکی دیگه رو ببینم. توی دو سال گذشته من تمام سعیمو کردم که با افرادی که قصد آشنایی و ازدواج با منو دارن آشنا بشم اما نشد که نشد واقعا نتونستم به هیچکدومشون دل بدم و هیچکدومشونو بپذیرم که باهاش ازدواج کنم. زندگی من کمابیش به همین منوال ادامه داشت تا اینکه حدود 2 ماه پیش با دختری آشنا شدم که تمام احساسات مرده ی منو زنده کرد و از یه دوست معمولی تبدیل شد به کسی که با تمام وجود دوستش دارم. الان واقعا سر دوراهی قرار گرفتم. نمیئونم با زندگیم با احساساتم چه کنم؟ آیا زندگی و احساساتمو پای یه مردی که هییییچ علاقه ای بهش ندارم بسوزونم و به ازدواح تن بدم یا اینکه باز قدم توی جاده ای بزارم که میدونم بن بسته و هیچ آخر و عابقی جز یه شکست عشقی دیگه و بازم افسردگی و بازم سرخوردگی نداره؟
    میدونی علت اینکه به مردها علاقه و کشش نداری چیه؟ فکر میکنی چی باعث شده که از مردها بدت بیاد(از نظر کشش جنسی)؟ اول باید جواب این سوال رو به خودت بدی.
    بعد که جوابشو پیدا کردی دنبال راه حل منطقی باشی، اگه جوابش اینه که قبلا توی زندگیت خاطره بدی از یه مرد داری باید با کمک روانپزشک سعی کنی طرز فکرت نسبت به مردها را تغییر بدی چون حقیقت اینه که واقعا همه مردها مثل هم نیستن برخلاف گفته خانوم unbroken
    اگر نه دلیلش این نیست و کلا از نظر جنسی به همجنس خودت کشش داری باید بدونی که این یه اختلال روانی هست و سعی کنی حتما با کمک روانپزشک درمانش کنی چون حقیقت اینه که خدا هیچ انسانی رو متمایل به همجنس خودش خلق نکرده نه تنها انسان حتی حیوانات رو. در قرآن هم توی سوره لوط داستان قومی رو تعریف میکنه که همجنسگرا بودن و به عذاب الهی گرفتار شدن.
    و اما اگر نمیتونی به هر دلیلی یا نمیخوای خودتو درمان کنی و نجات بدی توی ایران هیچ شانسی برای زندگی با همجنس نداری و باید برای ادامه زندگی از آمریکا یا کشورهای غربی پناهندگی اجتماعی بگیری و اونجا با همجنست که همزبونت نیست زندگیتو ادامه بدی ولی خب اون دنیا رو مطمئنا از دست میدی. راه دیگه زندگی مجردی توی ایرانه مثل خیلیها که دارن مجرد زندگی میکنن یه جا یه آمار خوندم که 13 میلیون مجرد بالای 35 سال توی ایران زندگی میکنن که مو به تنم سیخ شد ولی خب هستن.
    ویرایش توسط Mohammad313 : 10-11-2016 در ساعت 02:52 PM

6. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.71
    تشکـر
    6,622
    تشکر شده 6,783 بار در 2,845 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

وقتی طرز فکر خودت رو قبول داری هیچ مشاور و راهنمایی نمیتونه کمکت کنه
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

بهت دل ببندم، تو مغرور شی...

8. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18129
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.45
    تشکـر
    529
    تشکر شده 193 بار در 125 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    2

پیش از هرچیز خواهش می کنم فقط دوستانی که قصد کمک و راهنمایی دارند وارد تاپیک بشن و کلیه ی کسانی که قصد قضاوت و محاکمه و ... دارند لطفا وارد نشن.
    من یه دختر معمولی هستم، تحصیلات کارشناسی ارشد، خانواده متوسط رو به بالا، ظاهر کاملا موقر و متین دارم و شاغل هستم.
    مشکل اینجاست که از نظر گرایش، غیرطبیعی هستم. سالها با این حس زندگی کردم، سالها نمیدونستم چیه تا اینکه 5 سال پیش با یک نفر آشنا شدم و این آشنایی منجر به ارتباط سه ساله ی ما شد، سه سال باهم ارتباط داشتیم و همه چیز خوب بود هرچند نمیدونستم آخر و عاقبت ماجرا چی میشه اما واقعا احساس خوشبختی می کردم تا اینکه اون با یه آقایی آشنا شد و رفت دنبال زندگی خودش و منو با یه دنیا تنهایی و یه دنیا سوال و یه دنیای حس های نامرئی باقی گذاشت. شکست خوردم، افسرده شدم، سرخورده شدم اما دردمو به هیچ کس نمی تونستم بگم حتی به نزدیک ترین دوستام حتی به خانوادم.
    نهایتا بخاطر افسردگی شدیدی که بهش مبتلا شدم پیش روانشناس رفتم و بهم گفت که تو در واقع اشتباه می کنی و همجنسگرا نیستی و گرایشت می تونه طبیعی بشه اگه با فرد مناسبی آشنا بشی، این شد که من شروع کردم به خودم بقبولونم که با خواستگارهام آشنا بشم شاید از یکیشون خوشم بیاد، ناگفته نماند که توی اون مدت 3 سال به تمام خواستگارها که هیچ به تمام آقایون بیتوجه بودم و همیشه بلافاصله رد می کردم چون اونقدر عاشق بودم که نمیتونستم حتی یکی دیگه رو ببینم. توی دو سال گذشته من تمام سعیمو کردم که با افرادی که قصد آشنایی و ازدواج با منو دارن آشنا بشم اما نشد که نشد واقعا نتونستم به هیچکدومشون دل بدم و هیچکدومشونو بپذیرم که باهاش ازدواج کنم. زندگی من کمابیش به همین منوال ادامه داشت تا اینکه حدود 2 ماه پیش با دختری آشنا شدم که تمام احساسات مرده ی منو زنده کرد و از یه دوست معمولی تبدیل شد به کسی که با تمام وجود دوستش دارم. الان واقعا سر دوراهی قرار گرفتم. نمیئونم با زندگیم با احساساتم چه کنم؟ آیا زندگی و احساساتمو پای یه مردی که هییییچ علاقه ای بهش ندارم بسوزونم و به ازدواح تن بدم یا اینکه باز قدم توی جاده ای بزارم که میدونم بن بسته و هیچ آخر و عابقی جز یه شکست عشقی دیگه و بازم افسردگی و بازم سرخوردگی نداره؟
    سلام دوست عزیز من نمیگم با این دختره ادامه ندی ولی بیخیال نسبت ب مردها نباش با دوستت دوست باش ولی....
    هر ادمی هر موجودی ی سری غریزه هایی داره هر مردی ب زنی کشیده میشه و هر زنی ب مردی...کسی ک اینجوری نمیشه ی جای کار میلنگه و باید مشکلشو حل کنه...شما هم یا مذهبی,یا این ک توی بچگی از مردا چیزای بدی دیدی یا شنیدی...بالاخره ارتباط با جنس مخالف کار بدی نیست ... اتفاقا کسی که این ارتباط رو نداشته باشه ب مشکل میخوره....
    شما میتونین با شماره
    9099070036
    صدای سلامت
    زنگ بزنید و مشکلتونو بگین ایشالا ک حل میشه

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

10. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تلفیق دوعطر...زندگی یعنی این،لبخند دوچتر... زندگی یعنی این،،پاییز برای عشق فصل خوبیست،نقطه سرخط.زندگی یعنی این.
    شماره عضويت
    31146
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.25
    تشکـر
    584
    تشکر شده 538 بار در 340 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Movafagh
    میزان امتیاز
    1

<br>
    شما تا وقتی طرز فکرتو تغییر ندی مشکل حل نمیشه.هر توضیحی ک داده میشه بهتون بازم تمایل به دیدن اون طرف قضیه که خودتون میخواین دارین.بنظرم یکم منطقی تر فکر کنید و حرفای من و بقیه دوستان رو بسنجید .خودتون متوجه میشید که راه درست چیه و نباید به اینجور احساساتی ک واستون مشکل ساز شده دامن زد.و این نکته رو بگم که انسان به هرچی که زیاد فکر کنه بهش اگه چیزی باشه که دوس داره بهش علاقه مند میشه و ازش خوشش میاد اما اگه چیزی که ازش خوشش نمیاد باشه باعث ترس ومشکل میشه براش.الان شما مصداق مورد اول هستین.انقد به این دوس داشتن دختره فکرمیکنید که حرفهای دیگران رو نمیپذیرید.شما اگه کنار یک مرد هم خوشبخت نشی فکر نکن که چون به یک دختر علاقه داری کنار اون خوشبخت میشی.اصلا به شرایط و اجتماعتون فکر کردین؟به خانوادتون؟به اینده؟دیگران راجب شما یا خانوادتون چی فکر میکنن اگر بایک دختر باشین؟حتی خودِ خانوادتون چطور بهتون نگاه میکنن ایا دیگه اعتمادی میمونه؟شما اینجور تنهاتر از این میشین هرچند بنظرم شما تنها نیستی.شما نمیتونی بایک دختر باشی.اصلا مگه اون دختر هم مثل شما این حس رو بهتون داره؟پس لطفا یکم منطقی فکر کنید و همه ی جوانب رو بسنجید نه فقط اون جنبه ای رو که خودتون دوست دارین.چون اینطوری فقط زندگی خودتون رو خراب نمیکنید بلکه خواسته یا نا خواسته به زندگی دیگران و اطرافیانتونم لطمه میزنید.

11. Top | #38

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18849
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    4
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

<br>
    شما تا وقتی طرز فکرتو تغییر ندی مشکل حل نمیشه.هر توضیحی ک داده میشه بهتون بازم تمایل به دیدن اون طرف قضیه که خودتون میخواین دارین.بنظرم یکم منطقی تر فکر کنید و حرفای من و بقیه دوستان رو بسنجید .خودتون متوجه میشید که راه درست چیه و نباید به اینجور احساساتی ک واستون مشکل ساز شده دامن زد.و این نکته رو بگم که انسان به هرچی که زیاد فکر کنه بهش اگه چیزی باشه که دوس داره بهش علاقه مند میشه و ازش خوشش میاد اما اگه چیزی که ازش خوشش نمیاد باشه باعث ترس ومشکل میشه براش.الان شما مصداق مورد اول هستین.انقد به این دوس داشتن دختره فکرمیکنید که حرفهای دیگران رو نمیپذیرید.شما اگه کنار یک مرد هم خوشبخت نشی فکر نکن که چون به یک دختر علاقه داری کنار اون خوشبخت میشی.اصلا به شرایط و اجتماعتون فکر کردین؟به خانوادتون؟به اینده؟دیگران راجب شما یا خانوادتون چی فکر میکنن اگر بایک دختر باشین؟حتی خودِ خانوادتون چطور بهتون نگاه میکنن ایا دیگه اعتمادی میمونه؟شما اینجور تنهاتر از این میشین هرچند بنظرم شما تنها نیستی.شما نمیتونی بایک دختر باشی.اصلا مگه اون دختر هم مثل شما این حس رو بهتون داره؟پس لطفا یکم منطقی فکر کنید و همه ی جوانب رو بسنجید نه فقط اون جنبه ای رو که خودتون دوست دارین.چون اینطوری فقط زندگی خودتون رو خراب نمیکنید بلکه خواسته یا نا خواسته به زندگی دیگران و اطرافیانتونم لطمه میزنید.

12. Top | #39

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18849
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    4
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    من حس نمیکنم مشکل خاصی دارید...
    اصلا هم غیر عادی نیست
    شما به نظر میرسه که فقط از مردا یکم تنفر دارید که اونم مشکل بزرگی نیست خیلی از زنا این مشکل رو دارن
    فقط یکم علت یابی کنید درمورد تنفرتون و بعد با هیپنوتیزم زیر نظر پزشک میتونید خیلی راحتر غلبه کنید به مشکلتون
    من فکر کردم موضوع جدی تر از این حرفاس که بحث تغییر جنسیت رو کشیدم وسط....پوزش میطلبم بابت این کار. .
    شما من فکر میکنم که آدم خیلی احساساتی هستین و در روابط عاشقانه دنبال یه عشق خالص میگردین نه یه عشق هوس آلود و به همین دلیل در کنار همجنس خودتون احساس راحتی بیشتری دارین....همین
    شما لیاقت یه مرد خیلی خوب رو دارین که مطمئن هستم بهش میرسین
    حتی اگر شده یکم تنهایی بکشید مشکلتون رو حل کنید
    از نظر من اصلا مشکل بزرگی نیست...
    از شما که گفتین مشکلی شبیه من دارین انتظار داشتم بیشتر درکم کنین

13. کاربران زیر از drro_drro بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #40

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.53
    تشکـر
    9,915
    تشکر شده 12,723 بار در 6,458 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : مشکل خاص جنسی

سلام دوست عزیز من یه سوال برام پیش امده

شما از نظر جنسی هم به دختره کشش دارید ؟؟ یا فقط دوستش دارید و وابسته هستید ؟؟

🌱
    گاندی میگوید : بهترین و بدترین آدمها را در بین دینداران دیدم؛

بهترین آنها کسانی بودند که میخواستند خودشان به بهشت بروند و چقدر بی آلایش و پاک بودند، سرشان به کار خودشان بود، بی آزار بودند و بهترین مشوق من به دین بودند.

و بدترین آنها کسانی بودند که؛ میخواستند غیر از خودشان بقیه را هم به بهشت ببرند.
    چقدر وحشتناک بود برخورد با آنها ! تظاهر و ریا !!!
    خشونت و‌توحش در بین آنها موج میزد.

15. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)