مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: آموزش جنسی در مدارس آلمان

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.40
    تشکـر
    3,895
    تشکر شده 2,693 بار در 1,307 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : آموزش جنسی در مدارس آلمان

خیلی ایده خوبیه.
    بالاخره یه چیزی هست که اونا کشورای پیشترفتند دیگه. همه چی به اموزش و پرورش برمیگرده.
    منم شتیدم یه ایده بود که به دخترا و پسرا به خصوص دخترا یه شیشه شکستنی می دادند که توش پر از ابه. بهشون میگفتند تا 9 ماه همیشه باید همراه خودت ببریش و ازش مواظبت کنی و به لحظم از خودت جداش نکنی. اینطوری بچه ها یاد میگرفتند که اگه باردار بشند و بچه دار بشند نگه داری و مسئولیتش چقدر میتونه براشون سخت باشه. اینطوری یاد میگرفتند که به خواست و شعور خودشون یا سمت رابطه نرند یا از بارداری جلوگیری کنند.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

2. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.62
    تشکـر
    9,894
    تشکر شده 12,709 بار در 6,451 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    درسته آموشی باشه که در حد اینکه بچه تفاوت جنسیت خودشو درک کنه و و به عنوان حریم خصوصیش باشه و یاد بگیره نذاره کسی به حریمش تعدی کنه به قول شما
    اما نه اینکه از همون اول بیان به بچه بگن تو این طوری به وجود اومدی زایمان طبیعی این طوریه و باقی مسائل به نظر من باز کردن بیش از اندازه این مسئله برای یک بچه نه تنها خوب بلکه ضرر رسان هست نمونه اش خوده من که باعث شد بهم شک وارد شه

اتفاقا من یه فیلم دیدم تو یه پارکی یه عروسک خیلی بزرگ اورده بودن زایمان طبیعی یاد بچه ها میدادن بچه به دنیا امد اصلا هیییچ کدوم بچه ها توجه نکردن که از چه راهی داره به دنیا میاد همه رفتن سراغ بچه پوشاکش عوض میکردن بردنش پیش عروسگ مادر که بهش شیر بده
    بچه ها هم سه تا 6سال اینا بودن

اینا دیگه میدونن بچه چجور به دنیا میاد ولی انقددد ذهنشون درگیر نمیکنه که وقتی سن بلوغ رسید فکر و ذهنش بشه این چیزا

هرچیزی درست اموزش بدن درست هم میشه

4. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.54
    تشکـر
    2,138
    تشکر شده 2,181 بار در 1,042 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    اتفاقا من یه فیلم دیدم تو یه پارکی یه عروسک خیلی بزرگ اورده بودن زایمان طبیعی یاد بچه ها میدادن بچه به دنیا امد اصلا هیییچ کدوم بچه ها توجه نکردن که از چه راهی داره به دنیا میاد همه رفتن سراغ بچه پوشاکش عوض میکردن بردنش پیش عروسگ مادر که بهش شیر بده
    بچه ها هم سه تا 6سال اینا بودن

اینا دیگه میدونن بچه چجور به دنیا میاد ولی انقددد ذهنشون درگیر نمیکنه که وقتی سن بلوغ رسید فکر و ذهنش بشه این چیزا

هرچیزی درست اموزش بدن درست هم میشه
    بله منم اون کلیپ و دیدم
    اما فقط یه بعد قضیه رو نبینیم اون جامعه ایی که تفکرش بر اینکه باید از بچگی قبح همه چیز رو برای کودکانش ریخته بشه و همه ی مسائل و برای کودکان به طور کاملا واضح باز کنه همون جامعه جشن تکلیف دخترانش و رسم دارند به صورت دسته جمعی بکارت دختران رو بردارند و شیوه ی آموزش جنسی رو به دخترای چهارده پونزده ساله عملی یاد بدند !!!!!!
    منکه به شخصه اصلا نمیپسندم که انقدر واضح و کامل بیاییم همه چیز و برای بچه ها توضیح بدیم روح لطیف و کودکانه ی کودک اینو نمیپذیره
    نظر شما هم قابل احترامه

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

6. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.62
    تشکـر
    9,894
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

بله منم اون کلیپ و دیدم
    اما فقط یه بعد قضیه رو نبینیم اون جامعه ایی که تفکرش بر اینکه باید از بچگی قبح همه چیز رو برای کودکانش ریخته بشه و همه ی مسائل و برای کودکان به طور کاملا واضح باز کنه همون جامعه جشن تکلیف دخترانش و رسم دارند به صورت دسته جمعی بکارت دختران رو بردارند و شیوه ی آموزش جنسی رو به دخترای چهارده پونزده ساله عملی یاد بدند !!!!!!
    منکه به شخصه اصلا نمیپسندم که انقدر واضح و کامل بیاییم همه چیز و برای بچه ها توضیح بدیم روح لطیف و کودکانه ی کودک اینو نمیپذیره
    نظر شما هم قابل احترامه
    وااااییی چرا حرف الکی میزنی الی فقط یه گروه مردم ژاپن هست که جشن دختر دارن بکارتش بردارن که هیییچ جای دنیا این کاروان نمیپسندن. پس اون جامعه نبود که این عروسک اوردن

عزیزمن همین چیزا نگین نگین که انقد بچه ها تا وارد سن بلوغ وارد شدن این چیزا براشون عجیب و دست به کارای خطر ناک میزنن اموزشی براشون نذاشتن از همه چیز بی اطلاع هستن

توجه کنی تو اون کیلیپ فقط داره نشون میده که بچه ها متوجه شدن که بچه از کجا خارج شد ولی براشون اهمیت نداشت بچه براشون اهمیت داشت اینا دیگه میدونن وقتی هم تو سن بلوغ رسیدن براشون چیز تعجب اوردی نیست که بعدش برن تو نت سرچ کنن بعدش یه کلیپ. فیلم های زشت دیگه براشون بالا بیاد و بد از بدتر شه !!!!!!

7. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.54
    تشکـر
    2,138
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    2

وااااییی چرا حرف الکی میزنی الی فقط یه گروه مردم ژاپن هست که جشن دختر دارن بکارتش بردارن که هیییچ جای دنیا این کاروان نمیپسندن. پس اون جامعه نبود که این عروسک اوردن

عزیزمن همین چیزا نگین نگین که انقد بچه ها تا وارد سن بلوغ وارد شدن این چیزا براشون عجیب و دست به کارای خطر ناک میزنن اموزشی براشون نذاشتن از همه چیز بی اطلاع هستن

توجه کنی تو اون کیلیپ فقط داره نشون میده که بچه ها متوجه شدن که بچه از کجا خارج شد ولی براشون اهمیت نداشت بچه براشون اهمیت داشت اینا دیگه میدونن وقتی هم تو سن بلوغ رسیدن براشون چیز تعجب اوردی نیست که بعدش برن تو نت سرچ کنن بعدش یه کلیپ. فیلم های زشت دیگه براشون بالا بیاد و بد از بدتر شه !!!!!!
    اون کلیپی که میگی برای همون ژاپنه اون مراسم برداشتن بکارت هم برای ژاپنه بعدشم اکثر ژاپنی ها همین رسم و دارند منکه جایی نخوندم فقط یه گروه خاصشون !!
    من نمیگم آموزش نباشه میگم با توجه به سن بچه باید آموزش باشه نباید انقدر واضح نباید باشه که قشنگ به بچه ها زیر بم همه چیز و توضیح بدند
    منکه به شخصه اگر بچه دار شدم حاضر نیستم به بچه ی ابتدایی و معصومم بیام همه ی مسائل جنسی و باز کنم و قشنگ با رسم شکل براش توضیح بدم راهنماییم که شد بخوام روش های مختلف و بهش یاد بدم!!!
    من نظرم این بود نظر توام هم یه چیز دیگه سعی بر تحمیل نظرم برای نظرت ندارم دیدگاه توام محترمه

Don't GIVE UP

8. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.62
    تشکـر
    9,894
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

اون کلیپی که میگی برای همون ژاپنه اون مراسم برداشتن بکارت هم برای ژاپنه بعدشم اکثر ژاپنی ها همین رسم و دارند منکه جایی نخوندم فقط یه گروه خاصشون !!
    من نمیگم آموزش نباشه میگم با توجه به سن بچه باید آموزش باشه نباید انقدر واضح نباید باشه که قشنگ به بچه ها زیر بم همه چیز و توضیح بدند
    منکه به شخصه اگر بچه دار شدم حاضر نیستم به بچه ی ابتدایی و معصومم بیام همه ی مسائل جنسی و باز کنم و قشنگ با رسم شکل براش توضیح بدم راهنماییم که شد بخوام روش های مختلف و بهش یاد بدم!!!
    من نظرم این بود نظر توام هم یه چیز دیگه سعی بر تحمیل نظرم برای نظرت ندارم دیدگاه توام محترمه
    اون کیلیپی که من دیدم اصلا ژاپن نبودن!

و اینکه منم نشنیدم همه ژاپن ها اینکار و کنن یه گروه خاصی هستن. .

به دنیا امدن بچه چیز جنسی زشتی نیست رابطه جنسی زن و مرد که نشون نمیدن! ! روانشناسی اونا ترجیح میدن بچه تو این سن راجب به دنیا امدن بچه بدونن

هرچیزی به سنش یاد میدن
    مهم این تو ایران کلا هیچیش یاد نمیدن!

همچنین نظر شما

9. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.54
    تشکـر
    2,138
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    2

اون کیلیپی که من دیدم اصلا ژاپن نبودن!

و اینکه منم نشنیدم همه ژاپن ها اینکار و کنن یه گروه خاصی هستن. .

به دنیا امدن بچه چیز جنسی زشتی نیست رابطه جنسی زن و مرد که نشون نمیدن! ! روانشناسی اونا ترجیح میدن بچه تو این سن راجب به دنیا امدن بچه بدونن

هرچیزی به سنش یاد میدن
    مهم این تو ایران کلا هیچیش یاد نمیدن!

همچنین نظر شما
    پریماه جان اون سیستم آموزشی که من یه نمونه شو دیدم توی یه مدرسه اومده بودن رابطه ی حنسی زن و شوهر و به صورت مرحله به مرحله تا به دنیا آمدن بچه به طور واضح برای بچه های ابتدایی داشتند توضیح میدادند فقط که به دنیا اومدن بچه رو نشون نمیدن
    آموزش خیلی خوبه اما در چهارچوب و با توجه به سن و روحیه ی کودکانه بچه و طوری که قبحش براشون ریخته نشه

Don't GIVE UP

11. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.62
    تشکـر
    9,894
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

پریماه جان اون سیستم آموزشی که من یه نمونه شو دیدم توی یه مدرسه اومده بودن رابطه ی حنسی زن و شوهر و به صورت مرحله به مرحله تا به دنیا آمدن بچه به طور واضح برای بچه های ابتدایی داشتند توضیح میدادند فقط که به دنیا اومدن بچه رو نشون نمیدن
    آموزش خیلی خوبه اما در چهارچوب و با توجه به سن و روحیه ی کودکانه بچه و طوری که قبحش براشون ریخته نشه
    من نمیدونم تو چه کلیلیپی دیدی بی ادب این چیزا نبین

اموزش درست ولی واقعا این درست نیست یه زن و مرد بیارن جلو بچه بشینن نمایش بدن

من منظورم این بود هرسنی به وقتش خوبه که بفهمن اون کلیلیپ که من دیدم یه عروسک مادر بود ژاپنم نبود رابطه جنسی هم نبود

مهم این خدارشکر هیچییی تو ایران یاد نمیدن فقط موقع ازمایش خون دادن دیدم یه کلاسای 4 ساعت میذارن هه

12. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)