نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: راه حل ارضا نیاز های عاطفی و جنسی؟؟

3886
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    تشکر شده 98 بار در 70 پست
    میزان امتیاز
    9

Question راه حل ارضا نیاز های عاطفی و جنسی؟؟

سلاممممممم
    یه سوالی هس که با خوندن یکی از تاپیکها ذهنمو مشغول کرده
    میخوام بدونم به نظر شما
    یه دختر چهارده ساله که به دلایل مختلف مثل کم بودن سن و درس و خانواده و اینا اصلا موقعیت ازدواج نداره
    با توجه به شرایط جامعه
    نیاز های عاطفی و جنسی شو چطور میتونه برطرف کنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : راه حل ارضا نیاز های عاطفی و جنسی؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein Gage نمایش پست ها
    سلاممممممم
    یه سوالی هس که با خوندن یکی از تاپیکها ذهنمو مشغول کرده
    میخوام بدونم به نظر شما
    یه دختر چهارده ساله که به دلایل مختلف مثل کم بودن سن و درس و خانواده و اینا اصلا موقعیت ازدواج نداره
    با توجه به شرایط جامعه
    نیاز های عاطفی و جنسی شو چطور میتونه برطرف کنه
    سواله خوبیه!!
    جوابه سوالتونو خدا داده باید ازدواج کنه...هر چند الان یسری میان میگن...وای چه خبره زوده!!! ولی من از خودم حرف نمی زنم...
    به نظرم یه دختره چهارده سالرو خانوادش یا باید طوری تربیت کنن که تو 14 سالگی شرایطه روحی، جنسی و جسمی و شخصیتیه ازدواجو داشته باشه...یا اگه بلد نیستن یا به هر دلیلی عشقشون نمی کشه اینجوری تربیتش کنن، حداقل باید مراقبش باشن که با فیلمها و شرایطه تحریک کننده کمتر برخورد کنه....و شرایطه بچگی کردنو براش مهیا کنن!!!
    باید اینقد وقتشو پر کنن که اصلن وقت نکنه به این چیزا فکر کنه...با کلی مسابقه های ورزشی/ هنری/ مهمونی کوهنوردی
    در کل به نظرم برای رفع نیاز جنسی و عاطفی هیچ راهی بهتر از ازدواج نیست...شاید ازدواجم موضلاته خاصه خودشو برای دختر پیش بیاره...ولی واقعیت اینه که در شرایطه کنونی جامعه باید بینه بد و بدتر بدو انتخاب کرد...

3. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

خخخ
    سلام
    خوب اره شاید اینایی که شما میگی بشه البته فک میکنم درصد تاثیرش خیلی ضعیف باشه
    ولی اگه همون دختر اصلا نخواد ازدواج کنه چی میشه؟//
    بیچاره مجبور میشه همه عمرشو کوهنوردی کنه
    حدس میزدم نباید جواب قانع کننده ای وجود داشته باشه نه؟//
    ولی خوب نمیدونم چرا بقیه نظر ندادن
    انگاری جوابی نداشتن نه؟//

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام

آخه سوالتون الکیه . جواب منطقی رو چجور باید بدیم ?!

انتظار دارید بیایم بگیم دختر 14 ساله واسه رفع نیاز جنسی و عاطفیش بره با جنس مخالف رابطه برقرار کنه و بیفته تو دست یه پسر 20_25 ساله و داغونش کنه ?!!!!!!!!

این دختره هم که نادون حالا به خیالش آره این پسره با بقیه ی پسرا فرق داره و بخاطر خودش میخوادشو عشقه که موج میزنه بینشون !!!!!

الان دقیقا باید چه راه حلی بدیم واسه یه دختر 14 ساله که تو سنیه که راحت گول میخوره ، راحت تحت تاثیر احساساتش قرار میگیره ، امکان هم داره با یه اشتباه کوچیک آیندشو تباه کنه ؟!

6. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

باید خودشو کنترل کنه تا زمان ازدواجش برسه.متاسفانه اینقدر فساد زیادشده که یه دختر با این سن که باید یه دختر معصوم و به فکر بازی باشه همچین حسی میتونه داشته باشه.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

البته من کاملا حق میدم که شرایط افتضاح جامعه و مسئله بیکاری باعث میشه امار ازدواج کم بشه.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    سلام

آخه سوالتون الکیه . جواب منطقی رو چجور باید بدیم ?!

انتظار دارید بیایم بگیم دختر 14 ساله واسه رفع نیاز جنسی و عاطفیش بره با جنس مخالف رابطه برقرار کنه و بیفته تو دست یه پسر 20_25 ساله و داغونش کنه ?!!!!!!!!

این دختره هم که نادون حالا به خیالش آره این پسره با بقیه ی پسرا فرق داره و بخاطر خودش میخوادشو عشقه که موج میزنه بینشون !!!!!

الان دقیقا باید چه راه حلی بدیم واسه یه دختر 14 ساله که تو سنیه که راحت گول میخوره ، راحت تحت تاثیر احساساتش قرار میگیره ، امکان هم داره با یه اشتباه کوچیک آیندشو تباه کنه ؟!

سلام
    سوالم الکیه؟
    عجب!!!!
    به قول یاس که میگه:خب ما سطحی ترین مشکلاتو عمیق میبینیمو… / عمیق ترین مشکلاتمونو سطحی میگیریم
    عجیبه هااااا
    تو حساب کن مثلا طرف باید برای ارضای کوچکترین نیازش بهای بزرگی مثل ازدواج بده
    این سوالو برای اون پرسیدم که واقعا برام مبهمه اخه واقعا من خیلیا رو میشناسم و البته تو اون تاپیکم اشاره شده بود بهش
    خوب دوست نداره ازدواج کنه واقعا باید چیکار کنه؟
    این سوال دقیقا مثل تقسیم یک به صفر تعریف نشده اس
    ایا واقعا فقط به خاطر ارضای همین یک نیازش باید ازدواج کنه؟در حالی که اصلا غیر از این نه علاقه به ازدواج داره و نه نیاز؟فقط به خاطر همین قضیه باید بره زیر بار کلی مسئولیت و محدودیت و چیزای دیگه هان؟
    ینی اصلا می ارزه؟
    خداییش منکه مخم نمیکشه
    وای خدا ما دیگه کی ایم ها واسه پیش پا افتاده ترین مشکلاتمونم راه حل شفافی نداریم!!!داریم؟؟؟!!!
    و سعی در گول زدن خودمون داریم!!!نداریم؟!!!

10. کاربران زیر از Hossein Gage بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

سلام
    سوالم الکیه؟
    عجب!!!!
    به قول یاس که میگه:خب ما سطحی ترین مشکلاتو عمیق میبینیمو… / عمیق ترین مشکلاتمونو سطحی میگیریم
    عجیبه هااااا
    تو حساب کن مثلا طرف باید برای ارضای کوچکترین نیازش بهای بزرگی مثل ازدواج بده
    این سوالو برای اون پرسیدم که واقعا برام مبهمه اخه واقعا من خیلیا رو میشناسم و البته تو اون تاپیکم اشاره شده بود بهش
    خوب دوست نداره ازدواج کنه واقعا باید چیکار کنه؟
    این سوال دقیقا مثل تقسیم یک به صفر تعریف نشده اس
    ایا واقعا فقط به خاطر ارضای همین یک نیازش باید ازدواج کنه؟در حالی که اصلا غیر از این نه علاقه به ازدواج داره و نه نیاز؟فقط به خاطر همین قضیه باید بره زیر بار کلی مسئولیت و محدودیت و چیزای دیگه هان؟
    ینی اصلا می ارزه؟
    خداییش منکه مخم نمیکشه
    وای خدا ما دیگه کی ایم ها واسه پیش پا افتاده ترین مشکلاتمونم راه حل شفافی نداریم!!!داریم؟؟؟!!!
    و سعی در گول زدن خودمون داریم!!!نداریم؟!!!
    من گفتم سوالت الکیه ، نگفتم نیاز جنسی الکیه یا باید نادیده گرفتش .

یه دختر 14 ساله بجای اینکه فکرو ذکرش رفع نیاز جنسیش باشه باید درس و مشقش باشه تا تو جهلش نمونه ، تا درس بخونه و موفق باشه تو درسش و در آینده به جایی برسه

نه اینکه بشینه و به یه پسر فکر کنه و به نیاز جنسیش پروبال بده .

اگه میگفتی یه فرد 20_25_30 ساله نیاز جنسی و عاطفی داره ولی شرایطشو نداره باید چیکار کنه ، آره سوالت بجا بود و واقعا کسایی که به سن ازدواج رسیدن ولی شرایطش رو ندارن واقعا بهشون سخت میگیذره ولی نه یه دختر یا پسر 14 ساله !!

حرف من اییییییییییییینه .

وگرنه دختر 14 ساله الان وظیفش درس خوندنه. سنش سنی نیست که بتونه درست تصمیم بگیره .

دیدی که اون تاپیکه که دختره ( یادم رفت دقیق چندسالش بود فکر کنم 16 ) دیدی که کاسه ی چه کنم چه کنم دستش گرفته بود که نکنه حامله باشم .

این دختر باید دغدغش الان درسش باشه یا بی بی چک خریدنو نکنه حامله باشم ?!?!?!!!!!!!

نیاز جنسی رو هم که همه دارن و اونایی که تو سن 14 سالگی خودشونو کنترل کردن و وارد رابطه ی اشتباه اون هم تو سن اشتباه نشدن دور از جونشون نمردن .

12. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    من گفتم سوالت الکیه ، نگفتم نیاز جنسی الکیه یا باید نادیده گرفتش .

یه دختر 14 ساله بجای اینکه فکرو ذکرش رفع نیاز جنسیش باشه باید درس و مشقش باشه تا تو جهلش نمونه ، تا درس بخونه و موفق باشه تو درسش و در آینده به جایی برسه

نه اینکه بشینه و به یه پسر فکر کنه و به نیاز جنسیش پروبال بده .

اگه میگفتی یه فرد 20_25 ساله نیاز جنسی و عاطفی داره ولی شرایطشو نداره باید چیکار کنه ، آره سوالت بجا بود و واقعا کسایی که به سن ازدواج رسیدن ولی شرایطش رو ندارن واقعا بهشون سخت میگیذره ولی نه یه دختر یا پسر 14 ساله !!

حرف من اییییییییییییینه .

وگرنه دختر 14 ساله الان وظیفش درس خوندنه. سنش سنی نیست که بتونه درست تصمیم بگیره .

دیدی که اون تاپیکه که دختره ( یادم رفت دقیق چندسالش بود فکر کنم 16 ) دیدی که کاسه ی چه کنم چه کنم دستش گرفته بود که نکنه حامله باشم .

این دختر باید دغدغش الان درسش باشه یا بی بی چک خریدنو نکنه حامله باشم ?!?!?!!!!!!!

نیاز جنسی رو هم که همه دارن و اونایی که تو سن 14 سالگی خودشونو کنترل کردن و وارد رابطه ی اشتباه اون هم تو سن اشتباه نشدن دور از جونشون نمردن .
    وای خخخ
    نگفتم سعی در کوهنوردی و مسابقه های ورزشی و درس خوندن امثالهم و به طور کلی گول زدن خودمون داریم؟
    اخه فرق نیاز جنسی یه فرد 14 ساله با 25 ساله چیه همش یکیه دیگه فقط یه چیزی فرق داره به اونی که 25 سالشه میگن سرکه بخور فعلا
    به این یکی میگن درس بخون یا برو کوهنوردی!!!!
    اگه دوست داری منظورمو بهتر بفهمی
    یه فیلم هس به اسم (در مدت معلوم)یکی اونو ببین
    یکی دیگم بیا این تاپیک:http://forum.moshaver.co/f113/%D8%A2...77/#post188139
    ویرایش توسط Hossein Gage : 06-26-2016 در ساعت 01:55 AM

14. کاربران زیر از Hossein Gage بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

وای خخخ
    نگفتم سعی در کوهنوردی و مسابقه های ورزشی و درس خوندن امثالهم و به طور کلی گول زدن خودمون داریم؟
    اخه فرق نیاز جنسی یه فرد 14 ساله با 25 ساله چیه همش یکیه دیگه فقط یه چیزی فرق داره به اونی که 25 سالشه میگن سرکه بخور فعلا
    به این یکی میگن درس بخون یا برو کوهنوردی!!!!
    اگه دوست داری منظورمو بهتر بفهمی
    یه فیلم هس به اسم (در مدت معلوم)یکی اونو ببین
    یکی دیگم بیا این تاپیک:http://forum.moshaver.co/f113/%D8%A2...77/#post188139
    فرق نیاز جنسیه دختر 14 ساله و فرد 25_30 ساله اینه که این روابط آیندشو تحت الشعاع خودش قرار میده . آسیب پذیر تر هست تو این سن .

درمورد این لینک که گذاشتید ، نخوندمش ولی من هم موافق آموزش مسائل جنسی به نوجوونا هستم ، یعنی این دختر 14 ساله خیلی خوبه که تو مدرسه و از طریق نظام آموزشی آموزش ببینه تا آگاه بشه ولی تجربش تو این سن برای رفع نیاز جنسیش نه .

مرسی به هر حال این نظر من بود ، منتظر نظر بقیه دوستان هم باشید .
    ویرایش توسط love : 06-26-2016 در ساعت 02:26 AM

16. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

یه دختر 14 ساله نشین فیلم های پورن نگاه کنه !

یه دختر 14 ساله دوست های ناباب نداشته باشه که. بیان. از رابطه جنسی و عاطفیشون بگن که دلش بکشه!

یه دختر 14 ساله باید بشینه درس بخون فکرش رو درس باشه

اگرم بگیم تو این سن ازدواج کنه که درست نیست شاید الان نیاز جنسیش رفع شد بعد که عاقل و پخته تر شد کاسه چیکار کنم دستش میگیره به هرحال جامعه ما میتونه روش تاثیر بذاره و بعدا باعث طلاق بشه رنج سنی این ازدواج تو جامعه الان ما اشتباه درصد طلاق 10برابر میشه

این همه کلاس های آموزشی برای پر کردن وقت باید انقد فکرش درگیر این چیزا باشه که نخواد به این مسائل تو این سن فکر کنه!!!!!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29045
    تشکـر
    29
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ها سخت نگیرید فقط راه حل خواست) اگه میخواد تن به ازدواج نده یا .... میتونه همیشه روزه دار باشه نیاز های عاطفی رو بشینه پای برنامه احسان علیخانی )

20. کاربران زیر از Hoooman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29120
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ..ببشخید من دوس پسرم نمیتونه خودشو کنتل کنه...میشه ارضاش کنم؟

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34360
    تشکـر
    42
    تشکر شده 54 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    14 سال یا 30 سال این یه نیازه که باید برطذرف بشه و چیزیه که خدا در وجود زن و مرد و البته بیشتر در مرد گذاشته
    ولی خانوم 14 ساله واقعیت رو بپذیر اگر دست به هرکاری از جمله اذتباط و یا خودارضایی بزنی در هر دو صورت پشیمونی تهشه و غصه دار میشی
    خودارضایی انسان ها رو افسرده میکنه ارتباط هم آخرش ناکجا آباده.
    بهترین راه حل اینه خودتو از اینجور چیزا دور کنی هرچی بیشتر بهش فکر کنی و تصور کنی بیشتر خودتو اذیت میکنی.
    این انرژیتو صرف تفریحات سالم و درس و ورزش کن.اونقدر خودتو درگیر کن که شب میرسی خونه تنه لش باشی به 17 که رسیدی کم کم به فکره ازدواج باش.
    بزار تمام لذت دنیا رو با شوهرت داشته باشی

فرستاده شده از LG-K430ِ من با Tapatalk

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34360
    تشکـر
    42
    تشکر شده 54 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط محدثه 123 نمایش پست ها
    سلام ..ببشخید من دوس پسرم نمیتونه خودشو کنتل کنه...میشه ارضاش کنم؟
    سلام
    ارضا کردن ممکنه عواقب خیلی بدی برایه تو داشته باشه اون که مشکلی نداره یه لحظه ارضا میشه تموم
    ولی تو از نظر روحی داغون که میشی هیچ هرچقدر هم بگی مواظبم و مواظبیم یه لحظه اتفاق بده میفته از پرده بکارت بگیر تا بچه ای که باید بدویی دنبال سقطش که حکم قتل داره.
    نه گفتن الان خیلی راحت تره تا دردسرهای بعدیش.
    در ضمن ما مردها جنسه خرابی داریم یه بار دوبار سه بار که کارمون تموم شد بیخیال میشیم و دنبال یه نفر دیگه راه میفتیم.
    ازدواج و مهریه برای پابند کردن مرد به زندگی و زنه

فرستاده شده از LG-K430ِ من با Tapatalk

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من یک دختر ۱۴ ساله باید طوری تربیت شده باشه و فرهنگ خونوادش طوری باشه که خودش اولین و بزرگترین اولویت زندگیش رو تحصیلش و موفقیت در اون بدونه!

درسته نیاز جنسی و نیاز عاطفی به جنس مخالف در این دختر وجود داره

اما اگه شرایطی که گفتم براش مهیا باشه خودش خودشو قانع میکنه که در این سن به هیچ عنوان نباید به این افکار دامن بزنه و بهشون بها بده

و باید صبر کنه تا به وقتش به نیازهاش رسیدگی کنه!

در غیر اینصورت اگه انقد به میل جنسیش پر و بال داده باشه که نتونه صبر کنه باید ازدواج کنه !

چون قطعا رابطه جنسی برای یک دختر در قالب دوستی یا هر چیز دیگه ای غیر از ازدواج در جامعه و فرهنگ و شرع ما پذیرفته نیست!

حالا اگه ازدواجم کنه و بعدش پشیمون بشه یا شکست بخوره یا هرچی٬ مقصر اصلی خودش و خونوادش هستن!
    ویرایش توسط رامونا : 03-29-2017 در ساعت 05:12 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد