مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36

موضوع: نامه ای ازطرف(خدا)به بندگانش...

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.21
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : نامه ای ازطرف(خدا)به بندگانش...

نقل قول نوشته اصلی توسط آرمان اسليو نمایش پست ها
    "آسايش ظاهري"پس شما هم قبول داريد كه دين باعث رنج و شكنجه انسانها ميشه و بي ديني باعث آسايش ميشه؟! البته من اينو كاملا قبول دارم!
    شما اینطور میگی که گل رو اشتباه خودت بپوشونی. و بتونی چیزی که 90درصد مردم قبولش ندارن مخصوصا مخصوصا تو دین ما با این حرفت روش درپوش بذاری. لطفا جبه نگیر فقط خواستم جواب این سوالت بدم فکر نکنی خیلییی دانایی با دوتا کتاب خوندن چیزی حالیته تو اکثر تایپک ها دیدم از اول تا اخرش داری میگی من این و خوندن اونو خوندم برعکس من. یه اشتباهاتی داشتم تو زندگی که الان میفهمم دین چقدر راست گفته.. با اینکه اصلا ادم مذهبی نیستم ولی دنبالش میرم ازش بفهمم
    .و با دینم ارامش خیلییی خوبیم دارم شما مثل اون کشیش کلیسای هستی که یکسال پیش قران و اتیش زد جنجال شد تو. برنامه ماه عسل امسال. یه مستند ساز اوردن رفته بود از کشیش مصاحبه کرده بود بهش گفته بود قران خوندی گفت نه!!! باز ازش پرسید قران خوندی ؟؟گفت نه. ........ مستند ساز یه نیش خندی بهش زد خداحافظی کردیعنی بدون اینکه چیزیو مطالعه کنه اتیشش زده بود شما هم دقیقا دنبال دین نمیری مطالعش نمیکنی چون میدونی به ضررت گفته و بدون هیچ اطلاعی ردش میکنی ( با توجه به اسم کاربریتون) حالا هرچی میخوای بگو اصلا خوش ندارم باهات بحث کنم. چون مطمعنم از این کار لذت میبری یکی باهات دعوا کنه. .همین الان تو لیست بلاک هم میذارمت. حرفهات برام نیاد خداحافظ
    ویرایش توسط پریماه. : 11-24-2015 در ساعت 06:44 PM دلیل: دلم میخواد
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

arash.AP

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21993
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    34
    تشکر شده 209 بار در 115 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo_110 نمایش پست ها
    نوشتن اینجور متنها نوعی بدعت گذاری در دینه، تا به مرور زمان قرآن و احادیث و دعاها و زیارتنامه ها رو در نظر مردم کمرنگ کنن.
    بهتر هست بجای نوشتن این مطالب، بخشی از ترجمه قرآن یا دعاها رو که از زبان پیامبر(ص) و امامان(ع) است قرار بدن تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشه.
    البته اگه هدفشون هدایت مردم بسوی الله است.

بخشی از دعای ندبه رو قرار میدم بخونید و منصفانه قضاوت کنید که تاثیر این بیشتره یا مطلبی که در آغاز تاپیک گذاشته شده؟

فیهِ آیاتٌ بَیِّناتٌ مَقامُ إِبْراهیمَ وَ مَنْ دَخَلَهُ کانَ آمِناً، وَ قُلْتَ:إِنَّما یُـریـدُ اللَّهُ لِیُذْهِبَ عَنْکُمُ الـرِّجْسَ أَهْـلَ الْبَیْتِ، وَ یُطَهِّرَکُمْ تَطْهیراً
    این خانه ی آیات و نشانه­ هاى آشکار ایمان و مقام ابراهیم خلیل بود و محل امن و امان بر هر کس که در آن داخل مى شد. و (ای خدا) درباره خاندان رسول فرمودى: البته خدا از شما اهل بیت رسول هر رجس و ناپاکى را دور مى سازد و کاملاً پاک و مبرّا مى گرداند

ثُمَّ جَعَلْتَ أَجْرَ مُحَمَّدٍ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ آلِهِ، مَوَدَّتَهُمْ فى­کِتابِکَ، فَقُلْتَ: قُلْ لا أَسْأَلُکُمْ عَلَیْهِ أَجْراً، إِلَّا­الْمَوَدَّةَ فِى الْقُرْبى وَ قَلْتَ:­ ما سَأَلْتُکُمْ مِنْ أَجْرٍ فَهُوَ لَکُمْ
    سپس مُزد محمد که درود تو بر او خاندانش باد؛ را دوستی آنان مقرّر کردی و در کتاب خود فرمودی: بگو من از شما مُزدی نمی خواهم، الا مودّت خویشانم. باز فرمودى: بگو همان اجر رسالتى را که خواستم؛ باز به نفع شما خواستم

وَ قُلْتَ: ما أَسْأَلُکُمْ عَلَیْهِ مِنْ أَجْرٍ­، إلّا مَنْ شاءَ أَنْ یَتَّخِذَ إِلى رَبِّهِ سَبیلاً، فَکانُوا هُمُ السَّبیلَ إِلَیْکَ، وَالْمَسْلَکَ إِلى رِضْوانِکَ
    و باز فرمودى: بگو من از شما امّت اجر رسالتى نمى خواهم، جز آنکه شما راه خدا را پیش گیرید. پس اهل بیت رسول، طریق و رهبر به سوى تواند در راه بهشت رضوان تواند

فَلَمَّا­انْقَضَتْ أَیّامُهُ، أَقامَ وَلِیَّهُ عَلِىَّ بْنَ أَبى طالِبٍ، صَلَواتُکَ عَلَیْهِما وَ آلِهِما، هادِیاً إِذْ کانَ هُوَ الْمُنْذِرَ، وِ لِکُلِّ قَوْمٍ هادٍ، فَقالَ وَالْمَلَأُ أَمامَهُ: مَنْ کُنْتُ مَوْلاهُ فَعَلِىٌّ مَوْلاهُ
    و هنگامى که دوران عمر پیغمبرت سپرى گشت، وصى و جانشین خود على بن ابى طالب (صلوات اللَّه علیهما وآلهما) را به هدایت امت برگماشت. چون او منذر و براى هر قوم هادى امّت بود. پس رسول اکرم در حالى که امّت همه در پیش بودند؛ فرمود: هر کس که من پیشوا و دوست و ولىّ او بودم؛ پس از من، على مولا و امام و پیشواى او خواهد بود

اَللّهُمَّ والِ مَنْ والاهُ، وَعادِ مَنْ عاداهُ، وَانْصُرْ مَنْ نَصَرَهُ، وَاخْذُلْ مَنْ خَذَلَهُ، وَ قالَ: مَنْ کُنْتُ أَنَا نَبِیَّهُ فَعَلِىٌّ أَمیرُهُ
    بارالها دوست بدار هر که على را دوست بدارد و دشمن بدار هر که على را دشمن بدارد و یارى کن هر که على را یارى کند و خوار ساز هر که على را خوار سازد. باز فرمود: هر کس من پیغمبر او هستم؛ على امیر و فرماندار اوست

وَ قالَ: أَنَا وَ عَلِىٌّ مِنْ شَجَرَةٍ واحِدَةٍ، وَ سائِرُ ­النّاسِ مِنْ شَجَرٍ شَتّى، وَ أَحَلَّهُ مَحَلَّ هرُوْنَ مِنْ مُوسى، فَقالَ لَهُ: أَنْتَ مِنّى بِمَنْزِلَةِ هرُوْنَ مِنْ مُوسى، إِلّا أَنَّهُ لا نَبِىَّ بَعْدى
    باز فرمود: من و على هر دو شاخه­ هاى یک درخـتـیـم و سـایـر مردم از درختهـاى مختلفند. و پیغمبر على را نسبت به خود، به مقام هارون نسبت به موسى نشاند؛ جز آنکه فرمود: پس از من پیغمبرى نیست.

وَ زَوَّجَهُ ابْنَتَهُ سَیِّدَةَ نِساءِ الْعالَمینَ، وَ أَحَلَّ لَهُ مِنْ مَسْجِدِهِ ما حَلَّ لَهُ، وَ سَدَّ الْأَبْوابَ إِلّا بابَهُ
    باز رسول اکرم دختر گرامیش که سیّده زنان عالم است، را به على تزویج فرمود. باز حلال کرد بر على آنچه بر خود پیغمبر حلال بود و باز تمام درهاى منازل اصحاب را که به مسجد رسول باز بود، به حکم خدا بست غیر از در خانه على

ثُمَّ أَوْدَعَهُ عِلْمَهُ وَ حِکْمَتَهُ، فَقالَ: أَنَا مَدینَةُ الْعِلْمِ وَ عَلِىٌّ بابُها، فَمَنْ أَرادَ الْمَدینَةَ وَالْحِکْمَةَ فَلْیَأْتِها مِنْ بابِها، ثُمَّ قالَ: أَنْتَ أَخى وَ وَصِیّى وَ وارِثى، لَحْمُکَ مِنْ لَحْمى، وَ دَمُکَ مِنْ دَمى، وَ سِلْمُکَ سِلْمى، وَ حَرْبُکَ حَرْبى، وَالْإیمانُ مُخالِطٌ لَحْمَکَ وَ دَمَکَ کَما خالَطَ لَحْمى وَ دَمى
    آنگاه رسول اسرار علم و حکمتش را نزد على به ودیعه گذاشت و فرمود: من شهر علم هستم و على دَرِ آن شهر. پس هر که بخواهد در این شهر علم و حکمت وارد شود، از درگاهش باید وارد گردد. آنگاه فرمود: تو برادر من، وصىّ من و وارث من هستى. گوشت و خون تو، گوشت و خون من است. صلح و جنگ با تو، صلح و جنگ با من است و ایمان چنان با گوشت و خون تو آمیخته شده که با گوشت و خون من آمیخته­ اند

وَ أَنْتَ غَداً عَلَى الْحَوْضِ خَلیفَتى، وَ أَنْتَ تَقْضى دَیْنى، وَ تُنْجِزُ عِداتى، وَ شیعَتُکَ عَلى مَنابِرَ مِنْ نُورٍ، مُبْیَضَّةً وُجُوهُهُمْ حَوْلى فِى الْجَنَّةِ، وَ هُمْ جیرانى، وَ لَوْلا أَنْتَ یا عَلِىُّ لَمْ یُعْرَفِ الْمُؤْمِنُونَ بَعْدى
    تو فردا جانشین من بر حوض کوثر خواهى بود و پس از من، تو اداء قرض من مى کنى و وعده­ هایم را انجام خواهى داد. شیعیان تو در قیامت بر کرسیهاى نور با روى سفید در بهشت اند، اطراف من قرار گرفته­ اند و آنها همسایه من هستند. اگر تو یا على بعد از من میان امتم نبودى، اهل ایمان به مقام معرفت نمى رسیدند.

وَ کانَ بَعْدَهُ هُدىً مِنَ الضَّلالِ، وَ نُوراً مِنَ الْعَمى، وَ حَبْلَ اللَّهِ الْمَتینَ، وَ صِراطَهُ الْمُسْتَقیمَ، لا یُسْبَقُ بِقَرابَةٍ فى رَحِمٍ، وَ لا بِسابِقَةٍ فى دینٍ
    همانا على بود که بعد از رسول اکرم؛ امت را از ضلالت و گمراهى و کفر و نابینایى، به مقام هدایت و بصیرت مى رسانید. او حبل­ اللَّه متین در راه مستقیم حق براى امت است. هیچ کس به قرابت با رسول، بر او سبقت نیافته و در اسلام و ایمان بر او سبقت نگرفته

وَلا یُلْحَقُ فى مَنْقَبَةٍ مِنْ مَناقِبِهِ، یَحْذُو حَذْوَ­الرَّسُولِ، صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِما وَآلِهِما، وَ یُقاتِلُ عَلَى التَّأْویلِ، وَلا تَأْخُذُهُ فِى اللَّهِ لَوْمَةُ لائِمٍ
    و نه کسى به او در مناقب و اوصافِ کمال خواهد رسید. تنها على قدم به قدم از پى رسول اکرم، راه پیمود که درود خدا بر هر دو آنان و بر آل اطهارشان باد. و على است که بر تأویل (حقایق و مقاصد اصلى قرآن) جنگ کرد و در راه رضاى خدا از ملامت و سرزنش بدگویان باک نداشت

قَـدْ وَتَـرَ فیهِ صَنادیدَ الْعَرَبِ، وَ قَتَلَ أَبْطالَهُمْ، وَ ناوَشَ ذُؤْبانَهُمْ، فَأَوْدَعَ قُلُوبَهُمْ أَحْقاداً، بَدْرِیَّةً وَ خَیْبَرِیَّةً وَ حُنَیْنِیَّةً وَ غَیْرَهُنَّ، فَأَضَبَّتْ عَلى عَداوَتِهِ
    و در راه خدا، خونهاى صنادید و گردنکشان عرب را به خاک ریخت و شجاعان و پهلوانانشان را به قتل رساند و سرکشان را مطیع و منقاد کرد. در نتیجه دلهایشان پر از کینه، از واقعه جنگ بدر و حنین و خیبر و غیره گردید و بازماندگانشان کینه على را در دل گرفتند

وَ أَکَبَّتْ عَلى مُنابَذَتِهِ، حَتّى قَتَلَ النّاکِثینَ وَ الْقاسِطینَ وَالْمارِقینَ وَ لَمّا قَضى نَحْبَهُ، وَ قَتَلَهُ أَشْقَى الْآخِرینَ، یَتْبَعُ أَشْقَى الْأَوَّلینَ
    و در اثر آن کینه پنهانى، بر دشمنى او قیام کردند و به مبارزه و جنگ با او هجوم آوردند. تا آنکه ناگزیر او هم با عهد شکنان امّت (طلحه و زبیر) و با ظالمان و ستمکاران (معاویه و یاران او) و با خوارج مرتد از دین در نهروان به جنگ برخاست. و چون نوبت اجلش فرا رسید و شقیترین خلق (اول و) آخر عالم؛ به پیروى از شقى­ترین خلق اول، او را کشت

لَمْ یُمْتَثَلْ أَمْرُ رَسُولِ اللَّهِ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ،فِى الْهادینَ بَعْدَ الْهادینَ، وَالْأُمَّةُ مُصِرَّةٌ عَلى مَقْتِهِ، مُجْتَمِعَةٌ عَلى قَطیعَةِ رَحِمِهِ، وَ إِقْصاءِ وُلْدِهِ، إِلَّا الْقَلیلَ مِمَّنْ وَفی لِرِعایَةِ الْحَقِّ فیهِمْ
    در نتیجه فرمان رسول اکرم صلى اللَّه علیه و آله را درباره هادیان خلق، یکى بعد از دیگرى به انجام نرسید و امت همه کمر بر دشمنى آنها بسته و بر قطع رحم پیغمبر و دور کردن اولاد طاهرینش متفق شدند. جز عده کمی از مؤمنان حقیقى که حقّ اولاد و رسول را رعایت کردند

فَقُتِلَ مَنْ قُتِلَ، وَ سُبِىَ مَنْ سُبِىَ، وَ أُقْصِىَ مَنْ أُقْصِىَ، وَ جَرَى الْقَضاءُ لَهُمْ بِما یُرْجى لَهُ حُسْنُ الْمَثُوبَةِ، إِذْ کانَتِ الْأَرْضُ لِلَّهِِ، یُورِثُها مَنْ یَشاءُ مِنْ عِبادِهِ، وَالْعاقِبَةُ لِلْمُتَّقینَ
    تا آنکه به ظلم ستمکاران امت، گروهى را کشته و جمعى اسیر و فرقه ­اى هم وطن خود دور شدند و قلم قضا بر آنها جارى شد به چیزى که امید از آن، حسن ثواب و پاداش نیکو است. چون زمین متعلق به خداست و هر که از بندگان را بخواهد، وارث زمین خواهد کرد و عاقبت نیک عالم با اهل تقوى است
    سلام ممنونم عالیه حتی به نظرم نهج البلاغه خیلی عالیه اگه واقعا وقت بزاریم وبخوانیم

3. کاربران زیر از maryam551 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21993
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    34
    تشکر شده 209 بار در 115 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    البته این متن رو استارتر از خودش ننوشته ، این متنیه که توی نت پخش شده ، ولی درکل بهتر بود از طرف خدا نوشته نمیشد هرچند همش حقایقه .
    نه اتفقا همش حقایق نیس خدا در حالی که رحیمه اما بدونید بی نیاز از هرچیز وهرکسه ولی توی این متن نعوذ بالله خواهش خدارا نشون میده درست مثل یک انسان واین کاملا از ریشه وبنیاد غلطه من در رحمت خدا شک ندارم ولی این متن اشتباهه محضه

5. کاربران زیر از maryam551 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.42
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,077 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam551 نمایش پست ها
    نه اتفقا همش حقایق نیس خدا در حالی که رحیمه اما بدونید بی نیاز از هرچیز وهرکسه ولی توی این متن نعوذ بالله خواهش خدارا نشون میده درست مثل یک انسان واین کاملا از ریشه وبنیاد غلطه من در رحمت خدا شک ندارم ولی این متن اشتباهه محضه

اینکه من دارم میگم همش حقایقه منظورم کوتاهیه ما آدماست که خدا رو تو زندگیامون کم یاد میکنیم . غافل شدنمون از یاده خداست . منظوره من از حقیقت اینه .

7. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.21
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

این بحث چه جالب شده چون هرکسی یه چیز برداشت میکنه از متن

arash.AP

9. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23300
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    شما اینطور میگی که گل رو اشتباه خودت بپوشونی. و بتونی چیزی که 90درصد مردم قبولش ندارن مخصوصا مخصوصا تو دین ما با این حرفت روش درپوش بذاری. لطفا جبه نگیر فقط خواستم جواب این سوالت بدم فکر نکنی خیلییی دانایی با دوتا کتاب خوندن چیزی حالیته تو اکثر تایپک ها دیدم از اول تا اخرش داری میگی من این و خوندن اونو خوندم برعکس من. یه اشتباهاتی داشتم تو زندگی که الان میفهمم دین چقدر راست گفته.. با اینکه اصلا ادم مذهبی نیستم ولی دنبالش میرم ازش بفهمم
    .و با دینم ارامش خیلییی خوبیم دارم شما مثل اون کشیش کلیسای هستی که یکسال پیش قران و اتیش زد جنجال شد تو. برنامه ماه عسل امسال. یه مستند ساز اوردن رفته بود از کشیش مصاحبه کرده بود بهش گفته بود قران خوندی گفت نه!!! باز ازش پرسید قران خوندی ؟؟گفت نه. ........ مستند ساز یه نیش خندی بهش زد خداحافظی کردیعنی بدون اینکه چیزیو مطالعه کنه اتیشش زده بود شما هم دقیقا دنبال دین نمیری مطالعش نمیکنی چون میدونی به ضررت گفته و بدون هیچ اطلاعی ردش میکنی ( با توجه به اسم کاربریتون) حالا هرچی میخوای بگو اصلا خوش ندارم باهات بحث کنم. چون مطمعنم از این کار لذت میبری یکی باهات دعوا کنه. .همین الان تو لیست بلاک هم میذارمت. حرفهات برام نیاد خداحافظ
    دو تا كتاب نبوده سالهاي زيادي هست مطالعه ميكنم. ضمنا قران (البته ترجمش) در ليست كتابهايي كه خوندم بوده. قرآن رو جزئي از فرهنگ و تاريخمون ميدونم. بايد بدونم دقيقا چي گفته تا بخشي از فرهنگ و تاريخمون رو بشناسيم.

حاضر به گفتگو نبودن از خصوصيات داعش هست!!! اينو مواظب باش!

ضمنا شما تكليفت با خودت روشن نيست! اگه مسلموني پس چرا عكس خانمي رو ميزاري كه روسريش تا وسط سرش هست؟! وقتي قران وجود داره چرا يه خدايي خودت ميسازي و از جانبش متن مينويسي يا اگه كسي ديگه نوشته تاييد ميكني متنشو؟! امثال شما دين واقعي بهشون فشار اورده ولي چون عقل مستقلي براي زندگي ندارن همون دين رو ميپيچونن طوري كه خودشون دوس دارن!!!!

The pain is my pleasure
    Cause nothing could measure

10. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23300
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo_110 نمایش پست ها
    نه من قبول ندارم.
    تو اصلا عقل نداری.
    من یه چیزی میگم و تو یه چیز دیگه ازش برداشت میکنی و به من نسبت میدی.
    تو اصلا نمیفهمی چی داری میگی، همینطور الکی چرت و پرت میبافی تا یه چیزی گفته باشی.
    تنها چیزی که باعث رنج و شکنجه انسانها بوده و هست، وجود جونورای فاسد و بی ارزش و پستی مثل توئه.
    اينجا سايت روانشناسي هست پس بذاريد يه نكته روانشناسي بگم!
    اگه كسي واقعا اعتقاد داشته باشه طرف مقابلش بي عقل هست اصلا ازش عصباني نميشه. مثلا ما از كارهاي حيوانات عصباني نميشيم چون ميدونيم كاملا بي عقلن! ولي دليل عصبانيت شما اين هست كه ميدوني من دارم حقيقت رو ميگم. و دليل پرخاشگريت اين هست كه فرهنگ محيطي كه توش آموزش ديدي اينا رو بهت ياد داده وگرنه خودت مقصر نيستي!

برتراند راسل ميگه: اگر عقیده‌ی مخالف، شما را عصبانی می‌کند، نشانه آن است که شما ناخودآگاه می‌دانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر می‌کنید، ندارید. اگر کسی مدعی باشد که دو بعلاوه‌ی دو می‌شود پنج، یا این که ایسلند در خط استوا قرار دارد، شما به جای عصبانی شدن، احساس دلسوزی می‌کنید، مگر آن که اطلاعات حساب و جغرافی شما آن قدر کم باشد که این حرفها در افکار شما تزلزل ایجاد کند.

The pain is my pleasure

11. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.42
    تشکـر
    6,908
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

بسسسسسسسسسسسسسسسههههههه

با بحث کردن راه به جایی نمیبرید جز اینکه به درصد توهین کردناتون اضافه میشه

اگه میتونید بدون توهین کردن بحث کنید ، پس تبادل نظر کنید ولی اگه بحث اصلی رو ول کردید میخواید همدیگه رو بکوبید پس تمومش کنید .

12. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23300
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    بسسسسسسسسسسسسسسسههههههه

با بحث کردن راه به جایی نمیبرید جز اینکه به درصد توهین کردناتون اضافه میشه

اگه میتونید بدون توهین کردن بحث کنید ، پس تبادل نظر کنید ولی اگه بحث اصلی رو ول کردید میخواید همدیگه رو بکوبید پس تمومش کنید .
    كدوم جمله از من توهين بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

The pain is my pleasure

13. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.42
    تشکـر
    6,908
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط آرمان اسليو نمایش پست ها
    كدوم جمله از من توهين بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز من طرف هیچکدوم نیستم ، تنها با شما نبودم ، با دو طرف هستم ، توهین که فقط فوحش نیست ، گاهی آدم زیر پوستی توهین میکنه یا به قولی مجلسی توهین میکنه

ولی درکل دو طرف موضوع اصلی رو ول کردید وبه حاشیه دارید میرید .

این بحث کردنا هم ، بحثایی که دوطرف عقاید همو قبول ندارن ( کاری ندارم کدوم درست کدوم غلطه ) صحبت کردن راجبش آب در هاون کوبیدنه نه شما حرفای طرف مقابلو قبول داری نه طرف مقابل حرف شمارو .

پس فکر میکنم خودتونو خسته نکنید بهتره

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

نامه خدا به بندگانش

نامه های خدا به بندگانش

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

kalium,  khalid,  نامه ای به پدر,  نامه ای به خدا,  نامه ای به رئیس جمهور بهرام,  نامه ای به دوست,  نامه ای به معلم,  نامه ای به رئیس جمهور,  نامه ای به رهبر,  نامه ای به امام رضا,  نامه ای به امام رضا (ع),  نامه ای به مادر,  من سكت سلم,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  منتدى الهلال,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)