نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: درمان چربی پوست

762
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29028
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

درمان چربی پوست

من پوست صورتم خیلی چربه و اغلب جوش هم میزنم. مخصوصا وقتی از حموم میام و صورتمو میشورم صورتم خیلی خیلی چربه و بعد از پاک کردن هم بلافاصله دوباره چرب میشه.
    برای رفع این چربی چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درمان چربی پوست

اب دهن
    اشکان خیلی باحالی خدایی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

اب سرد چربیو میبره ولی امتجان کنید اگه زیادی پوستتون خشک بشه غدد پوستتون واکنش نشون میدن بیشتر و سریع تر چربیو جایگزین میکنند. مواظب باشید بیش از اندازه پوستتون خشک نشه. هر روز صبح با اب سرد صورتتونو بشورین خوبه.
    شیرپاک کن بگیرین هر شب صورتتونو بشورین چون تو طول روز گرد و خاک توی منافذ پوست جمع میشند و باعث میشند جوش درست بشه. اگه هر شب صورتتونو با یه لایه بردار بشورید منافذ پوستتون تمیز میشه کمتر جوش میزنید.
    اگه جوش سر سیاه دارید بخور چاییم خوبه. هفته ای یه بار چند قطره تو دستگاه بخور سرد یا گرم بریزید برای 20 دقیقه صورتتونو بخور بدید جوشای سرسیاه کلا از بین میرند.
    بعدشم رو خودتون یکم دقت کنید بببینید بعد از خوردن چه غذاهایی بیشتر جوش میزنید تو خوردن اونا مراعات کنید.
    من همینارو بلد بودم فقط

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29028
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan2 نمایش پست ها
    ینی حتی بعد حموم هم چربه؟؟؟؟؟

من خودم هم پوست و هم موهام چرب و لخته و هر یه روز در میون یا هر روز می رم حموم. ینین شب بخوابم صبح بیدار بشم یهو چرب میشه.

واسه جوش آب دهن بزنید چون لیزوزیم داره باکتری های جوش هم دیواره دارن و لیزوزیم این باکتری ها رو می کشه و نمیذاره که مجرای غده های چربی پوستتون رو ببندن و با تجمع چربی باد کنه

یعنی بعد حموم هم چربه دیگه. انگار با شستوشو منافظ پوست باز شن و پوست صورت چرب تر بشه.
    اینکه شب بخوابید و صبح بیدار بشین یهو چرب بشه باز خوبه اما پوست من بعد خواب که هیچی، کمتر از یک ساعت بعد پاک کردن و شستن صورت با آب هم دوباره چرب میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    اب سرد چربیو میبره ولی امتجان کنید اگه زیادی پوستتون خشک بشه غدد پوستتون واکنش نشون میدن بیشتر و سریع تر چربیو جایگزین میکنند. مواظب باشید بیش از اندازه پوستتون خشک نشه. هر روز صبح با اب سرد صورتتونو بشورین خوبه.
    شیرپاک کن بگیرین هر شب صورتتونو بشورین چون تو طول روز گرد و خاک توی منافذ پوست جمع میشند و باعث میشند جوش درست بشه. اگه هر شب صورتتونو با یه لایه بردار بشورید منافذ پوستتون تمیز میشه کمتر جوش میزنید.
    اگه جوش سر سیاه دارید بخور چاییم خوبه. هفته ای یه بار چند قطره تو دستگاه بخور سرد یا گرم بریزید برای 20 دقیقه صورتتونو بخور بدید جوشای سرسیاه کلا از بین میرند.
    بعدشم رو خودتون یکم دقت کنید بببینید بعد از خوردن چه غذاهایی بیشتر جوش میزنید تو خوردن اونا مراعات کنید.
    من همینارو بلد بودم فقط
    جوش زیاد مهم نیست. مساله مهم چرب بودن پوستمه

5. کاربران زیر از mehdi.yoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)