صفحه 17 از 17 ... 7151617
نمایش نتایج: از 801 به 807 از 807

موضوع: آلبوم عکس کاربران مشاور

122644
  1. بالا | پست 801

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40950
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : آلبوم عکس کاربران مشاور

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    که بار کج سر از منزل در نمیاره؟ کدوم بار اونوقت؟ بعد حالا کدوم منزل؟ منزله شما نکنه؟چون تنها کسیکه خیلی این چند روز به طرز عجیبی هی به پروپای من پیچیده شمایی اما بنده کوچکترین واکنشی نشون ندادم.
    پس بزار براتون بگم که نه تنها ممکنه در یک سایت عربی...بلکه در سایتهای حوزه خلیج فارس...در یک سایت آمریکایی...در سایت روسی...در سایتی از آمریکای جنوبی...در برخی از سایتهای اروپای شرقی...و احتمالا خیلی جاهای دیگه هم هست که حتی بنده ندونم و نشناسم...چون مشخصا وقتی چیزی در روی نت قرار میگیره دیگه در همه جا ممکنه پخش شه...حتی جالبه در اینستاگرام هم خیلی از صفحات که تو کار تبلیغات مدلینگ هستند از عکس بنده استفاده میکنن که بازدید صفحاتشون بره بالا...حالا بعضیهاشون ممکنه انصاف داشته باشن و اکانت بنده رو هم مثلا تگ یا منشن کنن...اما بعضیها فقط از عکس طرف استفاده کنن.چون بنده اکانت اینستا هم دارم و عمومی هم هست و خیلی چیزها درج میشه از قبیل صدها عکس مختلف از بنده که قبل از اون در هیچ سایتی و جایی و دنیایی و کهکشانی وجود نداشته که شما به اصطلاح تیزبین ها مثلا بخواید ببینیدشون...حتی اگر با عالم غیب و اجّنه هم در ارتباط باشید نمیتونید خلاف اینرو ثابت کنید.پس ببینید.حرف باد هواست.و بهتره که هیچوقت روی باد هوا چیزی نپرونید که بعد ازش پشیمون بشید.تا وقتی دلیل و مدرک ندارید پس لال باشید بهتره براتون.

شما کاملا در جریانی که داری در مورد چی حرف میزنی ؟ آیا درک و منطقت متوجه هست داری در مورد انسانی حرف میزنی که ظاهرش حتی از تمامیه سوپرمدلایی در حد جهانی که شاید شما تو عمرت دیده باشی یا ندیده باشی هم بهتر و یا حداقل هم طراز باشه ؟ اونوقت داری حرف از تعجب برای دیده شدن عکسش در جایی غیر از ایران میزنی ؟ یا اینکه داری ظاهر بنده رو با عکسای خودتو همکلاسیهای سابقت در فیسبوک و تلگرام مقایسه میکنی ؟و مثلا انتظار داشتی همچین آدمی عکسهاش توی گاوصندوق یا گنجه ی یه گوشه ی خونش محفوظ شده باشه برای تمام عمر ؟ اصلا میتونی تصورشم کنی که مردی با ویژگیهای بنده (حالا شما فرض کن یکی دیگست اصلا) چقدر زندگی براش میتونه سخت باشه با همچین ویژگیهایی ؟
    میدونی از نوججونی تا الان چیا کشیدم از دست امثال شماها که بنظر میاد میمیرین برای ظاهربینی و ظاهر پرستی...میدونی چقدر خودم و خانوادم مزاحمت و سختی کشیدیم مخصوصا زمانهایی که حتی یه سفر کوتاه و چند روزه به ایران داشتیم...ضمنا محض اطلاعتون بنده در ایران زندگی نمیکردم و نمیکنم...بلکه جدیدا به اینجا چندباری سر میزنم...اونهم در حد چند روز و بخاطر وضعیت فیزیکیه خاص مادرم...و باز یک روز بعد در یک جای دیگه ی دنیام...چون مگه دیوانه ام که با همچین وضعیت اقتصادی و اجتماعیه مملکت و یا آب و هوای گند اینجا بمونم و وقتم رو تلف کنم ؟ پس با ذهن و دنیای کوچیک ایرانیتون به قضیه نگاه نکنید عزیزان من.

این صحبتم شاید کمی تعریف از خود و خودستایی بنظر بیاد اما در حال حاضر جایز هست..بنده دوستان هکری دارم که حتی از ارتش سایبری روسیه هم کارشون بهتره...پس خودم در جریان پخش اخبار نت هستم و برام عاددیه این چیزها...ضمن اینکه در تمام دنیا در حال حرکت و سفرم...(و محض اطلاعتون این چیزا وقتی ممکن میشه که یه بیلیونر باشی)...ولی از طرفی به صنعت مد و مدلینگ یا بازیگری علاقه ای نداشته باشی و فقط سرت تو کار خودت و زندگیه خودت باشه...و دیگه اینکه عکسها در نت پخش شدن و حالا یکی بخواد در هر جایی ازشون استفاده کنه و اینکه یکی دیگه بخواد از همچین چیزهایی واسه من حرف بسازه مشکل بنده نیست و به من ربطی نداره...شما میتونی هرچیکه دلت خواست رو باور کنی یا نکنی...همونطور که جنابعالی به گفته ی خودت شیطان پرستی و خیلی عقاید ازادانه ی دیگه داری و میتونی به جز همسرت با مرد یا زنهای دیگه هم بصورت گروهی یا ضربدری یا ترکیبی رابطه داشته باشی و هرکار دیگه ای که میخوای داشته باشی و هی یانارم جار بزنی.این مساله ذره ای برای دیگران هم نباید اهمیت داشته باشه همینطور که برای بنده نداشت و کوچکترین اهمیتی به این موضوع ندادم...میدونی چرا ؟ چون انسانی خوار و پست و حقیر نیستم و در زندگیه دیگران سرک نمیکشم و به دنبال مثلا به اصطلاح کوچک کردن یا تحقیر بقیه هم نیستم...ضمن اینکه به مسائلی به مراتب مهمتر از اینکه دیگران چه شکلین فکر میکنم و سرم خیلی شلوغتر از این حرفهاست...حتی تفریحاتمم از این چیزها مهمترن...اما وقتی یکی مثل شما خودش تلاش داره که همچین کاری کنه و انقدر ذهنش درگیره.خب معلومه که بدجور مشکل داره و یجای کارش میلنگه.

منتها خب چه میشه کرد...جماعت ایرانی های حال حاضر مخصوصا نسل جدیدی که در شبکه های مجازی خودشون رو غرق کردن...ماشاالله اونقدر با همین افکار و اخبار فیک و کارهای بچگانه سر خودشون رو گرم کردن که دیگه بعد از یه مدت تشخیص درست و غلط برای خودشون هم سخت میشه...و از اونجاییکه خودشون در دنیایی توهمی و ساختگی زندگی میکنن دیگه تصور میکنن که بقیه و یا واضحتر بخوام بگم : (هرکسی که از قدرت درک اونها بالاتر هست هم ) شامل دنیای اونها میشه و احتمالا یکی مثل خودشونه...بنده هم هر از گاهی که سری به اینستا میزنم اتفاقا از این شاخ ها یا به اصطلاح فیک های مجازی زیاد میبینم ..و از اون طرف از امثال شما هم زیاد میبینم که وقتی چیزی خیلی غیر قابل باور میبینین اینطوری واکنش نشون میدین و ترجیح میدین اونرو بکوبین و یا انکارش کنین...چه میشه کرد...درکتون در همین حدّده.

برای همین هم هست که از وقتی امثال شمارو در این انجمن یا هرجای دیگه ای دیدم نه پاسخی به پیامهای خصوصیتون دادم نه مثلا نقل قولهای چندین و چندباره تون از پستهای بنده که تلاشهایی برای جلب توجه و یا بنوعی شروع صحبت با من بودن...به وضوح به این جلب توجه ها واکنشی نشون ندادم و صراحتا بگم آدم حساب نکردم طرفم رو تا خودش بفهمه و راهشو کج کنه و بره...چون اصلا در شأن و جایگاه بنده نیست که با همچین آدمهایی که گفتار و رفتار و ادبیاتشون اینگونه هست همصحبت بشم...این متن هم اولین و آخرین نوشته ی بنده خطاب به این قبیل آدمها هست و دیگه به هیچ عنوان صحبت یا نقل قولی از بنده با این انسانها دیده نمیشه.اما مثل اینکه بعضی انسانها جاهل و نادان بدبخت تر و بی عارتر از این هستند که با این چیزها ککشون بگزه...تاریخ نشون داده که توهین کردن و تهمت و افترا زدن به دیگران اونهم بر اساس چیزهای پوچ و باد هوا کار انسانهای پست و حقیر و جاهلیه که راه بزرگ کردنه خودشون رو در پی کوچیک شمردن دیگران میدونن...برای همین با خیال آسوده و به راحتی از کنار شما میگذرم و اتفاقا استقبال میکنم از اینکه با همین تفکر در مورد بنده که غیر واقعی هستم به زندگیتون ادامه بدید و ذره ای بهش شک هم نکنید...از خدامه و آرزومه که انسانهای مثل شما به هیچ عنوان بنده رو باور نکنن و صد سال سیاه هم نمیخوام برعکس این اتفاق بیوفته...آرامش و اعصاب و روانم رو از سر راه نیاوردم که بخاطر همچین موضوعاتی به خطر بندازمشون...یک عمر به اندازه ی کافی مزاحمتها و اعصاب خوردیهای نسل شمارو کشیدیم...برای همین بیزارم از هرچیزی که بخواد یا نخواد زندگیه شخصی و ماهیّت وجودیه بنده رو مثلا باور بکنه یا نکنه...
    به سلامت...
    داداچ به جای این همه شجرنامه نوشتن، یه دونه عکس دیگ بده یه عکس همینجوری یه عکس ایران
    مجبوری آخه مگه؟
    شما که یه بار دیگه عکس خودتونو گذاشتین و به گفته خودتون مدل جهانی هستید یه عکس دیگه هم روش! بزارید دیگه
    این چرت و پرتا چیه مینیوسید؟
    حالتون خوبه اصا؟
    ویرایش توسط الی 1998 : 06-23-2019 در ساعت 09:16 PM

2. کاربران زیر از الی 1998 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 802

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40950
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

یه چیزی هست به اسم TinEye Reverse Image Search
    عکس رو آپلود میکنی خاندانشو میکشه بیرون!

4. کاربران زیر از الی 1998 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 803

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

خیلی از کاربران عکس هاشون رو ویرایش کردن
    به هر حال ادمین اگر اعلام کنند که ارسال عکس تو سایت ممنوع نیست
    عکس میزاریم

6. بالا | پست 804

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    تشکر شده 18 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

خب شاید نمیخواد بزاره

7. بالا | پست 805

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

8. بالا | پست 806

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48460
    تشکـر
    38
    تشکر شده 15 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    2

نوشتی عشق امتحان خداست خدا نه کسی رو امتحان میکنه نه تنبیه خدا فقط در راه تکامل به ما درس میده آموزش برای کمال وعشق پلی برای رسیدن به فهم کمال است پس عاشقی رو بهم کادو بدیم و به زندگی هم نوع خود عشق بورزیم.

9. بالا | پست 807

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48460
    تشکـر
    38
    تشکر شده 15 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    2

در عزل پرتو حسنت زه تجلی دم زد عشق پیدا شدو آتش بر همه عالم زد

صفحه 17 از 17 ... 7151617

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد