نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترک عادات بد

1183
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9207
    تشکـر
    5
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

ترک عادات بد

سلام .دختر4 ساله ام عادات بدی دارد چون دوستش دارم نمیخوام عادات او به ناهنجاریها وخدای ناکرده فرد نادرست شود.خیلی کوچکتر بود یواشکی دکتر بازی میکرد من چیزی نگفتم اما امپولها رو جاهای حساس بدنش میزد نه دست نه پا.کلا دوست نداشت من باشم امروز دیدم داره از وسایل اسبابازی اش برای اندامش استفاده میکنه .شاید دارم با سانسور میگم خودتون بهتر متوجه میشید که چی میگم یه لحظه فکر کردم استفاده ازشیاف استامینوفن باعث این عمل شده.تازه خواهر کوچلوش هم نگاه میکنه ونمیخوام اونا هم یاد بگیره.لازم میدونم قبلا بگم ما بزرگترها سعی در رعایت اداب خودمون کردیم برای همین سوالمه چرا؟ ایا ذاتیه.وایا میشه کاری کرد این عملو فراموش کنه.لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : ترک عادات بد

سلام
    سعی کنید تو بازی هاش شرکت کنید و ازش بخواین ک مثله ی بچه همسن خودش براتون بگه این بازی برای چیه و با زبان کودکان اونو از این کار منع کنید.
    تو خونتون ماهواره دارین؟!

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط شب تاب نمایش پست ها
    سلام .دختر4 ساله ام عادات بدی دارد چون دوستش دارم نمیخوام عادات او به ناهنجاریها وخدای ناکرده فرد نادرست شود.خیلی کوچکتر بود یواشکی دکتر بازی میکرد من چیزی نگفتم اما امپولها رو جاهای حساس بدنش میزد نه دست نه پا.کلا دوست نداشت من باشم امروز دیدم داره از وسایل اسبابازی اش برای اندامش استفاده میکنه .شاید دارم با سانسور میگم خودتون بهتر متوجه میشید که چی میگم یه لحظه فکر کردم استفاده ازشیاف استامینوفن باعث این عمل شده.تازه خواهر کوچلوش هم نگاه میکنه ونمیخوام اونا هم یاد بگیره.لازم میدونم قبلا بگم ما بزرگترها سعی در رعایت اداب خودمون کردیم برای همین سوالمه چرا؟ ایا ذاتیه.وایا میشه کاری کرد این عملو فراموش کنه.لطفا راهنمایی کنید
    سلام به سایت مشاور خوش اومدین

من سعی میکنم با اطلاعاتی که دارم کمکتون کنم ولی شما منتظر باشید تا دوستان مشاور بیان و بهتر راهنماییتون کنن

این چیزی که شما نوشتین خیلی چیز عجیب و نادری نیست

و در واقع میشه گفت یه روند طبیعی تو این سن هست

همه بچها تو این سن در این بازه میخوان اطلاعاتی داشته باشن

و براشون جالبه که این دستگاههای بدن به چه درد میخورن و کنجکاون میشن

چیزی که الان مهم هستش نحوه ی برخورد شماست

مطمئنا فرزند شما تو این سن اصلا نمیدونه این کارش بده یا خوبه

اگه شما واکنش تندی نشون بدید بیشتر اونو ترغیب میکنید برای انجام این کار

پس بهتره وقتی که داره این کارو انجام میده خیلی عادی کنارش بشینین و در این باره باهاش حرف بزنید همونطور که دوستمون فاطمه جان اشاره کردن به زبان خودش حرف بزنید

مثلا ازش بپرسید برای چی این کارو انجام میدی؟؟

بعد کم کم براش توضیح بدید که مثلا این کار ممکنه بهت آسیب برسونه( مثلا زخمی میشی، اونوقت باید بریم دکتر آمپول بزنی،از این حرفا)

در واقع منظورم این هست که باید خیلی عادی جلوه بدید کارشو

نه سخت بگیرید و تنبیهش کنید و نه کاری کنید که فک کنه براتون مهم نیست

یه جوری نشون بدید که انگار کارشو در عین اینکه براتون مهم نیست نمیپسندینش

تو این سن بچها منتظر برخورد پدر و مادر ها هستن و بهترین برخورد موقع اشتباه انجام دادن کاری یه نگاه سرد و خالی از عاطفه باشه، همونطور که بچها نگاههای گرم و با محبت رو متوجه میشن از این نگاههای سرد والدینشون دوری میکنن

امیدوارم نظرم بتونه کمکی بهتون کنه، مواظب برخوردتون با بچتون باشید که مطمئنم هستید چون اومدید و دنبال راهکار میگردید

پس کمی منتظر باشید تا دوستان راهنمایی های خوب و مناسبی رو بهتون ارائه بدن

5. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9207
    تشکـر
    5
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی.ما با اینکه قادریم ماهواره بگیرم وهمه اطرافیان ما دارن اما به خاطر اینکه خیلی مشکل ساز میشه برای خودمون وبچه ها تصمیم گرفتیم هیچ وقت نگیریم.با اینکه سریالاش ادمو میکشه.سعی میکنم راهنماییتونو بکار بگیرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد