مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تعرض جنسی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    13
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر

تعرض جنسی از روشی جدید!!

سلام.
    دوستان ..
    نمیدونم موضوع رو چجوری بگم. تو این سنم بیشتر از حدم برام مشکل پیش میاد که واقعا نمیتونم به هیچ کس حتی خونوادم و دوستانم بگم و دارم دیوونه میشم.
    15 سالم بود که...از طریق یکی از آشناهایی که الان میفهمم چقد احمق بود با کسی آشنا شدم و این در بدترین شرایط ممکن بود که من وضعیت خوبی از نظر روحی نداشتم و عقلمو از دست داده بودم.
    اونا ... شاید براتون عجیب باشه. به بدترین وضع فجیع با من تا کردن..اونا منو یه بچه ی ساده فرض کردن و خودم خبر نداشتم .هیچی نمیدونستم.هیچی...
    با من از چیزای مزخرف حرف میزدن .ماوراء طبیعه و این که از چه طریقی میتونم بهش دست پیدا کنم.
    طریقشون ... سواستفاده جنسی از من بود. میگفتن اگه بذارم میتونم ارواحو ببینم مثلا..
    وقتی به خودم اومدم و دیدم سرم کلاه داره میره پامو کشیدم بیرون.
    فقط میخواستم فرار کنم
    افسرده شدم
    نمیخواستم هیچوقت دوباره اونارو ببینم
    نابود شدم
    به چیزای بدتر پناه بردم
    حتی خودارضایی هم یه راهش بود
    حس میکردم از خودم و از همه متنفرم. حوصله کسی رو نداشتم
    الانم این جریان اذیتم میکنه.ولی اون افراد ولم نمیکنن.این به اصطلاح فرد آشنا، آشنای شوهر عمه م بود و حتی به خونه ی اونا رفت و آمد میکنه و عمه م هم از این جریان مشکوک شده و به جای اینکه یقه ی دختر خودش رو که در اصل اون، منو وارد این ماجرای کثیف کرد، میاد منو سرزنش میکنه!!!
    عمه م از این ماجرا خبر نداره. ولی گفتم که بو بُرده بود.الان مرتب به من زنگ میزنه و میگه بیا خونه ی ما میخوام در اون مورد باهات حرف بزنم. من نمیخوام دیگه خونه ی اونا برم.نمیخوام در مورد اون مرد با کسی حرفی بزنم.نمیخوام دوباره برگردم به اون دوران نکبت بار.اون مرد خیلی دروغا گفته به عمه م.گفته من حرفای زشتی درمورد خونواده بهش گفتم فک کنم. من همچین کاری نکردم ... اینا همش تراوشات ذهنی اون مرده .اون اسکیزوفرنی داره. خدایا کمکم کن. حقم نیست این همه بدبختی..حقم نیست.دیگه نمیکشم. میخوام بمیرم...چیکار کنم به نظرتون؟کمکم کنین توروخدا...اصلا نمیتونم به خانوادمون بگم.عمه م الان فکر میکنه دختر بده منم. نه دختر خودش.
    ویرایش توسط black.iris : 04-30-2018 در ساعت 09:40 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.57
    تشکـر
    2,869
    تشکر شده 2,801 بار در 1,450 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : تعرض جنسی

سلام عزیزم
    ممنون از دعوتت.
    اول از همه ارامش خودتو حفظ کن درک میکنم تو چه شرایط سختی بودی و چقد الان عصابت بهم ریخته.اما پشیمون نمیشی اگر گوش به حرفم کنی برو اول از همه اون خانواده رو توجیه کن و قاطعانه بگو مقصر اصلی دختر شماست حتما اینکارو بکن بعد برو حتما حتما از اون ادم شکایت کن و سفت و سخت پیگیر باش .قوی باش بزار اون متجاوز مورد پیگیری قرار بگیره حالش جا بیاد بفهمه چقد این مسئله برای تو عذاب اور بوده بهش رحم نکن سفت و سخت پیگیری کن شده شلاقشم بزنن پیگیری کن حتما مجازات بشه.
    اگر این کارو نکنی هم بعدا پشیموون میشی که چرا این ادمو به سزای عملش نرسوندی هم این ادم قدرت پیدا میکنه با بچه های دیگم اینکارو بکنه.

3. Top | #3

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.94
    تشکـر
    1,595
    تشکر شده 1,251 بار در 723 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : تعرض جنسی از روشی جدید!!

نقل قول نوشته اصلی توسط black.iris نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان ..
    نمیدونم موضوع رو چجوری بگم. تو این سنم بیشتر از حدم برام مشکل پیش میاد که واقعا نمیتونم به هیچ کس حتی خونوادم و دوستانم بگم و دارم دیوونه میشم.
    15 سالم بود که...از طریق یکی از آشناهایی که الان میفهمم چقد احمق بود با کسی آشنا شدم و این در بدترین شرایط ممکن بود که من وضعیت خوبی از نظر روحی نداشتم و عقلمو از دست داده بودم.
    اونا ... شاید براتون عجیب باشه. به بدترین وضع فجیع با من تا کردن..اونا منو یه بچه ی ساده فرض کردن و خودم خبر نداشتم .هیچی نمیدونستم.هیچی...
    با من از چیزای مزخرف حرف میزدن .ماوراء طبیعه و این که از چه طریقی میتونم بهش دست پیدا کنم.
    طریقشون ... سواستفاده جنسی از من بود. میگفتن اگه بذارم میتونم ارواحو ببینم مثلا..
    وقتی به خودم اومدم و دیدم سرم کلاه داره میره پامو کشیدم بیرون.
    فقط میخواستم فرار کنم
    افسرده شدم
    نمیخواستم هیچوقت دوباره اونارو ببینم
    نابود شدم
    به چیزای بدتر پناه بردم
    حتی خودارضایی هم یه راهش بود
    حس میکردم از خودم و از همه متنفرم. حوصله کسی رو نداشتم
    الانم این جریان اذیتم میکنه.ولی اون افراد ولم نمیکنن.این به اصطلاح فرد آشنا، آشنای شوهر عمه م بود و حتی به خونه ی اونا رفت و آمد میکنه و عمه م هم از این جریان مشکوک شده و به جای اینکه یقه ی دختر خودش رو که در اصل اون، منو وارد این ماجرای کثیف کرد، میاد منو سرزنش میکنه!!!
    عمه م از این ماجرا خبر نداره. ولی گفتم که بو بُرده بود.الان مرتب به من زنگ میزنه و میگه بیا خونه ی ما میخوام در اون مورد باهات حرف بزنم. من نمیخوام دیگه خونه ی اونا برم.نمیخوام در مورد اون مرد با کسی حرفی بزنم.نمیخوام دوباره برگردم به اون دوران نکبت بار.اون مرد خیلی دروغا گفته به عمه م.گفته من حرفای زشتی درمورد خونواده بهش گفتم فک کنم. من همچین کاری نکردم ... اینا همش تراوشات ذهنی اون مرده .اون اسکیزوفرنی داره. خدایا کمکم کن. حقم نیست این همه بدبختی..حقم نیست.دیگه نمیکشم. میخوام بمیرم...چیکار کنم به نظرتون؟کمکم کنین توروخدا...اصلا نمیتونم به خانوادمون بگم.عمه م الان فکر میکنه دختر بده منم. نه دختر خودش.
    سلام
    خوب شما اصلا نترس اینجور آدمها اگر کاری دستشان باشد انجام میدهند ولی وقتی تهدید می کنند یعنی کاری دستشان نیست فقط روی ترس شما حساب باز می کنند پس محکم باش و به خدا توکل کن آرام باش و به فکر خودت باش تا پیشرفت کنید.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.40
    تشکـر
    611
    تشکر شده 3,043 بار در 1,703 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : تعرض جنسی

اینقدر محکم باش که مثل یه سنگ بشی تا اگه کسی بهت حمله کرد خودش آسیب ببینه نه تو

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)