نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فرار از خانه نوجوانان

2461
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26625
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post فرار از خانه نوجوانان

دختری 18 ساله دارم که بعد از جدایی از همسرم به مدت 10 سال نتونستم ببینمش بعد از گذشت این همه مدت حالا 2 ساله که اومده و توی این دو سال تقریبا هر هفته با پسرای مختلف رفته و برنگشته وقتی هم که اومده هیچ توضیحی نداده به گفته ی پدرش از 14 سالگی مدام فرار میکرده و بعد از چند روز برمیگشته . هر روشی که به ذهن خودم و اطرافیان رسیده امتحان کردم اصلا فایده نداشته 2 ساله مدام هر هفته مشاوره میبرمش به انجمن کدا (وابستگان ) آشناش کردم و ....... هیچ تاثیری نداره در ضمن بارها دزدی کرده ( پول از خونه ، عابر بانک و ..... ) من با خانوادم زندگی میکنم شرایط اینکه مستقل شم ندارم خیلی توی فشارم هم از طرف دخترم هم خانوادم لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : فرار از خانه نوجوانان

نقل قول نوشته اصلی توسط لیلا نوروزی نمایش پست ها
    دختری 18 ساله دارم که بعد از جدایی از همسرم به مدت 10 سال نتونستم ببینمش بعد از گذشت این همه مدت حالا 2 ساله که اومده و توی این دو سال تقریبا هر هفته با پسرای مختلف رفته و برنگشته وقتی هم که اومده هیچ توضیحی نداده به گفته ی پدرش از 14 سالگی مدام فرار میکرده و بعد از چند روز برمیگشته . هر روشی که به ذهن خودم و اطرافیان رسیده امتحان کردم اصلا فایده نداشته 2 ساله مدام هر هفته مشاوره میبرمش به انجمن کدا (وابستگان ) آشناش کردم و ....... هیچ تاثیری نداره در ضمن بارها دزدی کرده ( پول از خونه ، عابر بانک و ..... ) من با خانوادم زندگی میکنم شرایط اینکه مستقل شم ندارم خیلی توی فشارم هم از طرف دخترم هم خانوادم لطفا راهنمایی کنید
    سلام

عزیز خیلی متاسفم از آنچه که خواندم ولی شما و پدر محترم ایشون بدترین ضربات رو به فرزند خود زده اید و در بدترین سن8-12 سالگی (که دقیقا میشناسیم) جدا شده اید و حالا بعد از 10 سال توقع دارید

چه ببینید و چه تحویل بگیرید.

صد البته همه اینها ناشی از کم آگاهی و نادانی در امر تعلیم و تربیت و پرورش بوده و قصد و غرضی در کار نبوده! فرمودید جلسات کدا نیز میره پس مسئله اعتباد هم در بین هست درسته؟

کوتاه سخن:

دست از نصیحت و این رو بکن و اون رو نکن بردارید و بخصوص دعوا کردن کار نخواهد کرد و بدتر هم میشه.

فقط و فقط با تمام مشکلات مهربانی و آغوش باز مادری.

شنونده و سنگ صبورش باشید.

وقتی بهتون اطمینان کرد و اگر خواست دعوتش کنید به مشاوره توسط یکی از همکاران حاذق(خانم) ما در شهر خود و اگر مادر باشند بهتره.

امید دارم که موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26625
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

جلسات کدا رهایی از وابستگی به موضوع خاصی هست مسله ی دخترم اعتیاد به افراد مختلف هست شاید در این بین مواد هم مصرف کنه ولی من مطمن نیستم . هردفعه هم خودم هم خانوادم سرزنشش نکردیم تهدیدش نکردیم گاهی اوقات اصلا به روش نیوردیم ولی هربار بدتر میشه - پر از خشم و عصبانیتم هفته گذشته که رفت و برگشت باهاش صحبت کردم و بهش گفتم زندگی خودشه و من دیگه هیچ تامین مالی و عاطفی نمیکنم گفتم با مثل 2 تا همخونه توی یک خونه زندگی میکنیم ولی حق اینکه خانواده مخصوصا مادرم رو آزار بده نداره . خواهرم سفر رفته ماشینش توی کوچه پارکه . دیروز سویچ رو پیدا کرده و با یک پسر برداشته رفته ولی خوشبختانه اورده و گذاشته سرجاش ولی نمیدونید مادرم چقدر ترسیده بود و با من چکار کرد . از دیروزم دخترم رفته و تلفنش خاموشه . حالا من چکار کنم نمیدونم برای دخترم و اون پسر اقدامی بکنم یا خیر ؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18840
    تشکـر
    74
    تشکر شده 46 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط لیلا نوروزی نمایش پست ها
    جلسات کدا رهایی از وابستگی به موضوع خاصی هست مسله ی دخترم اعتیاد به افراد مختلف هست شاید در این بین مواد هم مصرف کنه ولی من مطمن نیستم . هردفعه هم خودم هم خانوادم سرزنشش نکردیم تهدیدش نکردیم گاهی اوقات اصلا به روش نیوردیم ولی هربار بدتر میشه - پر از خشم و عصبانیتم هفته گذشته که رفت و برگشت باهاش صحبت کردم و بهش گفتم زندگی خودشه و من دیگه هیچ تامین مالی و عاطفی نمیکنم گفتم با مثل 2 تا همخونه توی یک خونه زندگی میکنیم ولی حق اینکه خانواده مخصوصا مادرم رو آزار بده نداره . خواهرم سفر رفته ماشینش توی کوچه پارکه . دیروز سویچ رو پیدا کرده و با یک پسر برداشته رفته ولی خوشبختانه اورده و گذاشته سرجاش ولی نمیدونید مادرم چقدر ترسیده بود و با من چکار کرد . از دیروزم دخترم رفته و تلفنش خاموشه . حالا من چکار کنم نمیدونم برای دخترم و اون پسر اقدامی بکنم یا خیر ؟
    یه مدت از شهر خودتون بزنید بیرون
    برید مشافرت با دخترتون

اگه خودتون دو نفر باشه خوبه و اگه همسر سابقتون هم تونست بیاد خوبه

دخترتون با محیط های جدید اشنا کنید
    یه راه دیگه ببینید به چه کاری علاقه داره و ببریدش همونجا اموزش ببینه

توکل کنید به خدا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد