نمایش نتایج: از 1 به 49 از 49

موضوع: احساس نیاز شدید به همسر دوم

9716
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    9

Question احساس نیاز شدید به همسر دوم

با سلام
    من مردی 37 ساله و متاهل دارای دو فرزند 13 و 7 ساله هستم
    با همسرم حدود 14 سال پیش ازدواج کردم و در این مدت روابط بسیار خوبی با او ، خانواده اش و خانواده ام داشته ایم
    شاید باورتان نشود که تا کنون با هم دعوا نکر ده ایم
    بسیار همسر خوب و پاک و عالی است
    الان متاسفانه یک سال ی میشود که به شدت احساس تنهایی میکنم و هر زنی رو می بینم احساس گرایش شدیدی به او دارم.
    البته بگویم روحیه بسیار سالم و مذهبی دارم در مدت چندین سال زندگی مجردی با اینکه موارد بسیار زیاد ...... در جلوی پایم قرار گرفت کوچکترین خلافی نکرده ام و حتی در جوانی هم دوست جنس مخالف نداشته ام .
    احساس می کنم از این دنیا هیجان ... تجربه نکرده ام
    اوضاع مالیم خوبه
    چندین بار این موضوع را با او در میان گذاشته ام و او هم به من اجازه این کار را داده است ولی فکر می کنم خیلی اذیت شد
    ولی به خودم هنوز هم اجازه نمی دم که لغزش کوچکی داشته باشم
    لطفا کمک کنید از این حس بد که چون خوره به جونم افتاده رها شم و آبروی به دست اومده از دستم نره
    بسیار ممنونم که مطالعه کردید
    مشتاقانه منتظر نظراتتون هستم

2. 2 کاربران زیر از dearalone بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    تشکر شده 232 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : احساس نیاز شدید به همسر دوم

نقل قول نوشته اصلی توسط dearalone نمایش پست ها
    با سلام
    با همسرم حدود 14 سال پیش ازدواج کردم و در این مدت روابط بسیار خوبی با او ، خانواده اش و خانواده ام داشته ایم
    الان متاسفانه یک سال ی میشود که به شدت احساس تنهایی میکنم و هر زنی رو می بینم احساس گرایش شدیدی به او دارم.
    البته بگویم روحیه بسیار سالم و مذهبی دارم در مدت چندین سال زندگی مجردی با اینکه موارد بسیار زیاد ...... در جلوی پایم قرار گرفت کوچکترین خلافی نکرده ام و حتی در جوانی هم دوست جنس مخالف نداشته ام .
    اوضاع مالیم خوبه
    چندین بار این موضوع را با او در میان گذاشته ام و او هم به من اجازه این کار را داده است ولی فکر می کنم خیلی اذیت شد
    لطفا کمک کنید از این حس بد که چون خوره به جونم افتاده رها شم و آبروی به دست اومده از دستم نره
    این متن رو خوندم به زندگیتون غبطه خوردم
    حالا نمیدونم چرا شما میخواین زیر زندگیت نیتروگلیسیرین کار بزاری منفجرش کنی؟؟؟

4. 5 کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز سلام.
    خوشحالم که تا الان یک زندگی رویایی که همه در حسرت همچین زندگی ای هستند ، داشتید.
    به عواقب بد این کارتون بیشتر فکر کنید.
    عواقبی مثل اینکه مردم از بیرون چه مسائلی در مورد شما خواهند گفت.
    تمام انگشت اتهامات به سوی شما نشانه میرود.
    اینکه همسر و زندگی به این خوبی داشت ، چیکار کرد با زندگی.
    موافقت همسر دلیلی برای این نمیشه که شما وارد یک رابطه ی دیگه ای بشید.
    شاید همسرتون به ظاهر با شما موافقت کرده باشن اما واقعا از درون با قلیانی دست و پنجه نرم میکند.
    هر روز که به خانه بر میگردید منتظر خبری از شماست و در استرس میباشد که نکنه همسرش رو از دست بده.
    باور کنید خیلی ها حسرت زندگی شما رو میخوره.

یه روایتی داریم که شیطان در سن چهل سالگی آخرین زور های خودشو برای گمراه کردن مردها میزند.
    تا اینجا پاک زندگی کردید و زندگی خوبی داشته اید چند سال دیگه هم تحمل کنید این بار دهنی ازتون دور میشه.

در ضمن این رو هم باید بگم که باور کنید هر زن دیگه بگیرید بهتر از زن خودتون نیست.مطمئن باشید .اینو بهتون با تک تک سلول های بدنم میگم.
    باور کنید این کارتون جز پشیمونی براتون هیچ چیز دیگه ای نداره.

در مورد ضربه ای که بچه هاتون می خورن هم باید بگم که از نظر روحی ناراحتی مادرشون رو میبینن و ضربه ی بزرگی به زندگیشون و درسشون می خوره.

6. 6 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.بنظر من همون هیجانی که میخواین رو با همسرتون ایجاد کنید.
    مسافرت.تجربه ی چیرای جدید مطالعه و...

اگه فک میکنید همسرتون تو راه تجربه و هیجان های جدید همون ادم گذشته اس و نمیتونه چندان باب میل شما همراهی کنه..بهتره ایشون رو در اینجور تجربه ها دخیل کنین تا ببینید ایشونم چقد میتونن بیشتر از گذشته بروز باشن.

بهتره یخورده بیشتر ب فکر خودتون و زندگیتون باشین که اگه نباشین و تسلیم خواسته تون بشین عواقب خیلی ناخوشایندی در انتظارتون خواهد بود

8. 8 کاربران زیر از ملکه اسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16100
    تشکـر
    51
    تشکر شده 100 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز شما فقط حوصلتون سر رفته...
    دوست دارید هیجان وارد زندگیتون کنید و از روزمرگی خسته شدید...
    اگر قصد ازدواج مجدد دارید، برای پیدا کردن یک همراه برای زندگی نیست (چون از قبل دارید... اما چون آدما به نعمتها عادت میکنند، احتمالا نمیبینیدش...)
    اوضاع مالیتون هم خوبه...
    .
    به نظرم بهتره از این افکار بیاید بیرون و دنبال خلق تجربه های جدید و احتمالا هیجان انگیز با خانواده دوست داشتنی فعلیتون یاشید...
    روی خانواده با ارزشتون قمار نکنید...
    برنامه های جالب بریزید، انواع مسافرت، انواع تفریحات سالم و ورزش مفرح...
    سعی کنید خانوادتون رو هم با خودتون همراه کنید...
    خلاصه زندگیتونو نسوزونید! از گروه "ازدواج مقدس ترین رابطه" هم انصراف بدید!

10. 7 کاربران زیر از Hectorious بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    اوضاع مالیم خوبه

سلام
    یهتون تبریک میگم بخاطر همه ی چیزای خوبی که دارید
    من خیلی کوچیکتر از شمام تجربه ایم تو زندگی مشترک ندارم اما حس میکنم این حالتونو درک میکنم
    فکر میکنید عوض همه چیزای خوبی که بدست اوردین شور و هیجان زندگیو باختین . یه زندگی مثبت حوصله سر بر شاید....
    شما تو دوستاتون کسی هست که اهل اینجور رابطه ها باشه؟؟همه ی کارایی که میگین هیچوقت انجامش ندادینو اون انجام داده باشه؟؟اگه هست الان حالش خوبه؟؟حال زندگیش خوبه؟
    راضیه از همه چی؟من فکر میکنم شما چون همیشه از دور به قضایا نگا کردین و هیچوقت به خودتون اجازه نزدیک شدن ندادین الان به جای اینکه همه چیزو ازش بدونید یه تصور گنگ دارین که بهتون میگه این رابطه ای که تجربش نکردی همش هیجان و خوش گذرونی و تفریح بوده که از دستش دادین ولی واقعیت شاید یکم ازین فانتزی شما فاصله داشته باشه
    مثلا فکر کنید الان یه مرد 37 ساله هستین که تو زندگیش به غیر از خانومش با کلی زن دیگه ام خاطره داره خاطره های خوب . جالب . تجربه هایی که شاید هیچکس نتونه داشته باشه . فکر کنید همه چیزای خوبی که میخاینو دارین کنارش به این فکر کنید که چه چیزای منفی میتونست وجود داشته باشه به بچه هاتون و اینکه شاید جلوشون حس گناه داشته باشین فکر نکنید به خانومتون و این از دستتون دل شکسته شدن و بهتون اعتماد ندارنم فکر نکنید اصلا قرار نیست شما همیشه برای بقیه زندگی کنید گاهیم ادما لازم دارن فکر خودشون باشن فقط ....
    به خودتون فکر کنید مردی که همخابگی خانومای مختلفو تجربه کرده مردی که عطش روحیه ی تنوع طلبشو ارضا کرده ولی هر چیزی یه جنبه منفیم داره درسته؟مثل الان که پاک بودن برای شما پشیمونی الانو همراه خودش داره...جنبه منفی این ماجرا چیه؟برای هر کس نسبت به خودش فرق میکنه مثلا اگه زیاد نگران سلامتیتونید به این فکر کنید که شاید این رفتارایی که از نظر جنسی پرخطر محسوب میشن میتونست باعث بشه سلامتی که الان دارینو نداشته باشین و شاید برای همیشه از دست میدادینش یا اگه مرد مغروری هستین به این فکر کنید که شکست خوردین جلو میل جنسیتون و دیگه یه مرد سربلند نیستین جلو خونوادتونم نه جلو خودتون
    چون خیلی وقتا جلو زیبایی یه زن که سهم شما نیست زانو زدین و محکم نبودین یا ارزش بعضی از خانومارو به خاطر یه چند شب تجربه تا فقط هم خوابگی پایین اوردین و براشون ارزش قائل نبودین ( هیچ زنی دوست نداره کنار مردی باشه که تمام قلبش مال اون نیست حتی اگه غیر ازین تظاهر کنه ) یا کنار خیلی ادما بودین که قبل از شما کنار خیلیا بودن ....و شما اینو میدونید و هر حس بدی که دارینو سرکوب میکنید فقط برای همون چند شب تجربه...
    شما الان غروری دارین که هیچ مردی زن بازی نمیتونه داشته باشه چون هیچ حرفی برای گفتن نداره مثلا از وقتایی که به خاطر خونوادش پرهیز کرده یا از وقتایی که ارزش ادمارو فراتر از جسمشون درک کرده
    یا از اعتمادی که خانوادش بهش دارند یا حتی از اعتمادی که خودش به خودش داره
    شما داشته های خلی باارزشی دارین
    اتفاقا من بر عکس بقیه میگم این حستونو سرکوب نکنید چون همیشه باهاتون میمونه و هرچی سنتون بیشتر بشه حسرتتونم ازین قضیه بیشتر میشه به نظر من فقط مشکل اینه که ذهنیتتون یه طوریه که نباید باشه فقط کافیه اونو عوض کنید همین...
    ازطرفیم شما الان دارین وارد دهه چهارم زندگیتون میشین من شنیدم ادما تو مرز 40 سالگی این جور حسارو پیدا میکنن که اونم راه حلای خودشو داره اصلا لازم نیست به خاطرش اعتماد خانوادتون و غرور خودتونو قربانی کنید

خیلی حرف زدم ببخشید

12. 6 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

با سلام
    اوضاع مالیم خوبه
    سلام دوست عزیز

بهتون تبریک میگم که چنین زندگی رو برای خودتون ساختین و همچنان قصد حفظ و تلاش بیشتر براش رو دارین .

مطمعنن با گرفتن همسری جدید یا وارد کردن یه شخص برای ایجاد تنوع این حس برای همیشه از بین نمیره ...

داشتن حس تنوع به نحوی در همه انسان ها هست ، اما میشه کنترل و هدایتش کرد پس درخواست نامعقولی نیست که دنبال راه حل باشین

سعید ارتباط و نگاه تون رو توی دنیای واقعی و مجازی نصبت به جنس مخالفتون محدود تر کنید ،

مثل نگاه کردن به فیلم ها وتصاویر که باعث تحریک میشن ، لازم نیست حتماً یک فیلم مبتذل باشه تا انسان تحریک بشه فیلم های سینمای هم میتونن باعثش بشن ...

در محل های عموی که ارتباط های مختلف بین دختر و پسر و زن و مرد هست حضورتون رو کمرنگ تر کنین و زیاد نمونید

یک حجاب بر روی چشم و افکارتون بزارین تا روح و دلتون رو آزار نبینه

و همسرتون ، سعی کنید ارتباطتتون رو باهاش عمیق تر کنید ، باهاش بیشتر صحبت کنید

بعد از مدت ها آشنای سعی کنید دوباره همسرتون رو بشناسید ، به ارتباط و رابطه تون با همسرتون پویایی بدین .

در روابط جنسی تون پویایی ایجاد کنید ، در مورد همین روابط جنسی با همسرتون بیشتر صحبت کنید تا نیازهای عمیق همدیگه رو بیشتر بشناسید .

با همسرتون بیشتر عشق بازی کنید ، انگار که در دوران نامزدی هستین و . . .

انشالله که همیشه توی زندگیتون موفق و پیروز باشید .

14. 5 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

سلام الن که این جوابارو میخونم کمی اشک تو چشمام جمع شده خیلی وقت بود احساساتی نشده بودم
    از اینکه ادمهایی با این نکاه زیبا هستند که حاضرن وقت بزارن برا مشکلات مردم
    ممنونم خیلی زیاد
    ببینید یه روز تو مجردی از یه گناه که با التماس دستمو میکشید گذشتم
    میدونستم خدا کارش درسته و جوابشو میگیرم اصلا دنبال پول ندوییدم ولی به اندازهای که توقع داشتم رسید دو تا بچه سالم و زیبا
    یه مادری که صبح تا شب دعام میکنه ...
    الان هم این دوستای گل
    خدایا ممنونتم
    خیلی آرومتر شدم

16. 6 کاربران زیر از dearalone بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    9

با سلام
    اوضاع مالیم خوبه
    سلام. حالتی که شما دارید بسیاری از مردان دارند. بعضی این رو جزء ذات مرد می دانند.
    به هر حال متاسفانه در جامعه کنونی ما با این حق آقایون (تعدد زوج) از طرف خانمها برخورد خوبی صورت نمیگیره. اینها در حالی است که حتی قانون کشور اون رو قبول داره و "قانون جدید حمایت از خانواده" از از ازدواج موقت حمایت کرده (دیگه ثبت رسمی ازدواج موقت الزامی نیست مگر در شرایطی خاص مثل بچه دار شدن پس افراد میتونن راحتر علی رغم مخالفتها به انجام اون مبادرت بورزند).
    اینها در حالی است که همین خانم ها قانون مهریه و نفقه و ... رو به خوبی قبول دارند، تابع ش هستند و به نحو احسنت اجراش میکنند.
    با توصیفات فوق متاسفانه کسی که میخواهد برای ازدواج دوم موقت قدم برداره باید فردی محتاط با حفاظت اطلاعات قوی باشه (ازدواج دائم دوم اصلا به صلاح نیست چون اجازه زن اول رو لازم داره برخلاف ازدواج موقت).
    لازمه بگم که زیاد به حرف خانم تان در مورد اینکه راضی است توجه نکنید ( به دیکشنری خانها مراجعه کنید. زبانشون خیلی فرق داره!) موردی سراغ دارم خانمش گفته بود برو هر کار میخوای بکن. شوهرش با سادگی باور کرده بود و اینکار رو کرد. ولی در عمل حساب شوهرش رو رسید.
    موفق باشید

18. 3 کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

باز هم ممنون
    الان دارم به حرفهاتون فکر میکنم

20. 3 کاربران زیر از dearalone بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

در مورد هیجان تو زندگی
    باور کنید هر کاری از دستم بر میومده انجام دادم خودم اهل ورزش اون اهل هیچی نیست،مسافرت داخل خارج که دلم نمیاد تنهایی تا خیابون برم، تعویض خونه الان تو یه خونه 140 متری خیلی خوشگل زندگی میکنیم
    ولی انگار نه انگار
    هیجان صفر
    همه

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی خوندم که با همسرتون هم این مورد رو مطرح کردید خیلی دلم واسشون سوخت...شما این حرف رو بهشون زدین و اون همه سال هایی رو که جوانی و زیباییش رو برای شما و بچه هاتون گذاشته تا الان به این جایی که از زندگیتون توصیف میکنید برسید؛ رو بخاطر آورده ... چقدر دلش شکسته و حتما حتما تو تنهاییاش کلی اشک ریخته.

بله آقای محترم؛ اگه الان از زندگیتون راضی هستین بخاطر اینه که یک سر قضیه(همسرتون) این آرامش رو در زنگیتون ایجاد کرده؛ ثباتی که باعث شده مردی با فکر آزاد و فرزندانی با روح و جسم سالم بوجود بیاد ...یه لحظه به این فکر کنین که همسرتون ناسازگار بود اون وقت از شدت مشکلات با همسرتون و بچه ها فکر آزاد نداشتین که به این موضوع حتی لحظه ای فکر کنین.

کمی این موارد رو به خودتون گوشزد کنین و حتما با همسرتون صحبت کنین تا با مشاور خانواده جلساتی رو به صورت حضوری داشته باشن بنظرم ایشون اینقدر خودشون رو وقف زندگی کردن که خودشون رو یادشون رفته (چون به نظرم هر انسانی تنوع و تغییر رو دوست داره)
    مطمئنا با کمک های خود شما و مشاوری که بهش مراجعه میکنین هیجان و احساس به زندگیتون برمیگرده .

اما من یه توصیه دارم سعی کنین در فرصتی با همسرتون در مورد گذشته ها صحبت کنین اولین نگاه ،اولین احساس و این اولین ها رو بخاطر بیارید دقیقا تجسم کنید که اون موقع چه احساسی داشتید ،چه فکری میکردید ...مطمئنا اگه به اون موقع برگردید کم کم یادتون میاد که "لذت عشقی" که تو استاتوستون در موردش گفتین رو بارها و بارها در ابتدای جوونی با همسرتون تجربه کردید فقط نیاز هست که دوباره زندشون کنین و بخاطر بیارید ..خاطرات عروسی و نامزدی تون و عکس ها و فیلم ها ،اتفاقات آشناییتون همه رو با هم مرور کنین تو یه محیط دلچسب و آروم و دور از فرزندانتون .

امیدوارم به نتایج خوبی برسید ...

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

تنین نمیدونم خانمی یا اقا ممنون جوابتون خیلی عاقلانه بود
    مطرح کردن اون حرفها برای ابن بود
    اولا هرگز بهش دروغ نگفتم
    دوما میخواستم یک کمی راه بیفته که اخرش به نفعه خودشو زندگیمونه باور کن چند وقت بود احساس میکردم حتی خودش و یادش رفته ولی خوب اون استرس که بهش وارد کردم براش خوب بود کمی راه افتاد این اخرا دیگه موهاشم شونه نمیکرد ولی الان خیلی بهتر شده

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

عزیزان باور کنید که این گرایش و احساس نیاز اصلا از نوع جنسی نیست ببخشید که از این کلمه استفاده کردم
    البته من از این نظر خیلی قوی هستم ولی او هم همراهه
    بنابر این فکر بد نکنید درباره من

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام

به سایت مشاور خیلی خوش اومدید

مثه همه دوستان به خاطر زندگیتون بهتون تبریک میگم ان شاء الله که شادی هاتون مستدام باشه

خب اینجور که حرفاتون رو خوندم ظاهرا خانم شما دیگه کمتر به خودش میرسه

میدونید چرا؟؟؟

چون فک میکنه همه وقت و انرژِیش رو باید برای شما و بچها بذاره

اینجا دیگه شما باید وارد کار بشید

البته نه با این تلنگری که میتونه زندگیتون رو از هم بپاشه

یه مدت بچهاتون رو بسپارید دست خواهر یا مادر یا هرکس که مواظبشون باشه

و به خانمتون بگید از حالا میخواید که وقت بیشتر برای خودش و روابط عاشقانتون بذاره

من تجربه زندگی مشترک نداشتم

اما به نظرم بی انصافی هستش که آدم با یه زن به بهترین زندگی برسه اما عشق و هیجان رو با یه زن دیگه تجربه کنه

همسر شما خیلی جوون بوده که ازدواج کرده و زود هم بچه دار شده

پس عاقلانه اس که فکر کنیم خیلی زود نقش مادری و همسری رو بپذیرفته

کمکش کنید تا از این بعد نقش معشوقه رو به عهده بگیره

براش لباسایی که دوس دارید بپوشه رو بخرید..سینما برید خرید مسافرت

شما باید این هیجان رو با همسری تجربه کنید که همه جوونی و عشق رو جوری تقدیم شما کرده که شما میتونید الان با اطمینان بگید زندگی خوبی دارید

زندگی خوبتون رو خراب نکنید

همسر شما همیشه بهترینه...

فقط نیاز داره بهش یادآوری بشه که باید به خودش هم برسه

ان شاء الله که موفق باشید و خوشخبت تر از اینی که هستید

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

لطفا این کارو با زندگیتون نکنید. شاید به ظاهر قبول کرده باشه ولی شک نکنید از اینکه شوهرش رو با کسی شریک بدونه داره زجر میکشه.

راضی به رنجوندن زن به این خوبی نشید.

خدا رو شکر کنید که همچین خونواده و زندگی خوبی دارید.

به احتمال زیاد دچار بحران میانسالی شدید. از نظر روابط جنسی باید وارد تنوع بشید اما با همسر خودتون. جاهای جدید مثل یه شب هتل لوکس بدون بچه ها. پوزیشن های جدید. اینارو وارد روابط جنسی کنید و با بچه ها مسافرت و شهرای جدید برید و مطمئن باشید بعد از انجام اینا فکر کس دیگه از ذهنتون کاملا خارج میشه.

حیفه بخدا. هیچ کس زن یا شوهر اول آدم نمیشه.

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تنین نمیدونم خانمی یا اقا ممنون جوابتون خیلی عاقلانه بود
    مطرح کردن اون حرفها برای ابن بود
    اولا هرگز بهش دروغ نگفتم
    دوما میخواستم یک کمی راه بیفته که اخرش به نفعه خودشو زندگیمونه باور کن چند وقت بود احساس میکردم حتی خودش و یادش رفته ولی خوب اون استرس که بهش وارد کردم براش خوب بود کمی راه افتاد این اخرا دیگه موهاشم شونه نمیکرد ولی الان خیلی بهتر شده
    خانوم هستم ...ایشون میتونن همیشه همسر خوب شما باقی بمونن بشرط اینکه شما کمکشون کنین و خودشون هم شروع کنن.خواسته هاتون (اعم از اخلاق ،ظاهر خودشون ،ظاهر زندگی و ...)رو بدون تعارف بهشون بگید و یا توی یه نامه براشون بنوسید (چون تاثیرش بیشتر میشه) ولی هیچ وقت تنهاشون نذارین .در ضمن شما فرزند نوجوان هم دارید و شاید یکی از دلایلی که لطافت و زنانگیشون رو زیاد بروز نمیدن و ایشون رو در رابطه با ظاهر و یا حتی رفتار با شما محدودتر میکنه همین قضیه باشه (مخصوصا اگه این نوجوان پسر باشه شرایط حساس تره ) بهرحال باهاشون صحبت کنین و دلیل این خودفراموشی و رها کردن خود رو ازشون بپرسین شاید ایشون هم دلایل قانع کننده ای داشته باشن.

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

ممنون ولی امیدی ندارم

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام

به سایت مشاور خیلی خوش اومدید

مثه همه دوستان به خاطر زندگیتون بهتون تبریک میگم ان شاء الله که شادی هاتون مستدام باشه

خب اینجور که حرفاتون رو خوندم ظاهرا خانم شما دیگه کمتر به خودش میرسه

میدونید چرا؟؟؟

چون فک میکنه همه وقت و انرژِیش رو باید برای شما و بچها بذاره

اینجا دیگه شما باید وارد کار بشید

البته نه با این تلنگری که میتونه زندگیتون رو از هم بپاشه

یه مدت بچهاتون رو بسپارید دست خواهر یا مادر یا هرکس که مواظبشون باشه

و به خانمتون بگید از حالا میخواید که وقت بیشتر برای خودش و روابط عاشقانتون بذاره

من تجربه زندگی مشترک نداشتم

اما به نظرم بی انصافی هستش که آدم با یه زن به بهترین زندگی برسه اما عشق و هیجان رو با یه زن دیگه تجربه کنه

همسر شما خیلی جوون بوده که ازدواج کرده و زود هم بچه دار شده

پس عاقلانه اس که فکر کنیم خیلی زود نقش مادری و همسری رو بپذیرفته

کمکش کنید تا از این بعد نقش معشوقه رو به عهده بگیره

براش لباسایی که دوس دارید بپوشه رو بخرید..سینما برید خرید مسافرت

شما باید این هیجان رو با همسری تجربه کنید که همه جوونی و عشق رو جوری تقدیم شما کرده که شما میتونید الان با اطمینان بگید زندگی خوبی دارید

زندگی خوبتون رو خراب نکنید

همسر شما همیشه بهترینه...

فقط نیاز داره بهش یادآوری بشه که باید به خودش هم برسه

ان شاء الله که موفق باشید و خوشخبت تر از اینی که هستید
    رزمریم از توجهت ممنونم

30. کاربران زیر از dearalone بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh.t نمایش پست ها
    لطفا این کارو با زندگیتون نکنید. شاید به ظاهر قبول کرده باشه ولی شک نکنید از اینکه شوهرش رو با کسی شریک بدونه داره زجر میکشه.

راضی به رنجوندن زن به این خوبی نشید.

خدا رو شکر کنید که همچین خونواده و زندگی خوبی دارید.

به احتمال زیاد دچار بحران میانسالی شدید. از نظر روابط جنسی باید وارد تنوع بشید اما با همسر خودتون. جاهای جدید مثل یه شب هتل لوکس بدون بچه ها. پوزیشن های جدید. اینارو وارد روابط جنسی کنید و با بچه ها مسافرت و شهرای جدید برید و مطمئن باشید بعد از انجام اینا فکر کس دیگه از ذهنتون کاملا خارج میشه.

حیفه بخدا. هیچ کس زن یا شوهر اول آدم نمیشه.
    سپیده همه منو عقل کل میدونن
    باور کنین نصف ادمهایی که میشناسم مشکلات شونو برا من توضیح دادن و خیلی خوشحال رفتن
    این چیزایی رو.که شما فرمودین تقریبا همه رو انجام دادم
    مثلا همین ساپورت که خدا چکار کنه زنایی رو که میپوشن و میان تو خیابون (ببخشید خیلی من حساسم رو این مورد ) براش بهترینشو گرفتم تو سه رنگ ولی یه بار فقط استفاده کرد
    از اون جهت .... که من اخرشم
    خرید و گردش که بازم اخرشم
    دیگه باید چکار کنم

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

سپیده همه منو عقل کل میدونن
    باور کنین نصف ادمهایی که میشناسم مشکلات شونو برا من توضیح دادن و خیلی خوشحال رفتن
    این چیزایی رو.که شما فرمودین تقریبا همه رو انجام دادم
    مثلا همین ساپورت که خدا چکار کنه زنایی رو که میپوشن و میان تو خیابون (ببخشید خیلی من حساسم رو این مورد ) براش بهترینشو گرفتم تو سه رنگ ولی یه بار فقط استفاده کرد
    از اون جهت .... که من اخرشم
    خرید و گردش که بازم اخرشم
    دیگه باید چکار کنم

سلام
    اینارو به خودشونم گفتین؟؟
    میدونن که تا این حد نیاز دارین به تنوع؟؟
    ازشون بخاین اگه تغییر کردنو قبول کنن دیگه اینکه چطوری تغییر کنه یا چکارایی بکنه خودش میدونه و براش تصمیم میگیره
    ولی باید خودش بخاد

33. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر منم خواسته تون رو مستقیم بهشون بگید. بگید که اگه انجام ندن ممکنه شما به یکی دیگه گرایش پیدا کنید

و اینکه میگن شیطان نزدیک 40 سالگی تمام سعی خودش رو میکنه که بنده رو به سمت خودش منحرف کنه. دچارش نشید

35. کاربران زیر از sepideh.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

شاید خیلی ها تو پستهاشون مواخذه کردن منو ولی الان به من پیشنهاد می دن مستقیم باهاش در میون بزارم
    البته من این کار و کردم ولی دلم خیلی براش سوخت چند وقت مریض شد
    الان هم بهش دیگه نمی گم
    ولی خودم دار م می سوزم از درون سخته
    من هم ظاهرم نشون نمی ده و لی خیلی مذهبی هستم و نمی خوام تو گناه بیفتم
    حتی سعی میکنم خیابون نرم همش تو خونه می شینم
    ماهواره هم چمع کردم خیلی وقته که زیاد تحریک نشم
    ولی مشکله
    ببخشید تندتایپ می کنم جمله بندی رو زیاد رعایت نکردم
    لطفا راه حل بدین
    ممنون

37. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

سلام

38. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خوش اومدین

39. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

شاید خیلی ها تو پستهاشون مواخذه کردن منو ولی الان به من پیشنهاد می دن مستقیم باهاش در میون بزارم
    البته من این کار و کردم ولی دلم خیلی براش سوخت چند وقت مریض شد
    الان هم بهش دیگه نمی گم
    ولی خودم دار م می سوزم از درون سخته
    من هم ظاهرم نشون نمی ده و لی خیلی مذهبی هستم و نمی خوام تو گناه بیفتم
    حتی سعی میکنم خیابون نرم همش تو خونه می شینم
    ماهواره هم چمع کردم خیلی وقته که زیاد تحریک نشم
    ولی مشکله
    ببخشید تندتایپ می کنم جمله بندی رو زیاد رعایت نکردم
    لطفا راه حل بدین
    ممنون

من میگم شاید خانمتون دلش شکسته به خاطر اینکه فکر کرده شما دوسش ندارین و میخاین برین سراغ یه نفر دیگه ناراحتش شده حالا اگه بدونه شما واقعا چقدر به فکرشین ولی فقط از یه خصوصیتش ناراضین شاید خودشم انگیزه بگیره برای اینکه عوض بشه
    خیلی از خانوما برای اینکه دوست داشتن شوهرشون بیشتر بشه حاضرن خیلی کارا بکنن ....
    من چند وقت پیش یه مطلب خوندم در مورد یه زن و شوهر که خارج از ایران بودن که به خاطر اینکه زندگیشون به مرز طلاق رسیده بود کلا سبک زندگیشونو عوض کرده بودن
    موضوع این بود که مرده از اینکه مجبوره غذای بیرونو بخوره ناراضی بود خانومه ام ازین که شوهرش براش وقت نمیذاره و بهش توجه نمیکنه.... بعدا فهمیده بودن که ریشه همه این مشکلا اینه که اونا بیشتر وقتشون با اینترنت و این چیزا مشغولن بعد تصمیم میگیرن که برای اینکه وقتشون برای هم بیشتر بشه به کل تکنولوزی قرن 21و از زندگیشون حذف کنن
    اونا به سبک دهه 1950 زندگی میکنن حتی با همون طرز لباس و موسیقی و حتی ماشین همون سالا برای اینکه تمرین کنن برای همدیگه بیشتر وقت بذارن اینطوری زندگیشونو از طلاق نجات داده بودن...
    حالا شما فقط یه مشکل کوچیک دارین و یه تغییر کوچیک لازمه
    به نظر من اولش به خانومتون این اعتمادو بدین که هیچوقت ترکش نمیکنید و با هیچ زن دیگه ای به اندازه اون ارامش ندارین ( حتی اگه اعتقاد قلبیتونم نیست بهش بگین حالا که دلش شکسته به این حرفا احتیاج داره ) بعدم بهش بگین که دوست دارین زندگیتونو یه جور دیگه ادامه بدین با هیجان و شور و حال بیشتر با یکم تفاوت خوب....بذارین بدونه نیتتون خوبه تا باهاتون همراه بشه و اون تفاوت هدف مشترکتون بشه

40. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

عالی بود نظراتتون

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    تشکر شده 458 بار در 284 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام الن که این جوابارو میخونم کمی اشک تو چشمام جمع شده خیلی وقت بود احساساتی نشده بودم
    از اینکه ادمهایی با این نکاه زیبا هستند که حاضرن وقت بزارن برا مشکلات مردم
    ممنونم خیلی زیاد
    ببینید یه روز تو مجردی از یه گناه که با التماس دستمو میکشید گذشتم
    میدونستم خدا کارش درسته و جوابشو میگیرم اصلا دنبال پول ندوییدم ولی به اندازهای که توقع داشتم رسید دو تا بچه سالم و زیبا
    یه مادری که صبح تا شب دعام میکنه ...
    الان هم این دوستای گل
    خدایا ممنونتم
    خیلی آرومتر شدم
    دوست عزیز میتونم با جرات بگم بیشتر کسای که تو این انجمن هستن با معرفتن و وقت خرج کسانی میکنن که اصلا تو زندگیشون یک بار با اونا ملاقات نکردن . من مشکل شمارو خوندم . بنظر من یکم تنوع تو زندگیتون کم هستش . شما میتونید از همین فردا شکل زندگی خودتون رو عوض کنید . یه مسافرت یا چیزای مثل این میتونه به شما کمک کنه . یه چیزی میگم حتما امتحانش کن واسه خودم پیش اومده که میگم . هروز روزی 3/یا 10 بار با خودت اینو تکرار کن . ( من همسرم رو دوست دارم من بچه هامو این زندگی خوبی که خدا به من دادرو دوست دارم و خدا رو شاکر هستم ) امتحانش کن حتما . ایشالا مشکلت حل میشه نگران نباش

42. کاربران زیر از ramesh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    تشکر شده 106 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

با نظر ramesh جان موافقم ... شما که اینقدر دید قشنگ و پر مهری نسبت به همسر و فرزندانتون دارید حیف نیست که واقعا یک مشکل را به زندگینون راه بدین؟
    دوست عزیز کمی شیوه و شبک زندگیتون رو در مواردی که احساس میکنید تبدیل به روزمرگی شده تغییر بدید... مطمئن باشید همه چی درست میشه

44. 2 کاربران زیر از manizhe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

Thanks too much for your messages

46. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

سلام
    دوستان گل
    بعد از لطف شما و پاسخهای خوبتون خیلی با ارامش دارم زندگی رو پیش میبرم الان اوضاع فکریم خبلی بهتر شده ویکدفعه خانمم تغییر زیادی کرده و عالی شده
    ولی حدس میزنم اومده تو مبابل من و. این مطالب رو خونده.
    حالا خودشو عوض کرده
    اگه اینجوری باشه روحیه اش الان خرابه ؟
    من چکار کنم بهتره؟

47. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوستان گل
    بعد از لطف شما و پاسخهای خوبتون خیلی با ارامش دارم زندگی رو پیش میبرم الان اوضاع فکریم خبلی بهتر شده ویکدفعه خانمم تغییر زیادی کرده و عالی شده
    حالا خودشو عوض کرده
    من چکار کنم بهتره؟

سلام
    چیز زیادی برای ناراحت شدن تو تایپیکتون نیست فکر نمیکنم ناراحت باشن اگه خونده باشه . اگرم بخان تغییر کنن به کمک شما احتیاج دارن باید حمایتش کنید و تشویق بشه و بهش بفهمونید دقیقا چی میخاید تا بتونه خودشو با خواسته هاتون و شرایط مچ کنه
    شاد باشید

48. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

من خیلی خیلی کم دروغ میگم اگه از من سوالن میکرد مستقیم بهش میگفتم که دیگه از دستش نا امید شدم برا تغییر
    اما حاالا که بهتره

49. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    تشکر شده 106 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    دوستان گل
    حالا خودشو عوض کرده
    من چکار کنم بهتره؟
    این خیلی عالیه که اینقدر همسرتون روحیه تغییر پذیری بالایی دارن، و تبریک به شما که هسرتون اینقدر شما و زندگیش رو دوست داره و خیلی سریع تغییر وضعیت داد...
    موفق باشید

50. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

ما اینیم
    هر چی رو بخوایم به دست میاریم
    حالا هم با کمک شما دوستان گل تو مسیر صحیح حرکت میکنم
    خیلی چشام بازتر شده به روحیه خانما
    متشکرم

51. 2 کاربران زیر از dearalone بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

خوش حالم از این که احساس آرامش دارید .دلیل این که شما به خانم های دیگه کشش دارید فقط مسلیل جنسی نیست .شما احساس یکنواختی در زندگیتون دارید .هر چیزی که باعث میشه شما به خانم های دیگه کشش داشته باشید مثل رنگ مو، لباس های چسبون ولوازم آرایش و...برای خانمتون تهیه کنید واز ایشون بخواهید که استفاده کنه حتی اگه دوست نداره تو لحظات خصوصیتون به خاطر شما استفاده کنه .ببینید گاهی اوفات یک اقا با دیدن یک رنگ موی خاص تو خیابون واقعا تحریک میشه حالا شاید اصلا این رنگ روی موهای این خانم جواب نده .واونی که می خواد در نیاد .میتونه یه کلاه گیس زیبا در همون رنگ تهیه کنه .خیلی راحت مشکلشون حل میشه .من نمونه هایی دیدم که اقا بادیدن رنگ موی هنر پیشه ماهواره تا مرحله زخم شدن پوست سر خانم وحساسیت بیش از اندازه روبرو شده ولی بعداز چند بار رنگ کردن متوالی باز هم میگه نه اونی که خواستم نشد .امیدوارم مشکلتون حل بشه .البته مشکلی نیست که آسان نشود .مرد باید که هراسان نشود .سفر یادتون نره .

53. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

خوش حالم از این که احساس آرامش دارید .دلیل این که شما به خانم های دیگه کشش دارید فقط مسایل جنسی نیست .شما احساس یکنواختی در زندگیتون دارید .هر چیزی که باعث میشه شما به خانم های دیگه کشش داشته باشید مثل رنگ مو، لباس های چسبون ولوازم آرایش و...برای خانمتون تهیه کنید واز ایشون بخواهید که استفاده کنه حتی اگه دوست نداره تو لحظات خصوصیتون به خاطر شما استفاده کنه .ببینید گاهی اوفات یک اقا با دیدن یک رنگ موی خاص تو خیابون واقعا تحریک میشه حالا شاید اصلا این رنگ روی موهای این خانم جواب نده .واونی که می خواد در نیاد .میتونه یه کلاه گیس زیبا در همون رنگ تهیه کنه .خیلی راحت مشکلشون حل میشه .من نمونه هایی دیدم که اقا بادیدن رنگ موی هنر پیشه ماهواره تا مرحله زخم شدن پوست سر خانم وحساسیت بیش از اندازه روبرو شده ولی بعداز چند بار رنگ کردن متوالی باز هم میگه نه اونی که خواستم نشد .امیدوارم مشکلتون حل بشه .البته مشکلی نیست که آسان نشود .مرد باید که هراسان نشود .سفر یادتون نره .
    ویرایش توسط ستیلا : 06-14-2015 در ساعت 04:57 PM

54. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

دقیقا
    اصلا مساله من مساله‌ای جنسی نیست
    شما درک بالایی از ذهنیت اقایون دارید
    ببینید از لحاظ دینی و فیزیولوزیکی که اخیرا مردا از راه چشم تحریک پذیرن
    و تنوع طلبی هم جزیی از وجود مامرداست
    ولی بعضی از دوستان تو پیامهای خصوصیشون تهمت میزنند که اره شما ادم فاسدی هستید و....

55. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

سلام رسیدن ماه پر برکت رمضان مبارک

56. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

دقیقا
    اصلا مساله من مساله‌ای جنسی نیست
    شما درک بالایی از ذهنیت اقایون دارید
    ببینید از لحاظ دینی و فیزیولوزیکی که اخیرا مردا از راه چشم تحریک پذیرن
    و تنوع طلبی هم جزیی از وجود مامرداست
    ولی بعضی از دوستان تو پیامهای خصوصیشون تهمت میزنند که اره شما ادم فاسدی هستید و....

بله درسته چون با چهار تا از این اقایون محترم دارم زیر یک سقف زندگی می کنم .حرفتون کاملا درست تحریک پذیری آقایون از راه چشم بسیار بالاست .حتی اگه نیاز جنسی هم نداشته باشن سریع تحریک میشن .متاسفانه خانم ها هم در این تحریک خواسته یا ناخواسته سهیمند .البته به خانم های این انجمن توهین نشه .ولی خیلی از خانم ها نا خواسته بد حجاب می گردن.ونمیدونن با نوع لباس پوشیدنشون چه غوغایی در دل جوونا به پا می کنند .چند روز پیش با اقایی مشاوره داشتم می گفت من دانشجو بدون پشتوانه مالی خانوادگی امکان ازدواج ندارم .یکی از همکلاسی هام ازم شماره خواسته که باهاش بیرون قرار بزارم .می خوام زنگ زد باهاش قرار بزارم .اخه به قدری زیبا ولونده که نمی تونم به دعوتش پاسخ ندم .با اینکه بد حجابه ومن نمی پسندم ولی چون نیاز دارم باهاش بیرون میرم .حداقل اینه که دستشو می گیرم و تا اندازه ای آروم میشم .ولی به نظر من این آرامش ارامش قبل از طوفانه .گفتم شروع کنی باید تا ته ماجرا ادامه بدی البته گناه که ته نداره .اول ووسط وآخرشه نابودیه .

57. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

بله
    خوب و کامل بود

58. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

بسیار عالی
    از همه تشکر می کنم بابت زحماتی که در پاسخ به کامت من گذاشتید
    خیلی کمکم کرد

59. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17711
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

كاش ما مي تونستيم همه كارهايي كه تو ذهنمون دوست داريم با زن يا مرد ديگه انجام بديم با همسر خودمون داشته باشيم. چون پايه هاي زندگي مونو با بي تجربگي مي ذاريم و زياد ادمهاي انعطاف پذيري نيستيم و روشهاي برخوردمون با همسر رو معمولا تغيير نمي ديم بعد از مدتي به روزمرگي و يكنواختي مي رسيم و دنبال كسي مي گرديم كه ما رو از اين حال دربياره . شما كه در مورد خواسته تون با همسرتون صحبت كرديد بنشينيد و در مورد تغيير روش زندگي تون باهاش همفكري كنيد شايد به نتيجه باب دلتون رسيديد

60. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15174
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

البته من جدیدا دارم به این نتیجه میرسم که این امیال تو بشر نامحدوده
    حالا یکی هم مثل این بنده خدا خانم ما پیدا شه
    که دیگه وای به حال ما

61. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21639
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آقاي محترم من از ديد يك زن كه همسرش مثل شما فكر مي كند با شما حرف مي زنم اين احساس چيزي نيست جز هواي نفس و شهوت راني وشما هيچ دليلي براي اين كار نداريد با همسر خوبي كه داريد .شيطان را از خود برانيد تقوي پيشه كنيد قدر همسر و زندگي تان را بدانيد كفران نعمت نكنيد .از هوي و هوس بپرهيز كه هوي و هوس انسان را ك
    ور وكر مي كند

62. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21679
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز هرگز این کارو نکنید ......... که بعد چند وقت تکراری میشه چیزی جز هوس نیست هیچی همسر اول نمیشه

63. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22104
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه به ازدواج مجدد تن بدید مطمئننا پشیمون میشید واون موقع دیگه نه ابرویی جلوی همسرتون دارید وازون بدتر پیش خودتون داغون میشید شما که وضع مالیتون خوبه اولا یه مشاوره خوب برین وبعد یه مسافرت یک هفته ای برید دوتایی نه با بچه ها .مشاوره با یه ادم با تجربه زندگی تونو عوض میکنه .ما ایرونیا از مشاوره رفتن گریزونیم خواهشا شما اینطوری نباشید

64. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31977
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

یه بنده خدایی به سر سفره عقد به عروسش میگه دخترم تو خیلی خوبی ولی زیاد واسه شوهرت خوب نباش
    عروس خانم بهش برخورد ولی بعدا فهمید منظور مادرشوهرش رو...
    الان حکایت زن شماست از بس خوبه فکر میکنید همه مث اون بهتون حس خوبی میدن از بس زندگیتون بی مشکله فکر میکنید همه زندگیا اینقدر خوب ورویایی هستن
    شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
    به نظرم اگه برید سراغ یکی دیگه همسر خوبتون وکه از دست میدید هیچ زندگیتون هم خراب میشه بد نیست به بچه هتونم فکر کنید

65. کاربران زیر از زهرا نوری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    تشکر شده 92 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    اوضاع مالیم خوبه
    آقا احیانا شما خوشی زده زیر دلت؟ خوب معلومه که زنت اذیت میشه زنها میگن برو یه زن دیگه بگیر اما کاملا منظورش برعکسه اون این حرف میزنه که وانمود کنه راضیه از زن گرفتنت و کاملا در جریان کارهات باشه اما مطمين باش وقتی تو رو با یه خانوم دیگه ببینه میذاره میره شک نکن

67. کاربران زیر از ؛آیسان؛ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد