مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 49

موضوع: احساس نیاز شدید به همسر دوم

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    I'm a man who get everything except LOVE
    شماره عضويت
    15174
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    13
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo
    میزان امتیاز
    3

Question احساس نیاز شدید به همسر دوم

با سلام
    من مردی 37 ساله و متاهل دارای دو فرزند 13 و 7 ساله هستم
    با همسرم حدود 14 سال پیش ازدواج کردم و در این مدت روابط بسیار خوبی با او ، خانواده اش و خانواده ام داشته ایم
    شاید باورتان نشود که تا کنون با هم دعوا نکر ده ایم
    بسیار همسر خوب و پاک و عالی است
    الان متاسفانه یک سال ی میشود که به شدت احساس تنهایی میکنم و هر زنی رو می بینم احساس گرایش شدیدی به او دارم.
    البته بگویم روحیه بسیار سالم و مذهبی دارم در مدت چندین سال زندگی مجردی با اینکه موارد بسیار زیاد ...... در جلوی پایم قرار گرفت کوچکترین خلافی نکرده ام و حتی در جوانی هم دوست جنس مخالف نداشته ام .
    احساس می کنم از این دنیا هیجان ... تجربه نکرده ام
    اوضاع مالیم خوبه
    چندین بار این موضوع را با او در میان گذاشته ام و او هم به من اجازه این کار را داده است ولی فکر می کنم خیلی اذیت شد
    ولی به خودم هنوز هم اجازه نمی دم که لغزش کوچکی داشته باشم
    لطفا کمک کنید از این حس بد که چون خوره به جونم افتاده رها شم و آبروی به دست اومده از دستم نره
    بسیار ممنونم که مطالعه کردید
    مشتاقانه منتظر نظراتتون هستم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از dearalone بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9301
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    196
    تشکر شده 229 بار در 142 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : احساس نیاز شدید به همسر دوم

نقل قول نوشته اصلی توسط dearalone نمایش پست ها
    با سلام
    با همسرم حدود 14 سال پیش ازدواج کردم و در این مدت روابط بسیار خوبی با او ، خانواده اش و خانواده ام داشته ایم
    الان متاسفانه یک سال ی میشود که به شدت احساس تنهایی میکنم و هر زنی رو می بینم احساس گرایش شدیدی به او دارم.
    البته بگویم روحیه بسیار سالم و مذهبی دارم در مدت چندین سال زندگی مجردی با اینکه موارد بسیار زیاد ...... در جلوی پایم قرار گرفت کوچکترین خلافی نکرده ام و حتی در جوانی هم دوست جنس مخالف نداشته ام .
    اوضاع مالیم خوبه
    چندین بار این موضوع را با او در میان گذاشته ام و او هم به من اجازه این کار را داده است ولی فکر می کنم خیلی اذیت شد
    لطفا کمک کنید از این حس بد که چون خوره به جونم افتاده رها شم و آبروی به دست اومده از دستم نره
    این متن رو خوندم به زندگیتون غبطه خوردم
    حالا نمیدونم چرا شما میخواین زیر زندگیت نیتروگلیسیرین کار بزاری منفجرش کنی؟؟؟

4. 5 کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدایا ممنونتم بابت همه چیزهایی که بهم دادی
    شماره عضويت
    14045
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.91
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,473 بار در 547 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    3

دوست عزیز سلام.
    خوشحالم که تا الان یک زندگی رویایی که همه در حسرت همچین زندگی ای هستند ، داشتید.
    به عواقب بد این کارتون بیشتر فکر کنید.
    عواقبی مثل اینکه مردم از بیرون چه مسائلی در مورد شما خواهند گفت.
    تمام انگشت اتهامات به سوی شما نشانه میرود.
    اینکه همسر و زندگی به این خوبی داشت ، چیکار کرد با زندگی.
    موافقت همسر دلیلی برای این نمیشه که شما وارد یک رابطه ی دیگه ای بشید.
    شاید همسرتون به ظاهر با شما موافقت کرده باشن اما واقعا از درون با قلیانی دست و پنجه نرم میکند.
    هر روز که به خانه بر میگردید منتظر خبری از شماست و در استرس میباشد که نکنه همسرش رو از دست بده.
    باور کنید خیلی ها حسرت زندگی شما رو میخوره.

یه روایتی داریم که شیطان در سن چهل سالگی آخرین زور های خودشو برای گمراه کردن مردها میزند.
    تا اینجا پاک زندگی کردید و زندگی خوبی داشته اید چند سال دیگه هم تحمل کنید این بار دهنی ازتون دور میشه.

در ضمن این رو هم باید بگم که باور کنید هر زن دیگه بگیرید بهتر از زن خودتون نیست.مطمئن باشید .اینو بهتون با تک تک سلول های بدنم میگم.
    باور کنید این کارتون جز پشیمونی براتون هیچ چیز دیگه ای نداره.

در مورد ضربه ای که بچه هاتون می خورن هم باید بگم که از نظر روحی ناراحتی مادرشون رو میبینن و ضربه ی بزرگی به زندگیشون و درسشون می خوره.

6. 6 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9782
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.70
    تشکـر
    1,323
    تشکر شده 933 بار در 559 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

سلام.بنظر من همون هیجانی که میخواین رو با همسرتون ایجاد کنید.
    مسافرت.تجربه ی چیرای جدید مطالعه و...

اگه فک میکنید همسرتون تو راه تجربه و هیجان های جدید همون ادم گذشته اس و نمیتونه چندان باب میل شما همراهی کنه..بهتره ایشون رو در اینجور تجربه ها دخیل کنین تا ببینید ایشونم چقد میتونن بیشتر از گذشته بروز باشن.

بهتره یخورده بیشتر ب فکر خودتون و زندگیتون باشین که اگه نباشین و تسلیم خواسته تون بشین عواقب خیلی ناخوشایندی در انتظارتون خواهد بود

8. 8 کاربران زیر از ملکه اسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16100
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    51
    تشکر شده 100 بار در 43 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

دوست عزیز شما فقط حوصلتون سر رفته...
    دوست دارید هیجان وارد زندگیتون کنید و از روزمرگی خسته شدید...
    اگر قصد ازدواج مجدد دارید، برای پیدا کردن یک همراه برای زندگی نیست (چون از قبل دارید... اما چون آدما به نعمتها عادت میکنند، احتمالا نمیبینیدش...)
    اوضاع مالیتون هم خوبه...
    .
    به نظرم بهتره از این افکار بیاید بیرون و دنبال خلق تجربه های جدید و احتمالا هیجان انگیز با خانواده دوست داشتنی فعلیتون یاشید...
    روی خانواده با ارزشتون قمار نکنید...
    برنامه های جالب بریزید، انواع مسافرت، انواع تفریحات سالم و ورزش مفرح...
    سعی کنید خانوادتون رو هم با خودتون همراه کنید...
    خلاصه زندگیتونو نسوزونید! از گروه "ازدواج مقدس ترین رابطه" هم انصراف بدید!

10. 7 کاربران زیر از Hectorious بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.23
    تشکـر
    3,912
    تشکر شده 2,702 بار در 1,313 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    5

با سلام
    اوضاع مالیم خوبه

سلام
    یهتون تبریک میگم بخاطر همه ی چیزای خوبی که دارید
    من خیلی کوچیکتر از شمام تجربه ایم تو زندگی مشترک ندارم اما حس میکنم این حالتونو درک میکنم
    فکر میکنید عوض همه چیزای خوبی که بدست اوردین شور و هیجان زندگیو باختین . یه زندگی مثبت حوصله سر بر شاید....
    شما تو دوستاتون کسی هست که اهل اینجور رابطه ها باشه؟؟همه ی کارایی که میگین هیچوقت انجامش ندادینو اون انجام داده باشه؟؟اگه هست الان حالش خوبه؟؟حال زندگیش خوبه؟
    راضیه از همه چی؟من فکر میکنم شما چون همیشه از دور به قضایا نگا کردین و هیچوقت به خودتون اجازه نزدیک شدن ندادین الان به جای اینکه همه چیزو ازش بدونید یه تصور گنگ دارین که بهتون میگه این رابطه ای که تجربش نکردی همش هیجان و خوش گذرونی و تفریح بوده که از دستش دادین ولی واقعیت شاید یکم ازین فانتزی شما فاصله داشته باشه
    مثلا فکر کنید الان یه مرد 37 ساله هستین که تو زندگیش به غیر از خانومش با کلی زن دیگه ام خاطره داره خاطره های خوب . جالب . تجربه هایی که شاید هیچکس نتونه داشته باشه . فکر کنید همه چیزای خوبی که میخاینو دارین کنارش به این فکر کنید که چه چیزای منفی میتونست وجود داشته باشه به بچه هاتون و اینکه شاید جلوشون حس گناه داشته باشین فکر نکنید به خانومتون و این از دستتون دل شکسته شدن و بهتون اعتماد ندارنم فکر نکنید اصلا قرار نیست شما همیشه برای بقیه زندگی کنید گاهیم ادما لازم دارن فکر خودشون باشن فقط ....
    به خودتون فکر کنید مردی که همخابگی خانومای مختلفو تجربه کرده مردی که عطش روحیه ی تنوع طلبشو ارضا کرده ولی هر چیزی یه جنبه منفیم داره درسته؟مثل الان که پاک بودن برای شما پشیمونی الانو همراه خودش داره...جنبه منفی این ماجرا چیه؟برای هر کس نسبت به خودش فرق میکنه مثلا اگه زیاد نگران سلامتیتونید به این فکر کنید که شاید این رفتارایی که از نظر جنسی پرخطر محسوب میشن میتونست باعث بشه سلامتی که الان دارینو نداشته باشین و شاید برای همیشه از دست میدادینش یا اگه مرد مغروری هستین به این فکر کنید که شکست خوردین جلو میل جنسیتون و دیگه یه مرد سربلند نیستین جلو خونوادتونم نه جلو خودتون
    چون خیلی وقتا جلو زیبایی یه زن که سهم شما نیست زانو زدین و محکم نبودین یا ارزش بعضی از خانومارو به خاطر یه چند شب تجربه تا فقط هم خوابگی پایین اوردین و براشون ارزش قائل نبودین ( هیچ زنی دوست نداره کنار مردی باشه که تمام قلبش مال اون نیست حتی اگه غیر ازین تظاهر کنه ) یا کنار خیلی ادما بودین که قبل از شما کنار خیلیا بودن ....و شما اینو میدونید و هر حس بدی که دارینو سرکوب میکنید فقط برای همون چند شب تجربه...
    شما الان غروری دارین که هیچ مردی زن بازی نمیتونه داشته باشه چون هیچ حرفی برای گفتن نداره مثلا از وقتایی که به خاطر خونوادش پرهیز کرده یا از وقتایی که ارزش ادمارو فراتر از جسمشون درک کرده
    یا از اعتمادی که خانوادش بهش دارند یا حتی از اعتمادی که خودش به خودش داره
    شما داشته های خلی باارزشی دارین
    اتفاقا من بر عکس بقیه میگم این حستونو سرکوب نکنید چون همیشه باهاتون میمونه و هرچی سنتون بیشتر بشه حسرتتونم ازین قضیه بیشتر میشه به نظر من فقط مشکل اینه که ذهنیتتون یه طوریه که نباید باشه فقط کافیه اونو عوض کنید همین...
    ازطرفیم شما الان دارین وارد دهه چهارم زندگیتون میشین من شنیدم ادما تو مرز 40 سالگی این جور حسارو پیدا میکنن که اونم راه حلای خودشو داره اصلا لازم نیست به خاطرش اعتماد خانوادتون و غرور خودتونو قربانی کنید

خیلی حرف زدم ببخشید
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

12. 6 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.07
    تشکـر
    18,084
    تشکر شده 9,431 بار در 3,187 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

با سلام
    اوضاع مالیم خوبه
    سلام دوست عزیز

بهتون تبریک میگم که چنین زندگی رو برای خودتون ساختین و همچنان قصد حفظ و تلاش بیشتر براش رو دارین .

مطمعنن با گرفتن همسری جدید یا وارد کردن یه شخص برای ایجاد تنوع این حس برای همیشه از بین نمیره ...

داشتن حس تنوع به نحوی در همه انسان ها هست ، اما میشه کنترل و هدایتش کرد پس درخواست نامعقولی نیست که دنبال راه حل باشین

سعید ارتباط و نگاه تون رو توی دنیای واقعی و مجازی نصبت به جنس مخالفتون محدود تر کنید ،

مثل نگاه کردن به فیلم ها وتصاویر که باعث تحریک میشن ، لازم نیست حتماً یک فیلم مبتذل باشه تا انسان تحریک بشه فیلم های سینمای هم میتونن باعثش بشن ...

در محل های عموی که ارتباط های مختلف بین دختر و پسر و زن و مرد هست حضورتون رو کمرنگ تر کنین و زیاد نمونید

یک حجاب بر روی چشم و افکارتون بزارین تا روح و دلتون رو آزار نبینه

و همسرتون ، سعی کنید ارتباطتتون رو باهاش عمیق تر کنید ، باهاش بیشتر صحبت کنید

بعد از مدت ها آشنای سعی کنید دوباره همسرتون رو بشناسید ، به ارتباط و رابطه تون با همسرتون پویایی بدین .

در روابط جنسی تون پویایی ایجاد کنید ، در مورد همین روابط جنسی با همسرتون بیشتر صحبت کنید تا نیازهای عمیق همدیگه رو بیشتر بشناسید .

با همسرتون بیشتر عشق بازی کنید ، انگار که در دوران نامزدی هستین و . . .

انشالله که همیشه توی زندگیتون موفق و پیروز باشید .

14. 5 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    15174
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo
    میزان امتیاز
    3

سلام الن که این جوابارو میخونم کمی اشک تو چشمام جمع شده خیلی وقت بود احساساتی نشده بودم
    از اینکه ادمهایی با این نکاه زیبا هستند که حاضرن وقت بزارن برا مشکلات مردم
    ممنونم خیلی زیاد
    ببینید یه روز تو مجردی از یه گناه که با التماس دستمو میکشید گذشتم
    میدونستم خدا کارش درسته و جوابشو میگیرم اصلا دنبال پول ندوییدم ولی به اندازهای که توقع داشتم رسید دو تا بچه سالم و زیبا
    یه مادری که صبح تا شب دعام میکنه ...
    الان هم این دوستای گل
    خدایا ممنونتم
    خیلی آرومتر شدم

16. 6 کاربران زیر از dearalone بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14931
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    97
    تشکر شده 112 بار در 76 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

با سلام
    اوضاع مالیم خوبه
    سلام. حالتی که شما دارید بسیاری از مردان دارند. بعضی این رو جزء ذات مرد می دانند.
    به هر حال متاسفانه در جامعه کنونی ما با این حق آقایون (تعدد زوج) از طرف خانمها برخورد خوبی صورت نمیگیره. اینها در حالی است که حتی قانون کشور اون رو قبول داره و "قانون جدید حمایت از خانواده" از از ازدواج موقت حمایت کرده (دیگه ثبت رسمی ازدواج موقت الزامی نیست مگر در شرایطی خاص مثل بچه دار شدن پس افراد میتونن راحتر علی رغم مخالفتها به انجام اون مبادرت بورزند).
    اینها در حالی است که همین خانم ها قانون مهریه و نفقه و ... رو به خوبی قبول دارند، تابع ش هستند و به نحو احسنت اجراش میکنند.
    با توصیفات فوق متاسفانه کسی که میخواهد برای ازدواج دوم موقت قدم برداره باید فردی محتاط با حفاظت اطلاعات قوی باشه (ازدواج دائم دوم اصلا به صلاح نیست چون اجازه زن اول رو لازم داره برخلاف ازدواج موقت).
    لازمه بگم که زیاد به حرف خانم تان در مورد اینکه راضی است توجه نکنید ( به دیکشنری خانها مراجعه کنید. زبانشون خیلی فرق داره!) موردی سراغ دارم خانمش گفته بود برو هر کار میخوای بکن. شوهرش با سادگی باور کرده بود و اینکار رو کرد. ولی در عمل حساب شوهرش رو رسید.
    موفق باشید

18. 3 کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    15174
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo
    میزان امتیاز
    3

باز هم ممنون
    الان دارم به حرفهاتون فکر میکنم

20. 3 کاربران زیر از dearalone بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

http:forum.moshaver.cof122احساس-نیاز-شدید-به-همسر-دوم-19999-new

نیاز شدید به شوهر

همسر دوم

نیاز شدید به همسر

احساس نیاز به شوهرم

نیاز شدید به ازدواج دارمنیاز به شوهرنیاز به همسر فوریﻧﻴﺎﺯﺑﻪ همسردومنياز شديدي دارم.ازنظرجنسينیاز به همسرامیال شدید همسرماحتیاج شدید به شوهرنیاز فوری به همسردوماحساس نیازاحساس شدید به ازدواجاحساس نياز به همسرنياز شديد همسراحتیاج به همسر

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

احساسنا بصورة,  احساس,  احساس جديد,  احساس غريب,  احساس مجنون,  احساس فظيع,  احساسي,  احساس الحب,  احساسنا بغنية,  احساس صعب,  احساس نیاز به ازدواج,  احساس نیاز,  احساس نیاز به شیرینی,  احساس نیاز به دفع ادرار,  احساس نیاز به همسر,  احساس نیاز به دوست,  احساس نیاز به همدم,  احساس نیاز به نفس عمیق,  احساس نیاز به نمک,  احساس نیاز عاطفی,  فرزند,  فرزندان پیامبر,  فرزندان رهبر,  فرزندان بهروز وثوقی,  فرزندان ابراهیم رئیسی,  فرزندان هیتلر,  فرزند پوپک گلدره,  فرزندان افشین یداللهی,  فرزندان سید ابراهیم رئیسی,  فرزند پسر در جدول,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)