نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اختلاف خانوادگي

1385
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف خانوادگي

سلام من هديه هستم هجده سالمه. نميدونم چطوري اين هجده سال عمرو براتون بنويسم !تاچشم باز كردم دعواي پدرمادرمو ديدم پدرم اختلاف شديد خانوادگي داره با خانوادش كه باعث اختلالات شخصيتي زيادي درونش شده با همه دعوا داره با خانوادش و همسرش و حتي بچه هاش بيست سالگي با مادرم دوست شدن و ازدواج كردن هر دو براي فرار از خانواده پدرم بشدت عقده اي و كمبود داره كه اصلا جا نميشه توضيح بدم از بس مفصله پدرم با ازدواجش با مادرم يه مادر براي خودش گرفته بوده و وقتي بچه دار شدن اختلافاتشون با مادر بيشتر شده از يه طرف با مادرم جنگيدع از يه طرف با خانوادش و اين ميون ماهم بدنيا اومديم تا چن سال با فقر زندگي ميكردن تا هردوشون به شغل خوب رسيدن و شروع به عقده گشايي كردن و باز ماهم اين ميون ماقرباني شديم يكسره باهم جنگ و دعوا داشتن پدرم يه ادم رواني واقعي. هست برادرم جايگزين نصفه نيمه اونشده ماهمه از لحاظ روحي حالمون خوب نيست ما سه خواهر و يك برادريم خونه نشين منزوي بدون شغل و استقلال هستيم و درحال پدر مادري براي والدينمون اين اواخر با اصرار ما والدينمون بالاخره از هم جدا زندگي ميكنن و قهر كردن بابام همش ميگه اموال ماله منه مامانم ميگه ماله من بابام پولارو حروم ميكنع و مادرم حرص ميخوره من ترس از فرق دارم اختلال اضطرابي و حالات افسردگي دارم توي خونه درس ميخونم مهارت هاي زيادي زارم اما توانايي استفاده ازشونو ندارم همش ذهنم درگيره اوضاع اشفته خونه هست دوساله تحت درمان روانشناختي هستم كلاس و دوره هاي روانشناسي زيادي رفتم ولي بازم حالم خوب نيست مشاوره تا حدودي حالمو بهتر ميكنه اما دوستدارم نظرات ديگران رو هم بشنوم عذر ميخام انقدر بي سر ته نوشتم چون واقعا شرح وقايع سخته

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : اختلاف خانوادگي

شاید حرفمو خیلی خوش بینانه بگیری ولی سعی کن تو مرداب زندگیت گل نیلوفر ابی باشی

زوم کن رو اهدافت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : اختلاف خانوادگي

سلام

بی سر و ته ننوشتی کامل متوجه قضیه شدم و کامل درکت میکنم متاسفانه شرایط اینجوریه حتی نه واسه تو بلکه واسه خیلیا

میدونی هدیه خانم جبره محیط خیلی بده خیلی .....

ولی توصیه ای که میتونم بهت بکنم اینه که تو این شرایط و این آب گل آلود سعی کنی ماهی خودت رو از آب بگیری و سعی کنی قوی بشی و به استقلال برسی چون وقتی قوی بشی هم میتونی

به خودت کمک کنی هم به خانوادت, درواقع چاره ای جز این نداری وگرنه مثل خانوادت همین آیندرو داری و باید همین شرایط رو تحمل کنی

میتونی از کلاسهای فنی و حرفه ای که رایگان در همه استانها برگزار میشه استفاده کنی و یک مهارت یاد بگیری و بری سره کار پول دربیاری و زودتر به استقلال برسی

تو این شرایط مساله استقلال مالی خیلی میتونه بهت کمک کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد