مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32

موضوع: اختلاف خانوادگی

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29977
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اختلاف خانوادگی

سلام من با همسرم ازدواج کردم چون فکر می کردم ازدواج سنتی من با عشق همسرم توام هستش به من اون منو دید و بقول خودش عاشق شد هیچ تحقیقی از خانوادش بخوبی انجام ندادیم تحقیقات حول محور خودش بود بعد ازدواج کم کم متوجه شدم مادرش اهل دعوا مرافع با فامیل و حتی همسایه بوده و متاسفانه زفتار تند شوهرم از نظر فریاد زدن و فحش دادن و غیر قابل پیش بینی بودن بر اساس تشویقات مادرشونه که فکر میکرده خودش و بچه هاش مسئول ادب کردن پسرهای بی ادب همسایه ها بوده و وقتی من میگم که درگیری فیزیک یبا دوستات اصلا مناسب نبوده مادرش میگه اخه بی ادب بودن و .........البته من هرگز نگفتم رفتا بدت و آزار دهنده تو به من نتیجه تربیت غلط مادرشه چون میدونم اگه بگم قطعا دعوای بزرگی میشه اما ریشه گرفتاریم میدونم خیلی خسته و حتی افسرده شدم چون اصلا نمی تونم به همسرم به عنوان یک آدم با ثبات راز نگهدار اعتماد کنم ناخونامو میکنم لبمو تموم کردم گاهی احساسی سردی دارم تمرکز اصلا ندارم راندمانم تقریبا صفر شده تمام اعتماد بنفس و قدرت تصمیم گیری هام بخاطر اینکه نمی دونم چه پیشامدی در آینده منتظر منه تقریبا به مفنی 100 رسیده دلم زندگیم نمیخواد و فقط بخار آبرو و اعتبار و خانواده ام که از مشکلاتم بی خبرن ادامه میدم بهش وابسته ام اما عاشقش نیستم دیگه جلبه همه خانوادش از مادر تا خاله در زندگیمون دخالت میکنن اماد اصرار داره به خانوادم چیزی نگم چون معتقد زندگی خواهرش بخاطر دخالتهای برادر و مادرش مدتی در تنش بوده کلافه ام

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29977
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اختلاف خانوادگی

من نگران خودم شدم
    خیلی حس می کنم دیگه به هیچ چیزی علاقه ندارم ورزش نمیکنم
    خلاصه هیچ کاری از دستم به درستی دیگه بر نمیاد نه اینکه نتونم حسشو ندارم تمرکز ندارم آزرده و پریشانم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

اختلافات,  اختلاف,  اختلاف وجهات النظر,  اختلاف حجم الخصيتين,  اختلاف الرأي,  اختلاف امتي رحمة,  اختلاف الصور,  اختلاف حجم الثدي,  اختلاف حجم هالة الثدي,  اختلاف العلماء,  اختلاف خانوادگی,  اختلاف خانوادگی زهرا نعمتی,  اختلاف خانوادگی حسن جوهرچی,  اختلاف خانوادگي در ازدواج,  اختلاف خانوادگی تختی,  اختلاف خانوادگی فرهاد ظریف,  اختلاف خانوادگی چیست,  اختلاف خانوادگی از نوع سوم,  اختلاف خانوادگی آپارات,  اختلاف خانوادگی بهشتی وعجمی نژاد,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  نمیدونم,  نمیدونم چمه,  نمیدونم چی سرچ کنم,  نمیدونم باردارم یا نه,  نمیدونم دلم دیوونه کیست,  نمیدونم چیکار کنم,  نمیدونم به انگلیسی,  نمیدونم چی بگم,  نمیدونم چی میخوام,  نمیدونم چرا,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)