نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اختلاف خانوادگی

1460
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33004
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy اختلاف خانوادگی

سلام.من در خانواده 7نفری بزرگ شدم با وضع مالی متوسط، دو برادر و یک خواهر بزرگتر از خود دارم ویک خواهر کوچکتر ،،، درکنار پدرومادرم ،،، خواستگاری برای من اومد و من هم با رضایت خانواده ازدواج کردم، اما بعدها خواهر بزرگتر با اینکه قبلا کاملا موافق بود ناگهان به مخالفت و قهر پرداخت جوری که با ما سر یک سفره نمینشست، و با پدرومادرم رفتار خوبی نداشت ، من کاملا گیج شده بودم ولی چون عقد صورت گرفته بود راه بازگشتی نداشتم، بعد از ازدواجم خواهرم ازدواج کرد اما شوهر ایشان اصلا ادم درستی نبود با اینکه خانواده کاملا مخالف بودن ایشون گفتند که میخوان ازدواج کنند، اون پسر زبان باز دروغ گو و اهل رشوه دادن و در کل رفتارهای ناپسند زیادی داشت، خواهر من شاغل بود و گزینه خوبی برای ازدواج بود ، با ورود شوهر خواهرم حرف جدیدی ایجاد شد بطوریکه ایشان شروع به تخریب یک یک اعضای خانواده ما کردند مثلا از بردارم شروع کردند و تهمت ها و دروغ هایی به ایشان بستند که برادرم و زنش پایشان از خانه بریده شد، و بقیه هم بخاطر ترس اینکه خواهرم طلاق نگیرد با داماد جدید موافق بودند و حرف او را باور کردند، خلاصه برادر بیچاره من تنها شد و از طرف خانواده همسرش خیلی ناسزا شنید که تو حتما مشکلی داری که خانوادت تنهات گذاشتند و از این قبیل حرف ها،،،،
    بعد از مراسم ازدواج خواهرم ، داماد جدید شروع به بستن تهمت و دروغ به همسر بنده شد و دعوای سرسختی در منزل پدری رخ داد، جوری که کادوی عروسی که به انها داده بودیم پس فرستادند،،، و این جرقه ای شد که شوهر بنده دیگر هیچ علاقه حتی به دیدن خانواده من ندارد و دلش رنجیده و به خون خواهرم و شوهر او تشنه است... از این ماجرا یکسال میگذرد و همه چیز بدتر شده خواهر من حالا دست روی خواهر کوچک تر من گذاشته و به اوتهمت زده اند و مدام برای او دردسر جدید میسازند، تمام هدف انها از چشم انداختند اعضای خانواده است تا آنها تنها وارث پدرم شوند، از این طرف همسر من هراز گاهی این اتفاقات رو بر سر من میکوبد که حق هم دارد،،، میخواهم ببینم شما جای من بودید چکاری میکردید، فقط من همه همه ماجرا نگفتم چون خواهرم و شوهرش خیلی بدی های دیگه هم انجام دادن که کاملا از چشم افتادند اما مادرم به سختی پشتیبان انهاست و پدرم بخاطر ترس طلاق هیچ کاری نمیکند!
    لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اختلاف خانوادگی

اگه واقعا شوهرتونو دوست دارید در درجه ی اول اونو راضی نگه دارید زیاد ازش نخواین که رفت وامد کنه و بعدش صبر کنید وهر وقت تونستید تنهایی برید وبا پدر یا مادرتون حرف بزنید هر کدوم که راحتید و مشکلشونو با شوهرتون بپرسید اگه واقعا منطقی نبود بچسبید به زندگی تون و روابطتون رو باهاش متناسب کنید وبسپرید دست خدا مطمئن باشید اگه شوهرتون واقعا خوب باشه مطمئن باشید خدا درست زمانی از دستش میگیره که فکرش رو هم نکنید و مطمئن باشید اگه شوهر خواهرتون ادم بدی باشه خدا زمینش میزنه به ارث و اینا فکر نکنید خیلین هیچوقت پولی که به ناحق گرفته بشه به هیچ کسی خیر نرسونده اگه برسونه هم حالی که توی قیامت داره مطمین باشید داغونه به خدا توکل کنید و به عدالتش ومهربونیش باور داشته باشین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اختلاف خانوادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرسانا نمایش پست ها
    سلام.من در خانواده 7نفری بزرگ شدم با وضع مالی متوسط، دو برادر و یک خواهر بزرگتر از خود دارم ویک خواهر کوچکتر ،،، درکنار پدرومادرم ،،، خواستگاری برای من اومد و من هم با رضایت خانواده ازدواج کردم، اما بعدها خواهر بزرگتر با اینکه قبلا کاملا موافق بود ناگهان به مخالفت و قهر پرداخت جوری که با ما سر یک سفره نمینشست، و با پدرومادرم رفتار خوبی نداشت ، من کاملا گیج شده بودم ولی چون عقد صورت گرفته بود راه بازگشتی نداشتم، بعد از ازدواجم خواهرم ازدواج کرد اما شوهر ایشان اصلا ادم درستی نبود با اینکه خانواده کاملا مخالف بودن ایشون گفتند که میخوان ازدواج کنند، اون پسر زبان باز دروغ گو و اهل رشوه دادن و در کل رفتارهای ناپسند زیادی داشت، خواهر من شاغل بود و گزینه خوبی برای ازدواج بود ، با ورود شوهر خواهرم حرف جدیدی ایجاد شد بطوریکه ایشان شروع به تخریب یک یک اعضای خانواده ما کردند مثلا از بردارم شروع کردند و تهمت ها و دروغ هایی به ایشان بستند که برادرم و زنش پایشان از خانه بریده شد، و بقیه هم بخاطر ترس اینکه خواهرم طلاق نگیرد با داماد جدید موافق بودند و حرف او را باور کردند، خلاصه برادر بیچاره من تنها شد و از طرف خانواده همسرش خیلی ناسزا شنید که تو حتما مشکلی داری که خانوادت تنهات گذاشتند و از این قبیل حرف ها،،،،
    بعد از مراسم ازدواج خواهرم ، داماد جدید شروع به بستن تهمت و دروغ به همسر بنده شد و دعوای سرسختی در منزل پدری رخ داد، جوری که کادوی عروسی که به انها داده بودیم پس فرستادند،،، و این جرقه ای شد که شوهر بنده دیگر هیچ علاقه حتی به دیدن خانواده من ندارد و دلش رنجیده و به خون خواهرم و شوهر او تشنه است... از این ماجرا یکسال میگذرد و همه چیز بدتر شده خواهر من حالا دست روی خواهر کوچک تر من گذاشته و به اوتهمت زده اند و مدام برای او دردسر جدید میسازند، تمام هدف انها از چشم انداختند اعضای خانواده است تا آنها تنها وارث پدرم شوند، از این طرف همسر من هراز گاهی این اتفاقات رو بر سر من میکوبد که حق هم دارد،،، میخواهم ببینم شما جای من بودید چکاری میکردید، فقط من همه همه ماجرا نگفتم چون خواهرم و شوهرش خیلی بدی های دیگه هم انجام دادن که کاملا از چشم افتادند اما مادرم به سختی پشتیبان انهاست و پدرم بخاطر ترس طلاق هیچ کاری نمیکند!
    لطفا راهنمایی کنید
    اختلاف خانوادگی:
    دوست عزیز ما قصد تخریب و یا متهم کردن کسی رو نداریم ..

ولی رفتار خانواده شما با ایشون عامل این همه مشکلات شده ...

اینکه میترسید باهاش برخورد کنید از ترس طلاق خواهرتون و به خاطر همین موضوع همه چی رو از دست میدید

بهتره در این مورد از طریق بزرگان فامیل با خانواده صحبت کنید تا بتونید راه حل مناسبی متناسب با رفتار ایشون پیدا کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد