مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اختلاف شوهرم با خانواده ام

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اختلاف شوهرم با خانواده ام

سلام وخسته نباشید
    من سه سال ازدواج کردم اما شوهرم بخاطر مشکلاتی که در دوران عقد پیش اومده نمیزاره برم خونه پدرو مادرم. (حدودا دوماه یک بار در حد چند ساعت)
    من هم متقابلا رفتارم با پدر و مادرش سرد شده بود . بچه دارهم شدم به امید اینکه اخلاقش بهتر بشه ولی تغییری نکرد. حتی توافق کردیم که من رفتارم با پدر وماردش بهتر بشه در عوض اون هم بزاره برم خونه پدر و مادرم ولی متاسفانه باز هم فرقی نداره چون ساعت تعیین میکنه و اگه کمی دیر بشه نمیزاره دفعه بعدی برم.
    منم نمیدونم چکار کنم . لطفا راهنماییم کنید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.23
    تشکـر
    4,188
    تشکر شده 10,002 بار در 4,985 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : اختلاف شوهرم با خانواده ام

نقل قول نوشته اصلی توسط زکیه نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشید
    من سه سال ازدواج کردم اما شوهرم بخاطر مشکلاتی که در دوران عقد پیش اومده نمیزاره برم خونه پدرو مادرم. (حدودا دوماه یک بار در حد چند ساعت)
    من هم متقابلا رفتارم با پدر و مادرش سرد شده بود . بچه دارهم شدم به امید اینکه اخلاقش بهتر بشه ولی تغییری نکرد. حتی توافق کردیم که من رفتارم با پدر وماردش بهتر بشه در عوض اون هم بزاره برم خونه پدر و مادرم ولی متاسفانه باز هم فرقی نداره چون ساعت تعیین میکنه و اگه کمی دیر بشه نمیزاره دفعه بعدی برم.
    منم نمیدونم چکار کنم . لطفا راهنماییم کنید.

دوست عزیز این مشکل حتما ریشه ای داشته که ایشون چنین برخوردی میکنه .
    به همین خاطر تا این مشکل ریشه یابی نشه .
    و در موردش گفتگو نکنید نتیجه ای رو نمیتونید متصور باشید .
    برای پی بردن به این موضوع باید بررسی کنید .
    که آیا همسرتان برای ارتباط داشتن با دیگران از جمله خانواده و دوستان خود نیز بی انگیزه است .
    یا فقط برای رفت و آمد با خانواده شما مشکل دارد.
    اگر این مشکل در دیگر ارتباط ها هم دیده می شود، لزوم بهره گیری از مشاوره حضوری لازم است.
    گاهی اوقات نیز برآورده نشدن برخی توقعات (هرچند غیرمنطقی) باعث ایجاد دلخوری و قطع رابطه می شود.
    به عنوان مثال ممکن است همسرتان توقع حمایت مالی از خانواده شما داشته باشد.
    در نظر داشته باشید حتی اگر این توقع را بی جا می دانید باز هم می توانید با گفت وگو این اختلاف و سوءتفاهم را حل و فصل کنید.
    در کل بهتر است از همسر خود بخواهید تا دلایل این قطع رابطه را بازگو کند.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
اختلافات,  اختلاف,  اختلافنا سر تميزنا,  اختلاف وجهات النظر,  اختلاف الصور,  اختلاف حجم الثدي,  اختلاف الاراء,  اختلاف الثقافات,  اختلاف الليل والنهار,  اختلاف العلماء,  اختلاف شوهرم با خانواده ام,  اختلاف سنیم با شوهرم زیاده,  اختلاف شوهرم با خانواده اش,  اختلاف شوهرم با خانوادم,  اختلاف با شوهرم,  اختلاف فرهنگی با شوهرم,  اختلاف من و شوهرم,  اختلاف با خانواده شوهرم,  با شوهرم اختلاف دارم,  با خانواده شوهرم اختلاف دارم,  لطفا راهنماییم کنید,  نمیدونم,  نمیدونم چمه,  نمیدونم چی بگم,  نمیدونم چرا,  نمیدونم چیکار کنم,  نمیدونم دلم دیوونه کیست,  نمیدونم چه مرگمه,  نمیدونم به انگلیسی,  نمیدونم چی میخوام,  نمیدونم به ترکی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)