نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: اختلاف عقیده!

871
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30305
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation اختلاف عقیده!

سلام, من 21ساله هستم و یکساله که المان زندگی میکنم با خانوادم.با یه پسر ایرانی اشنا شدم چهارماهه.......که چندین ساله اینجاست و با دخترای اروپایی زیاد رابطه داشته و بقول خودش الان میخواد یه رابطه جدی برای اینده باهم داشته باشیم, یکسری درخواستهایی ازمن داره که خانوادم قبول نمیکنن اما برای خود من مهم نیست! یکیش اینکه میگه باهم زندگی کنیم ولی خانواده من حتی اگه بهشون بگم اینو واکنش بدی نشون میدن من نمیخوام بین اونا و پسر مورد علاقم یکیو انتخاب کنم میخوام هر دو طرفو داشته باشم ولی واقعا گیر کردم چکاری میتونم انجام بدم؟
    ویرایش توسط Donyaaaa : 08-17-2016 در ساعت 06:06 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9098
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اختلاف عقیده!

یک ساله رفتید المان . خانوتدتون هم اونجا هستن؟ اگر هستن که خوب طبیعی هست توی جامعه ایران بودن ( و تفاوت هایی در نوع فرهنگ هست ) - هیچوقت بین دو نفر که براتون مهم هستن یکی رو انتخاب نکنید . سعی کنید دو تاش رو داشته باشید ( خانواده ها همیشه اخرش راضی میشن ) اما گاهی وقتی راضی میشن شما شکست میخورید و دیگه راهی برای برگشت نیست .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25493
    تشکـر
    83
    تشکر شده 91 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    9

خودتون می دونید ولی به نظر من پسری که با به قول خودتون با دختر های اروپایی زیادی رابطه داشته اصلا قابل اعتماد نیست تازه پسر ایرانی که با دختر های زیادی رابطه داشته غیر قابل اعتماد تر از یه پسر اروپایی هست که با دختر های زیادی رابطه داشته باشه بازم به نظر من یا با پسری ازدواج کن که اروپایی کامل باشه یا اگه ایرانیه یک کم از اصالت ایرانی داشته باشه و در آخر بازم خودت می دونی .

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk
    امضای ایشان
    esmiz

4. کاربران زیر از Esmiz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

چه ایران چه آلمان رفتار بد و غیر اخلاقی هیچ تفاوتی نداره
    به قول دوستمون پسری که انقدر بی قید بند بوده به نظرتون میتونه قابل اعتماد باشه!!
    پسری که بدون تعهد و چهارچوب بخواد یه زندگی رو شروع کنه کاملا مشخصه دنبال چیه
    خواهشن فکر نکنید به این میگن مدرنیته یا روشن فکری اتفاقا این نوع تفکر عین بی فرهنگیه و اون آقا با این در خواستش هم به شما و هم به خانوادتون توهین کرده
    مهم این نیست که کسی کنار دریا وایسه و غرق نشه مهم اینکه توی دریا بره و غرق نشه
    مراقب باش مثل اون پسر غرق نشی
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

6. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

اصلا این اقا به نظرم یکی از دلایل مهمی که اومده اونجا ارضای نیازاش بوده.به نظر من با یه پسر اروپایی ازدواج کن چون خیلی خقوق خانما رو رعایت میکنن.معمولا مردای ایرانی که میرن خارج و تو این خط میفتن افتضاح هستن و اصلا مناسب ازدواج نیسن چون دقیقا مثل یه فنر تحت فشارن ازادی پیدا کنن در میرن.برای این افراد تقوا بی معنیه ینی اگر شرایطشو داشته باشن همه کاری میکنن حتی خیانت اونجا هم که شرایطش هست.پس به نظر من ایشون رو کنار بذار.

8. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد