نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: ازدواج زن و مرد مطلقه و بچه دار

1905
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28215
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج زن و مرد مطلقه و بچه دار

باسلام من خانمی هستم که یک پسر دارم و مطلقه هستم و پسرم با خودم زندگی میکند 2 سال پیش با پسرخالم که 2تا پسر دارد ازدواج کردم و پسر من 17 ساله است و پسران او 15و17 ساله هستند به خاطر مشکلات مالی ا و نساختن بچه ها با هم از هم جدا شدیم البته هردو همدیگر را دوست داشتیم ولی باهم لجبازی کردیم و طلاق گرفتیم و خانوادهامون هم وساطتت نکردن باهم درگیر شدند البته لفظی من لج کردم چون پسر من بیشتر ناسازگاری میکرد و شوهرم میگفت بچه شما باید برود پیش پدرش و پسر من هم نمیرفت میخاست فقط پیش من باشد البته پدرش هم چون ازدواج کرده بود میگفت نمیتوانم پسرمان راببرم چون زنش قبول نمیکند و پدر بزرگش میگفت بیاید پیش ما ولی پسرم به هیچ عنوان زیز بار رفتن نمیرفت و خیلی هم بامن لج میکرد و بیشتر مشکلات ما سر نا سازگاری پسرم بود البته بچه ها مون هم کما بیش باهم دعوا داشتن ولی لفظی بود و زود حل میشد ولی روزهال اخر باهم دعوای تن به تن کردند و علاوه بر این پسرم چشم دیدن شوهر من را نداشت ولی بچه های او با من تقریبا خوب بودند خلاصه چون شوهرم پسر من را نمخاست طلاق گرفتیم ولی الان بعد از گذشت یک ماه از طلاق شوهرم میگوید اشتی کنیم و بچه هارا خانه پدر بزرگها شون بزاریم و تنها برویم د شهرستان واوان زندگی کنیم و هفته ای یکبار بیاییم پیش بچه ها به نظ شما صلاح است
    و البته پسر من خیلی پسر بدی شده است جوری که من به او گفتم باید بروی تنها زندگی کنی چون با هیچ کس کنار نمی اید فقط میگوید تو خانه جدا بگیر و دوتایی زندگی کنیم و ازدواجم نکن من تا کی اسیر بچه باشم بین دوراهی مانده ام که دوباره برگردم پیش شوهرم و پسرم را ول کنم یا پیش بچم باشم و ازد واج نکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج زن و مرد مطلقه و بچه دار

نمیدونم وقتی گفتی تا کي اسیر بچه باشم دلم گرفت فکر کنم خیلی عذاب میکشه از مادرش درکش کن براش سخته که مادرش ازدواج کنه سنش هم کمه پر از غرور و احساسه ممکنه به سمت خلاف بره یعنی شوهر کردن به پسرخالت را به بچت ترجیح میدی؟ شش هفت سال صبر میکردی پسرت بزرگ تر بشه زنش میدادی بعد شوهر میکردی.اونموقع سن پسرت که بیشتر میشد تو را هم بیشتر درک میکرد. پدر که نداره حداقل براش مادری کن به سمت اعتیاد و روابط خطرناک نره تو سن حساسی هست الان، اذیت کردن و مخالفتش کاملا طبیعیه.

3. 5 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

با پسرتون حرف بزنید و بهش بگید که آدمای میانسال ناچارن به ازدواج و بهش بگین بزرگتر که شد متوجه میشه و شما خودخواه نیستین و روش طبیعی زندگی همینه.

بعضی از مخفی کاریها و اینکه بچه ها چیزایی رو نمیدونن باعث چنین رفتارهایی از اونها میشه.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط خدابخش نمایش پست ها
    باسلام من خانمی هستم که یک پسر دارم و مطلقه هستم و پسرم با خودم زندگی میکند 2 سال پیش با پسرخالم که 2تا پسر دارد ازدواج کردم و پسر من 17 ساله است و پسران او 15و17 ساله هستند به خاطر مشکلات مالی ا و نساختن بچه ها با هم از هم جدا شدیم البته هردو همدیگر را دوست داشتیم ولی باهم لجبازی کردیم و طلاق گرفتیم و خانوادهامون هم وساطتت نکردن باهم درگیر شدند البته لفظی من لج کردم چون پسر من بیشتر ناسازگاری میکرد و شوهرم میگفت بچه شما باید برود پیش پدرش و پسر من هم نمیرفت میخاست فقط پیش من باشد البته پدرش هم چون ازدواج کرده بود میگفت نمیتوانم پسرمان راببرم چون زنش قبول نمیکند و پدر بزرگش میگفت بیاید پیش ما ولی پسرم به هیچ عنوان زیز بار رفتن نمیرفت و خیلی هم بامن لج میکرد و بیشتر مشکلات ما سر نا سازگاری پسرم بود البته بچه ها مون هم کما بیش باهم دعوا داشتن ولی لفظی بود و زود حل میشد ولی روزهال اخر باهم دعوای تن به تن کردند و علاوه بر این پسرم چشم دیدن شوهر من را نداشت ولی بچه های او با من تقریبا خوب بودند خلاصه چون شوهرم پسر من را نمخاست طلاق گرفتیم ولی الان بعد از گذشت یک ماه از طلاق شوهرم میگوید اشتی کنیم و بچه هارا خانه پدر بزرگها شون بزاریم و تنها برویم د شهرستان واوان زندگی کنیم و هفته ای یکبار بیاییم پیش بچه ها به نظ شما صلاح است
    و البته پسر من خیلی پسر بدی شده است جوری که من به او گفتم باید بروی تنها زندگی کنی چون با هیچ کس کنار نمی اید فقط میگوید تو خانه جدا بگیر و دوتایی زندگی کنیم و ازدواجم نکن من تا کی اسیر بچه باشم بین دوراهی مانده ام که دوباره برگردم پیش شوهرم و پسرم را ول کنم یا پیش بچم باشم و ازد واج نکنم

منم نظر اینه که با توجه به مشکلات بوجود اومده ...و اینکه پسرتون در سنین حساس زندگی ؛ دو جدایی را تجربه کرده واقعا باید هم ناسازگار باشه ...خب شاید از شما در ازدواج با پدرش کیینه به دل داره و شما رو مقصر میدونه ..

بعدشم شما باید ازدواج دوم رو مدیریت میکردید و بیشتر صبرو خودخوری میکردید ..

خودتون واقفید که لجبازی کردید ...خب لجبازی در شرایط شما و با دونستن اینکه پسر شما ناسازگار بوده واقعا بعیده .

باید به همسرتون حق میدادید و میگفتید میدونم پسر من مقصره پیس باهم کمک کنیم درستش کنیم ارومش کنیم یا حداقل جدی نگیریم رفتارهای ازار دهندش رو ..

ینی بجای لجبازی از همسرت کمک میخواستی .

خب این خیلی خوبه که بچه های همسرت به شما احترام میزاشتن ...از همونها کمک میخواستی .
    بهرحال شما اول یک خانوم و بعد یک مادر هستی ...باید با صبرو گذشت و سکوت و مدارا حداقل زندگی دومت رو حفظ میکردی .

از زندگی اولتون چیزی نگفتید پس نمیشه صرف این رفتارها و مطلقه بودن گفت که چرا جدا شدید از پدر بچتون و شما مقصر بودید ...بهر حال طلاق حرام نیست ولی در زندگی بعدی باید از تجربیاتتون و ...استفاده میکردید و به پسرتون بخاطر نا آرومی در اون سن حساس حق میدادید و با کمک همدیگه به اصلاح رفتارهاش مبادرت میورزیدید .

ولی اینجور نشدو شما جدا شدید ...
    شما حق ندارین توی این سن حساس پسرتون رو تنها بزارید ...به خدا رهاش کنید که هفته ای یبار ببینیدش ؟؟؟این انصافه ؟

شما مسیول بودنش روی این کره خاکی هستید ...پس یا راضیش کنید تا با خوشی و رضایت در کنار شما زندگی کنه ..

یا با عشق و ایمان و صبرو گذشت در کنارش باشید تا تربیتش کامل بشه و فرزند صالحی تحویل جامعه بدید ..

به هر حال مهم اینه که از این سن حساس به نحو احسن گذر کنه ..بعد که به ارامش رسید و خوب و بد روفهمید شمام میتونید برید پی زندگی و عشق و علاقه هاتون .

ولی اینطور نباشه که با سرکوفت و کلافگی پسرتون رو انتخاب کنید و کنارش بمونید .
    اون باید نهایت عشق شما رو برای انتخاب خودش از سمت شما درک کنه و این خیلی خیلی میتونه کمکش کنه تا اروم بشه .
    چون اون فهمیده که پدرش نمیخوادش ..پس حداقل شما بخوایدش و با عشق بزرگترش کنید .

اصلا شاید زودتر از اینکه سرو سامون بگیره خودش قبول کرد که شما ازدواج کنید ..

ولی بهرحال شما باید بهش این حس رو بدیدکه من تو رو با تمام عشق و علاقم انتخاب میکنم و بهت نیاز دارم ...این حس نیاز احساس مردانگی و مسیولیتش رو بیشتر میکنه و کمتر لجبازی و بچه بازی در میاره .
    ویرایش توسط ghazal1 : 05-18-2016 در ساعت 07:53 PM

6. 3 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28215
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام گفته بودید از ازدواج قبلیم بگم همسر قبلی من خیلی خانم باز بود و اصلا منو دوست نداشت خودشم اعتراف کرده بود وپسرم قبول دارد که مقصر پدرش بوده چون من اصلا راضی به طلاق نبودم بخاطر پسرم راضی نبودم و الان من با خانواده همسر سابقم رفت وامد دارم چون انها خوب هستند خودشان هم با پسرشون مشکل دارند و من برای جدایی از همسر دومم لج کردم چون همسرم خیلی غد بود و میگفت باید بچتو بفرستی بره من هم گفتم نمیتوانم از پسرم بگذرم برای همین جدا شدم الان هم که دوباره میگوید اشتی کنیم بدون بچه ها ولی من گفتم یک سال بدون اینکه فامیل و خانوادها بفهمن باهم باشیم تا بچه ها کمی عاقل بشن و در این یک سال من با پسرم زندگی کنم ولی میترسم باز بعد یک سال پسرم راضی به ازدواجم نشود و چون همسرم خیلی خیلی التماس میکند و ابراز علاقه میکند دلم برایش میسوزد و از طرفی هم دلم برای پسرم میسوزد بین دوراهی گیر کردم خسته شدم چون کلا پسرم از شوهر دوم من متنفر است
    ویرایش توسط خدابخش : 05-19-2016 در ساعت 01:57 PM

8. 2 کاربران زیر از خدابخش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

به نظرم تصمیم درستی گرفتی

اول رو پسرت کار کن مشاور ببرش اون ها بلدن منطقی باهاش حرف بزنن و قانعش کنن و همچنین خود شما

چون الان پسر شما خیلی بهتون وابستست. اگر بخوانید تو این شرایط راهش کنید ممکن به جاهای خوبی کشیده نشه!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

اینکه به خاطر بچه تون از داشتن یه زندگی اروم محروم بشین، عاقلانه نیست.
    پسرشما نهایتا میره دنبال زندگیش. شما می مونید و تنهایی.
    به نظر من با همسرتون صحبت کنین و به یک توافقی راجع به بچه هاتون برسین نه اینکه صورت مساله رو پاک کنین. از همسرتون بخواین مثل دوتا مرد با پسرتون حرف بزنن و اعتمادش رو جلب کنن. اگه از در دوستی وارد بشین نتیجه بهتری میگیرین.
    خصوصا با وجود اخلاق های پرخاشگرانه پسرتون، اگه یه مرد نقش پدر و حامی رو براش ایفا کنه بهتره. چون تو این سن پسرها بیشتر به پدر احتیاج دارن.

پس هرگز به خاطر پسرتون قید ازدواج رو نزنین. اولویت اول هر فردی در زندگیش باید همسرش باشه. چه زن چه مرد. چون بچه ها نهایتا میرن دنبال زندگی خودشون.
    پس سعی کنین قبل از ازدواج مجدد، اول رابطه همسر و پسرتون رو با هم خوب کنین.
    اگه خودتون نمیتونین از یه مشاور کمک بگیرین.

پسرتون با چیزایی که شما ازش گفتین مشخصه قابل کنترل نیست و شما به عنوان یه خانم ابدا حریفش نخواهید شد. پس به کمک و همراهی همسرتون حتما احتیاج پیدا خواهید کرد.

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28215
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام پسرم هرشب دیر به خانه می اید یا اینکه میرود خانه رفقا و نمی اید هر چی باهاش صحبت میکنم زیر بار نمیرود و بدتر شده طوری که جوابم را میدهد و میگوید به خودم ربط دارد بعضی شبها از خانه بیرونش کردم و راهش ندادم و گفتم باید شبها زود بیایی و گرنه جایی در خانه نداری مشکلش با شوهر من هم همین بود حرف گوش نمیداد با زبون خوش گفتیم گوش نداد با دعوا گفتیم گوش نداد راش ندادم خانه بعد چند روز به غلط کردن افتاد راحش دادم بعد ده روز دوباره شروع کرد یک مشت رفیقهای مثل خودش هم دارد چیکار کنم خانواده پدریش هم کرج هستند و نیستند تا انها جلویش را بگیرند پدرش هم می گوید ولش کن بیرونش کن خودشو راحت کرده پیش پدرش اگر میرفت زندگی میکرد برای خودش بهتر بود که یک مرد بالاسرش باشد تا ادم شود میخواهم بعد از امتحاناش بهش بگم خودت میدانی برو سوی زندگیت دیگه خسته شدم با

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28215
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام پسرم هرشب دیر به خانه می اید یا اینکه میرود خانه رفقا و نمی اید هر چی باهاش صحبت میکنم زیر بار نمیرود و بدتر شده طوری که جوابم را میدهد و میگوید به خودم ربط دارد بعضی شبها از خانه بیرونش کردم و راهش ندادم و گفتم باید شبها زود بیایی و گرنه جایی در خانه نداری مشکلش با شوهر من هم همین بود حرف گوش نمیداد با زبون خوش گفتیم گوش نداد با دعوا گفتیم گوش نداد راش ندادم خانه بعد چند روز به غلط کردن افتاد راحش دادم بعد ده روز دوباره شروع کرد یک مشت رفیقهای مثل خودش هم دارد چیکار کنم خانواده پدریش هم کرج هستند و نیستند تا انها جلویش را بگیرند پدرش هم می گوید ولش کن بیرونش کن خودشو راحت کرده پیش پدرش اگر میرفت زندگی میکرد برای خودش بهتر بود که یک مرد بالاسرش باشد تا ادم شود میخواهم بعد از امتحاناش بهش بگم خودت میدانی برو سوی زندگیت دیگه خسته شدم با

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط خدابخش نمایش پست ها
    دوست عزیزم شما تایپک جدا بزنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,746 بار در 2,687 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    دوست عزیزم شما تایپک جدا بزنید
    ایشون خودشون استارتر تاپیک بودن .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

16. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,746 بار در 2,687 پست
    میزان امتیاز
    13

امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد