مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29

موضوع: از خانوادم متنفرم

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    هر چیزی میگذرد...به فکر اینده باش
    شماره عضويت
    21878
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : از خانوادم متنفرم

نقل قول نوشته اصلی توسط absh نمایش پست ها
    برادر کوچک چه رفتاری داره که زننده است. چند سالشه؟

هفت سالشه و امسال میره کلاس اول...گاهی ادا در میاره بی دلیل و مث کنه به ادم میچسبه و هرچی بش میگی نکن نمیفهمه و ساکت میمونه فقط سفت میچسبه...بعضی اوقاتم خیلی بی ادب میشه که دست پرورده ی پدر ماد عزیزمه به هر حالو همون مشکل شب ادراری و یه چیز دیگم هست!برعکس من اون اصلا دروغ نمیگه با اینکه میدونه چیزی که میگه ممکنه باعث تنبیه یا کتک زدنش بشه ولی همیشه راست میگه و خب این باعث شده هر روز یه سوژه واسه دعوا داشته باشیم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18720
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    116
    تشکر شده 140 بار در 94 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

سلام
    بابت شب اداری و طرز رفتارش به روانپزشک ببریدش.
    اون تقصیری نداره. رفتارهای شما و خانواده سبب بروز مشکلاتی شده. که قابل حله.اخه محبت ندیده . براش خواهری کن .
    یه ادم میشناسم که تا دوران راهنمایی جیش میکرد . بالاخره با دارو حل شد و الان بچه هاش قد شماند و هیچ مشکلی نداره.

3. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    هر چیزی میگذرد...به فکر اینده باش
    شماره عضويت
    21878
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون!

4. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25779
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Delvapas
    میزان امتیاز
    0

عزیزم منم تا حدودی این مشکل رو دارم . سعی کن زمانی که عصبانین خودت و داداشت برید توی یه اتاق و درم قفل کنید ! تا جایی که میتونی سعی کن روی رفتارهایی که حساسیت نشون میدن کمتر انجام بدی و فقط به فکر خودت و داداشت باش ! کمکش کن سعی کن رفتارخوبی باهاش داشته باشی و دید اون رو نسبت به پدر و مادرش خوب کنی! کمی به که آینده ی خودت و برادر کوچیکت فکر کنی رفتارهاتم باهاش صمیمانه تر میشه و میتونی بهترباهم ارتباط برقرار کنید !

5. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21993
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.32
    تشکـر
    34
    تشکر شده 209 بار در 115 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

سلام خانوم خانومای گل درسته باید این شرایطو تحمل کرد اما بهتر نیست راه حلی برای کنترل این وضعیت به وجود بیاد؟ تااینکه دست رودست بزاریمو نگاه کنیم؟اینم بگم همه مثله شما نمیتونن راه درستو انتخاب کنند

6. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26334
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

عزیز دلم من اصلا تورو‌نمیشناسمت ولی خییلی خوب درکت‌میکنم.چون تقریبا تو شرایطی مثل تو بزرگ شدم‌و اللن ۲۷ سالمه.اینکه تو‌بیشترازسنت میفهمی‌کاملا از نحوه‌ی بیانت مشخصه عزیزم.ولی بقول دوستان باشمارع۱۲۳ تماس بگیر یا ازیه مشاورخوب کمک بخواه.ولی هیچوقت صحنه روترک نکن.اگرمامانت و بابات درحقتون خوبی نمیکنن ونمیتونن پدرمادرخوبی باشن ولی تو یه خواهرخوب برای داداشت باش.اگه تو بهش محبت کنی اونم محبت میکنه همیشه پشت همو داشته باشین.تاوقتی بزرگ شدین حامیه همدیگه باشین.تو فقط به هدفت که میخای روانپزشک بشی فکرکن.به حرفای سمیِ مادرت یا بقیه اهمیتی نده گلم.ماها تقدیرمون این بوده که تو این شرایط بزرگ بشیم.نباید خودمونو ببازیم.نباید از دست بریم.قوی باش.تمام‌این مسائل گذرا هستن و میگذزند.بلاخره همه چیز یجا درست میشه.مطمان باش عزیزم💜💜💜

7. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.75
    تشکـر
    135
    تشکر شده 230 بار در 166 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    khabalood
    میزان امتیاز
    2

سلام متاسفم که همچین شرایطی داری اجی ولی من باید یه چیزی بهت بگم نمیخوام بهت امید بدم بگم اوضاع خوبه چون بدترین دروغو بهت گفتم و بدترین کارو در حقت کرذم این خوبه که تو قبول کردی مشکل خانوادتو و دنبال راه حلی تحسینت میکنم
    عزیزم اول از همه باید خودتو گم نکنی همیشه محکم باش بدون این همه سختی که میکشی محکمت میکنه وقتی که نمیشه مشکلو کامل حل کرد باید بهش ضد حمله زد میدونی یعنی چی؟یعنی این که از هرچیزی چه خوب چه بد یه نکته دربیاری که باهاش خودتو بسازی سعی کن تنها نباشی تا این افکار ناراحت کننده بیاد سراغت خیلی درس بخون خیلییییی درس خیلی راه خوبی برای خالی کردن فشاره ارامش خوبیم به ادم میده میدونم سخته تو این شرایط درس خوندن ولی بدون که تنها راهی که من امید دارم تو بتونی ایندتو بسازی همین درسه باورت نمیشه اینو بگم اما اگه درس خون تر شی چون فکرت نمیره سمت چیزای منفی مث همین مشکلای خانوادتون خوش اخلاق تر میشی در مورد برادرتم بگم الان باید با خوش اخلاقیت جذبش کنی و اعتمادشو جلب کنی باهاش درددل کنی منطقی براش توضیح بدی مسایلو اگه تو این سن جذبش نکنی بزرگ تر که شه سخت تر میشه جذبش هر کس یه رگ خوابی داره اونو پیدا کن بهش نزدیک شو سعی کن با پدر و مادرتم زیاد ارتباط برقرار نکنی چون به نظر من ادمایی که سی چل سال با این تفکرات بزرگ شدن سخت عوض میشن یا حداقل تو از پسش برنمیای چون هنوز نرسیدی به اون استحکام و تجربه که بخوای درستشون کنی اگه خواستی میتونیم با هم حرف بزنیم بازم

8. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26477
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط kiki نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون!
    من هم تو سن تو این شرایط رو داشتم عزیزم از پدرت بخواه آخر عاقبت من رو بخونه ببینه میخاد واسه بچه اش این اتفاق بیوفته یا نه؟ بش بگو اینو کسی که یک روز شرایط بچه شما رو داشته گفته

شاید کمتر از ۲ ماه دیگه فرصت دارم

9. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26589
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

عزیزم خیلی متاسفم شدم ولی راه حل نهایی شما مشاوره است نه اینکه مادرتون و ببرید مشاوره بلکه تماس بگیرید اونا خودشون راهنمایت می کنند واحتمالش هست مادر تو برای درمان ببرن پس نترس و از مشاوره کمک بخواه حتما هل می کنند الان اون زمان دیگه تموم شده که بچه هارو کتک بزنن و اهمیتی به بچه ها ندن شماچاره ای جز تماس با 123 ندراری قبل از اینکه اوضاع بدتر بشه حتما تماس بگیر عزیزم مادر شما خودش بیماره و داره رنج میبره با این کار هم به خودت هم به برادرت هم به مادر کمک می کنی و انشااله ارامش زندگی به شما برگرده

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

از خانوادم متنفرم

از خانوادم بدم میاد

ازخانوادم متنفرماز خونوادم متنفرمازخانوادم بدم م اداز خانوادم بدم میاد چیکار کنممن از خانوادم متنفرماز خانواده خودمدناراحتماز خونوادم بدم میتداز خانوادم خستممنم از خانوادم متنفرماز خانوادم بدم میاد چیکاز کنممن از خانوادم متنفرم مشاورهمنم متنفرم ازخانوادماز خانوادم بدم میادشاز خونوادم بیزارم. دلم ازخانوادم گرفتهبدم میاد از خانوادمشوهرم برا خانوادم ادا درمیارداز خوانوادم متنفرماز خانوادم متنفرم چی کار کنماز خونوادم بدم میاد

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

ازاده نامداری,  ازدواج موقت,  ازدواج سفید,  ازالة الكرش,  ازدواج سایت وام,  از یوتیوب دانلود,  ازاد کرج دانشگاه,  ازاد شهر قدس دانشگاه,  ازاد دانشگاه,  ازدواج فال,  از خانوادم متنفرم,  از خانوادم بدم میاد,  از خانوادم خسته شدم,  از خانوادم دورم,  از خانوادم بیزارم,  از خانوادم متنفرم چیکار کنم,  من از خانوادم متنفرم,  شوهرم از خانوادم متنفره,  دلم از خانوادم گرفته,  خستم از خانوادم,  مشکل,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل گیتی,  مشکل پہیلیاں,  مشکل گشا,  مشکل clash royale,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل گیتی فیلم کامل,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل الفاظ,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)