نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: اشتباه من و لجبازی شوهرم

2724
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33502
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اشتباه من و لجبازی شوهرم

سلام من و شوهرم دو ساله ازدواج کردیم رابطمون هم همه جوره خوب بود تقریبا بیست روز پیش یه اختلافی بینمون پیش اومد همون شب ازم رابطه خواست منم سروصدا کردم قبول نکردم گفت همین کارا رو میکنین آدم بهتون خیانت میکنه میره سراغ یکی دیگه گفتم خیالم راحته تو عرضه اش رو نداری که بهم خیانت کنی
    گفت باشه عرضه ام رو بهت نشون میدم
    کل این بیست روز اخلاقش تغییر کرد یه بار هم واسه رابطه سمتم نیومد
    شب ها دیر میاد خونه رو گوشیش رمز گذاشت رفتاراش هم مشکوکه
    باهاش صحبت کردم عذرخواهی هم کردم ولی آروم نشد
    چیجوری آرومش کنم کمکم کنین شما جای من باشین چیکار میکنین
    نمیدونم الکی این کارا رو میکنه حرص منو دربیاره یا واقعا داره کاری میکنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32790
    تشکـر
    18
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اشتباه من و لجبازی شوهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط ElhamAmini نمایش پست ها
    سلام من و شوهرم دو ساله ازدواج کردیم رابطمون هم همه جوره خوب بود تقریبا بیست روز پیش یه اختلافی بینمون پیش اومد همون شب ازم رابطه خواست منم سروصدا کردم قبول نکردم گفت همین کارا رو میکنین آدم بهتون خیانت میکنه میره سراغ یکی دیگه گفتم خیالم راحته تو عرضه اش رو نداری که بهم خیانت کنی
    سلام دوست عزیز
    اینکه آدم در شرایطی باشه که نتونه خواسته شوهرشو انجام بده امریه طبیعی که خب شوهرتون باید انقد درک و شعور داشته باشه که روحیه شما رو بسنجه و اینکه آمادگی برای رابطه دارین یا نه؟؟اساس رابطه جنسی اینه که دوطرف تمایل به این امر داشته باشن، حالا اگر شوهرت بخاطر یه همچین چیزی بخواد بهت خیانت کنه نهایت هوس خودشو میرسونه که بخاطر یه رابطه که یبار نشده بخواد بهت خیانت کنه و مثلا لج کرده چیو ثابت کنه؟؟که عرضه داره با یکی باشه و خواسته هاش رو برآورده کنه؟؟اینا همش بهونس اگه دنبال این کار باشه چه شما بهش بها میدادی چه نمیدادی میرفت سمتش
    شما تو منزل آراسته و شیک باشین و از این پس بنظرم دیگه کافیه که شما برین سمتش بذارین من بعد این اوشون بیاد سمتتون اما اینجوری نباشه که باهاش سرد برخورد کنین یا هرچیز دیگه، اگ دیدین که بازم به کاراش ادامه میده بشین باهاش بحرف بگو اگه داره بهت خیانت میکنه از زندگیش میری نمیدونم والا بنظرم باید تهدید کنی تا ببینی چه واکنشی نشون میده، چون واقعا دلیل محکمی برای خیانت نداره بخصوص که شما همش خوب بودین و یبار این اتفاق افتاده
    شما تو رابطه سرد نشین و اگر دیدین به روال کاریش ادامه میده حتما باهاش صحبت جدی کنین
    و اینم بهش نقل قول کنین: شما مردا برای خیانتاتون همش ما زنا و رابطه جنسی مونو مقصر میدونین، یدفعه هم نشده هوس و شهوت زیادی خودتونو مقصر بدونین پس برای تبرئه کردن خودتون کسیو متهم نکنید
    ایشالله که در حد اذیت کردنتون باشه و رابطه با کسی برقرار نکرده باشه، که اگر غیر از این باشه مطمئن باشین دنبال بهونه بوده که تونسته در عرض20 روزاین حرکتو بزنه

3. کاربران زیر از fazi0315 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    خب خودتونم میدونید حرفتون بشدت زشت بوده
    البته شماهم حق دارید اگه شرایطش رو نداشتید رابطه برقرار نکنید اما نه با این رفتارا مطمن باشید کاری نمیکنه ولی چون شما بهش گفتین بی عرضه می خواد خودشو ثابت کنه
    کارش ایشون غیر عادی نیست مردا در همه حالت می خوان خودشونو ثابت کنن شما کوچیکش کردید و بهش گفتید بی عرضه ایشونم می خواد خودشو ثابت کنه
    شماعذرخواهی
    کردید پس کار دیگه نمی تونید انجام بدید عادی رفتار کنید تا کم کم زمان درستش کنه هی عذرخواهی نکنید
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

5. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33502
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من تو این دوسال هیچ چیز مشکوکی ازش ندیده بودم اون شب هم سر یه موضوعی دعوا افتاده بودیم الآنم به نظرم فقط میخواد روی منو کم کنه
    موضوع لجبازی و غرورشه
    من قبول دارم حرفم درست نبود ولی فقط بخاطر دعوایی که افتاده بودیم این حرفو زدم منظوری نداشتم
    سعی کردم یه جوری قضیه رو تموم کنم ولی کوتاه نمیاد خیلی مغروره
    منم نمیخوام غرورم بشکنه خودمو میشناسم یه ذره ادامه بده منم میفتم سر لجبازی دیگه آدم حسابش نمیکنم با اینکه خیلی دوستش دارم
    اصلا نمیتونم این شرایطو تحمل کنم عمدا میخواد حرص منو دربیاره تا خوردم کنه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز توی این دعوا هر دو طرف تون مقصر بودید ولی شما دست گذاشتید رو نقطه حساس و ایشون رو تحریک کردید اشتباهی بوده که انجام شده ولی از این به بعد سعی کنید خود دار باشید تو عصبانی سکوت کنید تا چیزی نگید که بعد ها به ضرر خودتون تموم بشه الان هم شما مثل سابق باش با همسرت خوب باش غذا مورد علاقه شو درست کن لباس خوب بپوش و ازش عذر خواهی کن بابت اون حرفت نزار این لج بازی ادامه پیدا کنه و الکی الکی چیزی پیش بیاد که اصلا انتظارشو نداری زندگی با گذشت و فداکاری و منطق و سیاست و محبت میره جلو نه منم منم و داد و بیداد و دعوا.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.

میدونی عزیزم مردا اینجورین که خیلی زود تغییر فاز میدن و از یه حالت خارج میشن و یه حالت دیگه میگیرن در حالی که ما خانوما نیاز به وقت بیشتری داریم تا حالتمون تغییر کنه!

از طرفی نگاه آقایون به رابطه جنسی٬ عاطفی هستش در حالی که خانوما اونو جسمی و صرفا ارضاء جسمانی میدونن!

به همین دلایل وقتی زن و شوهر دعواشون میشه ٬ اگه مرد از دعوا پشیمون باشه و نیاز به برقراری صمیمیت و ایجاد محبت با همسرش داشته باشه تقاضای رابطه میکنه؛

در حالی که توی این لحظه اول اینکه خانوم نیاز به زمان بیشتری داره تا ناراحتیش فروکش کنه و نمیتونه رابطه رو بپذیره و دوم اینکه توی اون شرایط نیاز به توجه و محبت داره نه رابطه جنسی!

در واقع نه شما مقصری که تقاضای همسرتو رد کردی نه ایشون مقصره که توی اون شرایط تقاضای رابطه کرده!

شما فقط توی چالش تفاوتهای ذاتیتون گیر کردید و متاسفانه نتونستید مسالمت آمیز ازش بیرون بیاید!!

من فکر میکنم همسر شما چون فکر میکنه شما عمدا بهش نه گفتی داره این رفتارا رو انجام میده!

به نظر من شما فعلا کاری به این نداشته باش که همسرت آیا واقعا سرش یه جای دیگه گرمه یا نه!

الان باید ریشه این مشکلو از بین ببری٬ اونوقت مطمئن باش همسرتم این رفتاراشو میزاره کنار .

یه روز سر یک فرصت مناسب بشین و با همسرت از همین تفاوتها صحبت کن و بگو که عمدا پسش نزدی و توی اون لحظه برقراری رابطه برات واقعا کار خیلی سختیه!

بگو اگه ایشون میتونه خیلی زود از عصبانیت به آرامش و رابطه جنسی بره

شما وقتی ناراحتی احتیاج به زمان بیشتری داری تا آروم بشی و به خواسته ش جواب مثبت بدی!

من فکر میکنم با باز کردن بیشتر این موضوع و حرف زدن از خواسته ها و تفاوتها میتونه خیلی کمکتون کنه و انشاء الله رابطتون خوب میشه.

9. 4 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما اشتباه کردید این حرف رو زدید اما بابت اشتباهتون معذرت خواهی کردید پس چرا همسرتون مثل بچه ها رفتار میکنه !!!
    بهش بگید مشکلات زندگی رو با خیانت نمیشه حل کرد !!!!!!!
    واقعا که اکثر مردا اماده هستن یه چیزو بهونه کنن برای خیانت !!!
    شما وظیفه تونو انجام دادید و معذرت خواهی کردید به نظرم حتی اگر معذرت خواهی نمیکردید این حرف و اشتباهتون مجازاتش خیانت نیس.دیگه لازم نیس خودتون رو کوچیک کنید همسرتون اگر ادم درستی باشه برای یه اختلاف خیانت نمیکنه.قرار نیست زن ها خودشون رو هلاک کنن که شوهرشون یه وقت بهشون خیانت نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!شوهرتون باید بزرگ وعاقل بشه و یاد بگیره بابت اشتباهات کوچیک تصمیمات بچگانه نگیره .شما به نظرم هیچ کاری نکن دیگه چون وظیفه تونو انجام دادید و لازم نیست خودتون رو علی رقم میلتون تغیر بدید تا شاید همسرتون تغییر کنه.دیگه هر چی شد بزارید پای حساب مرام وعدالت همسرتون.
    ویرایش توسط saba95 : 01-18-2017 در ساعت 02:46 PM

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    سلام.

میدونی عزیزم مردا اینجورین که خیلی زود تغییر فاز میدن و از یه حالت خارج میشن و یه حالت دیگه میگیرن در حالی که ما خانوما نیاز به وقت بیشتری داریم تا حالتمون تغییر کنه!

از طرفی نگاه آقایون به رابطه جنسی٬ عاطفی هستش در حالی که خانوما اونو جسمی و صرفا ارضاء جسمانی میدونن!

به همین دلایل وقتی زن و شوهر دعواشون میشه ٬ اگه مرد از دعوا پشیمون باشه و نیاز به برقراری صمیمیت و ایجاد محبت با همسرش داشته باشه تقاضای رابطه میکنه؛

در حالی که توی این لحظه اول اینکه خانوم نیاز به زمان بیشتری داره تا ناراحتیش فروکش کنه و نمیتونه رابطه رو بپذیره و دوم اینکه توی اون شرایط نیاز به توجه و محبت داره نه رابطه جنسی!

در واقع نه شما مقصری که تقاضای همسرتو رد کردی نه ایشون مقصره که توی اون شرایط تقاضای رابطه کرده!

شما فقط توی چالش تفاوتهای ذاتیتون گیر کردید و متاسفانه نتونستید مسالمت آمیز ازش بیرون بیاید!!

من فکر میکنم همسر شما چون فکر میکنه شما عمدا بهش نه گفتی داره این رفتارا رو انجام میده!

به نظر من شما فعلا کاری به این نداشته باش که همسرت آیا واقعا سرش یه جای دیگه گرمه یا نه!

الان باید ریشه این مشکلو از بین ببری٬ اونوقت مطمئن باش همسرتم این رفتاراشو میزاره کنار .

یه روز سر یک فرصت مناسب بشین و با همسرت از همین تفاوتها صحبت کن و بگو که عمدا پسش نزدی و توی اون لحظه برقراری رابطه برات واقعا کار خیلی سختیه!

بگو اگه ایشون میتونه خیلی زود از عصبانیت به آرامش و رابطه جنسی بره

شما وقتی ناراحتی احتیاج به زمان بیشتری داری تا آروم بشی و به خواسته ش جواب مثبت بدی!

من فکر میکنم با باز کردن بیشتر این موضوع و حرف زدن از خواسته ها و تفاوتها میتونه خیلی کمکتون کنه و انشاء الله رابطتون خوب میشه.
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

12. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

رامونا جان حرفا رو زد فقط اینکه:

آدم واسه کسی که دوستش داره و شریک لحظات زندگیشه نباید غرور داشته باشه

و مطمئن باشید لجبازی و غرور به جز تباهی سرانجامی نداره!

آدم عاقل لج نمیکنه...
    ویرایش توسط رزمریم : 01-18-2017 در ساعت 07:15 PM

14. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33502
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حق با شماست ولی الان چه کاری از دست من برمیاد دیشب دیر اومد خونه اومد هم موبایل دست گرفت رفت بیرون صحبت کرد
    کلا فقط میخواد حرص منو دربیاره نزدیک بود دیشب دادوبیداد کنم ولی هیچی نگفتم
    به نظرم تا به اندازه کافی حرص خوردن و دادوبیداد منو نشنوه بیخیال نمیشه

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

حق با شماست ولی الان چه کاری از دست من برمیاد دیشب دیر اومد خونه اومد هم موبایل دست گرفت رفت بیرون صحبت کرد
    کلا فقط میخواد حرص منو دربیاره نزدیک بود دیشب دادوبیداد کنم ولی هیچی نگفتم
    به نظرم تا به اندازه کافی حرص خوردن و دادوبیداد منو نشنوه بیخیال نمیشه
    ببین گلم الان مشکل شما اینه که هر دوتاتون افتادین رو دنده لج!

هر دو مغرورین و نمیخواین از حرفتون پایین بیاین!

رزمریم عزیز درست میگه٬ تو زندگی مشترک اگه بخوای موفق باشی باید غرورتو بزاری کنار.

شما تازه دو ساله ازدواج کردین٬ اگه بخواین از الان به این لج و لجبازی اینجوری دامن بزنین طولی نمیکشه که از مشکل به این کوچیکی که مثل کاه میمونه ٬ رفته رفته کوه مشکل درست میکنین و دیگه نمیتونین جمعش کنین!

یه وقتایی برای حفظ زندگیت مجبوری کاری انجام بدی که دوس نداری و اذیت میشی اما در نهایت چیزای مثبتی به دست میاری!

به نظر من امشب که همسرت اومد خونه هر چقدم که دیر اومد یا قیافه گرفته بود یا باز گوشی دستش بود٬ بعد از این که شامتونو خوردین و یه کم ریلکس شد بشین با صبر و مهربونی باهاش حرف بزن!

به این فکر نکن که به خاطر شوهرت کوتاه اومدی٬

به این فکر کن واسه زندگیت کوتاه میای٬ واسه خودت و حفظ آرامش و محبتی که بهش نیاز داری!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)