نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: افسردگی

1720
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی

دوستان سلام دلم خیلی گرفته دوس دارم با کسی حرف بزنم که سرزنشم نکنه ولی حداقل گوش بده.میگن حرفاتو به خدا بزن اون گوش میده ولی انگار خدا هم یه عده خاصو دوس داره..حس میکنم اصلا بهم گوش نمیده خیلی ناراحتم خیلی دلهره دارم نمیدونم قراره ایندم چطور بشه اینده ای که تو ذهنم بود الان داره کمرنگتر میشه انگار هیچ امیدی ته دلم نیس حتی ارزویی هم ندارم سنم که میره بالا ناامیدتر میشم هیچوقت شاد نبودم همیشه خدا دلگیرم....نه شغلی نه پولی نه عشقی...فک میکنید ادم به چه امیدی میتونه زندگی کنه..هیچی شغلی به ذهنم نمیرسه وضعیت بیرونم که میدونید شرکتا و بقیه جاها چطوریه بیشتر دنبال سو استفاده از دخترن...با این اوضا چیکار میشه کرد شانس دوس داشتن و عشق رو هم هیچ وقت نداشتم چون ظاهرو باطنم یکیه همیشه خودم ضربه خوردم کاری به زندگی کسی ندارم ولی چرا روز خوش نمیبینم؟دیگه نمیتونم کسیو بخوام ولی نیاز شدیدی به یه همدم دارم نمیدونم چرا هیچکس دخترای صاف و ساده رو نمیخواد همه جذب ادمای 2 رو میشن..حتی موقعیت شغلی واسه ادمایی مثل من گیر نمیاد همش باید پایه باشم تا کار بدن...لعنت به این زندگی...خیلی خستم به خدااا...تا کی باید شبا بی خوابی بکشم خیلی زجر آوره تحمل زندگی که هیچ جایی توش نداری.......زندگی با اعتماد به نفس پایین ...تو سن 29 سالگی با بی پولی و بیکاری...زندگی با ادمایی 2 رو.....خیلی زجرآوره.....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : افسردگی

سلام

از طرف خانواده هیچگونه کمکی بهتون نمیشه ؟

3. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما حرفه ای بلدین واسه اینکه بیرون بتونید کار کنید؟؟؟

5. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

از طرف خونواده زمان دانشجوییم خیلی کمک شده 2 سال خارج از شهر خودم درس خوندم البته سراسری و 2 سال هم ازاد تو شهر خودم که میدونید هزینه بره....بعد فارغالتحصیلی فک میکردم موفق میشم یه مدت بیرون کار کردم ولی از اونجاییکه پدرم خیلی مسن هستن دیگه نتونستم ازشون کمک بخوام وضع مالیمون بد نیست ولی اوضاع خودشونو که میبینم نمیتونم ازشون بخوام کمک کنن ینی دیگه نمیشه ازین به بعد باید خودمم فکری بکنم خودمم میدونم دیگه پدرم خیلی خستس نمیتونه بهمون برسه شایدم میتونه ولی کمی از دادن پول اجتناب میکنه....شاید احتیاجاتمو نمیدونه..و براش سخته

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

من رشتم گرافیکه ازمون ثبت شرکتها شرکت کردم نمرم باید 70 به بالا میشد متاسفانه 65 شدم و دیگه گزاشتم کنار چون خیلی زحمت کشیده بودم ...ولی تو کار طراحی و نقاشی موفقم که هرازگاهی حسش بود کار میکنم...ولی کم پیش میاد حسش بیاد...یه همچین ادم بی اراده ایم من

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    میزان امتیاز
    0

خوب شما میتونی خیلی جاها کار کنی یعنی همه دخترایی که کار میکنن ازشون سواستفاده میشه ؟

9. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود من دقیق متوجه مشکل شما نشدم ولی شغل دوم منم گرافیکه اطلاعات وکمکی درمورد بیزنس سازی و راهنمایی کاری دراین مورد خواستار باشید درخدمتتم انگیزه کار و اعتماد به نفس درشما سست شده بنظرم راهشو پیدا کنید به خودباوری میرسید تاازاین تنش وبحران که بهش تیتر زدید افسردگی دربیاین جهت هرگونه مشاورات کاری درخدمتتونم و اگر بیشتردرمورد این مشکل فعلیتون توضیح بدین بازم درتاپیک جواب میدم

11. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نه همشون متاسفانه شرکتهای خصوصی اینطوریه اکثرا ....ینی باید باشین تا ببینین...حقوق خیلی کم و بیگاری و کار باکسایی که ادای روشنفکرارو درمیارن اصلا اسون نیس

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    میزان امتیاز
    0

نه خیر همه جا اینطوری نیست شما میتونی منشی یه خانم دکتر هم بشین

5 شنبه ها هم اکثرا تعطیله

14. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نکیسا نمایش پست ها
    من رشتم گرافیکه ازمون ثبت شرکتها شرکت کردم نمرم باید 70 به بالا میشد متاسفانه 65 شدم و دیگه گزاشتم کنار چون خیلی زحمت کشیده بودم ...ولی تو کار طراحی و نقاشی موفقم که هرازگاهی حسش بود کار میکنم...ولی کم پیش میاد حسش بیاد...یه همچین ادم بی اراده ایم من
    بی ارداه نیستین اینا شاید به خاطر اینه که به شرایط جدید عادت ندارین از طرفیم درمورد کار اوضاع طبق پیش بینیاتون پیش نرفته شاید به خاطر همین ناامید شدین
    الان بیشتر از هروقت دیگه احتیاج دارین روحیتونو حفظ کنید چون زندگیتون کاملا دست خودتونه واسه اینکه بسازینش یا خرابش کنید
    با این روحیه فعلا بهتره زیاد فکر کار نباشین اول یه فکری به حال ناامیدیاتون بکنید مثلا تفریح یا یه هدف تازه یا یه کار که بهتون انرژی و ارامش بده.....
    بعضیابا کمک کردن به ادما روحیه میگیرن بعضیا با کارای هنری بعضیا با وقت گذرونی کنار دوستاشون یا.........
    خلاصه حالا که تصمیم گرفتین رو پای خودتون وایسین باید حساب همه چیو خودتون بکنید یکیشم همین ناامیدی و روحیتونه که ضعیف شده....
    باید بدونید اگه غفلت کنید یا اشتباه کنید یا وقت کشی کنید تنها کسی که باید تاوان بده خودتونید بدون هیچ کمکیدرمورد عشقم مطمئنی اگه عاشق بودی همه چیز درست میشد؟
    مشکلای خودتو خودت باید حل کنی هیچ سوپر من عاشقیم تو دنیا وجود نداره که بخاد به جای تو حلشون کنه
    شما الان مدرکتو گرفتی میتونی هرجور بخای زندگیتو بسازی کافیه اراده کنی اونوقت همه ی این حسای بد تموم میشه

16. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از شما همکار عزیز همونطور که گفتید انگیزم کم شده قبلا حتی نمایشگاه هم از کارام داشتم الان اوضا وفق مراد نیس دیگه دست و دلم به کار نمیره هراز گاهی چن نفر زنگ میزنن ازم طراحی میخوان میشه گفت رایگان...وقتی هم بخوام پول بگیرم چونه میزنن..من کارو از ته دل انجام میدم لوگوهام خوبه تو کلاس هم همینطور بوده ولی دلم نمیخواد واسه کسایی کار کنم که ارزش نمیدن ینی هیچکس ارزش نمیده شرکتها فقط حقوق میدن اونم خیلی کم و با سختگیری و اذیت زیاد...موندم چیکار کنم زرنگ هم نیستم واسه خودم شرکت بزارم اصلا راهشو لد نیستم سرم کلا میره راحت..

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا 2 ماهه دنبال کارم فعلا که فرجی نشده

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته ناامید شدم خیلی وقته ...نسبت به ادما و کار دل خوشی ندارم و در مورد عشق چون اولین تجربم 6 سال پیش بود و طعم جدایی رو چشیدم یه جورایی دلم تیکه تیکه شده که با هیچ کسی نمیتونه انس پیدا کنه اطرافیانم فکر میکنن مغرورم که با کسی نیستم ولی نیاز دارم فقط دیگه دلی ندارم نمیخوام لیلی و مجنون باشم ولی دوس داشتمن و دوس داشته شدن یه نیازه که به ادم ارامش میده...بگذریم وقتی ادم اعتماد به نفسشو از دس میده دیگه بی اراده میشه در مورد همه چیز....ممنون از راهنماییهاتون

20. کاربران زیر از نکیسا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نکیسا نمایش پست ها
    ممنون از شما همکار عزیز همونطور که گفتید انگیزم کم شده قبلا حتی نمایشگاه هم از کارام داشتم الان اوضا وفق مراد نیس دیگه دست و دلم به کار نمیره هراز گاهی چن نفر زنگ میزنن ازم طراحی میخوان میشه گفت رایگان...وقتی هم بخوام پول بگیرم چونه میزنن..من کارو از ته دل انجام میدم لوگوهام خوبه تو کلاس هم همینطور بوده ولی دلم نمیخواد واسه کسایی کار کنم که ارزش نمیدن ینی هیچکس ارزش نمیده شرکتها فقط حقوق میدن اونم خیلی کم و با سختگیری و اذیت زیاد...موندم چیکار کنم زرنگ هم نیستم واسه خودم شرکت بزارم اصلا راهشو لد نیستم سرم کلا میره راحت..
    درود تا زمانی کاری مناسب و ایده ال دستتون بیاد باید بیزنس مجازی رو فرا بگیریداز وب گرفته تا فروش انلاین و.... هم اوقات فراغتتون رو پر میکنه هم کمک دستتون .
    بله متاسفانه هنر درایران درست حمایت نمیشه وهنرمند همیشه مظلومه خصوصا کارخودمون و ازاونجایی که دختر هم هستید وی سری محدودیتهای جانبی ایجاد مکنه .
    بهتون حق میدم ولی بازم ناامید نشید وبعنوان شغل فرعی ودومتون هنر رو داشته باشید میتونید نمونه کار بگذارید دروب وشبکه های ارتباطی فروش انلاین داشته باشی عین خانم من حالا خصوصی عرض میکنم .
    یا با ادارات صحبت کنید کارای تبلیغاتی وبازاریابی کنید .
    وطراح لوگو ارم هم کاربرد داره شما هنر و علمشو دارید ولی خودتو رو گم کردید و حقم میدم فشار اقتصادی و نداشتن سخته بهرحال من درخدمتتونم برای روحیات ومسائلی که گفتید مشاوره حضوری توصسه میشه اگر توانش بود برید گرنه با مطالعه وکمک بچه های اینجا مشکلتون رو مرتفع کنید . موردی هست درخدمتتونم

22. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته...پس من یه سری نمونه کار از ارشیوم جدا میکنم و کارمو شروع میکنم البته (بعضی اقایون کار خانومارو تو ایران دست کم میگرن هرچند خوب طراحی شده باشه بازم دوس دارن مانع پیشرفتشون بشن)ولی آقایونی مثل شما هم هستن که موفقن و دوس دارن به همه کمک کنن..سپاسگزارم از شما...فقط استارت زدن یه کم مشکله که باید سعی کنم

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19777
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.من صبا هستم.تو زندگیم گیر کردم.یعنی خانواده خوبی ندارم....پدرم معتاد به شیشه و قبلا به مشروب از هجده سالگی به مشرووب خوردن روی اورده و اهل دعوا چاقو کشی و مردم ازاری بوده وهست. مادرم از یک خانوائه مذهبی و درست درمونه برخلاف پدرم. مادرم وقتی فهمید پدرم و خانوادم چجور ادماین افسردگی گرفته.اکثر مردهای که در خانواده پدرم هستند معتادن.من ی برادر و ی خواهر دارم اونا تحصیل کردن مهندسی خوندن.خودمم تازه لیسانسمو گرفتم. من دختر زیبایی نیستنم و همیشه احساس اینکه من زشتم و نمیتونم تو ی جمع دخترونه درباره زیبای و ازدواج و عشق و دوستداشتن حرف بزنم همراهمه...خمیشه این احساس منو ازار میده.چندین بار دوستان صمیمیم این زشتی رو با خنده بهم گفتن.. من همیشه خانوادمو از دوستانم مخفی میکنم...نمیخوام بدونن بابام کیه.هیچ وقت دوستنمو به منزل دعوت نمیکنم چون وضعمون و شکل خونمون خوب نیست.من بخاطر مشکلاتم جوشهای صورتم و تنمو کندم و جاهاش مونده خیلی بد.این بیشتر منو ازار میده که نمیتونم عادت کندن زخمهاایم را کنار بذارم....خواهش میکنم اگه ی مشاور حرفامو خوند کمکم کنه.شاید گفتن این هم لازم باشه من تا حالا ی رابطه با جنس مخالف حتی در حد دوستی نداشتم...ولی فشار روم زیاد بود ..2تا رابطه تلفنی داشتم که فقط در حد پیامک و تلفن بوده که به افسردگیم بیشتر اضافه کرد و هیچ کمکی نشد...من احساس میکنم زشتم و کسی منو نمیخواد....ایا من حق ندارم به ی زندگی خوب تو اینده فکر کنم به اینکه منم میتونم خوشبخت بشم....شاید براتون عجیب باشه اما من تو23 سال زندگیم یکبار با خانوادم به مسافرت رفتم....خواهش میکنم کمکم کنید که دیگه زخمهای تنم و صورتمو نکنمو....تازه دیدم جای کامنتمو اشتباه نوشتم...فرصت پاک کردن و دوباره نویسی ندارم خوااااااهش میکنم کمک

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد