نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: با تنهایی بعد طلاق چه کنم

1495
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28978
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation با تنهایی بعد طلاق چه کنم

با سلام
    من 32 سالمه و شش ماهه جداشدم.ی دختر 5 ساله دارم.مشکل من تنهایی و عدم اعتماد بنفسه.اینکه خودمو همیشه وابسته به کسی میبینم.نمیتونم تنهایی زندگی کنم.از وقی جدا شدم دو سه مورد داشتم که خواهان رابطه بودن باهام اما توانتخاب مرددم.ی روز میگم باشه ی روز میگ نه.دنبال بهونه ام.الان سه تاشونو رد کردم.اما از طرفی هم آدم تنها زندگی کردنم نیستم.دایم غصه میخورم بغض دارم ناراحتم.تو ارتباطاتم به مشکل میخورم.ثبات ندارم.نمیتونم تا همیشه با ی نفر باشم.اصلا تو انتخابم شک دارم.میگم مثلا اگه همیشه با این باشم کارم درسته یا نه؟
    لطفا کمکم کنید دوست دارم تصمیم درست بگیریم.دوست دارم ارتباطم با بچم و خانوادم درست بشه.دوست دارم روم حساب کنن

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : با تنهایی و سردر گمی چه کنم

اینکه میگی نمیتونی همیشه با یه نفر باشی معنیش اینه که نمیخوای ازدواج کنی؟؟؟؟

3. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26854
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با تنهایی و سردر گمی چه کنم

سلام دوست عزیز
    به نظر من شش ماه بعد از جدایی خیلی زوده برای برقراری یه ارتباط جدید ... شما باید یه مدت به خودتون فرصت بدید، خودتون رو پیدا کنید ... خواسته هاتون از رابطه و زندگی مشترک و دلایلی که باعث جدایی اول تون شده رو بررسی و موشکافی کنید ... و از همه مهمتر بدون وابستگی به هیچکسی یه مدت برای دل خودتون زندگی کنید ... و البته به فرزندتون که حتما اون هم از لحاظ عاطفی آسیب هایی دیده رسیدگی کنید... و بعد که به اندازه کافی قوی شدید و به آرامش رسیدید وارد یه رابطه جدید بشید ...
    با این بغض ها و غصه ها و حس تنهایی و وابستگی مطمئن باشید الان نمی تونید تصمیم درستی بگیرید و رابطه سالمی برقرار کنید و اگه خدایی نکرده دوباره به بن بست برسید این دفعه سرخوردگی تون دوبرابر میشه ...
    یه مدت از تنهایی تون لذت ببرید و خودتون رو قوی کنید تا به عنوان یک زن قوی بتونید انتخاب بعدی زندگی تون رو انجام بدید نه به عنوان یک زن شکست خورده و وابسته ...
    به آینده امیدوار باشید و هر شب که می خوابید با خودتون تکرار کنید که اتفاق های خوب در راهه و آینده روشنه ...
    کتاب قدرت فکر ژوزف مورفی رو بخونید خیلی بهتون توی انتخاب طرز فکرتون کمک می کنه ...
    ان شاءالله موفق باشید

5. کاربران زیر از melody 35 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)