نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: با قهر طولانی مدت همسرم چی کار کنم؟

1581
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27086
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با قهر طولانی مدت همسرم چی کار کنم؟

با سلام . من و همسرم یک ساله ک عقد هستیم. خانواده همسرم خیلی مذهبی هستند و خانواده من هم تا حدودی مذهبی هستیم اما نه ب اندازه اونها. در مدت این ی سال سعی کردم شرایط زندگی با ایشان را بپذیرم.تا این ک ۳ هفته پیش با همسرم رفتیم تا سالن عروسی ببینیم ک ایشان با تشر ب من گفتن خانواده من ناراحت میشن آهنگ بزاریم و فهمیدن این موضوع سخت نیست. من وقتی اومدیم منزل خیلی ناراحت بودم ک با من اینجور حرف زدن. هر چه خانواده دلیل ناراحتی منو پرسیدن من نگفتم. تا این ک دو روز قهر من و همسرم طول کشید و در آخر من از ایشون معذرت خواهی کردم و با برخورد تند ایشون مواجه شدم. ایشون ب من گفتن جدا شیم. من حالم بد شد و دچار شوک عصبی شدم ک سه روز بیمارستان بستری بودم. هرچه خانوادم اصرار کردن ک ایشون تشریف بیارن قبول نکردند. الان ۳ هفتست قهر کردن. از کار استعفا دادن تا در محل کار منو نبینند. خانوادشون تماسی نگرفتن و همه تماسها از جانب خانواده من بوده. و خانواده ایشون علت ناراحتی همسرمو قهر زیاد من میدونم. من اشتباه خودمو قبول کردم و چندین بار تو این مدت معذرت خواستم. ایشون در بحران خیلی بدی هستن. هر چه باهاشون صحبت میکنم فقط میگن ذهنم جایی کار نمی کنه و شرایط روحی خوبی ندارم. واقعا نمیدونم تا کی این قضیه ادامه پیدا میکنه و چکار باید بکنم. من ایشون رو خیلی دوست دارم اما ایشون آدم سابق نیستن..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : با قهر طولانی مدت همسرم چی کار کنم؟

سلام

فکر نمیکنید از نظر فرهنگ متفاوت هستید ؟؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    تشکر شده 165 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام چرا ایشون قهر کردن؟؟مگه شما نباید قهر میکردین؟شما مگه ناراحت نشدین از حرفشون؟شما خانومین و خانوادتون خانواده ی دختر از الان وبه خاطر یک اتفاق اینجوری بخواین معذرت خواهی کنین اونم این قدر قطعا به مشکل میخورین...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27086
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله. همسرم منو خیلی دوست داشت تا به حال چنین برخوردی رو از جانب ایشون ندیده بودم.من تا حد زیادی اشتبباه خودمو قبول دارم. ب عنوان مثال من هر چقدرم از ایشون ناراحت بودم نباید جلوی خانوادم ب ایشون کم محلی میکردم. به همین علت عذرخواهی کردم. من همسرمو واقعا دوست دارم و نمیخوام این مسیله کوچیک مارو از هم دور کنه.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    میزان امتیاز
    9

خب عزیزم خدا روشکر که همو دوس دارین بهش وقت بده صبرکن اون بیاد سمتت میدونم برات سخته صبرکردن اما واسه آیندت خوبه اصلام نگران این چیزا نباش و خودتو نباز قوی باش باید واسه زندگی خیلی قوی تر از این حرفا باشی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27086
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی عزیزم. امیدوارم حل بشه. شما هم دعا کنین همسرم مثل سابق بشه. تحمل ندارم اینجور آشفته ببینمش. با تمام وجود دوسش دارم. امیدوارم تو عید دلم شاد بشه...

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    میزان امتیاز
    9

ایشالا عزیزم به امید خدا توکلت بخدا باشه همه ازاین مشکلات دارن تو زندگیشون

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25585
    تشکـر
    15
    تشکر شده 35 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

خانم گل مقصر شما هستی.مرد رو نباید جلوی دیگران خورد کرد.
    صبوری کن زمان همه چیز رو درست میکنه.
    امضای ایشان
    درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند در آتش کوره ها ساخته شده است.

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sama1369 نمایش پست ها
    با سلام . من و همسرم یک ساله ک عقد هستیم. خانواده همسرم خیلی مذهبی هستند و خانواده من هم تا حدودی مذهبی هستیم اما نه ب اندازه اونها. در مدت این ی سال سعی کردم شرایط زندگی با ایشان را بپذیرم.تا این ک ۳ هفته پیش با همسرم رفتیم تا سالن عروسی ببینیم ک ایشان با تشر ب من گفتن خانواده من ناراحت میشن آهنگ بزاریم و فهمیدن این موضوع سخت نیست. من وقتی اومدیم منزل خیلی ناراحت بودم ک با من اینجور حرف زدن. هر چه خانواده دلیل ناراحتی منو پرسیدن من نگفتم. تا این ک دو روز قهر من و همسرم طول کشید و در آخر من از ایشون معذرت خواهی کردم و با برخورد تند ایشون مواجه شدم. ایشون ب من گفتن جدا شیم. من حالم بد شد و دچار شوک عصبی شدم ک سه روز بیمارستان بستری بودم. هرچه خانوادم اصرار کردن ک ایشون تشریف بیارن قبول نکردند. الان ۳ هفتست قهر کردن. از کار استعفا دادن تا در محل کار منو نبینند. خانوادشون تماسی نگرفتن و همه تماسها از جانب خانواده من بوده. و خانواده ایشون علت ناراحتی همسرمو قهر زیاد من میدونم. من اشتباه خودمو قبول کردم و چندین بار تو این مدت معذرت خواستم. ایشون در بحران خیلی بدی هستن. هر چه باهاشون صحبت میکنم فقط میگن ذهنم جایی کار نمی کنه و شرایط روحی خوبی ندارم. واقعا نمیدونم تا کی این قضیه ادامه پیدا میکنه و چکار باید بکنم. من ایشون رو خیلی دوست دارم اما ایشون آدم سابق نیستن..
    دوست عزیز به نظر میرسه که این مسئله ای که شما عنوان کردید(مسئله تالار عروسی و قهر) قسمت بسیار کوچکی از کل مشکل باشه مثل کوه یخ که فقط بخش کوچکی از اون روی آبه و دیده میشه.
    به نظر میرسه که مشکل این آقا گستردگی بیشتری داره که حالا یا شما از اون اطلاع دارید و نخواستید اینجا عنوان کنید یا اینکه شما هم بیخبرید. در هر صورت ایشون اگه بدون هیچ توضیح قانع کننده و صحبت منطقی به یکباره فقط رفتن و خبری ازشون نشده و جواب تلفن ها رو هم سربالا میدن کار بسیااااااااااار بدی می کنند و بهتر این هستش که اگه من مشکلی هست بشینن خیلی منطقی و مفصل در موردش صحبت کنند حالا یا حل میشه یا نمیشه دیگه ولی بهتر از این پادرهوایی و سردرگمیه.
    امضای ایشان
    ... من ندیدم بیدی
    سایه اش را بفروشد به زمین
    رایگان می بخشد
    نارون، شاخه ی خود را به کلاغ ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد