مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: برخور نادرست من یا همسرم ؟

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

برخور نادرست من یا همسرم ؟

با سلام و تحیات
    بنده سه ساله بدلیل پاره ای از مشکلات زندگی اقدام به تجدید فراش نموده و زن دوم اختیار کرده ام . خانم دوم بنده اهل شهری به فاصله 160 کیلومتری محل س************تم هست ( یعنی خونه پدرش اونجاست ) و الان در شهر محل س************ت بنده ساکن می باشیم ( چون کار بنده در همین شهر می باشد یعنی استخدام شده ام ) قابل ذکر است که بنده دو خانه اجاره کرده ام و هر خانم تو یک خانه مجزا از هم و در دو محل جداگانه می باشند . از همون ابتدایی که به این شهر اومدیم خانم دومم هم منو اذیت میکنه هم خودشو که باید منو ببری شهر خودم پیش خونوادم و شما آخر هفته ها یا دو هفته ای یکبار اومدی عیبی نداره . این در حالی است که شاید در ماه هم چند بار به شهرشون و ودیدن خونوادشون بریم . حاصل زندگی مشترکمون یک پسر یک سال و سه ماهست و بنده هم عدالت کاملو در هر دو خونه رعایت میکنم و خودش هم شاهده که باری نشده من وارد خونه بشم و بداخلاق باشم ولی اینقدر هی بهونه گیری میکنه که هم زندگی بر من تلخ میشه هم بر خودش و یه ریز منو نفرین میکنه و میگه تو دروغگو هستی و تندی و پرخاشگری میکنه . بنده تا مرز انفجار تحمل میکنم البت بغیر چند مورد که خیلی فشار عصبی نمیزاره .... با همه این حرفا حرف خانم بنده اینه که یا منو طلاق بده یا منو ببر شهر خودم یا همینی که هست .... ایشون میفرمایند که شما ابتدا به من دروغ گفتی و قرار بود که خانم اولت طلاق بگیره که جالب اینجاست که خودش همون اول از من خواست که طلاقش ندم و حتی همین الان هم میگه من طلاق میگیرم ولی اون رو طلاق نده . جالب تر اینه که این دو خانم بنده از دو خواهر هم به هم نزدیکترند و هوای همو دارند فقط بنده رو خیلی اذیت میکنند. گفتم که دو خونه جداگانه براشون گرفتم و عدالت هم کاملا رعایت میشه از همه لحاظ. ولی متاسفانه با این اوصاف ایشون میگه همه مردای مثل تو یک خانمشون این شهره یکی اون شهر دیگهو میگه از لحاظ شرع این درست نیست که منو اینجا تنها باشم و اذیت بشم و تو بری اونور برا خودت ...... ایشون حاضره پیش من نباشه و پیش خونوادش باشه و براشم اصلا مهم نیست من برم پیشش یا نه ... یعنی امتحان کردم بارها شده ماموریت یک ماه و یا چند هفته ای داشتم و بردمش پیش خونوادش که اصلا براش مهم نبوده من کجا هستم و هر بار که گفتم دلم تنگ شده میگه تو هستند کنارت که دلتنگ نباشی و با زبونش منو خیلی اذیت میکنه. بنده ذاکر اهل بیت و قاری قرآن هم هستم و خیلی مقید به ناموس و ناموس پرستی هستم و ایشون بهمن میگه بدنیتی شما و .... برای بنده سخته که هر خونم تو یه شهر باشه بخوام تردد داشته باشم عواقب مالیش یه کنار ولی خطرات رفت و آمد و عدم حضور در خونواده در مدتی که اونجا نیستم به کنار .این در حالی است که شاید ایشون فقط شبی که من اون خونه دیگه هستم منو نبینی در طول روز شاید چند بار سر بزنم و حتی شبش . بازم میگه من تنهام. ( قابل به ذکر است که خونواده خانمم خیلی به هم وابسته اند و همش بر میگرده به همین بارها ا ز مادرش خواستم نصیحتش کنه ولی متاسفانه بدتر کردن ولی بهتر نشده ) نمیدونم کامل از زندگی بنده مطلع شدین و که بنده چه مشکلی دارم یا خیر . در عین حال میخواستم بدونم بنده چه باید بکنم با این مشکل خیلی عذاب میکشم از رفتار طرف مقابل ... آیا حرف خانم بنده درسته و میتونه بدون بنده بدون رضایت بنده بره اونجا زندگی کنه و آیا درصورت مجبور شدن بنده به اسکان ایشان از لحاظ شرعی اینطور که ایشون و خونوادش میخوان درسته ( فراموش کردم بگم درخواست خونوادش ( مامانشون ) هم همینه ) یا خیر ؟ و اینکهنحوه برخورد ایشون با بنده از لحاظ شرع اسلام چه حکمی دارند ؟ وظایف بنده در قبال ایشون چیه و وظایف ایشون در قبال بنده چیه . البت ببخشید من خودم قبلا این موارد و در قرآن مشاهده کردم و رساله و تحقیق ولی ایشون هیچکدومو قبول نداره و فقط حرف حرف خودشه . بنده خیلی ایشون رو دوست دارم حتی خیلی بیشتر از خیلی . و جدایی از ایشون برای بنده خیلی سخت است و طاقت دوری ایشونو ندارم . خواهشا بنده رو راهنمایی کنید حتی چند بار اقدام به خودکشی کردم که از خوف خدا برگشتم الحمدالله ..... ایشون وقتی میریم اونجا پیش خونوادشون خیلی خوشحال و قبراقند ولی در راه برگشت تا خود خونه گریه می کنند و تا یک هفته و حتی بیشتر بهانه گیری می کنند و یه ریز منو نفرین می کنند یا پرخاشگری با حرفای بسیار زننده می کنند که شرم از گفتنش دارم . ولی بازم میرم بیرون و با روی خوش میام به دست و پاش میفتم که تموم کنه ولی نمیشه ..... یک راهکار مناسب پیش روی من بذارین .... ممنون و شرمنده ا اینکه سرتون رو بدرد آوردم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.64
    تشکـر
    349
    تشکر شده 2,194 بار در 1,198 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : برخور نادرست من یا همسرم ؟

اووووووو هنوز وجود داره مردایی که 2 تا زن میگیرن؟؟؟؟

من فکر کردم با این گرونی نسل اینطور مردایی منقرض شده

من مردای 2 زنه را میبینم یاد برجهای دوقلو مرکز تجارت آمریکا میوفتم

برادر تقبل الله

جدا از شوخی این نکات را بفرمایید :

شما چند سالتونه
    همسر دوم چند سالشونه
    چند تا خواهر برادر دارن
    فاصله شهر خودشون با شهر محل زندگی چقدره
    چند وقت یکبار به خانواده سر میزنن

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.73
    تشکـر
    6,621
    تشکر شده 6,777 بار در 2,841 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : برخور نادرست من یا همسرم ؟

واقعا قاری قرآن و ذاکر اهل بیت هستید؟؟؟

بعد نمیدونین حکم شرعیش چیه؟؟

بعد نمیدونین سیره اهل بیت چطور بوده؟؟؟

بعد خودکشی هم کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما میخواین اسم قرآن رو خراب کنی این راهش نیست...

کسی که قاری قرآن باشه حتی فکر خودکشی هم به سرش نمیزنه چه برسه بخواد اقدام هم کنه
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

بهت دل ببندم، تو مغرور شی...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)