مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 102

موضوع: برقراری رابطه جنسی بدون ازدواج

1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.44
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 2,469 بار در 1,268 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : برقراری رابطه جنسی بدون ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها

یه جورایی شما خودتون را تبدیل به عروسک کردید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.50
    تشکـر
    103
    تشکر شده 193 بار در 137 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    در واقع این مزخرفات رو که نیاز جنسی مرد بیشتر از زن هست رو یکسری علمای دینی بدون اثبات علمی اختراع کردن تا دست مردا رو برای روابط جنسی ازادتر بزارن و فقط حیا رو تو جامعه به زن محدود کنن و این خودش نوعی تبعیضه چه بسا میبینیم مردایی رو که با کوچیکترین بهانه زن صیغه میکنن و یا خیانت میکنن بدون اینکه از نظر قانونی محکوم بشن.
    اینم بگم فرهنگ ما چون به زن تحمیل کرده که مرد از نظر جنسی متفاوته خیلی از دخترا حتی اگر نیاز جنسی داشته باشن یا سرکوب میکنن یا راجبش حرف نمیزنن که محکوم بهه بیحیای بشن.و خب یکسری عوام معمولی هم که به طور مستقل فکر نمیکنن و همیشه دنباله رو هستن یکسری چیزا رو بدون فکر میپذیرن.
    در صورتی که واقعیت مسئله و مدارک علمی اینه نیاز جنسی زن و مرد کاملا برابره و هیچ تفاوتی نیست.حتی نیاز زن خیلی وقتا بیشترم هست.
    در مورد مشکلتون هم به نظرم همه جوانب رو در نظر بگیرین و سبک سنگین کنید که بعدا پشیمون نشید.از نظرم بهترین راه همون ازدواجه.
    سلام

از موضوع تاپیک دور نشیم ولی...

من هم با نظرات شما موافقم اما بعضا خود خانم ها هم در دامن زدن به این طرز فکر سهیم هستند چراکه مردان را دایم محکوم میکنند که فکر و ذکر شما فقط مسایل جنسی است و بس! (گویی برای زنان اصلا اهمیتی ندارد)

3. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.44
    تشکـر
    2,521
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

از موضوع تاپیک دور نشیم ولی...

من هم با نظرات شما موافقم اما بعضا خود خانم ها هم در دامن زدن به این طرز فکر سهیم هستند چراکه مردان را دایم محکوم میکنند که فکر و ذکر شما فقط مسایل جنسی است و بس! (گویی برای زنان اصلا اهمیتی ندارد)
    چون این باور رو همون طور که گفتم از اول جامعه و در بعضیا خانواده بهشون القا کرده.برای اینکه جلوی روابط دختر و پسر رو بگیرن از اول تو مدارس یاد دادن مردا و دوست پسراتون فقط شما رو برا نیاز جنسی میخوان یا بقول جناب سام شما دخترا نقش عروسکو دارین و باید مواظب باشین ازتون سواستفاده نشه خب طبیعیه همیشه تو این فکر باشن که مردا فقط برا نیاز جنسی و سواستفاده یه جنس مخالفو میخوان.
    علاوه بر این مسئله یه زن اول باید به مرد علاقه مند بشه و خیالش راحت بشه کنارش ارامش داره بعد میل جنسیش نسبت به اون مرد بیشتر میشه برا همین یکسری اقایون که درارتباط با روحیه زن هیچی نمیدونن با رفتارای نامناسبشون سردی ایجاد میکنن.که شیرین خانم هم یه تاپیک در این باره زد و من فکر میکنم اون مواردی که گفتن خیلی تو جامعه زیاده.
    ویرایش توسط saba95 : 10-01-2017 در ساعت 07:04 PM

4. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    35
    تشکر شده 118 بار در 86 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel

در واقع این مزخرفات رو که نیاز جنسی مرد بیشتر از زن هست رو یکسری علمای دینی بدون اثبات علمی اختراع کردن تا دست مردا رو برای روابط جنسی ازادتر بزارن و فقط حیا رو تو جامعه به زن محدود کنن و این خودش نوعی تبعیضه چه بسا میبینیم مردایی رو که با کوچیکترین بهانه زن صیغه میکنن و یا خیانت میکنن بدون اینکه از نظر قانونی محکوم بشن.
    اینم بگم فرهنگ ما چون به زن تحمیل کرده که مرد از نظر جنسی متفاوته خیلی از دخترا حتی اگر نیاز جنسی داشته باشن یا سرکوب میکنن یا راجبش حرف نمیزنن که محکوم بهه بیحیای بشن.و خب یکسری عوام معمولی هم که به طور مستقل فکر نمیکنن و همیشه دنباله رو هستن یکسری چیزا رو بدون فکر میپذیرن.
    در صورتی که واقعیت مسئله و مدارک علمی اینه نیاز جنسی زن و مرد کاملا برابره و هیچ تفاوتی نیست.حتی نیاز زن خیلی وقتا بیشترم هست.
    در مورد مشکلتون هم به نظرم همه جوانب رو در نظر بگیرین و سبک سنگین کنید که بعدا پشیمون نشید.از نظرم بهترین راه همون ازدواجه.
    به شدت مخالفم
    از شما که تو قم زندگی میکنید و دختر با حجاب و باحیایی هستید این حرفا بعیده

5. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.50
    تشکـر
    103
    تشکر شده 193 بار در 137 پست
    سیستم عامل و مرورگر

چون این باور رو همون طور که گفتم از اول جامعه و در بعضیا خانواده بهشون القا کرده.برای اینکه جلوی روابط دختر و پسر رو بگیرن از اول تو مدارس یاد دادن مردا و دوست پسراتون فقط شما رو برا نیاز جنسی میخوان یا بقول جناب سام شما دخترا نقش عروسکو دارین و باید مواظب باشین ازتون سواستفاده نشه خب طبیعیه همیشه تو این فکر باشن که مردا فقط برا نیاز جنسی و سواستفاده یه جنس مخالفو میخوان.
    علاوه بر این مسئله یه زن اول باید به مرد علاقه مند بشه و خیالش راحت بشه کنارش ارامش داره بعد میل جنسیش نسبت به اون مرد بیشتر میشه برا همین یکسری اقایون که درارتباط با روحیه زن هیچی نمیدونن با رفتارای نامناسبشون سردی ایجاد میکنن.که شیرین خانم هم یه تاپیک در این باره زد و من فکر میکنم اون مواردی که گفتن خیلی تو جامعه زیاده.
    به نکته خیلی خوبی اشاره کردید. آفرین

تشکر بحث خوبی بود

6. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #46

دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.94
    تشکـر
    4,293
    تشکر شده 2,956 بار در 1,482 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    جناب سیاوش من مشاوره جنسی ندادم مشاوره دینی دادم
    ایشون داره کار گناه رو انتخاب میکنه و وظیفه منه نهی از منکر کنم
    انقد نگو این به ما مربوط نیست گاهی وقتا باید اشتباهات رو گوشزد کرد
    و جایی هم نخوندم نیاز جنسی زن چند برابر مرده
    اگر هم باشه دلیلی بر رابطه نامشروع نیست
    شما باید تو راه نهی از منکر شهید شی که اجرتو از خدا بگیری انش______________الله
    بقیم راحت شن
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

8. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    35
    تشکر شده 118 بار در 86 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    شما باید تو راه نهی از منکر شهید شی که اجرتو از خدا بگیری انش______________الله
    بقیم راحت شن
    خواب نداری تو دختر نصف شبی داری پیام میدی

9. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.72
    تشکـر
    10,180
    تشکر شده 13,001 بار در 6,591 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

خواب نداری تو دختر نصف شبی داری پیام میدی
    ببخشیدش از تو اجازه نگرفته یه فتوا دینی در باره این موضوع بده ببنیم عالم دینی ... به توچه اخه
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.50
    تشکـر
    556
    تشکر شده 2,874 بار در 1,595 پست
    سیستم عامل و مرورگر

هان چیه غیر اینه مگه.واقعا ارزش زن ایرانی اینه که بره تو بغل یه پسر 25 ساله با وجود اینکه میدونه فقط یه وسیله واسه رفع نیاز جنسیه اون پسره

12. Top | #50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.50
    تشکـر
    556
    سیستم عامل و مرورگر

جناب سیاوش من مشاوره جنسی ندادم مشاوره دینی دادم
    ایشون داره کار گناه رو انتخاب میکنه و وظیفه منه نهی از منکر کنم
    انقد نگو این به ما مربوط نیست گاهی وقتا باید اشتباهات رو گوشزد کرد
    و جایی هم نخوندم نیاز جنسی زن چند برابر مرده
    اگر هم باشه دلیلی بر رابطه نامشروع نیست

خدایی تو اگه تو قم بودی آخوند خوبی میشدیا .

پسر جان دختر پسر جوون ایرانی که الان همشون دچار مشکلات جنسی هستن به خاطر بالارفتن سن ازدواج و اینکه نمیزارن به موقع ازدواج کنند به خاطر افرادی هستش که به ظاهر دین دارن مثل شما ولی به باطن شیطون پیششون ترمی 2 واحد میگیره روشای جدیدو یاد بگیره ازشون

تو این مملکت طرف 18 سالگی بلوغ جنسی میرسه 28 سالگی ازدواج میکنه تو این 10 ساله و حتی بیشتر چه بکنه با نیاز جنسی خودش .یا باید رابطه جنسی برقرار کنه و بعدش عذاب وجدان بگیره چه دختر چه پسر یا خود ارضایی کنه و هزاران انرژی منفیو به بدن خودش وارد کنه و ذره ذره آب بشه تا وقت ازدواجش

لطفا خودتون را به خریت نزنید با تشکر

13. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.50
    تشکـر
    556
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili205 نمایش پست ها
    تو سن من پسری که هنوز ازدواج نکرده باشه کم پیدا میشه و اگرم پیدا بشه مناسب ازدواج نیست شخصا ترجیح میدم تو روابط و دوستی های موقت باشم تا خودمو در گیر ازدواج اشتباهی کنم که مجبور باشم توش لمونم ویا منجر به طلاق بشه پسری که تا این سنین بدون ازدواج مونده اکثرا مشکلات عدیده ای داره
    منظورتون از اینکه مناسب ازدواج نیست چیه

خب فکر کنم واسه شما طبیعی باشه همینطوری که شما رابطه داشتید باید به اونم حق بدید رابطه داشته باشه

14. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.50
    تشکـر
    556
    سیستم عامل و مرورگر

دلیلش رو تو پستهای قبلی گفتم پیش نیومده واقعا در ضمن این اولین باریه که دارم با پسریمعاشقه میکنم و دلیلی که دارم این نیست که عاشق اون پسرم فقط به دلیل نیازه مثل اینکه تشنه اید و آب میخورید حدسم اینه که اون هم بخاطر نیاز با منه هر چند برعکس میگه ولی من کسی نیستم که خودمو گول بزنم در هر صورت اگر من عروسکم اون پسر هم عروسکه

تعارف که نیست بله نیازه راهشم 2 تاست

1.رابطه
    2.خود ارضایی

شما اولیو انتخاب کردی یه جوون دیگه دومیو

15. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.50
    تشکـر
    556
    سیستم عامل و مرورگر

برعکس گفتی این حرف مربوط به شما دخترها میشه نه پسرها
    پسر تو هر سنی میتونه با یه دختر جوون تر از خودش ازدواج کنه
    اینم بگم سن ازدواج داره میره بالا و دلایلی چون بیکاری و عدم علاقه به ازدواج و بی اعتمادی به دختر ها از جمله عواملی هست که در بالا رفتن سن پسرای مجرد تاثیر میزاره
    مثلا من خودم نه معتادم نه هیزم نه دزدم نه دیوارنم
    مشکلم بیکاریه و نداشتن پول
    نکته اخر اینکه زندگی طبیعی ینی ازدواج در سنین جوانی
    نه پسری دختری که تو سن بالا ازدواج میکنن زندگیشون طبیعیه و نه پسر دختری که ارتباط نامشروع دارن
    مهم اینه بین این دوتا یکیو انتخاب کنیم که شرافتمندانه باشه و گناهی توش نباشه
    که من اولی رو ترجیح میدم

من واقعا نمیخوام باهات کل کل کنم ولی زیاد دیدم که خیلی چماقی با بچه ها رفتار میکنی پس حقته اگه حرفی بهت زده بشه

بالاتر گفتی 30 سالته الان گفتی بیکاری تا 30 سالگی چیکار میکردی که بیکار هستی هنوز؟؟؟

16. Top | #54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    3
    تشکر شده 31 بار در 16 پست
    سیستم عامل و مرورگر

منظورتون از اینکه مناسب ازدواج نیست چیه

خب فکر کنم واسه شما طبیعی باشه همینطوری که شما رابطه داشتید باید به اونم حق بدید رابطه داشته باشه
    منظورم رابطه قبلی نبوده پسرایی که سنشون زیاده و ازدواج نکردن معمولا اگر پولدار باشن مسئولیت پذیر نیستن و واسه همینه که تا حالا تن به ازدواج ندادن اگر هم فقیر باشن که خب من دوست ندارم خرج شوهرمو بدم یا کلا یه مشکل گنده دارن که تا حالا کسی بهشون زن نداده یا اصلا پیدا نمیشن

17. Top | #55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.50
    تشکـر
    556
    سیستم عامل و مرورگر

منظورم رابطه قبلی نبوده پسرایی که سنشون زیاده و ازدواج نکردن معمولا اگر پولدار باشن مسئولیت پذیر نیستن و واسه همینه که تا حالا تن به ازدواج ندادن اگر هم فقیر باشن که خب من دوست ندارم خرج شوهرمو بدم یا کلا یه مشکل گنده دارن که تا حالا کسی بهشون زن نداده یا اصلا پیدا نمیشن������
    یا اینکه میتونید متوسط اینارو پیدا کنید نه پولدار نه فقیر

18. Top | #56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.44
    تشکـر
    2,521
    سیستم عامل و مرورگر

هان چیه غیر اینه مگه.واقعا ارزش زن ایرانی اینه که بره تو بغل یه پسر 25 ساله با وجود اینکه میدونه فقط یه وسیله واسه رفع نیاز جنسیه اون پسره
    چرا فک میکنی زن نیاز جنسی نداره؟ این یه چیز دو طرفه هست اگر قرار باشه دو نفر با رضایت خودشون وارد یه رابطه بشن فقط ارزش یه نفر کم نمیشه (که تو فک میکنی اون یه نفر زن هست).این حرفا مال اون قدیماس که میگفتن حیا فقط واسه دختره و دختر عروسک میشه و..ولی الان بخواییم منطقی بگیم رابطه ای که با رضایت دونفره اگر قراره ارزش کسی کم بشه ارزش دونفر کم میشه نه فقط زن .ارزش اون پسرم کم میشه.
    شان و شخصیت دختر و پسر نمیشناسه.من اصلا طرفدار این روابط نیستم و خودم مخالفم ولی تعجبم از اون قسمت حرفت بود که با تبعیض گفتی خانم شما مگه عروسکی؟مگه اون خانم میشینه فقط اقا لذت ببره که حکم عروسک داشته باشه یکم دقت کن ناسلامتی خود این خانم برای رفع نیازش با ایشون وارد رابطه شده!!!
    خیلی از دخترا رو دیدم که اصلا برای رفع نیاز جنسی با یه پسر دوست میشن(بخصوص خانمای متاهل) .
    فقط بهت گفتم به خاطر شرایط جامعه و تعریف یه چهارچوب خاص برا دختر یکی یا سرکوب میکنه یا نمیگه که بد نام بشه و این سوتفاهم واسه شما اقایون پیش میاد که زن فقط عروسکه و هیچ میلی نداره و فقط وسیله هست.
    ویرایش توسط saba95 : 10-02-2017 در ساعت 02:17 PM

19. Top | #57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.50
    تشکـر
    556
    سیستم عامل و مرورگر

چرا فک میکنی زن نیاز جنسی نداره؟ این یه چیز دو طرفه هست اگر قرار باشه دو نفر با رضایت خودشون وارد یه رابطه بشن فقط ارزش یه نفر کم نمیشه (که تو فک میکنی اون یه نفر زن هست).این حرفا مال اون قدیماس که میگفتن حیا فقط واسه دختره و دختر عروسک میشه و..ولی الان بخواییم منطقی بگیم رابطه ای که با رضایت دونفره اگر قراره ارزش کسی کم بشه ارزش دونفر کم میشه نه فقط زن .ارزش اون پسرم کم میشه.
    شان و شخصیت دختر و پسر نمیشناسه.من اصلا طرفدار این روابط نیستم و خودم مخالفم ولی تعجبم از اون قسمت حرفت بود که با تبعیض گفتی خانم شما مگه عروسکی؟مگه اون خانم میشینه فقط اقا لذت ببره که حکم عروسک داشته باشه یکم دقت کن ناسلامتی خود این خانم برای رفع نیازش با ایشون وارد رابطه شده!!!
    خیلی از دخترا رو دیدم که اصلا برای رفع نیاز جنسی با یه پسر دوست میشن(بخصوص خانمای متاهل) .
    فقط بهت گفتم به خاطر شرایط جامعه و تعریف یه چهارچوب خاص برا دختر یکی یا سرکوب میکنه یا نمیگه که بد نام بشه و این سوتفاهم واسه شما اقایون پیش میاد که زن فقط عروسکه و هیچ میلی نداره و فقط وسیله هست.
    من کجا نوشتم زن نیاز جنسی نداره؟؟؟؟؟ من میگم ارزش یه زن اینه که نیاز جنسیشو به طور نرمال رفع کنه که میشه ازدواج نه با یه پسری که 25 سال ازش کوچیکتره و هر انسانی میدونه هدفش رفع جنسیه

20. Top | #58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    61
    تشکر شده 282 بار در 121 پست
    سیستم عامل و مرورگر

منظورم رابطه قبلی نبوده پسرایی که سنشون زیاده و ازدواج نکردن معمولا اگر پولدار باشن مسئولیت پذیر نیستن و واسه همینه که تا حالا تن به ازدواج ندادن اگر هم فقیر باشن که خب من دوست ندارم خرج شوهرمو بدم یا کلا یه مشکل گنده دارن که تا حالا کسی بهشون زن نداده یا اصلا پیدا نمیشن������
    این طرز فکرتون اشتباهه من تا حالا چندین نفر رو میشناسم که مثلا 37 یا 38 سالشونه ولی به خاطر مشکلاتی که پیش اومده وقت نکردن برای ازدواج مثلا یا پدر و مادرشون مریض بودن و پیر شده بودن داشته اونارو نیگه میداشتن یا به خاطر مشغله های جامعه مثل تحصیلات عالیه و کارو غیره نتونستن ازدواج کنن.
    الان به خاطر مشکلات جامعه مون بیشتر افراد تو سن 30 اینا به سختی یه شغل خوب پیدا میکنن.
    سعی کنید مثبت فکر کنید.اگه فکر میکنید همه افراد که سنشون بالاست مشکل دارند سعی کنید با چندین نفر آشنایی برای ازدواج داشته باشید تا اون کسی که مد نظرتونه رو پیدا کنید. دست از تلاش بر ندارید مطمئن باشید اگه سعی کنید شما هم یه ازدواج خوب میکنید و خوشبخت میشید.

21. Top | #59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    3
    تشکر شده 31 بار در 16 پست
    سیستم عامل و مرورگر

قبول دارید خیلی از کسایی که ازدواج میکنند هم نیاز جنسیشون در ایران بر طرف نمیشه؟ به شخصه عشق را برابر با س ک س نمیدونم خیلی خوبه همزمان باشه ولی لزومی براش نمیبینم چون عشق کم پیداست و شخصا تا عاشق نشم ازدواج نمیکنم

22. کاربران زیر از Lili205 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. Top | #60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.44
    تشکـر
    2,521
    سیستم عامل و مرورگر

من کجا نوشتم زن نیاز جنسی نداره؟؟؟؟؟ من میگم ارزش یه زن اینه که نیاز جنسیشو به طور نرمال رفع کنه که میشه ازدواج نه با یه پسری که 25 سال ازش کوچیکتره و هر انسانی میدونه هدفش رفع جنسیه
    ببین وقتی خود طرفم دنبال رابطه و عشق و حال باشه دیگه لفظ عروسک واسش بیمعنی اینو متوجه میشی؟
    یه حرفو صدبار باید توضیح داد واست
    من مشکلم با اصل حرفت نیس و قبولش دارم و با روابط قبل ازدواج مخالفم مشکلم سر اون حرفت فقط بود که گفتی مگه شما عروسکی عین این علما حرف میزنی که هی تو مخ مردم کردن زن ها تو غرب نقش عروسک دارن بابا چرا نمیفهمی دو طرف لذت میبرن کسی عروسک و ابزار نیست مجیدجان.

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)