نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: بر سر دو.راهی مانده ام

1102
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31763
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بر سر دو.راهی مانده ام

سلام.من خانم ۲۷ ساله هستم.۱ ساله ازدواج کردم .بخاطر شغل شوهرم به شهر دیگری نقل مکان کردیم.من ناخواسته باردار شدم.اونجا تنهام شوهرم بخاطر شغلش بیشتر مواقع خونه نیست.تا ۳ سال دیگه هم باید توی اون شهر بمونیم.من اول ازدواج شرط کردم که برای زندگی تو شهر خودم باشیم الان که دور شدم از خانواده با تمایل خودم بود ولی الان هم تنهایی داره اذیتم میکنه هم بی تفاوتی همسرم به تنهایی من.اون اهل روستاست و اصلا طرز برخورد با زن را بلد نیست.اصلا اهمیتی به تنهایی من نمیده.منم از این وضع خسته شدم.بنظرتون کار درستیه تو این سه سال باقی مانده من به شهر خودم برگردم تا ایشون هم تعهد کاریش تموم بشه و بیاد پیش من یا بمونم همونجا.؟!؟ همسرم تا حدودی مخالفه اومدنه منه ولی منم تنهام.اذیتم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بر سر دو.راهی مانده ام

نقل قول نوشته اصلی توسط باران۱۲۳ نمایش پست ها
    سلام.من خانم ۲۷ ساله هستم.۱ ساله ازدواج کردم .بخاطر شغل شوهرم به شهر دیگری نقل مکان کردیم.من ناخواسته باردار شدم.اونجا تنهام شوهرم بخاطر شغلش بیشتر مواقع خونه نیست.تا ۳ سال دیگه هم باید توی اون شهر بمونیم.من اول ازدواج شرط کردم که برای زندگی تو شهر خودم باشیم الان که دور شدم از خانواده با تمایل خودم بود ولی الان هم تنهایی داره اذیتم میکنه هم بی تفاوتی همسرم به تنهایی من.اون اهل روستاست و اصلا طرز برخورد با زن را بلد نیست.اصلا اهمیتی به تنهایی من نمیده.منم از این وضع خسته شدم.بنظرتون کار درستیه تو این سه سال باقی مانده من به شهر خودم برگردم تا ایشون هم تعهد کاریش تموم بشه و بیاد پیش من یا بمونم همونجا.؟!؟ همسرم تا حدودی مخالفه اومدنه منه ولی منم تنهام.اذیتم.
    سلام. شما بدون مطالعه با این آقا ازدواج کردید؟
    میتونید مثلا یک ماه برید پیش خانواده و برگردید پیش شوهرتون که هم شما آروم بشید و هم شوهرتون احساس نکنه که تنها گذاشتینش. تازه بچه به دنیا بیاد که باید کنار خانواده باشین برای مراقبت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31763
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام. شما بدون مطالعه با این آقا ازدواج کردید؟
    میتونید مثلا یک ماه برید پیش خانواده و برگردید پیش شوهرتون که هم شما آروم بشید و هم شوهرتون احساس نکنه که تنها گذاشتینش. تازه بچه به دنیا بیاد که باید کنار خانواده باشین برای مراقبت
    ببخشید منظورتون از ازدواج بدون مطالعه چیه؟!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

ببخشید منظورتون از ازدواج بدون مطالعه چیه؟!
    آخه میفرمایید طرز برخورد با زن بلد نیست. شما قبل از ازدواج متوجه نشدید؟

5. 2 کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18107
    تشکـر
    48
    تشکر شده 34 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام باران خانم مبارک نی نی تون باشه
    منم با نظر دوستمون موافقم برای یکی دو هفته برید پیش خانوادتون و با انرژی بیشتر برگردید پیش همسرتون و سعی کنید دوران اولین بارداریتونو با عشق تمااااام و کماااال به همسرتون بگذرونید تا فرزند خوبیم داشته باشید
    چند ماه دیگه هم برای بدنیا اومدنش که میری پیش خانوادت بعد از اونم با بچه سرگرمی و از تنهایی درمیای
    خدا دوست داشته و خاسته از تنهایی درارت که یه دسته گل بهت داده
    درضمن دیگه به ناخاسته بودن فرزندتون فکر نکنید و درموردشم حرف نزنید فقط برنامه هاتونو برای آینده سریعتر بچینید
    ویرایش توسط زهرا.ا : 11-08-2016 در ساعت 11:27 PM

7. کاربران زیر از زهرا.ا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیزم
    قدم کوچولو مبارک باشه ان شاء الله
    درسته که شما تنهایید اما اومدن بچه باعث می شه که سرتون گرم شه در ضمن به نظر من درست نیست که همسرتون رو تنها بزارید شما ازدواج کردید و به قول خودتون قبول کردید که خودتون برید تو اون شهر غریب پس باید پای تصمیمتون وایستید می تونید برید یه چند روز پیش خانواده و برگردید اما فکر می کنید که کسی که الان به تنها بودن شما اهمیت نمی ده دو روز دیگه اگه ازش دور بشید به دور بودن شما اهمیت بده ؟ اینجوری بدتر رابطتون سرد می شه. در ضمن من نمی گم که رفتار این آقا رو می شه کامل اصلاح کنید ولی می تونید بهترش کنید. بهش محبت کنید و سعی کنید بهش یاد بدید که بهتون اهمیت بده وقتی ببینه که شما بهش اهمیت می دید شاید اونم اصلاح کنه رفتار خودش رو.

9. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31763
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    آخه میفرمایید طرز برخورد با زن بلد نیست. شما قبل از ازدواج متوجه نشدید؟
    نه اوایل که نامزد بودیم خیلی خوب بود.راستش رفتار جلو دیگران با من با رفتارش تو خلوت خودمون متفاوته

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31763
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    قدم کوچولو مبارک باشه ان شاء الله
    درسته که شما تنهایید اما اومدن بچه باعث می شه که سرتون گرم شه در ضمن به نظر من درست نیست که همسرتون رو تنها بزارید شما ازدواج کردید و به قول خودتون قبول کردید که خودتون برید تو اون شهر غریب پس باید پای تصمیمتون وایستید می تونید برید یه چند روز پیش خانواده و برگردید اما فکر می کنید که کسی که الان به تنها بودن شما اهمیت نمی ده دو روز دیگه اگه ازش دور بشید به دور بودن شما اهمیت بده ؟ اینجوری بدتر رابطتون سرد می شه. در ضمن من نمی گم که رفتار این آقا رو می شه کامل اصلاح کنید ولی می تونید بهترش کنید. بهش محبت کنید و سعی کنید بهش یاد بدید که بهتون اهمیت بده وقتی ببینه که شما بهش اهمیت می دید شاید اونم اصلاح کنه رفتار خودش رو.
    متشکرم.ولی من همش فکر میکنم پس این مردهایی که با فاصله خیلی دور از خانواده زندگی میکنن پس چجوریه؟؟ راستش از اون شهر تا شهر خودم فقط ۳ ساعت فاصله ست.بنظرتون بازم بمونم اونجا؟! یعنی رفت و امد شوهرم خوب نیست

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

متشکرم.ولی من همش فکر میکنم پس این مردهایی که با فاصله خیلی دور از خانواده زندگی میکنن پس چجوریه؟؟ راستش از اون شهر تا شهر خودم فقط ۳ ساعت فاصله ست.بنظرتون بازم بمونم اونجا؟! یعنی رفت و امد شوهرم خوب نیست
    اگه
    همسرتون باهتون میاد اون شهر پیش پدر و مادرتون زندگی کنه با هم می خواید برید خب برید چه اشکالی داره می تونید که احساس بهتری داشته باشید اینطوری از زندگیتون اما اگه همسرتون نمیاد نه نرید، بمونیدکنار همسرتون ، وقتی ازدواج کردید یعنی دیگه همه زندگیتون باید همسرتون باشه . شما الویت زندگیتون همسر و فرزندتون هستن ، بچه هم پدر می خواد هم مادر .
    موفق باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد