مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27

موضوع: بن بست زندگی

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.82
    تشکـر
    5,767
    تشکر شده 5,836 بار در 2,733 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : بن بست زندگی

بی بی چک خارجی خوبه
    قرص اورژانسی الان چه فایده داره بهد از رابطه باید میخوردی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.96
    تشکـر
    865
    تشکر شده 563 بار در 382 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام دوست عزیز
    متاسفم بابت شرایطی که برات پیش اومده
    به نظر من شما و نامزدتون هم کفو نیستین و نمیتونین انتظارات همو برآورده کنین ظاهرا هم شخصیتتون با هم فرق داره جدا از اینکه ایشون نمیتونن روی اعصابشون کنترل داشته باشن با شما اینجوری رفتار میکنن به قول معروف میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست این زمانی که شما الان نامزدین باید بهترین خاطره ها رو برای هم درست کنین و از بودن با هم لذت ببرین نه اینکه به این شکل معضل درست بشه
    متاسفانه زندگی یکی از نزدیکان من هم تقریبا مثل شما بود اوایل به دلایلی نشد که جدا بشن و الان یه سال و دو ماهه که زندگی مشترکشون شروع شده و خدا میدونه خیلی بیشتر از اینکه بهم آرامش بدن شدن سوهان روح همدیگه و متاسفانه خانمه مشکل همسر شما رو داره تو خونواده اش تربیت درستی نداشته و الان هم شخصیتش مشکل داره و معلوم نیست بتونن زندگی کنن یا نه تو این یه سال و چند ماه چند بار دعواشون شده اون هم به طرز بد و کتک و .... مشاوره و روانپزشک هم رفتن و اونا هم تایید کردن که مشکل داره دارو هم دادن مصرف نکرده چون مادرش گفته همسرت میخواد برات پرونده پزشکی درست کنه و طلاقت بده...!!!حتی آرامش اطرافیان رو هم متاسفانه مختل کردن
    میخوام اینو بگم قبل اینکه هر تصمیمی بگیرین یه روانشناس مجرب پیدا کنین و باهاش حرف بزنین و تا این مشکل حل نشده زیر یه سقف نرین خیلی به نفعتون هست چون واقعا بدتر میشه من اینو دیدم با چشمای خودم...
    به خدا توکل کنین و سعی کنین آرامش داشته باشین که بتونین تصمیم درستی بگیرین و اینکه گفتین خیلی دوسش دارین چه نقطه مثبتی در ایشون دیدین که اینو میگین؟
    سعی کنین منطقی و از روی عقل تصمیم بگیرین.
    موفق و شاد باشین

3. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23197
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.31
    تشکـر
    262
    تشکر شده 230 بار در 102 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdis.p نمایش پست ها
    سلام من چند وقت پیش مطلب گذاشتم ولی هنوز نتونستم به جوابی برسم ادامه تنهایی و وابستگی شدید... یادتونه ...اوضاعم خیلی بدتر شده چند شب پیش به بهانه هدیه همسرم منو بیرون کشوند ساعت 1 شب و تمام طلاهایی که بهم داده بود و گوشی همراهمو ازم گرفت گفته بودم که تو عقدیم هروقت تصمیم میگیریم بریم سر خونه زندگیمون یه دعوایی میشه بعدش دستمو محکم گاز گرفت و کتکم زد به شدت واین دفعه nام هسش که دست بلند میکنه و بعدش با تهدید دعوا سو استفاده کرد وگفت باردارت میکنم و منو برد در خونمون و ولم کرد رفت واقعا دارم زجر میکشم همش میگفت با مادرم زندگی میکنی بدش من وکیل گرفتم و رفتم ت شکایتکردم ولی ته دلم هنوز دوسش دارم نمیدونم حتی اگه منو بکشه باز دوسش ارم ولی اون خیلی بد جنسی کرد حتی کادو م که ندا د هیچ همه طلاهامو گرفت هنوز نمیدوم باید چکار کنم حتی تهدیدم کرد ابروی پدرم رو هم میبره ولی من اقعا نمیدونم چیکار کنم به نظرتون میتونیم ما بازم زندگی کنیم یا جدا شیم بهتره ولی این وسط علاقه شدید بهش دارم زجر زیادی میکشم
    واقعا نمیدونم چی بگم
    من خودم یک صدم این اینکارا رو نکردم و حتی از دست زنمم کتک خوردم و نه طلاهاشو گرفتم نه تهدیدش کردم حتی بهش گفتم بیا برگرد باهم زندگی کنیم اما نیومد حالا هم با کمال پر رویی هم مهریه میخواد هم طلاق
    نمیدونم چرا همیشه یه آدم مظلوم گیر یه آدم ظالم میفته تا بوده همین بوده فقط میتونم بگم حیف تو دختر که با این همه ظلمی که بهت شده بازم میگی دوستش دارم دقیقا مثه من
    ولی یه چیزو فراموش نکن این آدمها بالاخره یه روزی گرفتار یهع ظالم تر از خودشون میشن اینو مطمءن باش
    بیادتان مى آورم تا همیشه بدانید که زیباترین منش آدمى ، محبت اوست
    پس ؛محبت کنید چه به دوست ، چه به دشمن! که دوست را بزرگ کند و دشمن را دوست.
     (کوروش کبیر)

4. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23197
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.31
    تشکـر
    262
    تشکر شده 230 بار در 102 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdis.p نمایش پست ها
    سلام من چند وقت پیش مطلب گذاشتم ولی هنوز نتونستم به جوابی برسم ادامه تنهایی و وابستگی شدید... یادتونه ...اوضاعم خیلی بدتر شده چند شب پیش به بهانه هدیه همسرم منو بیرون کشوند ساعت 1 شب و تمام طلاهایی که بهم داده بود و گوشی همراهمو ازم گرفت گفته بودم که تو عقدیم هروقت تصمیم میگیریم بریم سر خونه زندگیمون یه دعوایی میشه بعدش دستمو محکم گاز گرفت و کتکم زد به شدت واین دفعه nام هسش که دست بلند میکنه و بعدش با تهدید دعوا سو استفاده کرد وگفت باردارت میکنم و منو برد در خونمون و ولم کرد رفت واقعا دارم زجر میکشم همش میگفت با مادرم زندگی میکنی بدش من وکیل گرفتم و رفتم ت شکایتکردم ولی ته دلم هنوز دوسش دارم نمیدونم حتی اگه منو بکشه باز دوسش ارم ولی اون خیلی بد جنسی کرد حتی کادو م که ندا د هیچ همه طلاهامو گرفت هنوز نمیدوم باید چکار کنم حتی تهدیدم کرد ابروی پدرم رو هم میبره ولی من اقعا نمیدونم چیکار کنم به نظرتون میتونیم ما بازم زندگی کنیم یا جدا شیم بهتره ولی این وسط علاقه شدید بهش دارم زجر زیادی میکشم
    واقعا نمیدونم چی بگم
    من خودم یک صدم این اینکارا رو نکردم و حتی از دست زنمم کتک خوردم و نه طلاهاشو گرفتم نه تهدیدش کردم حتی بهش گفتم بیا برگرد باهم زندگی کنیم اما نیومد حالا هم با کمال پر رویی هم مهریه میخواد هم طلاق
    نمیدونم چرا همیشه یه آدم مظلوم گیر یه آدم ظالم میفته تا بوده همین بوده فقط میتونم بگم حیف تو دختر که با این همه ظلمی که بهت شده بازم میگی دوستش دارم دقیقا مثه من
    ولی یه چیزو فراموش نکن این آدمها بالاخره یه روزی گرفتار یه ظالم تر از خودشون میشن اینو مطمئن باش
    بیادتان مى آورم تا همیشه بدانید که زیباترین منش آدمى ، محبت اوست
    پس ؛محبت کنید چه به دوست ، چه به دشمن! که دوست را بزرگ کند و دشمن را دوست.
     (کوروش کبیر)

5. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27428
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.34
    تشکـر
    11
    تشکر شده 94 بار در 49 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

یلدا جان میدونی چیه من تنها چیزی که توش دیدیم علاقه بود و بیرون بردن زیاد و یه جوری بازبونش خامم کرده بود الانم شدید تنهام جوری که دارم زجر میکشم هیچکی حرفم رو نمیفهمه تنهام بخدا داغونم نمیدونم با خراب شدن زندگیم چجوری دوباره باید شروع کنم و از کجا اصلا کسی منو با این شرایطم میخاد میتونم کسی روبخوام میتونم ارامش داشته باشم بخدا داغونم دردم که یکی دوتا نی ....من در حال حاضر دانشجوی پرستاریم تموم امیدم رفتن سرکاره همین ........

6. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27428
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.34
    تشکـر
    11
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

سلام ممنون دوستای گلم من تنها چیزی که توش دیدم علاقه و بیرون بردن زیاد بود که علت اصلی وابستگیم همینه بنظرم ....دو سش دارم زیاد الانم خیلی تنهام همش جای خالی شو احساس میکنم اونم فقط احساس میکنم داره به حرف مامانش و خواهرش گوش میکنه و پشتش گرمه که حمایتش میکنن اونا فک میکنن بهش خوبی میکنن ولی دارن بزرگ ترین ضربه رو بهش میزنن الانم خیلی داغونم شدید تنهام بخدا خسته شدم نمیدونم با جدایی دردم دوا میشه میتونم دوباره همه چی رو از نو شروع کنم میتونم کسی رو دوس داشته باشم میتونم دوباره زندگی کنم نمیدونم از کجا شروع کنم سخته واسم داغونم بخدا ..

7. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27428
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.34
    تشکـر
    11
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

اریا جان واست دعا میکنم .........کاش میشد بایکی حرف بزنم ارومم کنه.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)